Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate meestest, kes mängivad arvutimänge?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 227 )

Teema: Mida arvate meestest, kes mängivad arvutimänge?

Postitas:
Kägu

Halvasti arvan. Omale sellist kindlasti ei taha. Tuttavate kogemuse pealt olen näinud, et mehel, kel on arvutimängu huvi on ka mingid muud probleemid. Tihti mingi neuropsühiaatriline diagnoos pluss alkoprobleemid.

Kuidas nad siis kõik suhtes on? Hämmastav… naiste latt madal?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halvasti arvan. Omale sellist kindlasti ei taha. Tuttavate kogemuse pealt olen näinud, et mehel, kel on arvutimängu huvi on ka mingid muud probleemid. Tihti mingi neuropsühiaatriline diagnoos pluss alkoprobleemid.

Kuidas nad siis kõik suhtes on? Hämmastav… naiste latt madal?

Ja siis on sageli hoiak, et kui naine on vallaline, siis tal on midagi viga, järelikult ükski mees teda ei taha. Ja et pikemalt vallalised on kõik imelikud, ebameeldiva iseloomuga ja suhet takistavate häiretega. See ja väga mitmed Perekooli teemad läbi aegade näitavad kui mööda see arusaam on. Pikalt vallalised (eriti naised) kipuvad olema need, kes pole valmis ükskõik kellega ükskõik millises suhtes olema, vaid tahavd head suhet. Samas igasugused jobud ja alkohoolikud on suhtes.

Jah, pigem olen 10a üksi kui mingi alkolembese tüübiga või jobuga koos, kes kõik naise õlule jätab ja ise ainult logeleb.

See on kurb tõsiasi, et normaalseid mehi on lihtsalt oluliselt vähem kui normaalseid naisi. Ja igasugu häireid ja antisotsiaalset käitumist on meeste seas rohkem. Seega ongi naistele vähe mehi valikus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema: Mida arvate meestest, kes mängivad arvutimänge?

Halvasti arvan. Omale sellist kindlasti ei taha. Tuttavate kogemuse pealt olen näinud, et mehel, kel on arvutimängu huvi on ka mingid muud probleemid. Tihti mingi neuropsühiaatriline diagnoos pluss alkoprobleemid.

See on ka minu kogemus, et need, kellele meeldib end arvutimängude taga lõdvaks lasta, siis neile meeldib samal ajal ka mitu pudelit õlut, limonaadi rüübata ja ehk ka krõpse, pitsat vms rasvast ja ebatervislikku peale.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, pigem olen 10a üksi kui mingi alkolembese tüübiga või jobuga koos, kes kõik naise õlule jätab ja ise ainult logeleb.

Aga see, mia tsiteerisin, kui küsisin, et kas latt madal, näitab ju otseselt seda, et naised on sama mölakad. Nad klatshivad ilmselt oma sõbrannadele, et mees on arvutisõltlane vms, aga ise on selles suhtes edasi mingite muude hüvede või staatuse pärast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kuidas teisiti saab selgitada, et sõbrannade meeste pealt nähtud. Kuidas teistmoodi nähakse, ikka läbi juttude.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaah, mu mehel on üks selline sõber, kunagine klassivend. 40-aastane, vallaline, töötab toitlustuses, st töö on vahetustega, vahepeal on palju vaba aega. Elab mingite korterikaaslastega, kes vahetuvad. Mängib rohkem öösiti. Mina suhtun temasse hästi, väga intelligentne, sõbralik ja viisakas mees on. Ülikool on ka pooleli. Muid kiiksusid või diagnoose ei tea tal olevat, kui et talle meeldivad kahekümnendates rinnakad naised. Tema neile millegipärast ka, vahel ikka kaaslannasid tutvustab, kõik on ühte tüüpi. Ise elab ka sellist kahekümnendate elustiili juba 20 aastat. Mina endale sellist meest ei tahaks, aga see polegi oluline, sest ega tema minusugust naist ka ei vaata, ma juba temaga samavanune ja niru B-korviga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sildistad inimesi rumalaks ja ütled veel pealekauba, et enamus on lollid. Tõeliselt tore inimene tõepoolest. Oled oma mittetoredust juba piisavalt tõestanud. Nagu ütlesin, siis see, kui inimene ise end toredaks nimetab, on juba tavaliselt tõestus, et ta on igati mittetore.

See on sulle uudis?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/74274995/paeva-komm-kui-rahval-lasta-midagi-valida-siis-loppeb-see-katastroofiga-sest-70-rahvast-on-lihtsalt-puruloll

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaah, mu mehel on üks selline sõber, kunagine klassivend. 40-aastane, vallaline, töötab toitlustuses, st töö on vahetustega, vahepeal on palju vaba aega. Elab mingite korterikaaslastega, kes vahetuvad. Mängib rohkem öösiti. Mina suhtun temasse hästi, väga intelligentne, sõbralik ja viisakas mees on. Ülikool on ka pooleli. Muid kiiksusid või diagnoose ei tea tal olevat, kui et talle meeldivad kahekümnendates rinnakad naised. Tema neile millegipärast ka, vahel ikka kaaslannasid tutvustab, kõik on ühte tüüpi. Ise elab ka sellist kahekümnendate elustiili juba 20 aastat. Mina endale sellist meest ei tahaks, aga see polegi oluline, sest ega tema minusugust naist ka ei vaata, ma juba temaga samavanune ja niru B-korviga.

Vanemad ja targemad sellist ei tahakski. Olen noorem, aga selline mees on ikka täielik turn off.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu mees on 30 aastat mänginud (strateegiamänge),

Kus ta elas 1992- 1993 aastal? Ma ei mäleta sellest ajast ühtki strateegiamängu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu mees on 30 aastat mänginud (strateegiamänge),

Kus ta elas 1992- 1993 aastal? Ma ei mäleta sellest ajast ühtki strateegiamängu.

Transport Tycoon näiteks, 1994

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu mees on 30 aastat mänginud (strateegiamänge),

Kus ta elas 1992- 1993 aastal? Ma ei mäleta sellest ajast ühtki strateegiamängu.

Jäin sama asja mõtlema, aga ei viitsinud nokkima hakata. 1992 ei olnud inimestel veel eriti kodus arvuteid ja internetiühendust. Minu keskmisest palju jõukam sõbranna, sai need omale koju 1996. aastal. Koolides ja asutustest olid arvutid tõesti juba mitu aastat varem.

Küll aga võisid 1992 olla mingid telekamängud a la Super Mario jmt, mis kohe kindlasti ei olnud strateegiamängud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Railroad Tycoon (strateegia) ilmus 1990 juba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja arvata, et on väga suur vahe mängija ja mänguri vahel… Esialgu ehk tõesti, aga nagu juba öeldud kujuneb enamikel välja sõltuvus ning see vaid süveneb.

See väide ei põhine küll mingitel reaalsetel arvudel. Minu tuttavate 30 aastaste meeste seas ehk 20st 1 annab mänguri mõõdu välja, teised mängivad hobiks, siis kui vajalikud asjad tehtud. Sama hästi võib raamatulugejat sõltlaseks pidada. Ja seda, et raamat samasugust sõltuvust ei tekita, saab küll öelda vaid inimene, kes ise ei saa lugemisest sellist naudingut. Minu tippjuhist 65 aastane ma mängib ka vahel aju puhkamiseks arvutimänge.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mees mängib fifat, mul pole selle vastu midagi – las mängib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge purki, varsti ei tohi arvuti poole vaadatagi, ilma et mingi mammi sõimama ja harjaga aerutama ei kukuks ☹️

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordan ennast ja sams täiendan:

Arvan seda, et õigel ja mehelikul mehel on ükskõik mida tema hobidest naisterahvas arvab ning ajab oma asja edasi.

Naeruväärne ja piinlik on midagi naiste arvamuse järgi teha.

Peab ikka eriline äpust ja beetaisasest töll olema, kes laseb naisel dikteerida mis hobid on või ei ole.

Isiklikult pole sõltuvuses, aga nädalas mõned h mängin playstationiga, ja kui tahan siis joon sekka ka õlut.

Enda kodus lahutan meelt sellega, millega ise tahan, kui keegi nina krimpsutab nii süütu asja peale siis kooselu on 100 % vabatahtlik-  ukse asukoht või play poes tinderi app teada.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordan ennast ja sams täiendan:

Arvan seda, et õigel ja mehelikul mehel on ükskõik mida tema hobidest naisterahvas arvab ning ajab oma asja edasi.

Naeruväärne ja piinlik on midagi naiste arvamuse järgi teha.

Peab ikka eriline äpust ja beetaisasest töll olema, kes laseb naisel dikteerida mis hobid on või ei ole.

Isiklikult pole sõltuvuses, aga nädalas mõned h mängin playstationiga, ja kui tahan siis joon sekka ka õlut.

Enda kodus lahutan meelt sellega, millega ise tahan, kui keegi nina krimpsutab nii süütu asja peale siis kooselu on 100 % vabatahtlik- ukse asukoht või play poes tinderi app teada.

Kui nende mängimiste kõrvalt ei saa pere enam mitte mingit tähelepanu ja mehe elus enam muud ei eksisteeri, kui palgatöö ja ülejäänud aeg kulub ainult mängudele, siis oleks mõistlik peret mitte luua.

Muidugi, mees teab, mis mees teeb! Aga, kui see tähendab, et pereliikmetega üldse ei arvestata ja pere mitte mingit tähelepanu ei saa, siis pole vaja ka pereelu elada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende mängimiste kõrvalt ei saa pere enam mitte mingit tähelepanu ja mehe elus enam muud ei eksisteeri, kui palgatöö ja ülejäänud aeg kulub ainult mängudele, siis oleks mõistlik peret mitte luua.

Muidugi, mees teab, mis mees teeb! Aga, kui see tähendab, et pereliikmetega üldse ei arvestata ja pere mitte mingit tähelepanu ei saa, siis pole vaja ka pereelu elada.

Kas ta elab pereelu? Ma sain aru, et Tinderist otsib naisi ja see on ka kõik. Kõik inimesed ei ela pereelu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu keskmisest palju jõukam sõbranna, sai need omale koju 1996. aastal. Koolides ja asutustest olid arvutid tõesti juba mitu aastat varem.

Jep, ostsin umbes samal ajal endale ülikooli tööde jaoks 17- tollise IBM arvuti. Maksis 3000 eurot! Appi, se on praegugi suur raha, liiatigi 27 aastat tagasi (50 tuhat krooni).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende mängimiste kõrvalt ei saa pere enam mitte mingit tähelepanu ja mehe elus enam muud ei eksisteeri, kui palgatöö ja ülejäänud aeg kulub ainult mängudele, siis oleks mõistlik peret mitte luua.

Muidugi, mees teab, mis mees teeb! Aga, kui see tähendab, et pereliikmetega üldse ei arvestata ja pere mitte mingit tähelepanu ei saa, siis pole vaja ka pereelu elada.

Kas ta elab pereelu? Ma sain aru, et Tinderist otsib naisi ja see on ka kõik. Kõik inimesed ei ela pereelu.

Mina saan aru, et siin ei ole personaalteema ühest härrast, vaid arutatakse üldiselt, kas igapäevane arvutimängude mängimine on ok. Ja ilmselt hõlmab valim ka peret omavaid mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge purki, varsti ei tohi arvuti poole vaadatagi, ilma et mingi mammi sõimama ja harjaga aerutama ei kukuks ☹️

Järgmine infantiilne. Tekstist juba aru saada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda kodus lahutan meelt sellega, millega ise tahan, kui keegi nina krimpsutab nii süütu asja peale siis kooselu on 100 % vabatahtlik-  ukse asukoht või play poes tinderi app teada.

Õnneks sind keegi ei taha, mängi rahulikult edasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu keskmisest palju jõukam sõbranna, sai need omale koju 1996. aastal. Koolides ja asutustest olid arvutid tõesti juba mitu aastat varem.

Jep, ostsin umbes samal ajal endale ülikooli tööde jaoks 17- tollise IBM arvuti. Maksis 3000 eurot! Appi, se on praegugi suur raha, liiatigi 27 aastat tagasi (50 tuhat krooni).

Ehk siis sa ostsid arvuti, mis maksis sellel ajal sama palju kui korter Tallinnas? Selleks, et saaks arvutimänge mängida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis sa ostsid arvuti, mis maksis sellel ajal sama palju kui korter Tallinnas? Selleks, et saaks arvutimänge mängida?

Sa ei sa loetust aru, isegi siis, kui tsiteerid? Ülikooli tööde jaoks-on kirjutatud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu keskmisest palju jõukam sõbranna, sai need omale koju 1996. aastal. Koolides ja asutustest olid arvutid tõesti juba mitu aastat varem.

Jep, ostsin umbes samal ajal endale ülikooli tööde jaoks 17- tollise IBM arvuti. Maksis 3000 eurot! Appi, se on praegugi suur raha, liiatigi 27 aastat tagasi (50 tuhat krooni).

Keegi räägib meile järjekordselt kauneid luulelugusid! Euro nimelt loodi/võeti kasutusele 1999. aastal. Aga sina ostsid omale juba 1996. aasta eurode eest arvuti.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi räägib meile järjekordselt kauneid luulelugusid! Euro nimelt loodi/võeti kasutusele 1999. aastal. Aga sina ostsid omale juba 1996. aasta eurode eest arvuti.

Ei, tobu, ma ostsin 50 tuhande krooni eest. kenasti ka sulgudes kirjas. Kui ma räägin praegusel ajal, siis ilmselgelt teisendan. OMG:

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi räägib meile järjekordselt kauneid luulelugusid! Euro nimelt loodi/võeti kasutusele 1999. aastal. Aga sina ostsid omale juba 1996. aasta eurode eest arvuti.

Ei, tobu, ma ostsin 50 tuhande krooni eest. kenasti ka sulgudes kirjas. Kui ma räägin praegusel ajal, siis ilmselgelt teisendan. OMG:

Siis oleks korrektne kirjutada, et arvuti maksis 50 000 krooni (ehk 3000 eurot).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan aru, et siin ei ole personaalteema ühest härrast, vaid arutatakse üldiselt, kas igapäevane arvutimängude mängimine on ok. Ja ilmselt hõlmab valim ka peret omavaid mehi.

Jaa, aga miks peab hukka mõistma ja naisi halvustama? Minu meelest selline mees, kes ütleb otse välja oma ”pahed” on palju etem kui see, kes neid varjab. Samuti ei ütle ta midagi valesti – uks on seal, kui midagi ei meeldi. Naistel on ju samamoodi. Kui midagi ei meeldi, siis ei saagi perekonda tekkida. Enne lapsi ikka õpitakse inimest tundma ja selliseid pahesid nagu mängimine, joomine, suitsetamine, söömine ei ole võimalik varjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiste halvustamine=naised ei oska ise meest ära tunda, peab mehele ütlema, et keegi teda ei taha ja naisi õpetama. Usu mind, naised oskavad valida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan aru, et siin ei ole personaalteema ühest härrast, vaid arutatakse üldiselt, kas igapäevane arvutimängude mängimine on ok. Ja ilmselt hõlmab valim ka peret omavaid mehi.

Jaa, aga miks peab hukka mõistma ja naisi halvustama? Minu meelest selline mees, kes ütleb otse välja oma ”pahed” on palju etem kui see, kes neid varjab. Samuti ei ütle ta midagi valesti – uks on seal, kui midagi ei meeldi. Naistel on ju samamoodi. Kui midagi ei meeldi, siis ei saagi perekonda tekkida. Enne lapsi ikka õpitakse inimest tundma ja selliseid pahesid nagu mängimine, joomine, suitsetamine, söömine ei ole võimalik varjata.

Osad naised ei õpi meest tundma, hakatakse hoopis kohe lapsi tegema. Miks meil muidu hunnikutes üksikemasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 227 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate meestest, kes mängivad arvutimänge?