Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate sellisest mehest…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mida arvate sellisest mehest…

Postitas:
Kägu

… kes oma nö. naisest räägib ainult halba, nii oma sõpradele kui töökaaslastele jne. Ei viitsi tööle minna, süüa ei oska teha, lapsed ei kuula sõna, voodisse pole temal enam ammu asja jnejnejne.
Kui ta selliseid asju avalikult kuulutab, siis mis mõttega ja mis võiks tema eesmärk olla küll?
On mõnel äkki selliseid olukordi ette tulnud?
See pole ju normaalne.
Selge ka see ilmselt, et see naine pole ka kõige teravam pliiats karbis. Aga nii loll naine ja sellise mehe oma küll olla ei tahaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mida arvate sellisest mehest…

mehest ei arva midagi, aga naisest ei arva ammugi midagi. endal on 1 tuttav sellises olukorras naisena. ja enam pole kahju ka temast, sest midagi ta ette ka ei võta, enesehinnang tal muidugi ka kahaneb iga koosoldud aastaga. mõni on kohe oma elemendis, kui saab järjepidevalt kaastunnet kerjata. selle diagnoosi nimi on õpitud abitus. samuti läheb kuskilt ka piir end teiste ellu seagamise osas – mõne jaoks ongi alandused suhtes normaalsed. mõned isegi naudivad võimumänge.

Please wait...
Postitas:
kirke31

See olukord käib talle niivõrd närvidele, et ta ei suuda seda endale hoida. On rahulolematu naisega – tahaks ilmselt temata elada, kuid ei saa suhtest kuidagi välja mingil põhjusel.
No ajab ikka närvi küll kui pead üksi pingutama kogu pere nimel ja naine ei mõtlegi kaasa aidata, et vähegi parem ja kergem oleks. Samas ei suuda ta peret saatuse hooleks ka jätta. Ja pingutab hambad ristis ja pole rahul oma eluga.
Nii arvan mina selle vähese info põhjal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nähtud.
naine oli nii paha-nii paha. tegelikult oli mehe eesmärk kõrvalsuhe, millest \”lohutust leida\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]… kes oma nö. naisest räägib ainult halba, nii oma sõpradele kui töökaaslastele jne. Ei viitsi tööle minna, süüa ei oska teha, lapsed ei kuula sõna, voodisse pole temal enam ammu asja jnejnejne.
Kui ta selliseid asju avalikult kuulutab, siis mis mõttega ja mis võiks tema eesmärk olla küll?
On mõnel äkki selliseid olukordi ette tulnud?
See pole ju normaalne.
Selge ka see ilmselt, et see naine pole ka kõige teravam pliiats karbis. Aga nii loll naine ja sellise mehe oma küll olla ei tahaks.[/tsitaat]

Mina küsiks hoopis, mida arvata sellisest naisest?

Please wait...
Postitas:
rlv

Mis siin ikka arvata, nõme mees on!

Miks ta seda teeb? Tõenäoliselt selle pärast, et on oma elus, sh naises pettunud. Eks ka seda võib ette tulla, aga normaalne mees teeb sel juhul oma arvutuse ja otsustab ära, kas läheb naisest lahku või on kaasas ikkagi ka midagi head. Viimasel juhul jätkab kooselu juba teist poolt halvustamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mida arvata sellisest inxu-pinxu-punxu-st, kellel pole muud teha kui teisi taga rääkida. Ela oma elu ja lase teistel elada oma elu, ükskõik mis teravuse või jämedusega pliiatsid nad on!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja mida arvata sellisest inxu-pinxu-punxu-st, kellel pole muud teha kui teisi taga rääkida. Ela oma elu ja lase teistel elada oma elu, ükskõik mis teravuse või jämedusega pliiatsid nad on![/tsitaat]

Tunned ennast puudutatuna või?
Edu siis sellises \”suhtes\”!
Aga ülalpool head nõuanded teiste poolt. Ise oleks sama pakkunud.

Please wait...
Postitas:
rotsik

Ma pole sellist meest ise kohanud, küll aga võin öelda, et mulle käis jubedalt närvidele üks kunagine naiskolleeg, kes teiste kuuldes oma meest järjekindlalt taga kirus. Jutu sisusse süvenedes jäi igatahes mulle küll mulje, et kirumiseks reaalset põhjust ei olnud. Lihtsalt mitte millegagi poldud rahul, mida mees tegi, kaasa arvatud see, et koosoleku ajaks mobiiltelefoni välja lülitas.

Mees, kes oma naist taga räägib, on ilmselt sama jube.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastan – mida halvemast küljest ta oma sõpradele/tuttavatele ta oma praegust naist näitab, seda kergem on mõne aja pärast selgitada neile, miks oli vaja uus naine võtta.
Sellise mehe naisel soovitaks selg sirgu lüüa ning avalikult tema labatsemise peale sõprade/tuttavate ees mehele nähvata, et kui sa voodis selline mömm ei oleks oleksin ka mina rõõmsam ja söök maitsvam. Aga vaevalt et sel naisel selleks selgroogu jätkub.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

mina arvaks sellest mehest väga halvasti. ükskõik kui kole on kodune elu ja kui mõrd on abikaasa, oma musta pesu teiste ees ei pesta. selline inimene kerjab kaastunnet ja tähelepanu läbi teise (eeldatavalt kõige kallima) inimese alandamise ja see on lihtsalt vastik ja eemaletõukav. üksikutele headele sõpradele kurtmine on lubatud.

nagu öeldud, olgu naine milline tahes, mees on ikkagi lödipüks. jätku maha oma luud ja olgu uhkelt ilma, aga ei, on ikka tarvis sitalt saada ja kõigile halada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

paar parajaid, kus ta varem oli, enne kui sellise naise võttis.
mul käivad ka paar naistuttavad halamas kui nõme mees tal ikka on, ülbe, pidutseb, kogu aur läheb väljapoole kodu, süüa tahab ainult väga häid toite- need naised oleks nagu unustanud, et umbes 5 aastat tagasi olid just need praegu kirutud põhjused need, miks seda meest taga aeti.
Ühtede naiste/meestega on hea koos elada, teistega hea koos pidul käia ( ma mõtlen siinkohal neid naisi/mehi , kelle jaoks on hirmus oluline, et tema kaaslane oleks silmapaistva välimusega ja nö. üle saali tegija)

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on olnud paar korda selline kogemus, kus mees tuleb kurtma kui kole-paha-kuri ta naine on. kuna ma ei kannata sellist rumalat juttu siis küsisin otse … kui su naine on nii halb nagu sa räägid siis miks sa sellisega koos elad? … ja siis muidugi hakkas tulema selline n.ö. \”aumehe\” jutt … et ikka laste pärast jne … minu meelest täielik naerukoht, ei viitsi sellist iba enam edasi kuulatagi ja keeran selja.
sellise jutuga otsitakse \”lohutust\” ja tavaliselt ei tea teine pool sellest midagi, et ta nii kole ja paha on ning kui need jutud välja tulevad siis hakkab mees keerutama-vabandama ja lepitust otsima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On täitsa olemas selline mees tutvusringkonnas. Kusjuures mõlemad naisega on edukad karjääriinimesed, kõrgharidusega, teenivad väga hästi. Naine on hella südame ja hobuse kannatusega. Väga kaua koos olnud, kuid juba ammustest aegadest on kõik mehe suust naise kirumist kuulnud. Naise ees ta seda ei tee, nii et ma vahel kahtlustan, et temake äkki väga ei teagi, kui hullusti teda taga räägitakse. Kui mees on veel tiba rohkem alkoholi ka tarvitanud, siis võib jutt lausa nilbusteni minna, nii et isegi mehed pööritavad silmi ja kutsuvad inimest korrale. Meie aga naisest tõesti halvasti ei arva, vaid tunneme siiralt kaasa ning olen täitsa kindel, et ega paremat naist see mees küll endale ei leiaks.
Ja tõesti, ega ka naise suust oma mehe kirumine paremini kõla. On ka paar tuttavat, kes lakkamatult teema sinna viivad. Ühe suust kõlab see veel eriti veidralt, sest tema mehega kohtume päris tihedalt, kuid naist näeme harva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja mida arvata sellisest inxu-pinxu-punxu-st, kellel pole muud teha kui teisi taga rääkida. Ela oma elu ja lase teistel elada oma elu, ükskõik mis teravuse või jämedusega pliiatsid nad on![/tsitaat]

Sa pista see jäme pliiats omale…. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teisi alandakse ja neist räägitakse halvasti ka seetõttu, et ennast upitada ja tõsta. Kui oma enesehinnang on alla igasugust arvestust siis võidakse minna seda teed, et hakatakse teistest halba rääkima. Kui rääkida midagi pole, siis mõeldakse välja. Peaasi, et enda tunne parem oleks selleläbi, et keegi on halvem. Ja oma lähedastest halvasti rääkimine on nagu kõige lihtsam, sest naljalt ei minda seda ju tagasirääkima.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Pereelu ja suhted Mida arvate sellisest mehest…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.