Esileht Kodunurk Mida eelistate kohvikus kohvi kõrvale?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Mida eelistate kohvikus kohvi kõrvale?

Postitas:

Miks peab kohvile veel mingit kooki ja korvikest lisama. Kas on vaja seda suhkrut nii palju sisse ajada.

no ei pea ju, aga võib

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.01 11:13; 19.01 11:14; 20.01 11:07; 21.01 11:10; 22.01 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalistest kohvikutest valin vahel ka quiche’i ehk nö lahtist pirukat, mõned kohad teevad selle ka soojaks ja lisavad salati juurde.

Panin sulle plussi, aga lihtsalt kõrvalmärkusena: loodan, et annad endale aru, missugune über-kaloripomm quiche kahjuks on… :((

Mõnes kohas olen ka bruchettasid võtnud.

Lihtsalt kõrvalmärkusena: bruschetta. Hääldatakse “brusk(h)’etta”.

 

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolaseid pirukaid on tegelikult vähe. Võiks olla nt quiche või muu lahtine soolane pirukas. Võileivad – miks mitte. Aga mitte mingid suured kolmnurkvõileivad, vaid väikesed, mida mugav käes hoida. Kas siis klassikalised või siis mingid moekad bruchettad

Magusast eelistan õhulisemaid asju, beseega midagi nt- Rammusad ja rasked šokolaadikoogid ei meeldi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis klassikalised või siis mingid moekad bruchettad

Just näidati suurelt ja boldis, kuidas seda sõna kirjutatakse, aga järgmine lammas tuli ja kirjutas ikka valesti 😀
Ei, lambad, see asi ei ole brutšeta, see on [brusketta]

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin sulle plussi, aga lihtsalt kõrvalmärkusena: loodan, et annad endale aru, missugune über-kaloripomm quiche kahjuks on… :((

Mis see siia puutub, lehttaignaga või muretaignaga pirukad on samasugused kaloripommid, samamoodi ka paljud tordid ja koogid annavad 400-500 kcal tükk. Kaaluga kimpus olev inimene ei saagi neid süüa.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 09:30; 20.01 15:27; 20.01 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin sulle plussi, aga lihtsalt kõrvalmärkusena: loodan, et annad endale aru, missugune über-kaloripomm quiche kahjuks on… :((

Pole ta mingi erilisem kaloripomm kui mistahes muu küpsetis või kondiitritoode. Munapiim, soolane täidis, veidi muretainast. Sama hea, kui omlett juustu ja singiga, röstsai kõrvale.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama hea, kui omlett juustu ja singiga, röstsai kõrvale.

Sama hea ikka päris pole, omlett siiski nii palju kaloreid ei anna. Pirukad ja koogid küll.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 09:30; 20.01 15:27; 20.01 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalistest kohvikutest valin vahel ka quiche’i ehk nö lahtist pirukat, mõned kohad teevad selle ka soojaks ja lisavad salati juurde.

Panin sulle plussi, aga lihtsalt kõrvalmärkusena: loodan, et annad endale aru, missugune über-kaloripomm quiche kahjuks on… :((

ja mis siis?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.01 11:13; 19.01 11:14; 20.01 11:07; 21.01 11:10; 22.01 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teatrites tahaks kohe konjakit kohvi kõrvale, ma ei tea miks nii, aga nii on

see on tõesti huvitav refleks. ma ei ole üldse konjakisõber, lihtsalt ei oska vääriliselt hinnata seda jooki, aga teatrikohvikus on esimene reaktsioon, et võtaks kohvi kõrvale konjakit. õnneks alati meenub enne tellimist, et ma ju ei joo konjakit…

Eks  svipsis peaga tundub etendus talutavam vaadata ilmselgelt.  Et sealt siis see refleks,alalhoiuinstinkt.

 

 

Ise eelistan kohvi kõrvale alati klaasikest konjakit

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teatrites tahaks kohe konjakit kohvi kõrvale, ma ei tea miks nii, aga nii on

see on tõesti huvitav refleks. ma ei ole üldse konjakisõber, lihtsalt ei oska vääriliselt hinnata seda jooki, aga teatrikohvikus on esimene reaktsioon, et võtaks kohvi kõrvale konjakit. õnneks alati meenub enne tellimist, et ma ju ei joo konjakit…

Eks svipsis peaga tundub etendus talutavam vaadata ilmselgelt. Et sealt siis see refleks,alalhoiuinstinkt.

Ise eelistan kohvi kõrvale alati klaasikest konjakit

see väike konjakitilk nüüd kedagi svipsiseks teeb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.01 11:13; 19.01 11:14; 20.01 11:07; 21.01 11:10; 22.01 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis klassikalised või siis mingid moekad bruchettad

Just näidati suurelt ja boldis, kuidas seda sõna kirjutatakse, aga järgmine lammas tuli ja kirjutas ikka valesti ????

Ei, lambad, see asi ei ole brutšeta, see on [brusketta]

Hääldatakse brusket(t)a, ms on fakt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Kodunurk Mida eelistate kohvikus kohvi kõrvale?