Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida jaanilaupäevaks plaanite?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Mida jaanilaupäevaks plaanite?

Postitas:
Kägu

Istun aias, joon alkoholivaba napsu ja naudin linnavaikust – väheseid võimalusi Tallinnas….

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Istun üksinda kodus ilmselt. Mees läheb nooremate lastega maale oma vahmiili juurde, mina sinna minna ei taha. Vanem laps on sõpradega väljas,  nii et tunnen rõõmu tühjast korterist:)

Tegelikult tahaksin küll toredat ja lõbusat jaaniõhtut,  aga keegi ei kutsu,  ise ma ennast kuskile pakkuda ka ei oska ja seda tean juba ette,  et mehe sugulastega koos maal jaanituld teha minu unistuste jaaniõhtu ei ole.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otse loomulikult kutsutakse külla ka “halbu sõpru”. Mõnel ainult sellised ongi ja siis käiakse seltskonniti koos külas ja reisidel eputamas, et hiljem üksteist seljataga ribadeks klatšida.

Sul ainult sellised ongi?

Ei, minul ei ole, aga ma näen väga lähedalt sedasorti elu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ilmselt ka istun kodus. Praegu olen juba 6 päeva Pärnus puhanud ning nüüd ongi aeg siit rahvamasside seast tagasi Tallinnasse põgeneda. Seal peaks rahulik olema…

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka üksi kodus Pärnus. Laps läheb isapoolsete vanavanemate juurde ja mina jään koeraga koju. Nukker on küll, aga see on minu saatus kõikidel pühadel kuni meil on koer:(

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul sama istun kodus meel läks oma suguvõsa jaanitulele,mind sinna ei tõmba.Lapsed,kaksikud lähvad klassiõe sünnale ja ise istun kodus ja vaatan telekat.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maale peab minema ema juurde, ei saa teda siia ka tuua. Samas kodus peaks olema ja valvama, et naabrid maja maha ei põletaks (et vähemalt õigel ajal tuletõrje saaks kutsuda) – nad hiigellõkke kokku kuhjanud oma krundile. See tähendab muidugi ka “naabrite peost osa saamist”, sest ega tramburai nende hoovis vaid püsi.

Andke tuleohtlikust olukorrast teada kohalikule omavalitsusele. See on võimalik.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka üksi kodus Pärnus. Laps läheb isapoolsete vanavanemate juurde ja mina jään koeraga koju. Nukker on küll, aga see on minu saatus kõikidel pühadel kuni meil on koer:(

Jah, koera ei saa ju transportida ja helgemad pead uurivad aastal 2021 võimalusi selle lahendamiseks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/93823293/maskid-taaskord-ette-keskkonnaministeerium-soovitab-valtida-kokkupuudet-tolmuse-ohuga

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, koera ei saa ju transportida ja helgemad pead uurivad aastal 2021 võimalusi selle lahendamiseks.

No ma ei tassiks küll eluski koera kuskile jaanitulele müra ja kära sisse stressama ja teisi segama.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks pole mul ka autot, et koeraga kuskile minna. See kindlasti õpetlik ka teistele kes kaaluvad koera võtta, olles üksikema, ilma autota ning olles kolinud peale lahku minekut teise maakonda kus ei ole sõpru. Sõbrad ja pere eelmise elukoha kandis. Seega võib minna ka nii, et edaspidi enam endal pühasid ei ole.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koeraga saab ka bussiga sõita vägagi edukalt.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks linnadevahelised juhid ei võta koera ilma puurita peale, lihtsalt rihma otsas. Mul on 13 kilo kaaluv koer ja ilma koonuta, seega puuris ei tassi ja suukorvi sellistele ka ei ole. Paraku sai tehtud vale otsus lapsele koer võtta ja nüüd pean ise vastutama olukorra eest. Vähe sellest, et pole jaane, ei ole mul juba paar aastat olnud ka jõule samal põhjusel:( Mis teha, ei teadnud koera võttes, et elu sellised pöörded võtab.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma istun ka  ei teagi kas kahjuks või õnneks üksi kodus. Kuhugi kellegagi minna pole ,sõbrannadel oma pered ja oma suhtest ka just lahku läinud. Sisendan küll endale, et hea ja rahulik olla kodus naudi seda, aga samas tahaks ka väga lõbutseda.

Te siin kirjutasite headest sõpradest, aga paljudel on ka selliseid sõpru nagu täna poes kuulsin, kuidas ühele müüjale pressis ka üks ” sõbranna” ennast vägisi täna õhtuks perega külla, küll see müüja üritas ääri ja veeri viisakaks jääda ja oli aru saada, et ei soovita neid sinna. Aga ei midagi sinna nad end ära pressisid sõnadega võtame  liha kaasa siis.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks pole mul ka autot, et koeraga kuskile minna. See kindlasti õpetlik ka teistele kes kaaluvad koera võtta, olles üksikema, ilma autota ning olles kolinud peale lahku minekut teise maakonda kus ei ole sõpru. Sõbrad ja pere eelmise elukoha kandis. Seega võib minna ka nii, et edaspidi enam endal pühasid ei ole.

Mis sa halad? Sõlmi uusi tutvusi ja küll leiad sõbrad!

Ma olen Tartus, Muhus, Tallinnas ja nüüd Haapsalus elanud – igale poole olen soetanud tuttavaid, mõned lausa sõbraseisusekski kujunenud. Kui istuksin ja hädaldaksin, et pole seda ja pole toda, siis sureksingi vist üksindusse.
Mingi odavama otsa auto saab ju ka soetada, mitte süüdistada koera, et sinul jäävad pühad ära.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks linnadevahelised juhid ei võta koera ilma puurita peale, lihtsalt rihma otsas. Mul on 13 kilo kaaluv koer ja ilma koonuta, seega puuris ei tassi ja suukorvi sellistele ka ei ole. Paraku sai tehtud vale otsus lapsele koer võtta ja nüüd pean ise vastutama olukorra eest. Vähe sellest, et pole jaane, ei ole mul juba paar aastat olnud ka jõule samal põhjusel:( Mis teha, ei teadnud koera võttes, et elu sellised pöörded võtab.

See on jama küll, et juhid ei luba (ei tohi lubada). 13kg pole küll kuigi suur, aga puuriga koos siiski päris raske.

Loodetavasti leiad uusi tuttavaid/sõpru oma külas ja kui laps piisavalt vana on, siis võiks vahel ju ka sina käia saada.
Jõulud saaks nii lahendada, et käite vahetustega, näiteks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodan jaa, et leian uusi sõpru aja jooksul:) Eks täiskasvanutel ole see teadagi keerulisem kui lastel:)

Aga kordamööda pühi tähistada ei saa, sest ega ma ju üle ühe aasta jäta last jõuludest ilma, ikka ennast pigem ju:)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodan jaa, et leian uusi sõpru aja jooksul:) Eks täiskasvanutel ole see teadagi keerulisem kui lastel:)

Aga kordamööda pühi tähistada ei saa, sest ega ma ju üle ühe aasta jäta last jõuludest ilma, ikka ennast pigem ju:)

Saan aru küll :). Ma pigem pidasin silmas seda, et nt laps käib 24. õhtul ja on 25. päeval ja sa saaksid 25. õhtul minna.
Aga oleneb, jah, lapse vanusest.

Kui see kuidagi lohutab, siis ma elan riigis, kus jaaniõhtut eriti ei tähistata. Olengi üksi – isegi koera pole 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sa halad? Sõlmi uusi tutvusi ja küll leiad sõbrad!

Ma olen Tartus, Muhus, Tallinnas ja nüüd Haapsalus elanud – igale poole olen soetanud tuttavaid, mõned lausa sõbraseisusekski kujunenud. Kui istuksin ja hädaldaksin, et pole seda ja pole toda, siis sureksingi vist üksindusse.

Mingi odavama otsa auto saab ju ka soetada, mitte süüdistada koera, et sinul jäävad pühad ära.

Tegelikult ei hala. Aeg-ajalt kurvastab lihtsalt, sest kes ikka tahab pühi üksi veeta. Usun, et minu kogemus võib ehk panna kedagi kaks korda enne mõtlema kui soovib looma võtta. See ikka väga väga piirab elu. Ja ma ei süüdistagi selles koera. Uuesti valides ma aga enam koera ei võtaks.

Ilmselt ma ei ole siis nii ekstravertne tutvuste sobitaja kui sina. Ei valda seda kunsti. Muidugi on mul teretuttavaid ja small talk naabreid ümberringi aga sõprust pole neist seni arenenud, eks aeg näitab!

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koeraga saab ka bussiga sõita vägagi edukalt.

Jaa, muidugi, praeguse ilmaga on see eriti hea mõte!

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna hetkel vallaline siis võtan mõne kalja ja magan niikaua kui tahan…..

+1
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida jaanilaupäevaks plaanite?