Esileht Hobinurk Mida kaasa võtta Rootsi kruiisile?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Mida kaasa võtta Rootsi kruiisile?

Postitas:
Kägu

Vett kindlasti pudelitega kaasa. Kraanivesi juua ei kõlba ja laevas maksad pisikese pudeli eest hingehinda. Odavam on vist isegi õlut osta, kui vett.

Stockholmi poole sõites soovitan kindlasti võtta hommikusöögi, siis ei pea linnas kohe mingit söögikohta otsima hakkama. Õhtusööki olen vist ainult ühel korral võtnud, ma pole harjunud õhtul eriti palju sööma ja pigem võtame mingeid näkse kaasa. Samuti ostan alati Rootsist toidupoest õhtuks midagi näksida.

Õhtul paneksin jalga pigem madalad kingad või tennise tüüpi jalanõud. Peale siis kleit või pidulikum pluus ja teksad.

Stockholmi kesklinna läksin viimane kord hoopis Uberiga. Kui on mitu inimest, siis see tuleb umbes sama välja, nagu osta metroopiletid(ca 10 eur läks). Aga võib minna ka jalutades umbes 40min või jalutada metroo peale ja sõita paar peatust. Metroopiletid saab osta juba ka laevast.

Nii rott ka ikka olla ei saa, et ei raatsi ühe õhtu jagu pudelivett osta ja pead seda kaasa tassima!

+8
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui saunatada tahad ja bassutada, siis trix vms ka kaasa

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peavalu tabletid ja mineraalvesi 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui saunatada tahad ja bassutada, siis trix vms ka kaasa

Kas saunatamist ei saa sarnase lollistiiliga asendada nagu need bassud ja trixd, sassutamine ehk? Vastik on selline pudikeel!

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgete üldse minna? https://eestinen.fi/2022/06/laanemeri-on-nuud-tais-nato-ja-vene-sojalaevu/

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Julgete üldse minna? https://eestinen.fi/2022/06/laanemeri-on-nuud-tais-nato-ja-vene-sojalaevu/

Ma ei julgeks isegi siis minna, kui neid laevu poleks. Ma pigem kardaks neid kalevipoegi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgete üldse minna? https://eestinen.fi/2022/06/laanemeri-on-nuud-tais-nato-ja-vene-sojalaevu/

Läänemeri on kogu aeg laevu paksult täis olnud. Siit näeb: https://www.marinetraffic.com

 

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läänemeri on kogu aeg laevu paksult täis olnud. Siit näeb: https://www.marinetraffic.com

Sina kardad reisilaevu või mis tarka üritad panna?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei julgeks isegi siis minna, kui neid laevu poleks. Ma pigem kardaks neid kalevipoegi.

Kardad Rootsis elavaid Eesti ehitajaid või mida sa “kalevipoegade” all siin teemas silmas pead? Mis nad sulle küll kruiisil kurja teha saaksid?

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui saunatada tahad ja bassutada, siis trix vms ka kaasa

Kas saunatamist ei saa sarnase lollistiiliga asendada nagu need bassud ja trixd, sassutamine ehk? Vastik on selline pudikeel!

vm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgete üldse minna? https://eestinen.fi/2022/06/laanemeri-on-nuud-tais-nato-ja-vene-sojalaevu/

Ma ei julgeks isegi siis minna, kui neid laevu poleks. Ma pigem kardaks neid kalevipoegi.

Neile on seal piisavalt lolle purjus naisi, keda näppida. Perekooli vissis vanamutt võib südamerahus kruiisida ja keegi ei puutu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei julgeks isegi siis minna, kui neid laevu poleks. Ma pigem kardaks neid kalevipoegi.

Kardad Rootsis elavaid Eesti ehitajaid või mida sa “kalevipoegade” all siin teemas silmas pead? Mis nad sulle küll kruiisil kurja teha saaksid?

Ega need kalevipojad on tõesti ääretult ebameeldivad. Kogu see kaader, kes seal käib, on pehmelt öeldes õudne. Ma olen kaks korda käinud – esimene kord oli põnev, sest ma polnud kunagi käinud ja teisel korral sõbranna palus, ning ma andsin sellele kruiisile uue võimaluse. Hiljem kahetsesin, aga ära ka ei saanud minna. Joomine, kaklemine, nutmine, kõvatamine – umbes selline on see eluke seal laeval.

+4
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Millal ja mis firmaga need kalevipojad rohkem sõidavad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal ja mis firmaga need kalevipojad rohkem sõidavad?

Meil ei ole eriti palju firmasid, mis Rootsi kruiise teeks. Minu teada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega need kalevipojad on tõesti ääretult ebameeldivad. Kogu see kaader, kes seal käib, on pehmelt öeldes õudne. Ma olen kaks korda käinud – esimene kord oli põnev, sest ma polnud kunagi käinud ja teisel korral sõbranna palus, ning ma andsin sellele kruiisile uue võimaluse. Hiljem kahetsesin, aga ära ka ei saanud minna. Joomine, kaklemine, nutmine, kõvatamine – umbes selline on see eluke seal laeval.

Sa vist ei tea, kelle kohta väljendit “kalevipoeg” üldse kasutatakse?
Mis nendel kuriisireisijatel, kes edasi-tagasi sõidavad “kalevipoegadega” pistmist on?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega need kalevipojad on tõesti ääretult ebameeldivad. Kogu see kaader, kes seal käib, on pehmelt öeldes õudne. Ma olen kaks korda käinud – esimene kord oli põnev, sest ma polnud kunagi käinud ja teisel korral sõbranna palus, ning ma andsin sellele kruiisile uue võimaluse. Hiljem kahetsesin, aga ära ka ei saanud minna. Joomine, kaklemine, nutmine, kõvatamine – umbes selline on see eluke seal laeval.

Sa vist ei tea, kelle kohta väljendit “kalevipoeg” üldse kasutatakse?

Mis nendel kuriisireisijatel, kes edasi-tagasi sõidavad “kalevipoegadega” pistmist on?

Muidugi ma tean, kes on kalevipojad. Ja päris suur osa nendest läbistajatest ongi kalevipojad. Muidugi ma ei räägi kõigist soomes tööl käivatest inimestest, ma räägin ainult teatud grupist. Ja see grupp möllab seal kogu täiega.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Muidugi ma tean, kes on kalevipojad. Ja päris suur osa nendest läbistajatest ongi kalevipojad. Muidugi ma ei räägi kõigist soomes tööl käivatest inimestest, ma räägin ainult teatud grupist. Ja see grupp möllab seal kogu täiega.

Okei, ma siis ise ei teadnud, et Soomes tööl käijad vabal ajal käivad Rootsi kruiisil. Hea, et meid kursis hoiad!

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ma tean, kes on kalevipojad. Ja päris suur osa nendest läbistajatest ongi kalevipojad. Muidugi ma ei räägi kõigist soomes tööl käivatest inimestest, ma räägin ainult teatud grupist. Ja see grupp möllab seal kogu täiega.

Okei, ma siis ise ei teadnud, et Soomes tööl käijad vabal ajal käivad Rootsi kruiisil. Hea, et meid kursis hoiad!

Ei teadnud? No nüüd siis tead.

Hoian teid kursis? Keda teid?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin päris tihti Rootsi vahet ja Stockholm-Tallinn liinil kalevipoegi pole täheldanud, vb peab kirjutaja silmas Turu-Stockholmi liini. Samas seal ka pigem on uudistes silma jäänud siiski ühelt või teiselt poolt pärit kohalikud.

Silma on rohkem jäänud noored rootslased, kes kodumaal juua ei tohi, aga laeval (tagasiteel) tohivad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei julgeks isegi siis minna, kui neid laevu poleks. Ma pigem kardaks neid kalevipoegi.

Kardad Rootsis elavaid Eesti ehitajaid või mida sa “kalevipoegade” all siin teemas silmas pead? Mis nad sulle küll kruiisil kurja teha saaksid?

Ega need kalevipojad on tõesti ääretult ebameeldivad. Kogu see kaader, kes seal käib, on pehmelt öeldes õudne. Ma olen kaks korda käinud – esimene kord oli põnev, sest ma polnud kunagi käinud ja teisel korral sõbranna palus, ning ma andsin sellele kruiisile uue võimaluse. Hiljem kahetsesin, aga ära ka ei saanud minna. Joomine, kaklemine, nutmine, kõvatamine – umbes selline on see eluke seal laeval.

olen päris palju kruiisil käinud, no ei saa aru, kes sellest kaadrist just kalevipojad on ja ei ole need tänapäeva kalevipojad enam sellised nagu seal eesti seriaalis näidati

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi näidati uudistes mingit sellist kruiisi mis tuli Rootsist siia, kõik ei tulnud Tallinnas mahagi, vaid jõid ja laaberdasid edasi ja sõitsid mingi aja pärast Rootsi tagasi. Ehk need Kalevipoegade nägijad on kuidagi sellele sattunud ja ei saanud aru, et need olid Rootsi K.pojad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi laua hommikusöögile on sellest aastast siginenud pooletunniseda katted. Käinud ei ole, ei tea, kas aetakse iga poole tunni järel söögisaal tühjaks.

Ei aeta. Lihtsalt sisse saamine on kella peale (15 min vist võis hilineda).

Kes hiljuti Stockholmi kruiisil käinud kuidas praegu see “poliitika” on? Mis siis kui ei jõua hommikusöögile õigeks ajaks?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi laua hommikusöögile on sellest aastast siginenud pooletunniseda katted. Käinud ei ole, ei tea, kas aetakse iga poole tunni järel söögisaal tühjaks.

Ei aeta. Lihtsalt sisse saamine on kella peale (15 min vist võis hilineda).

Kes hiljuti Stockholmi kruiisil käinud kuidas praegu see “poliitika” on? Mis siis kui ei jõua hommikusöögile õigeks ajaks?

Siis jääd söömata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega need kalevipojad on tõesti ääretult ebameeldivad. Kogu see kaader, kes seal käib, on pehmelt öeldes õudne. Ma olen kaks korda käinud – esimene kord oli põnev, sest ma polnud kunagi käinud ja teisel korral sõbranna palus, ning ma andsin sellele kruiisile uue võimaluse. Hiljem kahetsesin, aga ära ka ei saanud minna. Joomine, kaklemine, nutmine, kõvatamine – umbes selline on see eluke seal laeval.

Sinu sogane jutt on õudne. Arvan, et tegelikult pole sa iial oma jalga Rootsi kruiisilaevale saanud. Lihtsalt luuletad siin, et ässa panna. ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgete kontsadega vist ei ole eriti midagi teha kui loksub jõhkralt?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes hiljuti Stockholmi kruiisil käinud kuidas praegu see “poliitika” on? Mis siis kui ei jõua hommikusöögile õigeks ajaks?

käisin möödunud suvel, ja hommikusööki saab süüa küll pmt sadamassejõudmiseni.

Kui õhtusöögi aja osas on eelistusi, siis tasub pigem laud broneerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis kui ei jõua hommikusöögile õigeks ajaks?

No siis ei saa süüa, mis loll küsimus see on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui saunatada tahad ja bassutada, siis trix vms ka kaasa Kas saunatamist ei saa sarnase lollistiiliga asendada nagu need bassud ja trixd, sassutamine ehk? Vastik on selline pudikeel!

Ma lugesin pudelikeel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ning ma andsin sellele kruiisile uue võimaluse.

Vauuuu

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis kui ei jõua hommikusöögile õigeks ajaks?

No siis ei saa süüa, mis loll küsimus see on.

Pidasin silmas, kui ette broneeritud ajaks ei jõua, aga hommikusööki endiselt pakutakse.
Aga selge, siis ei saa, loll küsimus. Hea, et tead!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Hobinurk Mida kaasa võtta Rootsi kruiisile?