Esileht Koolilaps mida kannab koolis 15 aastane poiss

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: mida kannab koolis 15 aastane poiss

Postitas:
Kägu

Zalando on tõesti väga ok koht ostmiseks … minu 15a poiss lappab seda mõnuga. Seal on just see hea, et toodete juures on ka soovitused, millega kokku võiks sobida ja nii on tal hulga lihtsam valida. Poodi ta minuga tulla ei viitsi ja nii on kõik rahul. Peab vaid passima, millal eriti head hinnad on, seal on ikka väga häid kampaaniaid vahel. Tasuta tagastamine on ka suur boonus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järgneval lingil olevas e-poes on näiteks normaalse või odava hinnaga meeste või noormeeste polosärgid ja teksapüksid, samuti ka naiste ja laste:

https://happyfamly.ee/tootekategooria/koik/

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järgneval lingil olevas e-poes on näiteks normaalse või odava hinnaga meeste või noormeeste polosärgid ja teksapüksid, samuti ka naiste ja laste:

https://happyfamly.ee/tootekategooria/koik/

Ausaltöeldes ma küll ei kujuta ette, et osta püksid ilma proovimata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin, et AliExpress’is on väga ilusad polosärgid  alates 3-4 eurot. Kindlasti leiad sealt ka spordiriideid ja palju muudki mida 15 aastasel vaja. Paljudest kohtadest on kohaletoimetamine tasuta.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin, et AliExpress’is on väga ilusad polosärgid alates 3-4 eurot. Kindlasti leiad sealt ka spordiriideid ja palju muudki mida 15 aastasel vaja. Paljudest kohtadest on kohaletoimetamine tasuta.

No sealt tellides on küll alati risk, et neid riideid ei kõlba selga panna. Parem kaltsukast riideid osta kui sealt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin, et AliExpress’is on väga ilusad polosärgid alates 3-4 eurot. Kindlasti leiad sealt ka spordiriideid ja palju muudki mida 15 aastasel vaja. Paljudest kohtadest on kohaletoimetamine tasuta.

No sealt tellides on küll alati risk, et neid riideid ei kõlba selga panna. Parem kaltsukast riideid osta kui sealt.

Siiani mis tellinud olen on kõik väga ok olnud. Loen enne tellimist arvustusi ja vaatan neid pikte mida tellijad on asjadest teinud. Paar korda on asi mulle suur olnud, aga kvaliteet vâga hea.
Tegelikult ei ole vahet mis lehelt tellid. Igaltpoolt võid saada ilusad asjad ja võid ka jama saada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siiani mis tellinud olen on kõik väga ok olnud. Loen enne tellimist arvustusi ja vaatan neid pikte mida tellijad on asjadest teinud. Paar korda on asi mulle suur olnud, aga kvaliteet vâga hea.

Tegelikult ei ole vahet mis lehelt tellid. Igaltpoolt võid saada ilusad asjad ja võid ka jama saada.

Odavad polod ja t särgid lähevad pesus vormituks st vahetavad pikkuse ja laiuse ära.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Koolilaps mida kannab koolis 15 aastane poiss