Esileht Ilu Mida kannate pikkade pükste all?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Mida kannate pikkade pükste all?

Postitas:

Kõik oleneb jalanõust, aga siiski, ida kannate nt viigipükste või viisakamate pikkade pükste all, kas sukkpükse, sokke või põlvikuid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.02 08:25; 19.02 06:39; 04.09 14:52; 25.12 12:37; 04.01 20:01; 11.01 06:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhukesi sokke (neid nö sukkpüksimaterjalist). Sukkpüksid pükste all on kole mälestus lapsepõlvest, põlvikud ei meeldi, ei taha sääri põhjuseta täiendavalt katta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikema säärega sokke, kui on saapad. Õhukesi põlvikuid, kui on soojem kingakandmise aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

neid sukamaterjalist põlvikuid.
aga päris keeruline on leida neid õigeid, mis oleks hästi libedad, ei sooniks ja ei vajuks alla. Kui leian, ostan kohe suurema portsu.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:04; 07.02 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhukesed põlvikud. Ja ennetades külma ilma ja jala käimise küsimust – eelistan nagunii seelikuid, talvel 50-70 den sukkpüksid ja pakasega termoretuusid sinna peale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40 DEN põlvikuid kannan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhukesed põlvikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetage palun kõige libedamad põlvikud, olen ka hädas, et nad ei haakuks püksisäärte külge, kui püsti tõusen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 09:28; 08.02 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetage palun kõige libedamad põlvikud, olen ka hädas, et nad ei haakuks püksisäärte külge, kui püsti tõusen.

Pierre Cardin teeb väga häid, ülevalpüsivaid ja libedaid sukkpükse. Kas neil samast materjalist õhukesi põlvikuid pole? Peaksin ise ka poest vaatama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhukesed sokid, vahel ka puuvilla sokid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nimetage palun kõige libedamad põlvikud, olen ka hädas, et nad ei haakuks püksisäärte külge, kui püsti tõusen.

DIM Sublim on ühed sellised. jube kallid, aga peavad hästi vastu ka. lisaks on need väga õhukesed ja nähtamatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:04; 07.02 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

külmal ajal ma kannan fliisretuuse või õhukesi retuuse ja enamasti kannan igal ajal puuvillasokke, aga olen aeg-ajalt kandnud ka õhukesi läbipaistvast sukamaterjalist sokke või põlvikuid ja vahel väga harva ka puuvillaseid põlvikuid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 18:07; 09.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pükste all kannan kindlasti põlvikuid, suvel ka sokke.

Põlvikuid on erinevaid, nii peenemast sukamaterjalist kui ka tavalisi puuvillaseid, mida panen, sõltub sellest, kas on vaja jalatseid vahetada või mitte. Kui ei ole vaja, siis eelistan puuvillaseid.

Kui püksisääred jäävad põlvikute külge kinni, siis on viga mu meelest pigem pükstes, mitte põlvikutes. Proovi kasutada antistaatikut.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks sukkpükse kandma seal all? Tõsiselt huvitas, kust üldse selline küsimus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks sukkpükse kandma seal all? Tõsiselt huvitas, kust üldse selline küsimus?

Mina ei kanna, aga üritan vastata. On vbl selliseid olukordi, kus tööl ei sobi teksadega olla, küll aga viigipükstega vms viisakate õhemate pükstega. Ja nendega talvel tööle minna on päris karm (muidugi mitte sellel talvel, aga normaalsel talvel). No vot siis sooja mõttes on vaja sukkpüksid alla panna, mitte sokid või põlvikud. Ma kujutan ette, et on ka töökohti, kus ei ole kuigi mugav oma viikareid hoiustada, et teksadega tööle tulla ja pükse vahetada ja pärast jälle teksadega koju minna.
Lihtsalt teoreetiline mõtisklus.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 09:28; 08.02 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks sukkpükse kandma seal all? Tõsiselt huvitas, kust üldse selline küsimus?

Soojuse pärast ainult, mingit muud mõtet küll pole. Mõni on külmakartlikum ka ja pakib end rohkem sisse, et õues mugavam oleks, teine rallib õhemalt ringi ega tunne külma või ei lase end sellest segada, mõni viibib lihtsalt väljas nii vähe ja sõidab peamiselt autoga ringi ja mõni kasutab üldse külmemal ajal suusapükse veel lisaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 18:07; 09.02 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kannan õhukesi sukkpükse ja vaid sellepärast, et mulle meeldib nii. Ei salli kui pükste materjal puutub kokku palja ihuga jalgadel, aegapidi see hõõrub naha koledaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub temperatuurist, kui on soe siis põlvikud. Jahedama ilmaga panen sukkpüksid pükste alla ja jälle erineva temperatuuriga kas õhemad või paksemad puuvillased, villased.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sokid-põlvikud. Sukkpükse ei kanna kunagi pükste all, ka käreda pakasega. Sukkpüksid tekitasid imeliku kiheluse ja õhtuti olid siis kintsud punatäpilised. Paksude sukkpükstega seda probleemi pole. Talvel kandsin suusapükse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka põlvikuid, tööl kannan kontsaga kingi, siis näeks puuvillasokk veider välja, õhukesi sokke (sukkpükste materjalist) ei kanna see tõttu, et kõige koledam asi maailmas on see, kui soki ja püksi vahelt paisatab paljas ihu välja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks sukkpükse kandma seal all? Tõsiselt huvitas, kust üldse selline küsimus?

Soojuse pärast ainult, mingit muud mõtet küll pole. Mõni on külmakartlikum ka ja pakib end rohkem sisse, et õues mugavam oleks, teine rallib õhemalt ringi ega tunne külma või ei lase end sellest segada, mõni viibib lihtsalt väljas nii vähe ja sõidab peamiselt autoga ringi ja mõni kasutab üldse külmemal ajal suusapükse veel lisaks.

Selline asi oleks ju vaid hädavariant. Talvel külmaga ikka pikem mantel siis selga. Külmavaresed nagu mina, ostavad kuni pahkluudeni sulemantli.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukkpükse. Nendega istuvad püksid paremini jalas ning need on mugavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu Mida kannate pikkade pükste all?