Esileht Väikelaps Mida kannavad teie lapsed külma ja vihmaga?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mida kannavad teie lapsed külma ja vihmaga?

Postitas:

Lihtsalt vihmakostüümi jaoks on ju juba külm – kas teil on lastel voodriga kilekostüümid? Või mingid vihmakindlad sügis/talvekombed? Kui viitsiksite viiteid saata, oleksin väga tänulik!

Alati laste riietamisega puntras ema

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lastel on fliisvoodril kummipüksid + jope vastavalt ilmale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on 40 g soojustusega kombed. Veel eelmisel nädalal läks paljaste säärte peale, aga eilsest panime juba retuusid alla (meie kandis oli eile ja lubatakse ka tänaseks 4 kraadi, kuigi päris nii külm ei tundugi).

Lisaks siis t-särgil peal sviiter. topelt-puuvillane tuukrimüts. Eilsest ka voodriga kummikud (laupäeval olin ise kummikutes ja umbes tunnikese õues olles hakkas varvastel jahe). Täna ka fliisvoodriga kummist kindad, sest meil igaljuhul väga märg. Suurem laps sai aeda ka sõrmikud kaasa, kui tal peaks nendega palav olema või tunneb, et labakatega ikka jama jne.

Ise otsisin ka täna hommikul õhukesed k/s saapad endale välja 😀

ma ootan juba talve, et ei peaks koguaeg ilmateadet jälgima, et kui külm nüüd ikka on, et lastel ei oleks ei külm ega palav oma riietes….

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Didriksoni fliisvoodriga jope+püksid. Peas meriino tuukrimüts. Kui külmemaks läheb, siis meriino riided lähevad alla ja saame talveni kenasti hakkama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Didriksons boardman. Meie kliimas asendamatu

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jope on lapsel nextist ostetud talvejope, see on meie kliimas sobiv sügisel kanda (Talvel panen midagi tõhusamat ja kampsun talvel ka alla). Püksteks on Ticket to Heaven vihmapüksid, millel on sees fliisvooder. Ülemist otsa ma ei saa külma ilmaga lapsele panna sama õhukest, sest tal hakkab muidu külm. Aga kummipükstest täiesti piisab alumise otsa jaoks.

Kui sul on ilma fliisita tavalised kummipüksid, siis sinna alla saab panna fliispüksid, et oleks soojem. Või siis paned tavalise kummikombe alla fliiskombeka

palju sõltub sellest, milline su laps on, kas rahmeldab palju ringi või armastab rohkem liivakasti serval vaikselt toimetada. Mul on see vaikselt toimetaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kolmel lapsel pole kunagi olnud kummist vihmaülikonda. Kõik normaalsed sügiseriided on kannatanud ära kõik lombisistumised ja kõhulilendamised, Viking saapad ja Lemigo kummikud on veekindlad. On olnud impregneerriidest poripüksid, sügisekombekas kerge voodriga ja Reimatec vms talvekombekad päris külmaga, Reima Kiddo nt oli nii soe, et mõni aasta seda praktiliselt selga ei saanudki. sügiseriietele alla vajadusel meriinokombekas, ka imetlusväärt asi (ja samuti koolilaps enam ei kasuta).
Lapsed käisid kuni koolieani kombekatega, nüüd on softshell püksid ja softshell jope, külmema hommikuga õhemapoolne talvejope. Tuukrimütsi nad koolis ka enam ei kanna, oleks vähe naljakas, kuigi seda ma leinan taga tema funktsionaalsuse pärast, buff pole üldse see. Õnneks väiksem veel ise tahab (suurem tahab ka, aga kardan, et hakataks koolis naerma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne õhema vatiiniga kombe (mille all õhem fliis ja toariided), Breden meriinomüts, Lenne fliisvoodriga kindad, Demar voodriga kummikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti kolme lapsega pole meie peres vihmariided rohkem kasutust leidnud kui tõesti u 1-aastasel, kes pool aega roomab ringi.

Praegu on ühel lapsel pop ära võetava voodriga kombe ning teisel Lenne traksipüksid ja ma ei mäletagi, mis firma jope. Padukaga küll nad õues ei käi ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tavalised vihmariided ja kummikud, peas voodriga tuukrimüts, lasteaia riiete peal villane kombekas ja jalas meriinovillased sokid. Käes voodriga vihmakindad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toariided, villakombe, k/s kombe, fliisvoodriga k/s kindad, meriinosokid, kummikud, puuvillane tuukrimüts (kui läheb veel jahedamaks, siis meriinovoodriga tuukrimüts). Vihmariided on olemas, aga tegelikult saaks ka ilma hakkama. Korralik k/s kombe on samuti piisava veekindlusega lombis hullamiseks ja samas on seljas oluliselt hingavam ning mõnusam kui kummist vihmariided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ka Didriksons Boardman komplekt. Kuldaväärt ost!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toariided (puuvillased), nende peal Huppa kevad-sügis jope ja trakspükste komplekt. Peas meriinovillase voodriga tuukrimüts, käes vett tõrjuvad kilekindad. Veel on tavalised kummikud, kuigi olen valmis (kui veel natuke külmemaks läheb) seest karvaste termokummikute vastu vahetama.

Kummist vihmariiete ostmiseks ma pole vajadust näinud, kuna paduvihmaga lapsed õues ei käi. Ka lateaias paduvihma korral suunatakse lapsed varjualusesse.

Kui vaja jalgsi kõndida, laps käekõrval, siis lapsel on kergem vastavalt vajadusele väikest vihmavarju peakohal hoida, kui hakata kummiriideid selga ajama (ja võibolla tuleb siis just päike välja). Endal on mingi kummimantel. Kasutasin seda imikuga jalutades (kui käed olid vankriga kinni ning vihmavarju hoida ei saanud). Aga jama on selles, et natukese aja pärast hakkab ikka kuskilt näo ja kapuutsi vahelt või nööbiliistu vahelt sisse voolama. Nii et kui võimalik (üks käsigi vaba), siis eelistan ise ka tavalisi k/s riideid + vihmavarju, mitte kummiriideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3-aastane käib hetkel lasteaias Lassie Suprafill kevad-sügis kombega. Vooder on, aga vatiini pole. Kombe alumine osa on kummist. All dressipüksid, T-särk ja dressipluus.
Lassie talvekombe tellisin talle ka teiselt ringilt ära. Kui kohale jõuab, siis hakkab sellega käima. Ilma dressipluusita, otse T-särgi peale. Meriinost või fliisist aluskihid on toredad asjad, aga lasteaias käiva väikelapse puhul peab arvestama eelkõige sellega, et ta riided vähese vaevaga ise selga saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4.a tütar käib lasteaias Didriksonsi Boardman komplektiga, all retuusid/sukkpüksid, pv pluus või kleit ja selle peal õhem fliispusa.

Peas kahekordsest puuvillast tuukrikas, käes sõrmikud, jalas voodriga kummikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljast lapsest nüüdseks juba 3 koolilapsed ja kellegile pole näinud vajadust kummikombet/komblekti osta. Tavalised ilmastikukindlad k/s ja talveriided. K/S nt Po.P , LindexFix, ReimaTec, H&M, KappAhl Kaxs , JonathanTähti jne. Kui selline märg ja (kõle)külm, on ideaalsed ka nn teise ringi talvekombed ( Remu, ReimaTec ). Lasteaias palju lihtsam , kui ei pea mitut kihti riideid alla panema ( muidu saaks ilusti voodrita k/s riietega veel hakkama ). Sellest nädalast viisin ka lasteaialapsele teise ringi ReimaTec talvekombe lastaeada. Otse toariiete peale ja pole probleemi. Vihma on pidanud meil kõik ilmastikukindlad üleriided.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Mida kannavad teie lapsed külma ja vihmaga?