Esileht Beebi ja mitmikud Mida käruga õues käimine head lapsele annab peale värske õhu? 

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mida käruga õues käimine head lapsele annab peale värske õhu? 

Postitas:

Jama selles, et elan kohas, kus on halb õhk (jube palju liiklust), hingates kohe tunda seda heitgaasi. Kui saan autot kasutada, sõidan 5 km kaugemale ja jalutan hea õhuga kohas, aga seda saan teha umbes 3 korda nädalas. Küsimus – millest mu beebi veel (peale värskes õhus viibimise) ilma jääb, kui ma ei käi iga päev kärutamas? Selle suure koguse heitgaasi sissehingamine tundub lausa ohtlik mu meelest, kuigi Eestis peaks maailma puhtaim õhk olema.

Ise naudin muidu väga jalutamist, enne elasin mõnusas jalutamise kohas, aga üürikas müüdi maha ja kahjuks nüüd selline kehv koht praegu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 16:12; 04.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte millestki ei jää ilma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab, sest mu laps käruvihkaja, süles teda pikalt ei jaksa tassida ja uned teeb ka oma voodis, mitte nt rõdul. Ja seega iga päev õues ei käi. Tunnen süüdi küll ennast, et laps nii palju värsket õhku ei saa..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab, sest mu laps käruvihkaja, süles teda pikalt ei jaksa tassida ja uned teeb ka oma voodis, mitte nt rõdul. Ja seega iga päev õues ei käi. Tunnen süüdi küll ennast, et laps nii palju värsket õhku ei saa..

Pane laps kõhukotti ja tee iga päev vähemalt 15 minutiline õuetiir. Ikkagi parem kui toas passida ja laps saab ikkagi uned oma voodis teha.

Teemaalgatajale ütleks seda, et ma lihtsalt ei usu, et su elukohas pole võimalik jalutada kuskil mujal kui suure magistraali ääres heitgaaside sees. Kindlasti leidub mõni vähemsaastatud koht ka, isegi Tallinna kesklinnas on rohelisi ja üsna vaikseid parke ning tänavaid. Jalutama ei pea enda maja ees. Mine siis mõned kilomeetrid eemale kui vaja.
Lapsele ja ka täiskasvanule on õues viibimine kasulik, sest see aitab kaasa seedesüsteemi tööle, suureneb D-vitamiini hulk veres, karastamine on kasulik immuunsüsteemile, hapniku hulga kasv organismis aitab kaasa mõttetegevuse tööle ja õnnetunde tekkimisele.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 00:06; 05.01 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka huvitab, sest mu laps käruvihkaja, süles teda pikalt ei jaksa tassida ja uned teeb ka oma voodis, mitte nt rõdul. Ja seega iga päev õues ei käi. Tunnen süüdi küll ennast, et laps nii palju värsket õhku ei saa..

Pane laps kõhukotti ja tee iga päev vähemalt 15 minutiline õuetiir. Ikkagi parem kui toas passida ja laps saab ikkagi uned oma voodis teha.

Teemaalgatajale ütleks seda, et ma lihtsalt ei usu, et su elukohas pole võimalik jalutada kuskil mujal kui suure magistraali ääres heitgaaside sees. Kindlasti leidub mõni vähemsaastatud koht ka, isegi Tallinna kesklinnas on rohelisi ja üsna vaikseid parke ning tänavaid. Jalutama ei pea enda maja ees. Mine siis mõned kilomeetrid eemale kui vaja.

Lapsele ja ka täiskasvanule on õues viibimine kasulik, sest see aitab kaasa seedesüsteemi tööle, suureneb D-vitamiini hulk veres, karastamine on kasulik immuunsüsteemile, hapniku hulga kasv organismis aitab kaasa mõttetegevuse tööle ja õnnetunde tekkimisele.

Et tulin siia valetama?! Kirjutasin ju, et käingi autoga kaugemal, aga ei saa iga päev. Lisaks kirjutasin, et armastan väga jalutada. Ja pean tõestama hakkama, et päriselt ka on mu kodu ümbruses kehv õhk?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 16:12; 04.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et tulin siia valetama?! Kirjutasin ju, et käingi autoga kaugemal, aga ei saa iga päev. Lisaks kirjutasin, et armastan väga jalutada. Ja pean tõestama hakkama, et päriselt ka on mu kodu ümbruses kehv õhk?

Vabandan, et ilmselt väljendasin ennast kuidagi arusaamatult. Aga Eestis jah ei ole sellist kohta, kus oleks nii saastunud õhk, et ei saa õues jalutada. Ilmselt elad siis välismaal. Minu jaoks ei pea midagi tõestama ja ma ei väidagi, et valetad. Ma kirjutasin lihtsalt, et ma ei usu, et su elukohas pole parema õhuga kohta. Et siis ma ei väida, et sa valetad, vaid ma arvan, et sa pole lihtsalt kõiki oma elukoha võimalusi avastanud või nendele mõelnud. Juhul muidugigi kui elad ikkagi Eestis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 00:06; 05.01 09:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mida käruga õues käimine head lapsele annab peale värske õhu?