Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida kindlasti vaatama minna Egiptuses?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida kindlasti vaatama minna Egiptuses?

Postitas:
Kägu

Oleme siis oma esimeseks sihtkohaks valinud Egiptuse. Otsin netist ise ka kuhu minna, kuid oodatud on kõik soovitused. Peatume Hurghadas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Mida kindlasti vaatama minna Egiptuses?

Eks sa tee trip.ee lahti, seal lahatakse neid teemasid enne ja peale sööki. Saad iga koha pealt targemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina soovitan ATV safaari ja snorgeldamine. Kui sõita viitsite, siis Luxor.

Please wait...
Postitas:
Kägu

püramiide äkki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Luxori reisi ei kahetse, oli võimas. Teisi ekstreemsusi (ATV ralli jmt) ei võtnud. Snorgeldada saad hotelli rannas ja ega selle nädala sisse paljut enam pigistagi. Puhata ju ka vaja 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui valima peab, siis soovitaks ka Luxorit, mulle isiklikult meeldis väga ka jeebisafari (Badawya Safari) beduiinide külla.

Kairo reis ei meeldinud, kohapeal oli meeletu tormamine, suurt midagi ei näinud.

Klaaspõhjaga laevaga oli vahva sõita ja päev merel oli ka lahe (maal käisime el gounas)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina veefännina soovitaks snorgeldamist/sukeldumist (viimast ainult juhul, kui tõesti ise tahada ja tunned valmisolekut). Beduiinide külas käimine oli ka lahe.

Please wait...
Postitas:
Kägo

Koolis ei olegi käinud?
Ainus asi, mis seal vaadata tasub, on üks seitsmest antiikaja maailmaimest, Cheopsi püramiid. Ülejäänud kuus maailmaimet polegi tänase päevani säilinud.

Hotelle ja ATV-sid ja sukeldumisi ja liivarandu on igal pool hunnikute kaupa, aga maailmaime on maailmas ainus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui oled Hurghadas siis samuti soovitan minna Luxori. Isiklikult mulle meeldis Luxor rohkem kui Kairo aga püramiidid peab muidugi ära nägema aga seda võid järgmine kord ka teha.

Ise esimesel Egiptuse reisil olin ka Hurghadas ja käisin Kairos ära aga nüüd mõtlen, et lähen vist uuesti Luxori.

Snorgeldama kindlasti!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Kairosse lähed, siis kindlasti võiks ära käia Kairo muuseumis (seal, kus Tutanhamoni hauakambri varandus on). Äärmiselt huvitav muuseum ja tohutult suur ka veel. Püramiidid võib ka üle vaadata, aga ega seal midagi erilist ei ole. Kaugelt vaadates on ilusad, lähedalt vaadates üks suur kivihunnik. Sisse me ei saanudki, sest järjekorrad olid meeletud. Mingi värk oli piletitega.
Luxor on vägev ja siis Kuningate ning Kuningannade org.
Beduiinide juures käisime kaamelitega. Ma jeebiga sinna küll ei sõidaks. Autoga saab ka kodus sõita.
Aga meil oli ringreis ja siiani kõige vägevam reis üldse. Kui veel kuskile minna, siis koguks ikka ringreisi jaoks raha.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida kindlasti vaatama minna Egiptuses?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.