Esileht Pereelu ja suhted Mida kingitakse koolilõpetajale?

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Mida kingitakse koolilõpetajale?

Postitas:
Kägu

Sellisest naljast saanuks isegi kuidagi aru. Laps oli nõutu kuna kingitus oli selgelt ja suvaliselt haaratud, ilma õnnitluskaarditagi.

Milline antiikkreekalik tragöödia!

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lilledest piisab täiesti. Vanemad võivad ise oma võsukese ülekuldamisega tegeleda.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahnusel pole ikka piire. Realistlikult – palju neid peale vanaema ongi, kes “julgevad” mõne meene kinkida. Aga mammakesel ikka käsi pikalt – tooge pappi, rohkem pappi, aru eI SAA VÕI, TOOGE PAPPPPPPPPPIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!11

+13
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellisest naljast saanuks isegi kuidagi aru. Laps oli nõutu kuna kingitus oli selgelt ja suvaliselt haaratud, ilma õnnitluskaarditagi.

Milline antiikkreekalik tragöödia!

Tõsi see on. Milline tragöödia noorele inimesele. Ei tea, kas jaksabki teine nüüd edasi õppima või ülikooli minna. Loodetavasti talutasid lähedased ta ettevaatlikult lähimasse voodisse ja valvavad nüüd vaheldumisi voodi veerel ja vahetavad märga rätikut ta otsaesisel.

Ikka jubedaid asju juhtub siin Eesti Vabariigis. Kallas, astu tagasi!

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisest naljast saanuks isegi kuidagi aru. Laps oli nõutu kuna kingitus oli selgelt ja suvaliselt haaratud, ilma õnnitluskaarditagi.

Milline antiikkreekalik tragöödia!

Tõsi see on. Milline tragöödia noorele inimesele. Ei tea, kas jaksabki teine nüüd edasi õppima või ülikooli minna. Loodetavasti talutasid lähedased ta ettevaatlikult lähimasse voodisse ja valvavad nüüd vaheldumisi voodi veerel ja vahetavad märga rätikut ta otsaesisel.

Ikka jubedaid asju juhtub siin Eesti Vabariigis. Kallas, astu tagasi!

Kogu loetu mõte, pole vaja ronida sinna kuhu minna ei taha ja õnnitleda neid, keda ei soovita. Muidu suht eestilik kõik see kokku.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et siin on nüüd juba mitmed teematajad koos ja mis ma enam sekkun.

Nii nõme! Teed suure suuga teema ja siis ei kavatsega seda edasi käsitleda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et siin on nüüd juba mitmed teematajad koos ja mis ma enam sekkun.

Nii nõme! Teed suure suuga teema ja siis ei kavatsega seda edasi käsitleda.

See juba mitmes kustuv teema perekoolis, sest keegi ei saa enam aru, kes on kes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisest naljast saanuks isegi kuidagi aru. Laps oli nõutu kuna kingitus oli selgelt ja suvaliselt haaratud, ilma õnnitluskaarditagi.

Milline antiikkreekalik tragöödia!

Tõsi see on. Milline tragöödia noorele inimesele. Ei tea, kas jaksabki teine nüüd edasi õppima või ülikooli minna. Loodetavasti talutasid lähedased ta ettevaatlikult lähimasse voodisse ja valvavad nüüd vaheldumisi voodi veerel ja vahetavad märga rätikut ta otsaesisel.

Ikka jubedaid asju juhtub siin Eesti Vabariigis. Kallas, astu tagasi!

Arstitudeng ei minesta, see testitakse lahkamist vaadates järgi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse midagi kinkima peab? Ma pole kunagi midagi kinkinud – ma viin ainult lilli.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti südamega! ????

Mida suurem summa, seda suurem süda!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu loetu mõte, pole vaja ronida sinna kuhu minna ei taha ja õnnitleda neid, keda ei soovita.

Loomulikult, sest õnnitleda ilma raha andmata pole ju lihtsalt võimalik.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse midagi kinkima peab? Ma pole kunagi midagi kinkinud – ma viin ainult lilli.

See oleneb ju sellest, kelle lõpetamisele minnakse. Emad, isad nii ei mõtle ju.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse midagi kinkima peab? Ma pole kunagi midagi kinkinud – ma viin ainult lilli.

See oleneb ju sellest, kelle lõpetamisele minnakse. Emad, isad nii ei mõtle ju.

No emad-isad on teine teema. Antud teemas räägitakse lihtsalt sugulastest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti südamega! ????

Mida suurem summa, seda suurem süda!

Elus korduvalt kogetud samas küll kel vähem, see annab endast rohkem ja ei loe ei tegusid ei seekleid. Eriliselt ilusad kingid on mul näiteks tulnud täiesti ootamatutelt inimestelt.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriliselt ilusad kingid on mul näiteks tulnud täiesti ootamatutelt inimestelt.

Kui suurtest summadest jutt käib, kui saladus ei ole?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vanemana nägin vaid lapse nõutut nägu.

Hästi treenitud laps sul siis, kui mitterahaline kingitus kohe nõutuks teeb.

Aga autot ikka võib kinkida?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin siin ühe väga hea vana teema, mida ei õnnestunud taaspostitada, kus käis arutelu selle üle, mida kooli lõpetav noor esmajärjekorras kingituseks ootab. Asjakeste kinkijatel paluks tõesti mõistusele tulla ka omalt poolt, noor ei pea suutma suurele lillekimbule lisaks kingikotte vedada. Kellele neid kuhjuvaid, mitte ise valitud asjakesi kingiks vaja on. Ja nagu öeldi ka varasemas teemas, ellu astuv noor ootab ükskõik mis summat ning perel olid ka lapse lõpetamisega seoses kulud. Ma ei räägi sellest, kui noored omavahel kommikarpe kingivad vaid kui saabuvad aktustele kommikestega, asjakestega lähisugulased. Inimesed, kes saavad kõike lubada pealegi. Noortel pole sellest rõõmu saage aru. 30€ olnuks asjalikum.

Väga asjalik on kohe avalikult “hinnakiri” välja riputada! See veel puudub, et mingid rotid su lapsukest tasuta (heldeke!) või alla 3 kümpi õnnitlema ronivad.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elus korduvalt kogetud samas küll kel vähem, see annab endast rohkem ja ei loe ei tegusid ei seekleid. Eriliselt ilusad kingid on mul näiteks tulnud täiesti ootamatutelt inimestelt.

Kas sellist asja oled oma elu jooksul kuulnud, et komasid pannakse ka, kui midagi kirjutad? Sinu jutt on nagu mingi ühtlane joru, väga ebameeldiv lugeda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei räägi sellest, kui lähedane vaevanuks niigi palju pead, et kinkida siis ehe, mingigi südamega asi.

Ehh-ehh-ehh-hee.

Porschet ei tahtnud või?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kingime lähisugulaste gümnaasiumi lõpetajatest lastele lilli ja raamatu. Bakad saavad peenikese kuldketi ripatsiga ja raamatu. Magistrid saavad raamatu ja AI paketireisi 3-4* hotelliga kahele. Kuhu, selle muidugi räägime nendega läbi. Seni on kõik Kreekasse soovinud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine olen. isan, et meessoost bakas saavad kuldketi asemel korraliku soliidse täisnahast rahakoti. Kuna aga rahakotte tühjalt ei kingita, siis on vaid 1-eurone münt sees.
Kõik juba teavad, mida oodata on.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kingime lähisugulaste gümnaasiumi lõpetajatest lastele lilli ja raamatu. Bakad saavad peenikese kuldketi ripatsiga ja raamatu. Magistrid saavad raamatu ja AI paketireisi 3-4* hotelliga kahele. Kuhu, selle muidugi räägime nendega läbi. Seni on kõik Kreekasse soovinud.

Väga armas ja läbimõeldud.

 

Ehkki mulle kangastus silme ette teemaalgataja laps, kes saanud kingituseks raamatu, tormab õhinal koju, haarab raamatu ja lappab selle leht-lehelt läbi, et sealt peidetud rahatähti leida. Midagi leidmata, lendab raamat möirge saatel vastu lähimat seina.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehkki mulle kangastus silme ette teemaalgataja laps, kes saanud kingituseks raamatu, tormab õhinal koju, haarab raamatu ja lappab selle leht-lehelt läbi, et sealt peidetud rahatähti leida. Midagi leidmata, lendab raamat möirge saatel vastu lähimat seina.

Ma just vaatasin tudengeid, kes said tudengitööde konkursil osalemise eest kinkekoti, mille sisust neil polnud aimu. Sealt lendas ka raamat nii mõnelgi prügikasti, akupank ka šokolaad tundusid okei kingid olevat.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noortel pole sellest rõõmu saage aru. 30€ olnuks asjalikum.

Mida ahnust. Sugulased-tuttavad-sõbrad toovad lihtsalt lille ja ongi kõik, pole elus kuulnud, et PEAB veel raha ja muid meeneid kinkima- kingitused/mälestusesemed on ikka ema-isa ja vanavanemate teema, teised kõik on siiani lilli toonud ja tore ongi. Et peaks oma lasteaiaaegselt kasvatajalt (jah, mul käis tema lõpuaktusel nt) raha pommima hakkama või?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin siin ühe väga hea vana teema, mida ei õnnestunud taaspostitada, kus käis arutelu selle üle, mida kooli lõpetav noor esmajärjekorras kingituseks ootab.

Asjakeste kinkijatel paluks tõesti mõistusele tulla ka omalt poolt, noor ei pea suutma suurele lillekimbule lisaks kingikotte vedada. Kellele neid kuhjuvaid, mitte ise valitud asjakesi kingiks vaja on. Ja nagu öeldi ka varasemas teemas, ellu astuv noor ootab ükskõik mis summat ning perel olid ka lapse lõpetamisega seoses kulud. Ma ei räägi sellest, kui noored omavahel kommikarpe kingivad vaid kui saabuvad aktustele kommikestega, asjakestega lähisugulased. Inimesed, kes saavad kõike lubada pealegi. Noortel pole sellest rõõmu saage aru. 30€ olnuks asjalikum.

lillede asemel soovis noormees komme. Lisaks  ka teatud summa kingiks.

Aga  sa oled suht hiljaks jäänud oma teemaga

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige suurem kingitus lapsele on head eksamitulemused. Ülejäänu on boonus.

Samuti ka mittekiibitsevad ja näitavad vanavanemad, kes pole aastate jooksul kordagi pidanud pead vaevama, kuidas saab laps koolivaheajad hoitud või on teda vajadust õppimisel aidata.

Kas sa said lapse vanavanemate palvel ja tingimusega, et laps on koolivaheaegadel nende hoida ja kooli ajal osutatakse õpiabi?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli lõpp on minu meelest küll üritus, mille puhul võiks ikka reaalne kingitus olla, mitte raha. Niikuinii kingitakse enamasti sünnipäevadel raha, kooli lõpuks võiks kinkida (ja kingitaksegi enamasti) kas raamatu või ehte. See on sümboolne elluastumine ja need kingid võiks ju ka olla sümboolsed,  tulevikuks meelde jääda ja mälestuseks. Igaüks saab ju vastavalt oma võimalustele valida. Ja kingivad sugulased, head sõbrad ja koju tähistamisele minejad, lihtsalt õnnitlejad viivad ainult lilli tavaliselt.

Peenisepildiga kruus on ka ikka sobimatu isegi naljaga ja irooniaga:) Ma ei tea kuidas teil, aga mul on küll alles ehted, mille lõpetamiseks sain, tollal küll neid kinkijaid palju polnud, toodi lihtsalt lilli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida kingitakse koolilõpetajale?