Esileht Väikelaps Mida kingite lapsele jõuludeks?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida kingite lapsele jõuludeks?

Postitas:

Laps on kevadel 3 saav poiss. Mida kinkida mänguasjadest selles vanuses poisile? Ise mõtlesin kineetilise liiva ja patareidega liikuva auto peale, variant oli ka rongirada. Summa umbes 30 eurot. Või on kineetiline liiv juba liiga titekas? Pakkuge veel ideid, lego jaoks on laps veel liiga noor.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps alles kevadel 3 saab, ei ole kineetiline liiv kindlasti liiga titekas. Isegi täiskasvanutele meeldib 😀 Minu laps sai 2,5-aastaselt kineetilise liiva ja see pakub talle siiani ülepäeviti huvi, mängib päris pikalt (hetkel 3a3k). See, kas pärast mängimist hirmsasti koristada on vaja, sõltub ilmselt lapsest. Minu oma mängib liivaga laua taga istudes, liiv on karbi sees ja enamjaolt seal ka püsib. Vahel satub mõni tükk põrandale ka, kuid need saab sealt täitsa edukalt üles korjata.

Lego Duplo sobiks ka kindlasti, nagu eelmine kommenteerija mainis, kuid 30 euro eest saab väiksema komplekti. Mõni autodega komplekt oleks ehk päris tore.

Lauamängudest on mulle silma jäänud Esimene puuviljaaed, Kassid köögis, Mõmmid ja maasikad, Tähelepanelik päkapikk, Little Cooperation… Bingo ja Domino ka.

Minu arvates on selles vanuses lapsele just nii palju kingivõimalusi, ise pean end väga tagasi hoidma, et last mitte kinkidega üle kuhjata. Õnneks seab rahakott ka teatud piirid.

Britiblogi.ee jagas just ka toredaid kingisoovitusi väikelastele 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumpy hüppeloom meeldib küll vist igas vanuses lastele. No ja mis on poisi huvid – autod, elnnukid, konstruktorid? Minul üks lastets on alati raamatuid väga hinnanud. Enamus lapsi rõõmustab ka vihmavari, taskulamp (pealamp)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 18:30; 24.11 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaks kindlasti Lego Duplod. Kui rahakott ei hakka uutele suurtele komplektidele hästi peale, siis ostaks kasutatult mitu komplekti – värviline paber kastile ümber ja väga hea 2-aastasele. Duplod on tohutult vastupidavad!
Mängurõõmu jätkub neist väga kauaks, sest võimalusi on palju. Duplosid kasutavad ka 7-aastased näiteks garaažide ja majade ehitamiseks, sest saab kiiresti suured objektid valmis, mida mängus vaja. Samuti on mehikesed-loomad-autod suhteliselt ühes tükis ja igati asjalikud erinevateks rollimängudeks. Kui aga siiski ära tüdineb, on täiesti kindel, et saad jälle mõistliku hinnaga maha müüa (neid mänguasju, mis oma hinda nii hästi hoiaks, on väga vähe).

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 17:20; 24.11 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja Duplodega on ka see hea lihtne, et kui sugulased küsivad, mida jõuluks-sünnipäevaks kinkida, siis ütled alati, et duplosid oleks juurde vaja, ning neil on kohe igas hinnaklassis neid igast poest võtta. Isegi kui satub sama komplekt, mis juba on, kulub see alati mängus ära. 🙂

Hoiustamisel on aga hea, et kõik Duplod paned ühte suurede kasti – lihtne koristada ja lihtne mängida. Kui mõnest komplektist mõni jupp ära kaob, pole sellest midagi. Mingid muud kokkupandavad mänguasjad muutuvad aga kohe kasutuks, kui üks jupp on kadunud/katki. 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 17:20; 24.11 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge nüüd liialdage ka nende duplodega. Mul 2 last ja kumbki pole nii suures vaimustuses, et muudkui aga juurde kinkida. Ja 30 eur saab suht kobeda komplekti juba.

Oma 2a poisile võiksin hoopis lugematult politseiautosid kinkida.

Playdoh oleks ka teema, aga vaata selline komplekt, mida ei pea 2 käega korraga teenindama. Nö süstlasüsteemiga ei saanud mul 3a laps veel hakkama.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 18:30; 24.11 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu neljane tüdruk fännab my little pony hobuseid praegu. Veel meeldivad kleepsud, raamatud, igasugused multikategelaste kujukesed…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duplod on väga ok-d ja justnimelt seda ägedamaid konstrukstioone neist teha saab, mida enam neid juurde kingitakse. Duplodest pole laps tõenäoliselt vaimustunud siis, kui tal on neid vähe, sest 1-2 pakist ju midagi väga loovat veel ehitada ei annagi. Ma soovitaks tsirkust, numbrirongi, talukomplekti.

Sama (et mida rohkem, seda uhkem) kehtib tegelikult ka väikeste legodega, mida ma kohe-kolmesele vist ei kingiks veel, aga aasta pärast neid Juniorsi omi juba võiks, kui tundub klotsiteemast huvituv laps.

Mu poisile meeldisid 3-aastaselt väga pisikesed mudelautod (jälle – mida rohkem, seda ägedamaid mänge ta nendega tegi, ehitas parkalid, autoteid ja -linnakuid), igasugused tööriistakompketid, mis tegelikult ka midagi tegid; samuti huvitus ta siis väga-väga pusledest, aga paar aastat hiljem poleks pusle teda enam rõõmustanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kineetiline liiv on kindlasti hea mõte, kui seda peres juba ei ole (saan aru, et kingitus läheb võõrale lapsele). Kas sellega koristamist tuleb või mitte, oleneb sellega mängimise korraldamisest. On spetsalused, mida võib kasutada. Meil oli lastel lihtsalt suur kile, mille laotasin köögipõrandale, liiv oli eraldi kasti sees, istusid seal kile peal ja mätsisid ja mängisid. Pärast oli lihtne kokku korjata, nii et mingit erilist koristamist sellega seoses ei olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolmene oli Jumpyst sillas, nüüd pea viiesena hüppab ka. Sama moodi pealeistutav auto veel töös. Selle ostsin FB lasteasjade grupist. Rattad on kaetud kummiga, ei mingit plastikolinat. Veel on lisaks klotsidele pidevalt töös plastikust sõdurid. Mingid keskaja rüütlid vmt. Need möllavad ta klotslinnas ja kimavad kastiautodega ringi. Vibud ei sega????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Mida kingite lapsele jõuludeks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.