Esileht Koolilaps Mida kingite oma lapsele jõuludeks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Mida kingite oma lapsele jõuludeks?

Postitas:

Ehk saab keegi mõne hea idee, kui omal mõtted otsas. Meie pere 10-aastane saab jõuluvanalt ammuigatsetud videomängu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama vana laps. Saab ühe raamatu, lastelaulude dvd, kelgu

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 11:14; 19.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi, meil peres 3 alla 10 aastast ja kahel vanimal on tekkinud ulmesoov, soovivad 350€ kingitust, mida ma põhimõtteliselt juba jõulukingiks iial ei teeks.
Häda ka selles, et nad jätkuvalt usuvad, et jõuluvana olemas ja kõik ju võimalik.. pole veel raatsinud neile valgustada, kes see jõuluvana päriselt on.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 11:36; 19.11 12:54; 22.11 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roblox Credit

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 12:32; 18.12 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi, meil peres 3 alla 10 aastast ja kahel vanimal on tekkinud ulmesoov, soovivad 350€ kingitust, mida ma põhimõtteliselt juba jõulukingiks iial ei teeks.

Häda ka selles, et nad jätkuvalt usuvad, et jõuluvana olemas ja kõik ju võimalik.. pole veel raatsinud neile valgustada, kes see jõuluvana päriselt on.

Meie lapsed on alati teadnud, et jõuluvana toob toredaid väikseid kinke, mitte kalleid telefone ja jalgrattaid.

+10
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 11:14; 19.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi, meil peres 3 alla 10 aastast ja kahel vanimal on tekkinud ulmesoov, soovivad 350€ kingitust, mida ma põhimõtteliselt juba jõulukingiks iial ei teeks.

Häda ka selles, et nad jätkuvalt usuvad, et jõuluvana olemas ja kõik ju võimalik.. pole veel raatsinud neile valgustada, kes see jõuluvana päriselt on.

Meie lapsed on alati teadnud, et jõuluvana toob toredaid väikseid kinke, mitte kalleid telefone ja jalgrattaid.

Noh, tavaliselt meil ei olegi selliseid probleeme, just sel aastal on see tekkinud.
Tavaliselt on meil ka tõesti max. 80€ lapse peale kulunud kinkidele (seal siis erinevad kingid) ja see täiesti okei.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 11:36; 19.11 12:54; 22.11 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab telefoni (niikuinii vaja) ja uue paketi piiramatu netiga. Ma arvan, et teismelise unistus on see viimane.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi, meil peres 3 alla 10 aastast ja kahel vanimal on tekkinud ulmesoov, soovivad 350€ kingitust, mida ma põhimõtteliselt juba jõulukingiks iial ei teeks.

Häda ka selles, et nad jätkuvalt usuvad, et jõuluvana olemas ja kõik ju võimalik.. pole veel raatsinud neile valgustada, kes see jõuluvana päriselt on.

Mul pole ka varasemalt sellist probleemi olnud, kuid 1. klassi laps soovib elektrilist tõukeratast. Kuna ma tema usku jõuluvanasse veel purustada ei soovi, siis saab lihtsalt päkapikult kirja, et selliseid asju jõuluvana ei too (no ikka paremas sõnastuses). Tundub, et meie juttu sellest, et jõuluvana kindlasti tõukekat ei too, on hetkel küll kurtidele kõrvadele.

Õnneks on tal ka praktilisemaid ja mõistlikumaid soove, nt Tom&Jerry koomiksikogumik, pižaama, ca 35 eurone Lego, lebopadi (Jyskist suur karvane padi oma toa põrandale, millel lameskleda).

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 15:29; 06.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktiivsusmonitori tahab, aga ta ise ei tea, millist ja jõuluvana ei oska ka valida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisi perega laste lemmikhotelli.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 21:18; 21.12 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

16 ja 19 aastane saavad midagi praktilist trenni jaoks, võibolla mõne riideeseme kui sobiva leian või mingi kreemi vms.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi midagi. Õnneks suured lapsed juba, teavad et kogu elu ongi väga kallis. Koolilõpureisid on üpris kulukad, nende osamakseid tahetakse sadade eurode kaupa iga kuu juba praegu. Sellele lisaks mingi vaba raha ka kaasa. No see kõik juba ise kingitus. Tudengi ülalpidamine pole kah odav lõbu, õnneks taipab seda isegi ega nuia lisa veel eraldi kingituste näol.
Tegelikult oleme laste vastu niigi üsna helded. Neil pole kodus millestki puudus.
Kuna kõik on siiski maiad, ilmselt iga laps saab suure karbi assortiid või midagi.

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsed 1,5a, 3a ja 8a. Kingid on alati olnud max 30€. Väiksematel on väiksemad soovid – pusle, raamat, mängubuss ja -auto, lego duplo. Suurema sooviks on Monkart. Ma tean, et ta tahaks väga playstationit, aga ta ise ütles ka, et jõuluvana nii kalleid asju ei too.
Meie jaoks on jõulud perega koos olemise aeg – koristame, kaunistame tube, toome ise metsast kuuse jne. Kingid toob jõuluvana ise kohale.
Eelmisel aastal tekkis vanemal lapsel küsimus, miks klassivend sai kalli nutitelefoni. Mina selgitasin, et selle kingituse tegid vanemad, mitte jõuluvana. Jõulu ajal võivad kõik kõigile kinke teha, ka meie teeme oma sõpradele ja annetame heategevuseks. Samas ütlesin ka, et kallimad asjad ostame vastavalt vajadusele.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 aastane poiss saab Lego Technic puldiga trikiauto. Midagi vist veel. Võib olla PS4 aastase klubikaardi. Või hommikumantli. Või Harry Potteri illustratsioonidega raamatu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel ei ole teada, meil hakatakse alles advendi ajal jõuluvanale kirjutama – 10a ja ammu teab, et jõuluvana ei ole. ka 18 vennas sokutab ennast sinna kaaskirjasaatjaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3.6 aastane saab baby borni ja mängu meigilaua. Beebile kõrinad.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingituseks saavad midagi praktilist, meil hinnapiirangut ei ole.Praegused jalgrattad tõi jõuluvana. Kallimad asjad toobki kas jõuluvana või saavad sünnipäevaks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5ne soovis ka peaaegu 300 eurist Nintendo switchi aga ei saa. Ma seletasin talle, et jõuluvanal ju vaja nii paljudele lastele kinke teha, et nii kallist kahjuks ei saa. Tahtis ta seda seepärast, et 10a vennal on.
Väga hästi sai aga seletusest aru ja piirdusime max 50 euroste soovidega. Nimekirja läks kokku 5 soovi. Enamus 30 eur ringis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 09:51; 24.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt saab uue aktiivsusmonitori. Vahepeal tahtis blenderit, selle lasen vanavanematel äkki kinkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsed on alati teadnud, et jõuluvana toob toredaid väikseid kinke, mitte kalleid telefone ja jalgrattaid.

veider, meil oli just vastupidi – jõuluvana tõi suuremaid ja kallimaid asju, mida jupp aega igatsetud oldi. jõulud olid nö imede aeg ning hunnik igatsetud kinke kuuse all käis selle juurde.
nüüd lapsed suured (16 ja 18) ning kinke tõenäoliselt ei tee, sest kõik vajalik on olemas

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häda ka selles, et nad jätkuvalt usuvad, et jõuluvana olemas ja kõik ju võimalik..

Aga kes käskis just sellist mulli lastele ajada? Kas poleks piisanud rääkida, et jõuluvana ei tee kalleid kinke?

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 19:39; 28.12 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks see vist sõltu ka lapse vanusest.
meil kaldub hetkel mõte auto uue esistange suunas, kuna algajal juhil õnnestus see vastu kõrget äärekivi hiljuti just katki sõita.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häda ka selles, et nad jätkuvalt usuvad, et jõuluvana olemas ja kõik ju võimalik..

Aga kes käskis just sellist mulli lastele ajada? Kas poleks piisanud rääkida, et jõuluvana ei tee kalleid kinke?

Sest see mull on ilus ja käib lapsepõlve juurde. Mis sa tõesti arvad, et me oleme muidu lastele rääkinud, et teeb kalleid kinke? Ei, suht tavapärasd kingitused on olnud nii meie poolt, kui veel vanavanemad jne.
Eks ikka kordame lastele, et liiga kalleid kinke jõuluvana ei too ja kallite asjade jaoks on vaja neil endil raha koguda (selleks võimalusi küll taskuraha näol).
Aga just said oma nimekirjadega ühele poole ja vist saadi ka mu jutust aru, sest seda vidinat seal sees ei olnud (oli ka Nintendo Switch).

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 11:36; 19.11 12:54; 22.11 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastane tüdruk avaldas soovi MP3-mängija saada. Et meie peres nutitelefone ei kasutata ja piiramatult arvutis ei istuta, tundub täitsa OK soov. Lisaks on juba kaua aega soovinud isiklikku termost ja mõne raamatu saab ilmselt ka, nagu alati. Teeb ilmselt oma soovinimekirja ka, kus palju hobivarustust, kuid sellele ei näe hetkel vajadust ega mõtet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5ne soovis ka peaaegu 300 eurist Nintendo switchi aga ei saa. Ma seletasin talle, et jõuluvanal ju vaja nii paljudele lastele kinke teha, et nii kallist kahjuks ei saa. Tahtis ta seda seepärast, et 10a vennal on.

Väga hästi sai aga seletusest aru ja piirdusime max 50 euroste soovidega. Nimekirja läks kokku 5 soovi. Enamus 30 eur ringis.

Miks vaja üldse teine Nintendo osta? Mul eri vanuses lapsed ja jagavad seda. Nintendo konto on mõlemal ja mõlemal on oma mängud. Vanusevahe 8 aastat. Kordamööda mängivad.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 18:48; 28.12 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisi perega laste lemmikhotelli.

Kas ütleksid, mis hotell see on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd lapsed suured (16 ja 18) ning kinke tõenäoliselt ei tee, sest kõik vajalik on olemas[/quote]

Kuidagi kurb lugeda. Vajalik muidugi olemas ja minu 17-aastane teenib juba ka ise. Siiski teen ka neile (15 ja 17 aastasele) ikka ka kingi. Saavad lemmik laulja kontserdipiletid Berliinis toimuvale kontserdile.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on üks 3 a laps ja tema saab kingiks PlayDoh komplekti nimega Fun Factory Superset. See on meie pere jaoks väga eriline kingitus, sest laps on erivajadusega ja tal on beebist peale olnud sensoorseid probleeme. Plastiliiniga mängimist ta üldse ei sallinud, selle tekstuur tekitas temas vastikust ja ta ei suutnud seda eriti katsuda ega mudida. Sama oli paljude muude käeliste tegevustega. Seda oli nii valus kõrvalt vaadata, sest ise on ta nii uudishimulik ja tahab kõike proovida, aga nii paljusid asju ei julge. Igatahes, nüüd pärast usinalt teraapias käimist on talle äkki plastiliin meeldima hakanud, veeretab pallikesi, vajutab suure hoolega pannkooke ja lõikab minu piparkoogivormidega kujundeid välja. Jess!
Selles komplektis on plastmassvormid, nuga, 5 värvilist topsi plastiliini ja mingi nuudli tegemise aparaat vms, pildi pealt ei saa täpselt aru. Võtame karbi kaasa, lähme vanaema juurde ja hakkame mätsima.
Ei teagi kohe, kas ma äkki seda kingitust sisimas salaja iseendale ei ostnud. Ma oleks vist igas vanuses niisuguse asja üle õnnest uimane olnud, aga minu lapsepõlves olid plastiliinid kõvad ja tuhmi värvi.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallimad asjad toobki kas jõuluvana või saavad sünnipäevaks.

Meil on samamoodi, et laste suuremad-kallimad soovid, mida koheselt (või üldse:) osta vaja ei ole, täituvad just jõulude või sünnipäeva ajal.

7-aastane saab sel aastal jõuludeks uue tõukeratta, Monkart Gigaroidi ja Beydlade Bursti komplekti ning 14-aastane tütar e-lugeri, fitbiti kella ja kui õnnestub leida, siis ka ühe lõhna.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 8a poeg ja 4a tütar. Poeg soovis rahakotti ja teleskoopi. Lisaks ostsin ühe lego. Tüdruk saab suure nuku, mida meikida + nukule beebi riided + nipet näpet.(juukseklambrid, väike kotike, joogipudel). Need tema soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )


Esileht Koolilaps Mida kingite oma lapsele jõuludeks?