Esileht Koolilaps Mida kinkida 7-seks saavale neiule?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mida kinkida 7-seks saavale neiule?

Postitas:

Küsimus pealkirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks sõltub mis on Sinu eelarve, teiseks muidugi kas tead tüdruku huve. Meil saab ka peagi 7-seks ja vaieldamatult lähevad loosi MonsterHigh nukud või nukuriided jms. Samuti kui endal selle vastu midagi pole (ja tead, et kingisaajal ka), siis ehk kinkekaart või raha. Meie oma kogub meelsasti ja ostab siis endale ise meeldiva asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 20:25; 05.06 17:52; 07.06 10:10; 08.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar saab septembris 7. Ja juba praegu lunib MERISIGA. Ise olen öelnud, et kuni sünnipäevani on tal aega mulle tõestada, et suudab loomakese eest hoolitseda. Praegu proovib siis enda tuba korras hoida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lego Friends sarjast midagi, muidugi juhul kui on tegu tüdrukuga, kellele legod meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütrel ka 7a. sünna tulemas ja ainus soov on Monster H. nukk. Ma pidasin nukuteemat ise küll titekaks, aga mida teha kui lapsel peale Monsteri muid soove ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures teemast ajendatuna küsisin eile õhtul veel üle, et \”Kas on midagi veel või muud peale Monster H. nuku, mida sünnipäevaks sooviksid?\”, sellepeale ütles tütar, et \”Jah, tegelikult on küll… Monster H. kokkupandav nukk\”

:):):)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 20:25; 05.06 17:52; 07.06 10:10; 08.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need Monster H nukud on kohutavalt õudsed :S, õnneks minu lapse meeli ei ole need köiitnud ja kui see pekas juhtuma, siis püüaksime vestelda, mis neis õudnukkudes siis ihaldusväärset on. See, et need on popid, neid reklaamitakse ja teistel on?! Kas need on argumendid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin süntesaatori ja Lego kosmoselennuki, mõlemad meeldisid väga.
Osa kingiks saadud raha eest plaanis ka selle jubeda monsternuku osta, aga siis panin mina käe ette ja ütlesin, et midagi nii jubedat mina oma koju ei taha. Laps leppis üsna ruttu ja ostis endale hoopis Barbie ja Keni 🙂
Veel on kingiks saadud raha eest plaanis osta lasteentsüklopeedia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 22:06; 08.06 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need Monster H nukud on kohutavalt õudsed :S, õnneks minu lapse meeli ei ole need köiitnud ja kui see pekas juhtuma, siis püüaksime vestelda, mis neis õudnukkudes siis ihaldusväärset on. See, et need on popid, neid reklaamitakse ja teistel on?! Kas need on argumendid?[/tsitaat]

Miks meeldivad – sest nad on teistsugused. Ei ole traditsioonilised \”roosamanna\” barbied… kellel pmt ostad ainult erineva outfiti – keha ja nägu on kõik sama. MH mõte ongi, et erinevus on lahe ning ära karda teistest erineda! Et kui Sa pole selline nagu teised või Sind ei võeta massi poolt omaks, siis pole katki midagi – tegelikult oled võitja Sina. Seega mina olen kordi kordi selle poolt, et enne las meeldivad lapsele need \”õudusnukud\” kui need mõttetud ühe näoga beibe barbied. Aga loomulikult – igalühel oma arvamus. Lisaks eelmisel kommenteerijale – sellest ei saa aru, kuidas on südant \”keelata\” lapsel osta oma kogutud/saadud raha eest seda, mida tema väga tahab või mis talle meeldib? Ja sundida ostma seda mida Sina tahad või mis Sulle meeldib? Äärmiselt nõme minu arust. Tegelikult -täpselt selline suhtumine paistab läbi, et erinevused või oma arvamus pole lubatud… no ja kui me seda juba lapsele õpetame, mida siis tahta…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 20:25; 05.06 17:52; 07.06 10:10; 08.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja sundida ostma seda mida Sina tahad või mis Sulle meeldib? Äärmiselt nõme minu arust. Tegelikult -täpselt selline suhtumine paistab läbi, et erinevused või oma arvamus pole lubatud… no ja kui me seda juba lapsele õpetame, mida siis tahta… [/tsitaat]
Ole täitsa rahulik, mitte midagi ei sunnitud ostma. Ning MonsterHigh nukke, Petshope või Pollypocketeid ostetakse just sellepärast, et teistel lastel on ka, see on täielik moevärk. Mingist erinemisest ei saa siinkohal juttugi olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 22:06; 08.06 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Osa kingiks saadud raha eest plaanis ka selle jubeda monsternuku osta, aga siis panin mina käe ette ja ütlesin, et midagi nii jubedat mina oma koju ei taha. Laps leppis üsna ruttu ja ostis endale hoopis Barbie ja Keni .[/tsitaat]

No ma ei tea, et kuidas siis oli, minu arust laps tahtis, aga sina panid \”käe ette\” ja nagu sa ise väljandad..midagi nii jubedat SINA OMA koju ei taha…

Eks see MH on hulluseks läinud kätte jah ja just sellepärast, et need nukud ongi teistsugused kui barbied-kennid jms roosamanna. Erinevad. Ja neil on igal ühel oma lugu ka kaasas.

Meie ei teadnud sellest MHst alguses tuhkagi, siis olime Saksamaal ja kui laps poes seda Glawdeeni (libahunti) esmakordselt nägi, polnud tal aimugi Monster High nukkudest või hullusest vms…ta lihtsalt kohe valis selle välja ja ütles, et see on nii äge nukk, nii teistmoodi ja kohe valis selle välja. Siis hiljem hakkas netist multikaid vaatama alles, mitte ennem.

Aga no mida siin vaielda, need nukud ongi teistsugused ja eks seetõttu nad ka paljudele ei meeldi…:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 20:25; 05.06 17:52; 07.06 10:10; 08.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps sai väikese CD-mängija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Mida kinkida 7-seks saavale neiule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.