Esileht Koolilaps Mida kinkida 8a. poisile, kes tahab ainult Xboxi?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mida kinkida 8a. poisile, kes tahab ainult Xboxi?

Postitas:

Mida me talle võimaldada ei saa. Mida kingiksite selle asemel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 08:17; 07.12 08:02; 07.12 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asi on rahas ja mitte põhimõtetes, siis ostaksin kasutatud Xboxi. Kasutatud Xbox 360 saab kätte päris odavalt. Neid inimesi, kes iga uue Xboxi välja tulles kohe omale uue versiooni ostavad, on ikka päris palju. Nii et need vanemad versioonid müüakse edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 09:25; 06.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kodus arvuti on? Arvuti külge annab ka erinevaid mängupulte ühendada ja mängimiskogemus tuleb pmst sama. See oleks üks variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 10ne tahtis ka kangesti Xboxi. Nähes aga, kuidas sõprade Xboxi-lapsed on zombistunud (vanemate endi sõnad), otsustasime, et ei kingi. Selgitasime ka lapsele, ta sai aru. Asenduseks saab Lego roboti. See muidugi ka odav ei ole, nii et ma ei tea, kas see teemaalgatajat aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 10ne tahtis ka kangesti Xboxi. Nähes aga, kuidas sõprade Xboxi-lapsed on zombistunud (vanemate endi sõnad), otsustasime, et ei kingi. Selgitasime ka lapsele, ta sai aru. Asenduseks saab Lego roboti. See muidugi ka odav ei ole, nii et ma ei tea, kas see teemaalgatajat aitab.

Lihtsalt kommentaariks ütlen, et Xboxiga ei ju laps hommikust õhtuni mängima. Meil on kodus ekraaniaeg piiratud ja vahet pole kas tegu on teleka, Xboxi või arvutiga. Lego roboti instruktsioone peab ju ka arvutist vaatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 09:25; 06.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida me talle võimaldada ei saa. Mida kingiksite selle asemel?

vaataksin yle kui palju on neid inimesi,kes talle jõulukingi teeks ja teeks lapsega kokkuleppe, et korjab ise raha, teenib juurde+ mingi osa tuleb jõuludeks. ja siis nende vanaemade jne tegelatega teeks kokkulepe, et tulebki mingi summa lapse soovunemla täitiseks.

zombistnud neti sõltlane on VANEMATE kasvatustöö viga, kes ei suuda maja korda hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on piiratud kasutusaeg, aga häda on ühe sõbraga, kelle vanemad ka põhimõtteliselt ei luba seda, see tikub külla ja nuiab mängimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingiksin Xboxi. Tean tunnet, mis valdab, kui kingitakse soovitud asja asemel mõni asendusese. See tunne ei olnud meeldiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida me talle võimaldada ei saa. Mida kingiksite selle asemel?

zombistnud neti sõltlane on VANEMATE kasvatustöö viga, kes ei suuda maja korda hoida.

Ma küll ei kirjutanud, et mu laps oleks zombistunud netisõltlane ning mu kasvatustöö suurim viga ei saa samuti olla see, et olen lubanud tal vahel heal sõbral külas käia, kus Xboxi katsuma sattus. Aga eks zombistunud perekoolikägu tea enda meelest muidugi paremini ja hinda teisigi enda standardite järgi. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 08:17; 07.12 08:02; 07.12 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingiksin Xboxi. Tean tunnet, mis valdab, kui kingitakse soovitud asja asemel mõni asendusese. See tunne ei olnud meeldiv.

Tundub, et sul on õigus. Hakkan uurima kasutatute hindasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 08:17; 07.12 08:02; 07.12 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida me talle võimaldada ei saa. Mida kingiksite selle asemel?

zombistnud neti sõltlane on VANEMATE kasvatustöö viga, kes ei suuda maja korda hoida.

Ma küll ei kirjutanud, et mu laps oleks zombistunud netisõltlane ning mu kasvatustöö suurim viga ei saa samuti olla see, et olen lubanud tal vahel heal sõbral külas käia, kus Xboxi katsuma sattus. Aga eks zombistunud perekoolikägu tea enda meelest muidugi paremini ja hinda teisigi enda standardite järgi. ????

külas käies muidugi satutakse vaimustusse, kui esimest korda või harva mängima saab. kui omal kodus, siis nädal-paar mängitakse aktiivselt, siis korra nädalas, siis korra kuus ja varsti kogub tolmu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Mida kinkida 8a. poisile, kes tahab ainult Xboxi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.