Esileht Koolilaps Mida kinkida jõuludeks 12-13 aastasele poisile?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Mida kinkida jõuludeks 12-13 aastasele poisile?

Postitas:

Palun soovitage, mida kinkida 12-13 aastasele poisile? Kellel pojad kodus kasvamas, mis on selles vanuses poisile huvitav, põnev, populaarne? Kuna endal tütred, siis ei oska midagi välja mõelda. 6. klassis käiv tütar peab tegema klassivennale jõulupaki. Hinnaklass on 15-20 eurot. Tütar ise on ka nõutu ja õnnetu, et ei oska midagi kinkida. Aitäh vastajatele!

 

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kino kinkekaardid +šokolaad vmt.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meil sama teema, laps ei oska ka midagi välja pakkuda ja endal ka ei tule head mõtet. Ilmselt ostan Ülemiste 15 kinkekaardi ja siis midagi magusat juurde. Sellises vanuses lastele ongi raske teha, eriti veel võõrale lapsele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paugutajaid ja maiustusi.  Osades kaubanduskeskustes on mingid Ameerika ja Jaapani maiustuste pood.

Või siit kehelt https://wooh.ee/et

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://anix-shop.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates praegust ilma siis oleks sobilik ka mõned vahvad ja soojad sukkpüksid.

+2
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates praegust ilma siis oleks sobilik ka mõned vahvad ja soojad sukkpüksid.

Et 12a, klassiõde kingib klassivennale soojad sukkpüksid. No, kae nalja.

+39
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tehnika(ehitus)huvi siis … kokkuvolditav mõõdulint.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taskulamp, ägedad sokid, lauamängupoest mingi nuputamise vidin või mängukaartide komplekt, akupank või minikõlar,…  Kui ostetud asi jääb alla soovitud hinnavahemiku, võib alati šokolaadi või kinkekaardi juurde panna.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Osta midagi mida saab ära tarbida- nt Apollo kinkekaart. Seda saab kasutada nii raamatupoes, Blenderis kui kinos. Suhteliselt universaalne kõigile. Uisuplatsi kinkekaart võiks ka tore olla 🙂
Võõrale inimsele võiks vältida asjade kinkimist. Tegelikult võiks  üldse asjade kinkimist vältida ja eelistada elamusi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on erakordselt nõme saada jõulude ajal kingiks šokolaad või kommi. Seda magusat ajab niigi sel ajal uksest aknast sisse.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 12a vana poeg. Ta oleks küll rõõmus kommide üle. Mina vanemana võibolla mitte nii väga. Aga samas mingid põnevad maiustused võiksid täitsa sobida. Nt Mustika keskuses on üks kommipood, kus igasuguseid poppe maiustusi müüakse. Apollo kinkekaart on ka suht kindla peale minek. Igasugused näpuvahel nässerdamise asjad ja stressipallid lähevad ka minu lapsele peale, aga see võib olla individuaalne.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu pojale üks aasta klassiõde kinkis sokid, mees sai need endale, sest nii suured olid.

see just selline vanus, et osadel poistel jala suurus vb 38, teistel 43. Kuidas sa nii neid sokke ostad??

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pusa

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin ja küsisin oma 13-aastaselt poisilt ja kohe tuli vastus, et tahab arvutimängu. See ei sobi ju. Siis pakkus kinkekaarti. Riideid ma ei soovita, sest neile meeldivad  mingid iks asjad. Ma ei saa  isegi sokke ise osta…

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 12a vana poeg. Ta oleks küll rõõmus kommide üle.

Kui mu tütar oli umbes sama vana ja üks tema klassiõde kinkis klassi ühele populaarsemale poisile ka kommipaki, siis viimane põlgas selle ära st koju ei viinud, jäi vist klassi jagamiseks. Tütar siis kommenteeris, et tema oleks küll neid komme tahtnud, tervislik toitumine tuli mõned aastad hiljem, siis ta oleks ise vist ka kommid ära põlanud (loodetavasti mitte avalikult).

Minu poja klass hakkas umbes samas vanuses laste enda algatusel (võib-olla oli mõne lapsevanema suunamine ka abiks, ma ei tea) kingipakkide asemel koguma raha heategevuseks. Mõnikord on kogutud raha eest ostetud toitu loomade varjupaigale, mõnikord annetatud vähiravi- või lastefondile.

Kui ma oleks teemaalgataja asemel, siis mingi kinkekaart + maiustus oleks vast kõige kindlam valik. Kunagi nooremates klassides sai ka mingeid paugutajaid kingitud mis nii vanadele lubatud, aga see võib klassi reeglitega vastuolus olla ja siis peab ikka väga kindlalt teadma, et see laps kasutab neid kodus koos täiskasvanuga. Viimane kord kui koolis veel kinke tehti sai poeg mingi õnnetina valamise komplekti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas on see minuarust teema, kus ei ole mõtet üle mõelda. Keegi ei oota, et saab klassi loosipakiga mingi eriliselt ägeda ja ihaldusväärse asja. Hea oleks kui oleks miski mis kohe prügikasti ei lenda, aga olulisem on siiski see kingitegemise ja kinkide jagamise tseremoonia kui asja enda materiaalne väärtus. Keegi siin kirjutas, et kuidas poiss ei viinus kommipakki koju, vaid jagas klassis laiali – ega see ju kommide kinkimist halvaks ei teinud (kui mulle kingib töökaaslane kommikarbi, siis loomulikult ei vii teda koju vaid pakun töökaaslastele).

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi siin kirjutas, et kuidas poiss ei viinus kommipakki koju, vaid jagas klassis laiali – ega see ju kommide kinkimist halvaks ei teinud (kui mulle kingib töökaaslane kommikarbi, siis loomulikult ei vii teda koju vaid pakun töökaaslastele).

Mina siis see kägu, kes kirjutas, et poiss komme ei tahtnud. Pigem jättis lihtsalt klassi koos kommentaariga, et tema niisuguseid komme ei söö vms, mitte ei jaganud viisakalt laiali. Siis poleks ju tütar kommenteerinud, kuidas sõbranna kink ära põlati ebaviisakalt. Nii vanad lapsed suudavad ka mitteoodatud kingi juures enamasti head nägu teha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel oli samuti vaja teha koolis loosipakk teismelisele poisile ja ostsin nutikindad, mis praegu kasutust leiavad nii poiste kui tüdrukute seas, sest pakse talvekindaid kahjuks nii suured lapsed ei soovi kätte panna ja nutikinnastega saab telefoni kasutada nii, et kindaid pole vaja käest ära võtta, väga kiiresti sain kätte ja minu sama vanale lapsele sobivad ideaalselt kätte, kui neid proovis, tahtis omale ka:

Kevad-sügis Kindad, Mis Sobivad Igale Suurusele Ja Nii Mehele Kui Naisele, Kinnastega Saab Nutiseadet Kasutada • Happyfamly.ee

 

Lisaks ostsin juurde selle rahakoti, sest selles vanuses poisid enam titekaid rahakotte ei taha, meil oli vaja teha loosipakk 10 euro väärtuses, väike šokolaad juurde ja oligi pakk koos

Musta Värvi Meeste Rahakott S Logoga • Happyfamly.ee

 

Isegi spordikott, sest paljud poisid käivad trennis

Keskmise Suurusega Spordikott • Happyfamly.ee

 

Jalgpall on enamiku selles vanuses poiste seas popp, ilus jalgpalliteemaline märkmik

Punane Jalgpalliteemaline Märkmik A5 Formaadis • Happyfamly.ee

 

Ka seljakotti on igal poisil vaja, vaatasin, et seal nii odavad asjad, et hea koht kingituste ostmiseks

Kerge, Kuid Mahukas Disainseljakott • Happyfamly.ee

Mahukas Seljakott, Mis Sobib Ka Trennikotiks • Happyfamly.ee

 

Aga miks mitte kinkida käekell, mis on kinkekarbis, armas kingitus ja pole titekas:

Meeste Käekell LOLLICLOCK-DATE Kinkekarbis • Happyfamly.ee

 

Pop-it-d on praegu igas vanuses populaarsed jalgpalli pop-it

Jalgpallikujuline POP-IT Moodne Plõksuv Mullimäng • Happyfamly.ee

 

0
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu lapsel oli samuti vaja teha koolis loosipakk teismelisele poisile ja ostsin nutikindad, mis praegu kasutust leiavad nii poiste kui tüdrukute seas, sest pakse talvekindaid kahjuks nii suured lapsed ei soovi kätte panna….

Isegi mitte -20 kraadiga,mis siis  vahepeal oli?

Happyfamily reklaampostitus?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi siin kirjutas, et kuidas poiss ei viinus kommipakki koju, vaid jagas klassis laiali – ega see ju kommide kinkimist halvaks ei teinud (kui mulle kingib töökaaslane kommikarbi, siis loomulikult ei vii teda koju vaid pakun töökaaslastele).

Mina siis see kägu, kes kirjutas, et poiss komme ei tahtnud. Pigem jättis lihtsalt klassi koos kommentaariga, et tema niisuguseid komme ei söö vms, mitte ei jaganud viisakalt laiali. Siis poleks ju tütar kommenteerinud, kuidas sõbranna kink ära põlati ebaviisakalt. Nii vanad lapsed suudavad ka mitteoodatud kingi juures enamasti head nägu teha.

Vat ongi nii,  et see lugu räägib rohkem selle poisi kasvatusest ja empaatiavõimest kui sellest, et kink oli halb. Ka väiksem laps võiks suuta olla tänulik kui teine on heast tahtest kingi teinud.  Võiks aru saada, et oluline on kingitegija hea tahe, mitte see kas ta oskas sinu maitse õigesti ära arvata. (minu noorem laps pole iial komme armastanud, on aga lasteaiast peale kõik pakutud kommid viisakalt ja tänulikult vastu võtnud – tõi neid siis lihtsalt koju vennale 🙂 )

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cropp müüb koomiksite teemalisi sokke. Need venivad.

Minu 13-aastane kannab talvisemaid nutikindaid. Ostsin need mõne euroga Grossi poest. Paksemat sorti.

Prismas on arvutimängude teemalisi kruuse ca 10 euri tass.

Minu oma oleks röömus igasuguse Jaapaniteemalise nänni üle. Amixi poest saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cropp müüb koomiksite teemalisi sokke. Need venivad.

Minu 13-aastane kannab talvisemaid nutikindaid. Ostsin need mõne euroga Grossi poest. Paksemat sorti.

Prismas on arvutimängude teemalisi kruuse ca 10 euri tass.

Minu oma oleks röömus igasuguse Jaapaniteemalise nänni üle. Amixi poest saab.

Minu laps sai kruusi 14 aastaselt aga see ei olnud kohalikust anime poest ja kõnetas teda nats rohkem aga veel suurem hea eel oli lisatud tee eest. Samas vähe teistsugusele lapsele oleks see kink olnud suur pettumus. Tuleb ikka natuke süveneda, et kellele mis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralik kvaliteetne hiirematt https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutid-ja-lisad-Lisaseadmed-Hiirematid/CORSAIR-MM300-PRO-mouse-pad-Medium-360mm-x-300mm-x-3mm-544504

Minu lapse sõpruskonnas väga hinnatud see Corsairi hiirematt, just kvaliteedi poolest. Samuti on selline minu pojal, minul ja mu mehel. Muidugi suurema mõõduga on parem, kuid on ka kallim. Teemaalgataja hinnaklassi sobib sellise mõõduga nagu lingis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte kinkida käekell, mis on kinkekarbis, armas kingitus ja pole titekas: Meeste Käekell LOLLICLOCK-DATE Kinkekarbis • Happyfamly.ee

Eriti tore, et kella peale on ka kirjutatud “lolli clock”, kas mõni 12 aastane tahaks tõesti lolli kella kanda?

Lingina ei pannudki nime tähele, aga kui läksin vaatama, missugune see käo soovitatud kell on, siis sihverplaadil on ilusasti kahes reas kirjutatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cropp müüb koomiksite teemalisi sokke. Need venivad.

Minu 13-aastane kannab talvisemaid nutikindaid. Ostsin need mõne euroga Grossi poest. Paksemat sorti.

Prismas on arvutimängude teemalisi kruuse ca 10 euri tass.

Minu oma oleks röömus igasuguse Jaapaniteemalise nänni üle. Amixi poest saab.

Kas igas Grossi poes vōib saada kindaid ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cropp müüb koomiksite teemalisi sokke. Need venivad.

Minu 13-aastane kannab talvisemaid nutikindaid. Ostsin need mõne euroga Grossi poest. Paksemat sorti.

Prismas on arvutimängude teemalisi kruuse ca 10 euri tass.

Minu oma oleks röömus igasuguse Jaapaniteemalise nänni üle. Amixi poest saab.

Kas igas Grossi poes vōib saada kindaid ?

Pole aimugi. Mina ostsin novembri alguses Mustamäel asuvast poest. Pole igapäevane nende poe klient.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on erakordselt nõme saada jõulude ajal kingiks šokolaad või kommi. Seda magusat ajab niigi sel ajal uksest aknast sisse.

Mul peres kolm last aga mingeid kommipakke küll kuskilt ei tule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paugutajaid ja maiustusi. Osades kaubanduskeskustes on mingid Ameerika ja Jaapani maiustuste pood.

Või siit kehelt https://wooh.ee/et

Väga huvitav, minul oli täpselt sama mõte. Rakette ootavad iga aasta ja üks päev kaubanduskeskusest mainitud maiustuste poest mööda kõndides mõtlesin ka, et poetan sealt midagi kingikotti juurde.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mis sa arvad sellest, et annad talle lilli peamise kingituse lisana? Näiteks tellisin hiljuti siin lastele kimbud https://lilledesaatmine.ee/ ja mu lapsed olid lilledest vaimustuses, nii et ma arvan, et peaksite ka selle üle järele mõtlema. Ma arvan, et tal oleks hea meel midagi sellist saada.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Koolilaps Mida kinkida jõuludeks 12-13 aastasele poisile?