Esileht Koolilaps Mida kinkida jõuludeks 12-13 aastasele poisile?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Mida kinkida jõuludeks 12-13 aastasele poisile?

Postitas:
Kägu

https://teaduspood.ahhaa.ee/

Meie oleme siit aastate jooksul saanud. Mul endal ka tütred, aga sugulastel kõik puha poisid ja tõesti iga-aastane peavalu.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lilledest vaimustuses vist küll ei ole.

jôuludeks saab TH pusa, sünnipäevaks mac

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tütar paneb klassivenna jõulupakki Robloxi 15-eurose kinkekaardi punktid.ee lehelt.  Selle poisi puhul on teada, et ta Robloxi mängib ja et see kingitus talle meeldib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, mis sa arvad sellest, et annad talle lilli peamise kingituse lisana? Näiteks tellisin hiljuti siin lastele kimbud https://lilledesaatmine.ee/ ja mu lapsed olid lilledest vaimustuses, nii et ma arvan, et peaksite ka selle üle järele mõtlema. Ma arvan, et tal oleks hea meel midagi sellist saada.

Teie e-poes ei ole kuskil ära toodud ettevõtte nime. Isegi mitte privaatsuspoliitika all, kus see on lisaks meie Tarbijakaitseametile ka GDPR järgi kohustuslik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kino kinkekaart/voucher on parim variant, enne jõule on tavaliselt neile sooduspakkumisi ka.

Aga huvitav, kas loosipaki idee tuli lastelt või õpetajalt? Inimestele, keda hästi ei tunne, ongi ju väga raske kinki teha ja tänapäeval harrastatakse seda järjest vähem. Loosipaki puhul meeldib mulle  kui on määratud sümboolne summa, a la 5 eurot ja pakid jagatakse suvaliselt laiali. Siis võibki paki sees olla kasvõi jõuluehe või shokolaad. Kui on olukord, et kindlasti on vaja pakikesi teha.

Maiustuste või söödavaga on see hea, et need saab kasvõi edasi kinkida, kuid eks see teeb kinkimise ka natuke mõttetuks, kui üks suur edasikinkimine käib. Ühed kulutavad raha ja teised kingivad muudkui edasi.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laps ei tea, mida ta jõuluks tahaks, siis ilmselgelt ei hakkaks mingit suvalist asja kinkima või leiutama, mis elamus talle meeldiks, vaid kingiks talle seemne tulevikku. Näiteks lhv kasvukonto, millele teeks ülekande sobivas summas. Kasvukonto avaks koos, kuhu laps ise saab valida kuni 6 endale sobivat investeerimispaketti. See on asi, mis õpetab rahatarkust ja on kasulik kogu eluks, mitte mingid kinopiletid või lilled.

Kui lapsevanem ise rahaga ümber käia ei oska ja kavatseb raha pahna peale kulutada, siis no ole vähemalt nii tark lapsevanem, et tunnista oma rumalust, kuid õpeta rahatarkust oma lastele, et nemad oma raha pahna peale ei kulutaks, vaid teeks sellega midagi kasulikku.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on erakordselt nõme saada jõulude ajal kingiks šokolaad või kommi. Seda magusat ajab niigi sel ajal uksest aknast sisse.

Kahjuks meil küll ei ole uputust just sinusuguste arvamuse pärast. Lapsed saavad mi geid imelikke kinke nii lasteaias, koolis kui ka firmalt. Hea kui firmalt midagi üldse saavad. Ostame ikka ise kommi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage, mida kinkida 12-13 aastasele poisile? Kellel pojad kodus kasvamas, mis on selles vanuses poisile huvitav, põnev, populaarne? Kuna endal tütred, siis ei oska midagi välja mõelda. 6. klassis käiv tütar peab tegema klassivennale jõulupaki. Hinnaklass on 15-20 eurot. Tütar ise on ka nõutu ja õnnetu, et ei oska midagi kinkida. Aitäh vastajatele!

Mul poisil oli hea meel, kui klassiõde kinkis talle reisilt ostetud mingi koomiksi sõnumiga tassi ja hea maitselt teed. Poiss on suur teesõber aga ma ei tea, kuidas klassiõde teadis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apollo kinopilet sellises vanuses ideaalne. Jõuludel veel soodusmüük ka. Saab 2 piletit või kombo koos kinonänni vautšeriga.

mis mind ennast hämmastas, et poisil, kes nüüd 16, oli paar aastat ülipopp kinkida klassis Tigerist mänge jne nänni. Tasub sinna ka uurima minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tigeris pole häid mänge. Raamatupoodides need kaardimängud on teeme.

Aga samas on mõnele teema hoopis e sigar.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilusad puuvillased sukkpüksid oleks väga lahe kink

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel oli samuti vaja teha koolis loosipakk teismelisele poisile ja ostsin nutikindad, mis praegu kasutust leiavad nii poiste kui tüdrukute seas, sest pakse talvekindaid kahjuks nii suured lapsed ei soovi kätte panna ja nutikinnastega saab telefoni kasutada nii, et kindaid pole vaja käest ära võtta, väga kiiresti sain kätte ja minu sama vanale lapsele sobivad ideaalselt kätte, kui neid proovis, tahtis omale ka:

Kevad-sügis Kindad, Mis Sobivad Igale Suurusele Ja Nii Mehele Kui Naisele, Kinnastega Saab Nutiseadet Kasutada • Happyfamly.ee

Lisaks ostsin juurde selle rahakoti, sest selles vanuses poisid enam titekaid rahakotte ei taha, meil oli vaja teha loosipakk 10 euro väärtuses, väike šokolaad juurde ja oligi pakk koos

Musta Värvi Meeste Rahakott S Logoga • Happyfamly.ee

Isegi spordikott, sest paljud poisid käivad trennis

Keskmise Suurusega Spordikott • Happyfamly.ee

Jalgpall on enamiku selles vanuses poiste seas popp, ilus jalgpalliteemaline märkmik

Punane Jalgpalliteemaline Märkmik A5 Formaadis • Happyfamly.ee

Ka seljakotti on igal poisil vaja, vaatasin, et seal nii odavad asjad, et hea koht kingituste ostmiseks

Kerge, Kuid Mahukas Disainseljakott • Happyfamly.ee

Mahukas Seljakott, Mis Sobib Ka Trennikotiks • Happyfamly.ee

Aga miks mitte kinkida käekell, mis on kinkekarbis, armas kingitus ja pole titekas:

Meeste Käekell LOLLICLOCK-DATE Kinkekarbis • Happyfamly.ee

Pop-it-d on praegu igas vanuses populaarsed jalgpalli pop-it

Jalgpallikujuline POP-IT Moodne Plõksuv Mullimäng • Happyfamly.ee

Appi. No okei, nutikindad on sellest valikust ilmselt ainus vähegi normaalne asi. Ilmselgelt ei ole sul ühtki tuttavat 12-aastast poissi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui asjade ostmine muutub nii suureks probleemiks, siis tuleb teha omamoodi restart ja liikuda algasjade juurde tagasi. Sellest ei juhtu tegelikult mitte midagi. Tööriistakomplekt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingi eakohane lugemine. ingliskeelsena pakusk Nyxia seeriat, näiteks. Või Surelikud masinad – see ka hea seeria.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apollo kinopilet sellises vanuses ideaalne.

Mul on 11,5 aastane poeg, kes pole seni kino vastu mingit huvi üles näidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Koolilaps Mida kinkida jõuludeks 12-13 aastasele poisile?