Esileht Väikelaps Mida kinkida jõuludeks peaegu kolme aastasele lapsele?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mida kinkida jõuludeks peaegu kolme aastasele lapsele?

Postitas:
Kägu

Paluks kingi ideid kolme aastasele lapsele?Ma ei tahaks nagu midagi kasutut kinkida mis jääb kuskile mänguasja kasti põhja seisma ja pakub rõõmu 5minutiks

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No pole nii universaalseid asju, mis kõigile võrdselt huvi pakuks. Meil üks armastab väga puslesid ja legosid, teine tahaks puldiautot või mõnda suuremat ja keerulisemat kraanat või tuletõrjeautot igasugu vidinatega. Meil on ühel ka sünnipäev kohe tulemas, valime erinevate mängukomplektide ja -nurkade vahel (köögid, poed kassaaparaadiga, politseijaoskond, autoremonditöökoda jne). Võibolla hoopis mõni interaktiivne nukk või loom?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumpy – ei soovita, kui elad korteris kõrgemal kui 1. korrus 🙂

Legod – selles vanuses mängisid veel duplodega.

Magnetklotsid

puldiauto

plastiliinid koos vormidega (igasugused juuksuri- ja jäätisemasinad, muideks, vajavad päris palju jõudu ja 3a ei pruugi hakkama saada nendega)

sõltuvalt lapsest, võib ka kostümeerimine huvi pakkuda – mul tütar 3a kindlasti riietus juba printsessideks, poiss hakkas aga ca 5a kostümeerimise vastu huvi tundma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lapsevanem ei ole, siis võiks vanematelt üle küsida, et mõnda asja topelt ei saaks või kas ta arvab, et lapsele või vanemale võiks selline asi üldse meeldida.

Oleneb lapsest jälle – neil nii erinevad huvid. Mõni mänguasi võib lapsele meeldida, aga lapsevanem ei jõua ära kiruda, et miks see mänguasi määrib elamist (värvid, kineetiline liiv, voolava veega mänguasjad, mullitajad) – mu lapsel on kõik need määrivad mänguasjad olemas, sest ma ise ostsin ja talle meeldivad, aga ma ise pean koristama ja viisakas oleks küsida, kas lapsevanem on nõus lapiga mänguasja järel käima.

Puhtamad mänguasjad: vaiksema häälega muusikavahendid, harivad numbri- või tähepusled, mõned uhkemad värvipliiatsid (kui vanemale sobib, sest seinavärvimise oht), Play Dough, öko plastiliin, Lego Duplo. Või lihtsalt mänguasjapoes ringi vaadata, mis silma jääb. Mu tüdrukule meeldib isegi riideid saada ja emana ma olen rõõmus, sest riided kuluvad 😀 Mõni mängu autoparkla, “simon says” ruudu kujuline mänguasi Selverist, magnetklotsid on populaarsed, mõni harivamat sorti mänguasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin õelapsele sellise kassaaparaadi. Ta suur poepidamise fänn ja leiab suurt kasutust

 

https://lelupuu.ee/et/tooted/laste-kassaaparaat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad keskkonda säästa, siis kindlasti mitte ei tohiks kinkida patareidega tooteid ja mida vähem plastikut, seda parem. Selles vanuses võiks mõelda raamatute ja erinevate klotside peale (paljud lapsevanemad annavad oma laste beebi- või väikelapseea raamatud teistele edasi). Niisama kingid kinkimise pärast on väärtusetud, reostavad maailma ja jäävad seisma. Ma palusin vanavanematel raamatuid kinkida ja kõige suurema rõõmu tõi mitmeid aastaid vanavanaisa, kes koristas oma pööningu ja raamaturiiuli ning meie juurde saabusid väga vahvad vanad mänguasjad ja raamatud.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on, jah, rollimängu tippaeg – arst, müüja, kokk, ehitaja, juuksur, politseinik, ema/isa… Paljud asjad võivad olemas olla, tasub üle küsida nii huvid kui et ega juba pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on, jah, rollimängu tippaeg – arst, müüja, kokk, ehitaja, juuksur, politseinik, ema/isa… Paljud asjad võivad olemas olla, tasub üle küsida nii huvid kui et ega juba pole.

Soovitan ka midagi sellest loetelust. Meie kodus kõige enam on kasutust saanud toiduvalmistamise mänguasjad, tööriistakohver ja arstiriistad. Mängib nii 2a kui ka 6a. Igasugu uhked robotid jm esialgu põnevana tunduvad asjad, seisavad suurema osa ajast kapis. Lisaks meie lapsed suured muusikariistade fännid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Mida kinkida jõuludeks peaegu kolme aastasele lapsele?