Esileht Koolilaps mida kinkida klassiõpetajale aastalõpuks klassi poolt

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: mida kinkida klassiõpetajale aastalõpuks klassi poolt

Postitas:

Tegu siis algklassi lastega, kolmas klass.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 20:19; 23.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lillekimp on traditsiooniline olnud. kui ta mingil põhjusel nendega edasi ei lähe (tavaline on 4. klassini minna), siis vastavalt õpsi vanusele, igasugu kinkekaardid on suhteliselt kindla peale minek, kuigi üsna vaimuvaene.Veel on võimalik kinkida teatrisse kinkekaart. Mida suurema kaubanduskeskuse kinkekaart, seda parem, pmst võib õps endale leiba ka osta. No samas võib teha hoopis laste piltide jms träniga albumi, kui on selline soe tüüp, kui on vanem, siis midagi villast ja mugavat, aga igas vanuses võib olla hea raamat nt, kui on edevam tüüp, siis mõni tema stiilis ehteasi, aga see on ohtlik, sest maitsed on erinevad, kui on aiandushull, siis mõni taim, veel on kingitud maale, aga need on ilmselt juba liiga kallid. Vaasi või kruusi võib veel kinkida, kuigi mõni vingub, et mis, neid potsikuid on niigi küll. Ühesõnaga, variante on, aga lihtsam oleks, kui inimest tead ja ka summat, mille ulatuses see kink tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kingime hõbedast tordilabida, graveeringuga. See jääb talle kindlasti just seda klassi meenutama. Kinkekaardi kasutab ära ja ongi kõik. Meie õpetaja siis järgmine aasta ei jätka selle klassiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keraamilise seinakella laste nimedega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tordilabida mõte on väga hea. Väike, ei võta eriti ruumi, on hinnaline ja väärtuslik isegi siis, kui neid kodus mitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peab üldse midagi kinkima? Meie klassis on ka selliseid vanemaid, et jõuludeks on õpetajale kinki vaja, sünnipäevaks, iga õppeaasta lõpuks… no milleks? Kas enam lillekimbust ei piisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peab midagi kinkima? Minu lapse klassis on ka vanemaid, kelle meelest on õpetajale kingitust vaja kooliaasta alguseks, jõuludeks, sünnipäevaks, kooliaasta lõpuks… kas lillekimbust enam ei piisa? Kuidas õpetajad ise sellesse suhtuvad? Loomulikult on tore kinke saada, aga tegelikult?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Keraamilise seinakella laste nimedega.[/tsitaat]
No seda õpetajat peavad kinkijad küll väga hästi tundma või on väga suur oht kingiga mööda panna. Pigem siis juba totsikud, saab esimesel sept lilli sisse panna.
Tordilabidas tundub jah hea mõte, neid läheb tavaliselt rohkem kui üks korraga vaja. Meil kingitakse ehe, loodetavasti organiseerijad suudavad õpetaja maitset tabada või jääb siis vähemalt mälestuseks kui kasutust ei leia. Sügisest uus õpetaja, tavaliselt kevadeti vaid lilled nende poolt kes soovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel koolipäeval viib laps vaid lilli.Kingitust küll ei tee.
Kui algkool läbi saab ja õpetaja nendega ei jätka, siis ehk võib midagi lisaks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igas klassis on ikka erinevad vanemad, mõned tõesti vinguvad, et pole talle vaja midagi ja kes huvitav siis mulle kingituse minu töö eest teeb. Aga tordilabdas on jah tore plaan. Samas meeles peab pidama, sest on inimene ikka enamuse ajast päevas meie võsukestega koos. Rohkem vaat , et kui mõni vanem üldse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 20:19; 23.05 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilled, mis siis veel – siiras ja aus tänu kooliaasta lõpul?
Ega me mingi vene kool ei ole, kus igal aastal klassiõpetaja saab paar paari briljantidega kõrvarõngaid ja alla teatud karaatide ei tule kingitus kõne allagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kogutakse iga aasta lõpp 5 eurot lapselt. Mis selle eest ostetakse, seda ma ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 07:55; 24.05 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 1. klassis otsustati, et \”õpetaja kingiraha kannab igaüks niipalju kui tahab\”.

Kuna meie perele selline lähenemine on täiesti vastumeelne, siis sellest osa ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on osamaks 2 euri, 5 tundub ikka liiast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on osamaks 2 euri, 5 tundub ikka liiast.[/tsitaat]

5 Euri on tõesti liiast iga aasta lõpp. Mina pooldaks seda, et laps viib aasta lõpus lilled, sünnipäeval lilled, õpetajatepäeval lilled ja siis kui tuju tuleb võib igal ajal lilli viia. Kui keegi tunneb tungivat vajadust õpetajale kingitust teha, siis on see tema vaba valik. Peale 4 algklassi aastat olen nõus õpetajale suurema kingituse eest osamaksu maksma. Kuna õpetaja vahetub ja algab uus etapp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 07:55; 24.05 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õpetaja jätkab sügisel klassiga, siis peale lillede ma küll ei leia vajadust midagi kooliaasta lõpu puhul kinkida. Toreda õpetajaga on tihti hea koostööd teha ja ka heast sõnast piisab aeg-ajalt. Minu lastel on olnud kaks väga toredat klassijuhatajat. Mõlemad lahkusid koolist. Olles varem vaikselt uurimistööd teinud nende huvide kohta, siis oli lihtne kinki lahkumise puhul teha. Kuid kingi tegin ma oma perega , mitte ei pannud kogu klassi fakti ette. Teades, et paljudel vanematel on seoses kooli lõpuga suuri väljaminekuid, ei saa ma oma tahtmist ja võimalusi ju teistele vanematele peale suruda. Kink peab tulema südamest eelkõige. Olgu selleks siis midagi püsivat või lilled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õde on pedagoog ja ta ütles, et tal on ni kohutavalt kõrini nendest lapsikutest ja labastest seinakelladest, vaasidest ja T-särkidest :S
Seda arvamust pidid muideks jagama enamus tema kolleege.

Lapse käega toodud lapsemeelne lill (mitte mingi kallis kimp!!) ja ise joonistatud kaart on kordades liigutavam.

Seega natuke mõtlemisainet ja ärge nüüd üle ka pingutage…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti teete iga kooliaasta lõpuks õpetajale kingituse??? Kuulen esimest korda sellist asja Viimasel päeval lilled kaasa lastele ja kõik, mingit kingitust küll teinud ei ole. Kingitused ikka lasteaia lõpurühmas lasteaiaõpetajatele ja koolis samuti ikka koolilõpuks. Kui õpetaja lõpetab klassiga 4. või 6. klassis, siis ka saan sellest aru, aga muul juhul küll mitte….
Töökaaslastele teete ka puhkusele minnes kingitusi?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps mida kinkida klassiõpetajale aastalõpuks klassi poolt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.