Esileht Pereelu ja suhted Mida kinkida mehele 1-ks pulma-aastapäevaks?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mida kinkida mehele 1-ks pulma-aastapäevaks?

Postitas:

Mida olete kinkinud? Mida soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestega on lihtne. Nad väärtustavad vajalikke asju. Aga, et asi oleks erilisem siis mina olen kinkinud kella, lõhna või siis paremat sorti pesu.
Või nt. mingi erilisem püksirihm:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks 1. pulma-aastapäev kuidagi märkamatult mööda, kuna tohutult kiire aeg oli. Ehk siis me ei teinud ega kinkinud midagi. Meil ei ole kommet üksteisele asju kinkida, isegi mitte sünnipäevadeks ja jõuludeks. Kui midagi konkreetselt vaja on, siis muidugi, aga ei kingi asju kinkimise pärast.
Pigem teeme midagi toredat koos. Pulma-aastapäeva tähistame tõenäoliselt millalgi sügise poole: läheme tõenäoliselt kuhugi spasse või kontserdile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie leppisime kohe kokku et mingit tilu-lilu ei hakka teineteisele ostma, vaid käime igal aastal selle asemel koos mõnes restoranis kahekesi õhtustamas.
Just oligi 1 aastapäev. Broneerisime laua Itaalia restos, hea teenindus ja maitsev toit, jäime õhtuga väga rahule. igal juhul parem variant kui mööda linna ringi kablutada nagu peata kana ja mõelda:\”mida osta\”.
Lõhn, pesu ja riided? Dzhiisus Kraist. Mu mees oskab ise omale riideid osta. Alla 500 eur kella ei saa yldse kinkida – armastan ju oma meest ja paska kokku ei kuhja. Seega siis selline tähtsam ost on meil ikka synnipaevaks või jõuludeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 11:26; 29.07 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meie leppisime kohe kokku et mingit tilu-lilu ei hakka teineteisele ostma, vaid käime igal aastal selle asemel koos mõnes restoranis kahekesi õhtustamas.
Just oligi 1 aastapäev. Broneerisime laua Itaalia restos, hea teenindus ja maitsev toit, jäime õhtuga väga rahule. igal juhul parem variant kui mööda linna ringi kablutada nagu peata kana ja mõelda:\”mida osta\”.
Lõhn, pesu ja riided? Dzhiisus Kraist. Mu mees oskab ise omale riideid osta. Alla 500 eur kella ei saa yldse kinkida – armastan ju oma meest ja paska kokku ei kuhja. Seega siis selline tähtsam ost on meil ikka synnipaevaks või jõuludeks.[/tsitaat]Milline restoran see oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil küll pulma-aastapäevi pole, kuna pole abielus aga peame igal aastal nö tutvumis-aastapäeva 🙂 ja kunagi pole teineteisele tilu-lilu kinkinud vaid alati oleme selle päeva koos eriliselt (iga aasta erinevalt siis) veetnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Milline restoran see oli?[/tsitaat]
Boccaccio. Eestis seda ei ole. sry.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 11:26; 29.07 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mehele peaks miskit pulma-aastapäevaks kinkima?
Olles abielus üle 10. aasta, pole me kunagi abikaasadena kingitusi vahetanud.
Abielu on meie puhul ühine, seega teeme ühiselt ehk üheskoos midagi selle päeva meenutuseks.
Vastates soovitud küsimusele – konkreetselt 1. pulma-aastapäeva puhul istutasime koos aeda üheainsa elupuu ning sõime torti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

poja kinkisin 😛
kuigi mulle tegelikult ei meeldi see väljend (lapsi ei kingita üksteiele). aga mis sa teed, kui see niimoodi täpselt juhtus … tüüp sündis kenasti 1. pulma-aastapäeva varahommikul, kuigi paar nädalat oli tähtajani veel aega.

meie variandi järeletegemisega on teemaalgataja ilmselt hiljaks jäänud, aga nii ehk naa ma ühineksin eelpool toodud soovitustega teha midagi vahvat koos, mitte asju kinkida.
äärmisel juhul võib kinkida nt pisikese suveniiri sellelt reisilt, mille pulma-aastapäeva puhul ette võtate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin talle mudelauto, mis nägi välja nagu meie pulmaauto. Pojal sellega nüüd hea mängida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te pulmade ajal kinkisite üksteisele midagi ? Sealt ehk saab jätkata siis seda kingitraditsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kulles kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kinkisin talle mudelauto, mis nägi välja nagu meie pulmaauto. Pojal sellega nüüd hea mängida :)[/tsitaat]

väga armas lahendus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]poja kinkisin 😛
kuigi mulle tegelikult ei meeldi see väljend (lapsi ei kingita üksteiele). aga mis sa teed, kui see niimoodi täpselt juhtus … tüüp sündis kenasti 1. pulma-aastapäeva varahommikul, kuigi paar nädalat oli tähtajani veel aega.

meie variandi järeletegemisega on teemaalgataja ilmselt hiljaks jäänud, aga nii ehk naa ma ühineksin eelpool toodud soovitustega teha midagi vahvat koos, mitte asju kinkida.
äärmisel juhul võib kinkida nt pisikese suveniiri sellelt reisilt, mille pulma-aastapäeva puhul ette võtate.[/tsitaat]

See tõesti jabur 😀 Me kõik kingime oma mehele lapse(või no enamus)…tegelikult meile mõlemale…see kas laps sünnib sünnipäevaks, pulmapäevaks vms päevaks ei ole mingi erilisem kinkimine 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummaline. Kinkimine on justkui mehe rida(sa ei kinkinud ju mehele abielusõrmust?)
Äärmisel juhul võite siis koosn midagi planeerida. Reis, hotelliöö, kontsert, restoran

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida kinkida mehele 1-ks pulma-aastapäevaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.