Esileht Pereelu ja suhted Mida kinkida naisele sünnipäevaks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Mida kinkida naisele sünnipäevaks?

Postitas:
Kägu
Mida kinkida naisele, kel kõik olemas? Ajapikku ära kingitud kõik see, mida tavaliselt ikka kingitakse ja nüüd ideed otsas. Raha ka ei taha kinkida, imelik. Äkki kellelgi on mingi hea idee? Väga kallist midagi ka ei tahaks, võiks jääda suurusjärku 2000 euri.
Aitäh, kes viitsivad midagi sisulist pakkuda!
+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naisel vaba aeg on olemas. Täiesti selline aeg, kus ei pea midagi tegema. Võta näiteks kõik sünnipäeva pidamisega seotud ülesanded enda kanda. Kõik kuni viimseni. Ei ühtegi käeliigutust naise poolt…. See on oma sünnipäevade juures kõige raskem asi, et pidu ise ka veel püsib enda najal püsti.  Nii et kingi naisele  kohustustevaba aega.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kallist ei taha…2000 eur… mis see on mingi mõnitamise teema või?

Saada naine sõbrannadega spasse, broneeri neile kõigile protseduurid, maksa ööbimine, õhtusöök, šampus kinni. Päriselt.

 

+24
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saada ennast koos naisega spaasse, veetke kvaliteetaega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei pea oluliseks materiaalseid väärtusi, sest saan üsna kõik, mida tahan, niigi ise ostetud. Hoopis toredamad on kingid tegudes. Spasse ei läheks, sest eelistan praegusel ajal kokkupuuteid vältida ja pole ka lõpuni vaktsineeritud. Küll aga kodune “poputamine” oleks tore. Näiteks alates mõnusast hommikusöögist voodis kuni maitsva õhtusöögini. No ja beebo emana oleks ka üks katkematu 8 tunnine uni juba uskumatult mõnus kink…

Samas kink sõltub ikka saajast ja tema eluviisidest, vanusest, inimtüübist, huvidest… Põhimõtteliselt mitte millegi pealt on keeruline midagi asjalikku soovitada.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilusüstid vm. ilukliiniku protseduur.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2000 eest….ma ei teagi, mida saada tahaks… piletid soojale maale? Ma pole iial isegi üle 100 eurist kinki saand, seega ei oska aidata. Loodan, et keegi oskab. Aga mul on su naise üle hea meel, et tema sünnipäevakingi eelarve nii suur on.

Minul on kohe käes 35 sünna..ja nagu alati pidada ei saa. Raha lihtsalt pole. Juba mitu nädalat hoian nuttu kinni. Sest see pole esimene kord. Pigem on haruldus kui pidada saab.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei tea, kas see just antud hinnapiiridesesse mahub, aga laps oleks igal juhul sobiv kingitus naisele.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei loe välja kui vanaks naine sasb. Väikeste lastega on vaba aega vähe. Tahaks küll.
Aga kui on teismelised, siis mul on küll vaba aega nii palju. Pigem tahaks koos ladtega midagi teha, aga nemad enam ei taha. Ainult reisida tahaks meiega, sest see on neile kättesaamatu oma rahadega.
Arvestaa peab käike ja saatmisi ka koroona ohuga.
Süste ja protseduure…kurat teab kuidas naine võib suhtada. Et kingib mulle lõikuse, olen ma nii kole?
Mina ei teaks mida tahta. Mul on kõik olemas. Ma saan kõike mida tahan ka, aga mõttetult raisatud rahast oleks ikka kahju. Tahaks tegelikult jooksulinti, ekraani ja neti ühendusega. Aga seda tahaks mina ja võib olla teisele mõttetu või ärritav

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teaksin küll, mida 2000 eest tahta, aga paraku koroona pärast enamikku variantidest ei saa.

2000 eest läheksin suurema heameelega üksi kuskile kaunisse paika, näiteks kuskile Alpidesse, aga miks mitte hoopis kuskil maalilise järve kaldal. Mingisuguses pisikeses külakeses, kus on paar toidupoekest ja ajaleheputka, apteek ja ehk pagaritöökoda, isegi turg võb-olla kaks küla edasi. Seal 4-5 nädalat üksi jalutades, loodust imetledes, sudokusid tehes, raamatuid lugedes ja igal võimalusel vaikides-vaikides-vaikides, lähedasi vaatamisväärsusi vaadates, mõne kohaliku pubi/kohviku/baari akna all kohvi juues oleks ideaalne puhkus. Korter, kööginurk, ideaalis hea vaade ja rõdu, kus jaheda ilmaga olla ja vaadata, kuni jahe hakkab.
Tööd saaksin teha kaugtööna, aga osa sellest ajast, vähemalt pool, võiks olla täiesti töövaba.
Lõpmatult aega vahelduseks tegeleda ainult iseendaga – alates lõpmatutest jalutuskäikudest ehk füüsilisest vormist kuni turgudel parimate toiduainete valimiseni, eneseharimisega lugedes, magamisega, inimeste vaatamisega ja mõtisklustega.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meie (30a abielus, majanduslikult hästi kindlustatud) kingime raamatuid ja shokolaadi:))

su naist tundmata on võimatu arvata, mida ta tahaks. Ise kindlasti EI tahaks spaad ega ilulõikust.

Tahaks pikka nädalalõppu uhkes hotellis kuskil pealinnas, või täitsa rahana – suur tüdruk, ise leian parimad kingid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kingi mulle see raha mul on saapaid vaja

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen naine 40, ka nn kõik on olemas. Ma tahaks seda 2000 eur rahas ja vaba nädalavahetus, et mine ja tee sellega, mida tahad.
Või tahan, et annetaksid selle raha sinna, kuhu seda rohkem on vaja. Sest mul tõesti on kõik olemas. Näiteks mõnele üksikvanemale, kes on vaktsineerimata jätmise pärast töölt lahti lastud.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2000 eest ei saa mitte midagi. Häbene ja mine otsi omale paremini tasuv töö.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga miks mitte raha kinkida? mitte kellelgi ei ole kõik asjad olemas, mis ta sooviks.

mina sain juubeliks 5000€ ja kulutasin seda mõnuga just selliste asjade peale, mida pole vaja, aga tahaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus kusagilt kopeeritud, šriftist näha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen – kirjutasin postituse Ipadis, aga see kalas ja seetõttu pidin tõesti kopi-paste kasutama.
Naine saab 48 ja lapsed olemas ning sellega kõik korras. Reisil käime ka niikuinii ja Spasse ta väga ei kipu, teda häirib, et niigi peab palju öösid hotellis veetma ja siis pole erutav. Olen talle varem ka raha kinkinud ja kindlasti on tal hea meel selle üle, aga siis ta jagab selle sinna ja tänna ära ja siis nagu polegi kingitust. Ja tõsiselt hädas olen. Ilusüstid on tehtud ja makstud. Ja üksi ei taha ta kuhugi reisile minna, ta pole selline inimene. Äkki veel ideid?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehe, näiteks teemantkõrvarõngad või kaelakee: goldtime.ee

Käekott, näiteks YSL: https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/saint-laurent/bags.html

Uus iphone 13 mudel, kui tal seda juba pole.

Kunsti: https://noar.eu/et/kunstiotsing/ ; https://alleegalerii.ee/eestikunstipood/

Max Mara kashmiirist mantel (Labbro mudel on kõige populaarsem): https://vendors.ee/tootekategooria/2142/2091/?orderby=price-desc

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen saanud sünnipäevaks mõned asjad , mille üle oli ja on siiani siiralt hea meel.  Ise ei oleks raatsinud osta aga kingituseks oli suur rõõm saada.

Burberry sall, Dysoni föön, Dysoni airwrapper,  pärlikee.

Oma salli kavatsen kanda veel 7-aastat, siis ostan uueks juubeliks uue, ise.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus kell? Ehteid? Kas neid saab ühel naisel kunagi liiga palju olla? 🙂

Kuumaõhupalli lend kahekesi või kasvõi koos lastega? Kohe ei saa, peab talve vist ootama, aga ära saaks ikkagi kinkida.

Ilukliinikus saab veel igasugu asju teha peale süstimise. Näiteks laserepilatsioon. See on päris kallis, kui mitu piirkonda teha.

Samas võib ka olla, et naine ise teab, mis talle just parasjagu meeldiks. Siis peaks ainult seda küsima temalt. Kui teil on nii kombeks, et kink on alati ja igal juhul üllatus, siis olete lihtsalt oma elu keeruliseks ajanud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus kell? Ehteid? Kas neid saab ühel naisel kunagi liiga palju olla? ????

Kuumaõhupalli lend kahekesi või kasvõi koos lastega? Kohe ei saa, peab talve vist ootama, aga ära saaks ikkagi kinkida.

Ilukliinikus saab veel igasugu asju teha peale süstimise. Näiteks laserepilatsioon. See on päris kallis, kui mitu piirkonda teha.

Samas võib ka olla, et naine ise teab, mis talle just parasjagu meeldiks. Siis peaks ainult seda küsima temalt. Kui teil on nii kombeks, et kink on alati ja igal juhul üllatus, siis olete lihtsalt oma elu keeruliseks ajanud.

olen naine, kes ei kanna nt kella, ehteid

Olen saanud sünnipäevaks mõned asjad , mille üle oli ja on siiani siiralt hea meel. Ise ei oleks raatsinud osta aga kingituseks oli suur rõõm saada.

Burberry sall, Dysoni föön, Dysoni airwrapper, pärlikee. joutseni padi ja tekk.

Oma salli kavatsen kanda veel 7-aastat, siis ostan uueks juubeliks uue, ise.

siidist voodipesu ei raatsi ka ise osta 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei tea, kas see just antud hinnapiiridesesse mahub, aga laps oleks igal juhul sobiv kingitus naisele.

Kuidas see käib, see kingituse üleandmine, ma mõtlen…? Ikka naised kingivad ja “kingivad” meestele lapsi 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuumaõhupalli lend kahekesi või kasvõi koos lastega?

Igaks juhuks kingi lend ühele. Paljugi mis võib juhtuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise oleksin õnnelik, kui mind selle raha eest kuskile reisile viiakse, aga Sinu naise puhul pole see teema.

Kui kõik juba olemas ja eelarve on selline, siis mina eelistaks mõnd kallimat ja kvaliteetset klassikalist riietuseset või aksessuaari.
Ma pole nii kallist kingitust mehelt kunagi saanud, aga viimati sain 600 eurose koti, mida mul otseselt vaja pole, aga mis väga meeldib ning kasutan tihti.

Või kui on kunstihuvi, siis mõne noore Eesti kunstniku maal, mis võiks ajas ka investeeringu eest olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige kallim ja armsamk ingitus, mille mu ülipraktiline mees on mulle teinud, oli see, et ta käis salaja massaažikoolis, õppis väga hea käega mehe juures lisaks ja kinkis mulle enda näol isikliku väljaõppinud massööri. See kõik võttis tal oma kaks aastat, sest ta soovis tõesti õppida parimailt. Mitte niisama nätsutada, mida paljus massaažiks nimetavad.
Lisaks on siis tal ka varuamet, kui peaks vaja olema. Meie lapsed ja nende semud on juba järjekorras.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A-kategooria koolitus.

Tal mõnda hobi ei ole, millega seoses midagi eksklusiivsemat kinkida saaks, mida ise vb ei raatsi osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kutsu koju mõni artist kontserti andma. Või kodus selleks ruumi ja võimalusi pole rendi tühi saal ja korralda seal kontsert ühele.

Tee naise nimel annetus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehe, näiteks teemantkõrvarõngad või kaelakee: goldtime.ee

Käekott, näiteks YSL: https://www.mytheresa.com/euro_en/designers/saint-laurent/bags.html

Uus iphone 13 mudel, kui tal seda juba pole.

Kunsti: https://noar.eu/et/kunstiotsing/ ; https://alleegalerii.ee/eestikunstipood/

Max Mara kashmiirist mantel (Labbro mudel on kõige populaarsem): https://vendors.ee/tootekategooria/2142/2091/?orderby=price-desc

Aitäh kallis Kägu, käekott on väga hea soovitus! Ma seda ei mõista kahjuks, aga mingilt reisilt naine ostis pool kohvritäit käekotte ja mu küsimusele, et kas kõiki neid tõesti läheb vaja ka, sain vastuseks, et läheb küll ja puudugi tuleb! 🙂 Usun, et see kingitus rõõmustab teda!

Paluksin veel abi, et kas see kott on õige suurusega, st mitte liiga pisike ja samas ka mitte liiga suur, ma siit fotodelt ei saa niimoodi aru. Aga ma tean, et sellised rombid talle kangesti meeldivad! Aitäh! https://www.mytheresa.com/euro_en/saint-laurent-gaby-leather-shoulder-bag-2004512.html?catref=category

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Logo on väike. Ja peaks ikka swarowszkiga olema.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh kallis Kägu, käekott on väga hea soovitus! Ma seda ei mõista kahjuks, aga mingilt reisilt naine ostis pool kohvritäit käekotte ja mu küsimusele, et kas kõiki neid tõesti läheb vaja ka, sain vastuseks, et läheb küll ja puudugi tuleb! ???? Usun, et see kingitus rõõmustab teda! Paluksin veel abi, et kas see kott on õige suurusega, st mitte liiga pisike ja samas ka mitte liiga suur, ma siit fotodelt ei saa niimoodi aru. Aga ma tean, et sellised rombid talle kangesti meeldivad! Aitäh! https://www.mytheresa.com/euro_en/saint-laurent-gaby-leather-shoulder-bag-2004512.html?catref=category

fotodel, kus modell seda kannab, on suurus ju umbes näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida kinkida naisele sünnipäevaks?