Esileht Pereelu ja suhted Mida kinkida naisele sünnipäevaks?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Mida kinkida naisele sünnipäevaks?

Postitas:
Kägu

Ma tahaks auto remonti/poputamist. Pesu, vaha, poleerimine, sisepesu ja väike hooldus. 2k eest saaks korralikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paluksin veel abi, et kas see kott on õige suurusega, st mitte liiga pisike ja samas ka mitte liiga suur, ma siit fotodelt ei saa niimoodi aru. Aga ma tean, et sellised rombid talle kangesti meeldivad! Aitäh! https://www.mytheresa.com/euro_en/saint-laurent-gaby-leather-shoulder-bag-2004512.html?catref=category

Kõrgus 18 cm, laius 26,5. Vaata, kas ta kotid on umbes samas mõõdus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus kusagilt kopeeritud, šriftist näha.

Mõtlesin ka, et naffik seda kopeerida oli vaja, lootis oma 2000.- ga siin suurt furoori tekitada?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen seda teemat ja pisut kurb on. Ise ka pole enam kingituste fänn, kõik on olemas ja kuna lapsed suured ja neid kulusid ja kodulaenu enam pole, siis kõik, mis meeldib, ostan ise. Teine ei saaks kunagi täpselt teada, mis just mulle kõige rohkem meeldib. Kurb on selle pärast veidi, et on meeles, kuidas 30 aastat tagasi iga väiksemgi kingitus heameelt tegi, sest see heameel on nüüd olemata, ei vaja kohe mitte midagi kingitusteks. Aga veel kurvem on lugeda, et on naisi, kes ei saa kunagi isegi 100-eurost kingitust. Ei usu, et see naine kuidagi halvem on või pole kingitust ära teeninud, lihtsalt majanduslikud võimalused on kehvemad või mees mühkamipoolne. Äkki ostad oma naisele selle koti ja sellele teisele, kes kunagi pole 100 eurotki saanud, kingite 100 eurot, tead, rõõmu kinkimine on kõige suurem kink.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen seda teemat ja pisut kurb on. Ise ka pole enam kingituste fänn, kõik on olemas ja kuna lapsed suured ja neid kulusid ja kodulaenu enam pole, siis kõik, mis meeldib, ostan ise. Teine ei saaks kunagi täpselt teada, mis just mulle kõige rohkem meeldib. Kurb on selle pärast veidi, et on meeles, kuidas 30 aastat tagasi iga väiksemgi kingitus heameelt tegi, sest see heameel on nüüd olemata, ei vaja kohe mitte midagi kingitusteks. Aga veel kurvem on lugeda, et on naisi, kes ei saa kunagi isegi 100-eurost kingitust. Ei usu, et see naine kuidagi halvem on või pole kingitust ära teeninud, lihtsalt majanduslikud võimalused on kehvemad või mees mühkamipoolne. Äkki ostad oma naisele selle koti ja sellele teisele, kes kunagi pole 100 eurotki saanud, kingite 100 eurot, tead, rõõmu kinkimine on kõige suurem kink.

Ega kurvastada polegi vaja. Mõni ei hooli kingitustest eriti, sest see pole tema armastuse keel. Näiteks mind kingitused eriti ei huvita. Kui mul või mehel midagi vaja või kumbki midagi tahab, siis lähme koos mehega ja ostame, rahakott on meil nagunii ühine. Oleme lausa kokku leppinud, et ei pea keegi kellelegi midagi kinkima ega nuputama, sest kõik vajaliku saame osta ja kui on põhjust midagi kinkida vms, siis plaanime hoopis koos mingi elamuse. Väljasõit mõisasse, teatriretk teise linna või reis kuhugi teise riiki. Kuigi neid plaanime ka ilma tähtpäevadeta. Nii et kõigile ei olegi kingitused elu lahutamatu osa.

Rahapuudus, kui mitte midagi erilist endale lubada ei saa, on muidugi teine asi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen seda teemat ja pisut kurb on. Ise ka pole enam kingituste fänn, kõik on olemas ja kuna lapsed suured ja neid kulusid ja kodulaenu enam pole, siis kõik, mis meeldib, ostan ise. Teine ei saaks kunagi täpselt teada, mis just mulle kõige rohkem meeldib. Kurb on selle pärast veidi, et on meeles, kuidas 30 aastat tagasi iga väiksemgi kingitus heameelt tegi, sest see heameel on nüüd olemata, ei vaja kohe mitte midagi kingitusteks. Aga veel kurvem on lugeda, et on naisi, kes ei saa kunagi isegi 100-eurost kingitust. Ei usu, et see naine kuidagi halvem on või pole kingitust ära teeninud, lihtsalt majanduslikud võimalused on kehvemad või mees mühkamipoolne. Äkki ostad oma naisele selle koti ja sellele teisele, kes kunagi pole 100 eurotki saanud, kingite 100 eurot, tead, rõõmu kinkimine on kõige suurem kink.

Minu arust on ka 100 eurot hea kink. Paljuski oleneb see vanusest, minu arust. Ma enne 40+ ei saanud ka ühtegi saja eurose väärtusega kinki, ammugi mitte noorena. Hiljem olen saanud ise valida ja osta, aga mitte tuhandete eest. Meie perele tuli see lihtsalt hiljem, see ei olene kuidagi naise tunnustamisest või väärtustamisest. Kui pere on vaene ja eelarve nadi, siis olgu see naise mõõteväärtus kui suur tahes, ega laenu sellepärast peres võtma ei hakata ega laste kõhu kõrvalt naist ei saa väärtustada.
Mitme tuhande suuruste kinkide tegemine on meie rahva seas pigem haruldane, mitte tavaline. Ja kõik taolised teemad – mida kinkida inimesele, kellel kõik on olemas – on absurikad natuke, sest probleemi tegelikult pole. Seega võiks teha hoopis restardi, et kuna kohvritäied kotte jne on olema, siis maailma veidgi säästa ja mitte enam osta. Restart saaks olla kasvõi see, et ei osta asja, mis pole hädavajalik, alustaks nullist, kuna tase on liiga kõrgele läinud ja midagi vaja ka pole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisena kellel on kõik olemas ja rahast puudust pole, ajavad mind materiaalsed kingid närvi. Kui kotti tahan, valin selle parem ise.

Kingiks tahan kogemusi. Korralda hea reis nii, et mina ainult koti pean pakkima ja puhkuse võtma, mitte sihtpaika googeldama, giide otsima, kuupäevu paika ajama.

Vii mind temaatilisele vanalinna ekskursioonile, kus ise oled giid ja lõpetame kusagil uues restoranis. Taaskord, tee eeltöö iseja tee seda hästi.

Võta päriselt laste koorem nädalaks endale, nii et mina ei pea ütlema mis kellaks  kellega kuhu ja mis kaasa.

Korista garaaž ära nagu juba viis kuud lubad, et mahuks normaalselt autost välja tulema. Ja ära pärast medalit nuru.

Tule minuga minu hobiga tegelema ja kaardi ära proovi samal ajal näidata kui kiire või ebameeldiv sul on.

Jne

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi vanemas eas kingitustega häda, esiteks on kõik hädavajalik olemas ja teiseks- kui mul midagi vaja on, tahan ma selle ise valida või ostan siis juba ise, mis meeldima hakkab (ja mida ehk hetk tegasi ei teadnudki, et tahan, kuigi ma ise nii impullsoste ei harrastagi, vaatan vähemalt paar korda ja kui ikka rahu ei anna, siis ostan ära). Võib-olla see olekski kingitus, et ütled naisele, et kõik, mis talle pähe tuleb ja valib, sa ostad talle (2000.- piires 🙂 ).

Kreemidega ja lõhnadega on alati häda, et kas sobivad, ja kui ostad sama mis tal juba on, äkki on tüdinud ja tahab hoopis uut jne. Ka käekotti tahan ma ise osta ja tegelikult on enamus asju, mis mees heast südamest on kinkinud (mis on nt kingad-kotid-lõhnad-ehted) läinud natukene mu tõelisest ihalusest mööda ja jäänud kandmata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käekotti ei oskaks minu mees küll eales sellist valida, mis mulle meeldiks.  Aga muidu meil sama probleem, et kõik on justkui olemas, asju ja elamusi saan omale iga kell ka ise osta, mis teeb kingitegemise keerulisemaks.

Mulle teevad rõõmu ehted, seega on mees sünnipäevaks kinkinud näiteks kõrvarõngaid, mida pea iga pärv vahetan, seega ei lähe kunagi paljuks ja ehete osas on meil väga sarnane maitse.

Kui lapsed veel pisikesed olid, kinkis nädalavahetuse teises linnas hotellis ja selle linna suurima kaubanduskeskuse kinkekaardi ehk tegelikult lihtsalt omaette olemise ja lastevaba aega. Selle üle oli küll väga hea meel, tol hetkel oli vaheldust väga vaja ja segamatu ööuni kulus samuti väga ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen küll teemaalgataja naisest ligi 10  aastat vanem, aga me siiski tavaliselt küsime või anname vihjeid, mida sünnipäevaks sooviks. No ei ole mees alati minu kinkidega rahul olnud, kuigi olen enda arvates parima välja valinud ja pole tema ka alati seda mulle kinkinud, mida oleksin soovinud (võin ju täpse mudeli välja valida ja talle lingina saata, ikka suudab ta mingi odava analoogi osta, aga on juhtunud et saan ka täpselt selle kingiks mis soovisin). Hinnaskaala enamasti tunduvalt odavam kui teemaalgatuses pakutud, no üldiselt me ei teegi teatud hinnas kingitusi vaid pigem seda, mis teine soovib, maksab see siis 1000 eurot või hoopiski 10.

Perekooli käod ilmselt mulle sobivat kinki ei oskaks soovitada kui isegi oma abikaasa võib kingisoovidest täiesti erinevalt aru saada. Käekotti tahaks ikka ise valida, iluprotseduurid-no peaks ikka midagi väga klassikalist olema ja massaaži pole kunagi armastanud, ehteid ka ei kanna. No aga ma pole teemaalgataja naine ka, võib-olla talle just kägude soovitused meeldivad.

Mina kingiks pigem elamusi, midagi mida ma kingisaajale meeldivat arvan, kui materiaalne kõik juba kingitud ja ise ka küsida ei julge või vastust ei saa, mida kingiks oodatakse. Kui kingisajale elamused ei meeldi ja soovib midagi materiaalset, aga seda mida soovib välja ei ütle, siis kahju küll, sel juhul mõtleks kahjutundega raisatud aastate peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisena kellel on kõik olemas ja rahast puudust pole, ajavad mind materiaalsed kingid närvi. Kui kotti tahan, valin selle parem ise.

Kingiks tahan kogemusi. Korralda hea reis nii, et mina ainult koti pean pakkima ja puhkuse võtma, mitte sihtpaika googeldama, giide otsima, kuupäevu paika ajama.

Vii mind temaatilisele vanalinna ekskursioonile, kus ise oled giid ja lõpetame kusagil uues restoranis. Taaskord, tee eeltöö iseja tee seda hästi.

Võta päriselt laste koorem nädalaks endale, nii et mina ei pea ütlema mis kellaks kellega kuhu ja mis kaasa.

Korista garaaž ära nagu juba viis kuud lubad, et mahuks normaalselt autost välja tulema. Ja ära pärast medalit nuru.

Tule minuga minu hobiga tegelema ja kaardi ära proovi samal ajal näidata kui kiire või ebameeldiv sul on.

Jne

Oeh, on sul alles pingeline ja õnnetu elu. Aga jah, ega tea vaielda, vast siis on inimesi, kelle jaoks sellised asjad on kingitused.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralda hea reis nii, et mina ainult koti pean pakkima ja puhkuse võtma, mitte sihtpaika googeldama, giide otsima, kuupäevu paika ajama. Vii mind temaatilisele vanalinna ekskursioonile, kus ise oled giid ja lõpetame kusagil uues restoranis. Taaskord, tee eeltöö iseja tee seda hästi. Võta päriselt laste koorem nädalaks endale, nii et mina ei pea ütlema mis kellaks  kellega kuhu ja mis kaasa. Korista garaaž ära nagu juba viis kuud lubad, et mahuks normaalselt autost välja tulema. Ja ära pärast medalit nuru. Tule minuga minu hobiga tegelema ja kaardi ära proovi samal ajal näidata kui kiire või ebameeldiv sul on.

No mis sa teed, selline on loru mehe naise elu, sellise mehe, kes ise midagi kodus ei tee, perega ei tegele jne. Sellise käest olekski maailma kõige parem kink natuke pühendumist. Aga vist on kergem lahku minna, sest see mees selliseid asju kinkida ei taipa kunagi. Kui mees juba taipab kinkida spaad või lastevaba aega väikelastega peres, vanemas eas midagi hingele jne, selline on kuldaväärt mees. Aga mõni piirdub vidinate ja uue panniga, sest ei vaevugi isegi mõtlema, mida naine tahta võiks.

Aga nüüd ma kaldusin teemaalgataja küsimusest kõrvale.  Kui teemaalgataja naine pole just sedasori, et kingitus peab olema üllatus ja vihjeid anda ei taha, siis on raske, aga küsi naise käest, mis tüüpi või sorti peaks see kingitus olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma oleks ülimalt pahane, kui mu mees raiskaks 2000 eurot mingi tobeda koti peale!

Annetagu parem heategevuseks, või andku mulle ümbrikus, küll ma kasutuse leian.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui käekott ei meeldi ka, siis oleks tõesti 2000.- mahaviskamisest kahju. Seepärast ongi ameeriklased välja mõelnud kingituste vahetamise võimaluse, meie poed kahjuks seda ei paku nii naljalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi vanemas eas kingitustega häda, esiteks on kõik hädavajalik olemas ja teiseks- kui mul midagi vaja on, tahan ma selle ise valida või ostan siis juba ise, mis meeldima hakkab (ja mida ehk hetk tegasi ei teadnudki, et tahan, kuigi ma ise nii impullsoste ei harrastagi, vaatan vähemalt paar korda ja kui ikka rahu ei anna, siis ostan ära). Võib-olla see olekski kingitus, et ütled naisele, et kõik, mis talle pähe tuleb ja valib, sa ostad talle (2000.- piires ???? ).

Kreemidega ja lõhnadega on alati häda, et kas sobivad, ja kui ostad sama mis tal juba on, äkki on tüdinud ja tahab hoopis uut jne. Ka käekotti tahan ma ise osta ja tegelikult on enamus asju, mis mees heast südamest on kinkinud (mis on nt kingad-kotid-lõhnad-ehted) läinud natukene mu tõelisest ihalusest mööda ja jäänud kandmata.

Aga selle loo puhul pole tegemist ju hädavajalikuga? Ja kui hädavajalikust rääkuda, siis see on samamoodi olemas ka noorematel naistel. Ja mitte ainult. Veel palju enamgi. Me ju teame, mis on hädavajalik. Seda üile väga palju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib kui mu mees kingib mulle elektroonikat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajana lugesin veelkord läbi kõigi vastused ja aitäh kaasa mõtlemast arvamust avaldamast!

Jäin isegi veel korra teema üle mõtlema, et mis asi nende kingitustega siis on ja sain aru, et tegelikult on siin üksjagu ikka egoismi ka – mulle meeldib nuputada välja, et mis naisele meeldib ja kui olen pihta saanud, siis ta on kingituse üle nii elevil nagu väike laps ja näitab seda igatemoodi välja ning siis tegelikult ma ju kingin iseendale seda head tunnet nähes kui naine on rõõmus ja tal on hea tuju. Alati ei õnnestu, sest ta saabki kurjaks, et miks ma laristan niisama, aga minus tekitab see hasarti püüda paremini ja leida see, mis talle meeldib.

Aga veelkord – tänan kõiki ja ma usun ja loodan, et saan seekord oma naise näo naerule!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida kinkida naisele sünnipäevaks?