Esileht Pereelu ja suhted mida kinkida oma mehele?

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: mida kinkida oma mehele?

Postitas:

kui regulaarselt suuseksi ei tee, siis see oleks sünnipäeva hommikul justkui valatud.

Pigem kohmetu ja koba ilmselt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 22:22; 23.10 17:11; 23.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kinkinud GPSi autosse, hommikumantli, langevarjuhüppe, spordikoti jne.
Kui ma peaksin oma mehele jalahoolduse(?!?!?!) Või mingi komplimendi raamatu või spaas vedelemise kinkima, siis oleks meil küll mõlemil piinlik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris lahedaid mõtteid on kirja pandud. Ise leian, et need asjad, mis emotsiooni tekitavad ongi kõige õigemad või lähevad rohkem korda. Kirkamad mälestused jäävad ikka ühistest tegevustest kus on koos lõbus olnud. Pikki aastaid käisime alati minu ja tema sünnipäeval koos teatris. Mingi hetk kiskus rutiinseks ja nüüd endiselt küll teatris püüame käia aga sünnipäevaks olen talle teinud iga kord midagi täiesti uut. Midagi sellist, mis ta varem pole proovinud, et tekiks just sellinne “ohoo” moment. See aasta nüüd võtsime kätte Türisalu pangalt laskumise, leidsin selle siit: https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/kingitused-mehele. Varem kumbki midagi sellist proovinud pole. Veidi ikka kartsin, et äkki libastun seal lahtiste kivide peal kuidagi aga ei, oli ütlemata tore. Instruktor oli kogenud ja mees juba poolepeal hakkas naljatlema, et võiks kuskile mägedesse nüüd lausa reisi teha minu sünnipäeva ajal. Jäime mõlemad rahule ja mul endal oli muidugi südamest hea meel, et koos midagi nii ägedat julgesime ette võtta 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 10:19; 08.09 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hüpnoosiseanss. Siiani vaieldamatult parim kink.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinkisin raamatu “Võluv soolestik”. seedimine ja selle erinevad ilmingud on tema lemmikteema, lähenegu siis vähemalt teaduslikult.

väike vihje tagauksest sisenemiseks?

hi hi hi:D

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Originaalsed kingiideed:
naise aktifoto magamistoa seinale
oma imearmsa beebsuga kalender 2017
oma alasti naisega kalender 2017
ühine fotosessioon perega, valge T-särk + teksad + paljad jalad
positiivne rasedustest
Mõni nendest kõlbaks kindlasti.

Beebsu jalajäljed ka.
Ja fotosessioonilt ärge unustage lambanahka!

mis asi on beebsu?????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

positiivne rasedustest

… ja mõni kuu hiljem enda palja kõhu pilt, kõhu ümber punane või sinine lint.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 07:59; 12.05 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatuid, kontserdipileteid, langevarjuhüppe, nahast porfelli, käekella, spa-nädalavahetuse, kolm last…

Heldeke, tänapäeval ka veel sünnitatakse – kingitakse!! – mehele lapsi!? Kuskilt lugesin, et mõni patrioot lausa riigile!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 22:05; 14.09 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe üks lemmikingitusi oli selline, et kinkisin purgi, mille sees olid pisikesed paberirullid erinevate tegevustega, mida me koos saame teha: nt kino tema valikul, minu/tema valmistatud õhtusöök jne
On jah võibolla liiga naiselik kink, aga mehele läks korda, et olin ise selle valmistanud, selleks aega võtnud, mõelnud. Purk hakkab varsti tühjaks saama ????
Muidu ikka klassika: nädalavahetus SPA-s, lõhnad, riided, teatri- või kontserdipiletid

????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 22:05; 14.09 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klamüüdia.

Oli talle ikka üllatus küll.

Jõuluks mõtlesin, et saadan korra mehe välja ja kutsun siis naabrimehe külla. Noh et kui mees tagasi tulles meid abieluvoodis püherdamast avastab, siis on ikka paras üllatusmoment.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see mõte naise aktifoto magamistoa seinale.
Ma vist isegi valiks kalendri asemel fotoraamatu.

Siit leidsin head kingiideed mehele, mis oleks hea kingitus

Aga ma ei tea, kas mul on julgust minna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see mõte naise aktifoto magamistoa seinale.

Ma vist isegi valiks kalendri asemel fotoraamatu.

Siit leidsin head kingiideed mehele, mis oleks hea kingitus

Aga ma ei tea, kas mul on julgust minna.

Mida sa kõvatad, törts keppi on alati hea kingitus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain sünnipäevaks kaardi, kus oli kirjas – “spaa+”
“+” anti üle kodus.

Päevaspaa (VSpa Tartu, 50€) tegi kondid mõnusalt soojaks ja “+” tähendas seksi, kus mõlemad pidid hoidma silmsidet kogu actioni ajal.
Fucking amazing või amazing fucking. 10 minutit ning mõlemad teineteise embuses silmsidet kaotamata. Ärkasime hommikul.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 18:15; 10.05 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain sünnipäevaks kaardi, kus oli kirjas – “spaa+”

“+” anti üle kodus.

Päevaspaa (VSpa Tartu, 50€) tegi kondid mõnusalt soojaks ja “+” tähendas seksi, kus mõlemad pidid hoidma silmsidet kogu actioni ajal.

Fucking amazing või amazing fucking. 10 minutit ning mõlemad teineteise embuses silmsidet kaotamata. Ärkasime hommikul.

Tore idee küll, aga see lõpp jäi veits segaseks…silmsideseks kestis kümme minutit ja siis magasite silmsidet kaotamata? Ja millal te siis tavaliselt ärkate?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin ühe ilukliiniku kinkekaardid, et saaks lasta nooruses tehtud tätoveeringu eemalada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 11:11; 10.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain sünnipäevaks kaardi, kus oli kirjas – “spaa+”

“+” anti üle kodus.

Päevaspaa (VSpa Tartu, 50€) tegi kondid mõnusalt soojaks ja “+” tähendas seksi, kus mõlemad pidid hoidma silmsidet kogu actioni ajal.

Fucking amazing või amazing fucking. 10 minutit ning mõlemad teineteise embuses silmsidet kaotamata. Ärkasime hommikul.

Tore idee küll, aga see lõpp jäi veits segaseks…silmsideseks kestis kümme minutit ja siis magasite silmsidet kaotamata? Ja millal te siis tavaliselt ärkate?

Silmside kestis 10 minutit, rohkemaks polnud mõlemal jaksu, tähed silme ees ja valjult välja hingamas.
Ärkasime 10 tundi hiljem. Laste mõnikord lähetusse saatmine jumalik sekkumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 18:15; 10.05 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen, et ostan mehele sünnipäevaks korraliku arvutihiire. Ta ise ostab kogu aeg mingit odavat jama ja siis kirub seda ja varsti ostab jälle uue.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 12:33; 10.05 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatuid, kontserdipileteid, langevarjuhüppe, nahast porfelli, käekella, spa-nädalavahetuse, kolm last…

Heldeke, tänapäeval ka veel sünnitatakse – kingitakse!! – mehele lapsi!? Kuskilt lugesin, et mõni patrioot lausa riigile!

Mõtlesin sama asja. Ma saaks aru, et kingitakse lipsunõel või teatripiletid või kasvõi koer (selle saab lihtsasti ära anda), aga et laps… Nojah, meie perekonnaseadus on ka ju selline, et ega kingitud hobuse suhu vaadata ei saa, mees võtku aga omaks, kui naine on tahtnud talle lapse KINKIDA.
Vat mõned “kingitused” võiks küll kinkimata jätta või vähemalt enne saajaga läbi arutada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 11:11; 10.05 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinkisin raamatu “Võluv soolestik”. seedimine ja selle erinevad ilmingud on tema lemmikteema, lähenegu siis vähemalt teaduslikult.

väike vihje tagauksest sisenemiseks?

näha on, et sa ei ole seda raamatut lugenud.

“Lonks” on teine samal teemal raamat, olete lugenud? Autor Mary Roach
Otseselt mitte seedetegevusest vaid lihtsalt inimese mikrobiootast on hiljuti ilmunud “Saame tuttavaks bakteritega”, see küll üpris lihtne lugu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 12:33; 10.05 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Binokli, rätsepasalogi kinkekaardi ülikonna õmblemiseks, telefoni, nädala kohustustevaba aega täiesti iseendale (sõitsin ära puhkusele ja lapsed olid ka omaette ära), käekella, tööriistade koti, läpakakoti. Lennupiletid, hotelli ja pileti tema lemmikule Vormelietapile. Viimati pulma-aastapäevaks kunstnikult tellitud siidlipsu ja lipsunõela ta nimetähtedega, tagasihoidlikult väikestega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kingitakse … kasvõi koer (selle saab lihtsasti ära anda)

Elusolendeid ei kingita – nad justnimelt ei ole “asjad”, mida saab kergesti ära anda.

Mehele kingin seda, mis talle võiks meeldida. Olen ta välja viinud söögikohta, mis talle meeldib (ja loomulikult maksan siis mina), olen kinkinud raamatuid teemadel, mis teda huvitavad või mõne praktilise asja, mis talle sobib või mida vaja. Kuna minu mees ja kellegi teise mees on kindlasti erinevad inimesed, siis soovitusi on raske jagada. No lihtsalt tuleb õppida oma meest ja tema soove tundma, siis pole kingi tegemine raske.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatuid, kontserdipileteid, langevarjuhüppe, nahast porfelli, käekella, spa-nädalavahetuse, kolm last…

Oot. Kingid mehele kolm last? Et palun, siin nad on, palju õnne…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatuid, kontserdipileteid, langevarjuhüppe, nahast porfelli, käekella, spa-nädalavahetuse, kolm last…

Oot. Kingid mehele kolm last? Et palun, siin nad on, palju õnne…

Ilmselt pole see kinkija eriti lahke anniga ja igale lapsele eelnenud seks ongi harva tehtav kallis kingitus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 07:59; 12.05 12:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted mida kinkida oma mehele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.