Esileht Väikelaps mida kujutab endast kopsutest – kas kellegi lapsele on tehtud?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mida kujutab endast kopsutest – kas kellegi lapsele on tehtud?

Postitas:

kus tehakse ja kuidas tehakse? minu 4a lapsel välistati astma sellega, et võttis kuu aega singulairi ja köhis ikka edasi – öeldi et järelikult pole astma kuna astma rohi ei aidanud. yx asjalikum arst ytles, et selleks et astma välistada tuleks lapsele ikka kopsutestid teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on seotud tuberkuloosiga, mäletamist mööda selle nimi Mantoux (mantuu) proov ja see näeb välja nii, et tehakse süstike ja siis mingite päevade möödudes (niikaua ei tohi märjaks teha) lähete näitama ja on mingid millimeetrid, mida siis mõõdetakse, et kui reageerib (normaalne reageerimine, et koht läheb punaseks, on normaalne, lasua peabki, see näitab, et test toimib) väga tormiliselt see piirkond käe peal, siis on oht, et veres on tuberkuloosibakterid või… näiteks minu lapsel tuberkuloosi ei avastatud, kuid öeldi, et kuskilt bakteri saanud, sees nüüd veres lihtsalt… aga kindlasti saad kuskilt mujalt adekvaatsemat infot, ma ei ole meditsiinitöötaja ja kasvatasin oma lapsed nõuka-aja algusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:19; 16.01 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ikka peaks midagi muud olema. Puhumisega kuidagi. Meie 3- sele ei tehtud. Üteldi, et nii väike ei tee seda ära. Ehk siis ei oska soovitud viisil puhuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge. Muidu seda minu poolt kirjeldatud testi nimetatakse ka kopsutestiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:19; 16.01 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KopsuPROOV on Mantoux proov, see on tuberkoloosi proov. Kopsutesti all mõeldakse ilmselt spirograafiat – seisneb aparaati hingamises ja mõõtmistulemuste analüüsimisel ilma allergiaravimita ja pärast astmaravimi manustamist. Alla 4-aastane enamasti seda hingamistesti ära sooritada ei suuda – selleks on vaja täiest jõust aparaati ütlemise järgi puhuda ja õigel ajal kopsud jälle õhku täis tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps mida kujutab endast kopsutest – kas kellegi lapsele on tehtud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.