Esileht Pereelu ja suhted mida küll edasi teha?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: mida küll edasi teha?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis siin ikka.siin on ju k6ik nii targad.saavad oma eludega hästi hakkama.käivad tööl ja puha.eks ma olen siis maamunapeal k6ige saamatum inimene.kellel pole m6tet enam elada.eks viin oma lapse mehe juurde vaadaku ise mis temaga teeb.[/tsitaat]

Esimene asi mida sa muutma pead on selline hala. Eks ma siis olen ja bla bla. See on üks suurimaid vigu, mida inimene teeb.
Õpi elama ilma selle jaburduseta ja süsti endale hoopis selle asemel väest mis su sees peidus. Korruta selle hala asemel parem, et sa saad hakkama ja kõik läheb veel hästi. Ning et lapsel saab samuti ilus elu olema.
Ja nüüd tööd otsima. Said aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.08 19:37; 01.08 19:42; 01.08 19:46; 01.08 19:58; 01.08 20:03; 01.08 20:05; 01.08 20:15; 01.08 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskandis Sa üldse elad? Ma ei suuda uskuda, et mitte ükski töökoht ei sobi. Mõni õhtune koristamine, saaksid lapse niikauaks vanemate hoolde jätta, kui ära käid. Ja lasteaiakoha pärast peab ka ise hea seisma. Käi kohapeal, räägi juhatajaga, äkki saavad ikka võtta Sinu lapse vastu.proovi lapsehoidjaks minna kellegi koju, saad oma lapse ka kaasa võtta.Korja seeni-marju ja müü need kokkuostu. No midagi Sa ju ometi oskad või läksid peale põhikooli lõppu otse mehe juurde elama?
Mis Su vanemad tüdinenud on? Ilmselt Sa ka kodus neid ei taha eriti aidata, loodad, et ema teeb söögi ja isa niidab muru, kas pole nii? Võibolla teen ülekohut, aga siit Perekoolist Sa tasuta korterit küll ei saa, see on kindel. Kuna Sul on laps, pead ise nüüd hakkajam olema, keegi Sulle mitte midagi kandikul kätte ei too! Mehelt nõua elatis välja, saad juba mingigi sissetuleku. Abi selleks leiad sadadest teemadest ja see ei maksa ainsatki eurot.Samala ajal otsi tööd, kui leiad, otsi üürikas ja nii hakkadki elama. On teinud seda tuhanded enne Sind ja teevad tuhanded pärast Sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja sina esmeralda oskad oma elu elada.ei ole kunagi m6elnud,et mees peaks mind elul6puni toitma.lihtsalt praegu ma ei käi tööl.pole käskind oma mehel ennast üleval pidada kui talle see ei meeldi.ärgu pidagu meid üleval.lapse isa ei maksa elatis raha.[/tsitaat]

Jah, mina, Esmeralda, oskan oma elu elada. 15 aastat üksikemana, halanud ei ole kunagi. Oskan tööd otsida, remonti teha, olen lapsega kodus olles ennast just nimelt käsitööd tehes elatanud ja sellega arvestanud, et loota võin ainult iseendale. Ja olengi hakkama saanud. Töötu ei ole päevagi olnud. Hea mees on mul nüüd ka.
Aga sina ei vasta ikka, mis tööd sa teha oskad, vahest keegi siingi oskaks midagi soovitada või pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul peaaegu sama mure. Üritan kuni laps lasteaia koha saab ning ise tagasi tööle vastu pidada selle mõtetu mehega, või pigem poisikesega. Kui juba tööl, siis muutub tasapisi kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa tead, et isa elatist ei maksa?
Hetkel? Või mitte kunagi?
Miks, mis põhjendusel jätab oma lapse nälga?

On sul kohtus käidud? Elatis mõisteti välja?Ikka ei maksa? Siis pöördud kohtutäituri poole. Kui isa konto arestitud või lausa tema kinnisvara kallale minnakse, siis reeglina maksab küll.

Kui ikka ei maksa, anna siis laps talle, las sebib lasteaiakoha kui muidu tööl käia ei saa, otsib lapsehoidja jne.
Sina lähed tööle ja maksad elatist isale lapse kasuks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 19:50; 01.08 20:28; 01.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naised on ussikari.
ma tegin hiljuti teema, et mul on oma korter, kus mees on küll remondi teinud, kuidas lahutuse puhul toimida. ja kõlama jäi arusaam, et meest ei tohi oma kodust ilma jätta, et pool talle.

miks siis naine poolt mehe kodust ei pea saama? tegelikult minu arust ei peagi, samuti nagu mees ei pea poolt naise abielueelsest varast. täiskasvanud inimesed peavad olema suutelised ise enda toimetulekuks vajalikuga hakkama saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 21:23; 02.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa p… kommenteerijad ikka, kui õelad. Elasin mingi aja Eestist eemal ja see siin on küll viimane riik, kus süüdistada inimest, kui tal pole tööd või elukohta.
Teil endal on sõimajad või? Kas on ikka teil või on pangal?
See kes Eestis kuidagigi ära elab, teeb seda ka enamasti vanemate najal või vähemasti mehe või naisega kooselades. Üksi nullist alustada Eestis on ikka väga raske. Tagumikus riik. Mina soovitaks mujale minna sul teemaalgataja, leida väike algkapital ja minna siit riigist ära.
Sest mis variant on see kui leiad endale töö, mille eest ei saa õiglast tasu ja üle poole sellest hakkad plekkima pangale. See pole elu mida te siin riigis elate kõik, saage juba kord aru ja kõigile ei kuku vanemate kaudu elamisi sülle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täitsa p… kommenteerijad ikka, kui õelad. Elasin mingi aja Eestist eemal ja see siin on küll viimane riik, kus süüdistada inimest, kui tal pole tööd või elukohta.
Teil endal on sõimajad või? Kas on ikka teil või on pangal?
See kes Eestis kuidagigi ära elab, teeb seda ka enamasti vanemate najal või vähemasti mehe või naisega kooselades. Üksi nullist alustada Eestis on ikka väga raske. Tagumikus riik. Mina soovitaks mujale minna sul teemaalgataja, leida väike algkapital ja minna siit riigist ära.
Sest mis variant on see kui leiad endale töö, mille eest ei saa õiglast tasu ja üle poole sellest hakkad plekkima pangale. See pole elu mida te siin riigis elate kõik, saage juba kord aru ja kõigile ei kuku vanemate kaudu elamisi sülle. [/tsitaat]

esiteks, kuigi sa (õnneks) ei ole eestis, on sinu postitus labaseim sõim siiani.
jah, ilusas läänes on korterid odavamad? ostad kohe oma palga eest ilma pangalaenuta, nagu su kirjast mulje jääb?

teiseks, selle äraminekuga on nii ja naa, väga raske on teha karjääri seal, jõuda haljale oksale, kui siin ei saa hakkama. nii on võimalik olla õnnistatud läänes ikka vaid ehitaja, nõudepesija, koristaja, kes elab ikka enamikest kohalikest vaesemalt ja oma kodu nagunii osta ei saa.

mina soovitaks kõigepealt kodumaal enda elu üles ehitada. alustada (kõrg)hariduse omandamisest, väike töökogemus ja siis minna juba edasi (kui siis veel isu on).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 21:23; 02.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted mida küll edasi teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.