Esileht Imetamine mida küll teha 10 k lapsega kes ei..

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: mida küll teha 10 k lapsega kes ei..

Postitas:

keda rinnaga toitma hakates hakkab vingerdama, ennast jõuga kõhuli, selili pöòrama ja üleüldse muid vigureid. peaasi et ei peaks rinda võtma.
see asi kestnud u nädal.
mähkimisega oli täpselt sama jama. vingerdas nii et ei saanudki mähet jalga, ostsime püksmähkmed , nüüd enamvähem saab.
mida kl selle rinnaga toitmise suhtes teha? kas oleks aega nüüd ära jätta? öösel ikka 1 korra vahemalt toidan aga siis ta unesegane ega muidugi vingerda.
ma ei tea no,andke nõu.
enne proovisin et võtan süllle ja siis toidan , endiselt sama jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:49; 07.01 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mikd sa sunnid siis, kui ta enam ei taha? Nii vana ei pea rinnspiima sööma enam.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2 vanemat last lõpetasidki umbes selles vanuses rinna võtmise. Mõlema puhul oli asi väga valutu. Polnud mingit võõrutust. Pakkusin kõigepealt tavatoitu ja siis rinda. Mingil hetkel nad enam rinda ei tahtnud ja nii see läks. Viimast last imetasin märksa kauem ja võõrutamine oli oluliselt keerulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan vastuste eest! mul alles esimene laps ning ei tea ka kõike.
aga kasutan cerazettesid. need mõeldudki imetanise ajal tarvitamiseks. mis ma siis nüüd teen ? jätan lehe pooleli või võtan lõpuni. nagu ma olen aru saanud ämmaka jutust siis kui ma üldse ei imeta ja kasutan cerazettesid siis rasestumisvastast toimet neil pole.

ja kusjuures päevi polnud ka 10 kuud, ning sellel kuul just hakkasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:49; 07.01 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled valesti aru saanud (või ajab ämmaemand midagi sassi, mis on vähetõenäoline), toime ei ole imetamisega seotud. Kuna mulle kombineeritud pillid ei sobinud, võtsin isegi minipille, just Cerazette’isid, seda aastaid. Ei jäänud kuskilt rasedaks enne, kui pillid ära jätsin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps sööb muud toitu piisavalt ja rp ei taha, siis lõpetadki ära.

millal sa pakud talle? äkki ongi tal kõht täis, söönud just äsja putru ja siis ei tahagi RP peale. oota, millal laps ise küsib, kui soovid jätkata, ära paku talle ise oma kellaaaegade järgi.

kui mu lapsed olid 10k, ma ainult unistasin sellest, et nad sööksid tahket toitu nii palju, et saaks rp vähendada juba 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade ajal võib rinnapiima maitse muutuda, ka sellest võib streik olla. Ma soovitaksin siiski pakkuda, immuunsüsteemile jms ikka hea, aga no jõuga teda niikuinii kinni ei hoia – sööb siis ja nii palju, kui tahab.
(Mul on laps juba üle aasta, rinda saab enne magamisi – u 11 ja õhtul, vahel ka lõunasöögi ja õhtusöögi vahel, lisaks öösel)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine mida küll teha 10 k lapsega kes ei..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.