Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida ma just lugesin (töökuulutus)???

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mida ma just lugesin (töökuulutus)???

Postitas:

Sirvisin töökuulutusi ja sattusin sellise “pärli” peale…

https://www.cvkeskus.ee/flow-manager-tartus-klarvinduer-ou-717790

No milleks on vaja eesti keelt niimoodi solkida?

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen kahelda, et mõni üle 15-aastane seda kuulutust ahvatlevaks peab.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii entusiastlikult kirjutatud kuulutus, et hakkasin kõva häälega naerma. Pakun, et enamus eestlasi liiga küünilised sellise keskkonna jaoks, kus omavahel nii läilalt suheldakse.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid pajuinglise väljendeid võinuks poole vähem olla, mõjunuks stiilsemana.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “match made in heaven” on mingi tõlgitud kuulutus, lihtsalt pooled sõnad on jäänud tõlkimata ja ülejäänud on läinud, nagu flow on juhatanud. 😀

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tuleb kõigepealt maakeelde tõlkida, siis saab aru, keda otsitakse ja mida pakutakse. Liiga palju eksitavat mula, mis ei lase kuulutuse mõtteni jõuda. Paar tabavat sõnamängu või vimkat on OK, aga see oli liig mis liig.

Kui ma tööd otsiks, siis ma tahaks arusaadavat, selge ja konkreetse infoga töökuulutust näha. Selliste üllitistega tekib kohe eelarvamus, et selle jura taha peidetakse mingit olulist puudust selle töö juures.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti toimiv firma avaldab sellise mökituse, miks ometi

https://www.teatmik.ee/et/personlegal/12735008-Klarvinduer-O%C3%9C

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti masendav kuulutus. Oleks võinud kokku võtta kahe eestikeelse sõnaga: OTSIME LOLLI.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “match made in heaven” on mingi tõlgitud kuulutus

Isegi mitte match, vaid mach!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu. Raske on aru saada, mida või keda tahetakse. Niipalju sain aru, et tegemist oleks minu jaoks erialase tööga, kuhu töötuna olles võiksin kandideerida. Aga sellise kuulutuse peale jätaksin küll reageerimata. Nagu oleks koos kamp teismelisi. Ei tahaks sellise töökeelega kohas/seltskonnaga koos töötada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “match made in heaven” on mingi tõlgitud kuulutus

Isegi mitte match, vaid mach!

Opaa! Top Guni stiilis siis? 😀 Mach on ülehelikiiruse ühik. Seega tekib küsimus, mitu Mach’i seal heaven’is kogeda saab ning mitu G-d see vaene flow manager välja kannatama peab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu puhkuste aega võib-olla praegu mõni praktikant on lastud arvuti taha möllama ????????????????????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama tööandja teised kuulutused on täiesti normaalsed, aga see on tõesti kummaline. Hirmutav lausa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest üritatakse sellise stiiliga kandideerijale selgitada, millist inimest oma tiimi otsitakse. Ilmselgelt tegemist on noorusliku kollektiiviga, kes ei taha 50 aastast sinna, kuna ühel 50sel pole midagi teha 20ste kollektiivis, aga otse kirja panna ei saa, et otsitakse inimest vanuses -25 näiteks, sest muidu minnakse kohe vastavatele organisatsioonidele kaebama, et diskrimineeritakse näed.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma eriti ei usu seda, et ka kõige noorem flow-manager sellise teksti peale erutuks ja kohe sinna tööle minna tahaks. See amet nõuab teatud isikuomadusi, ja niisuguses stiilis tekst küll ei kõneta seda tüüpi inimest, keda päriselt sellisesse ametisse vaja oleks. Mõni udupea proovib õnne, ja inimesed, kes kandideerivad huupi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wat iz dizz life, pls send help.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulutus räägib enda eest, mis ettevõttega tegu ja mis inimesed seal töötavad ja keda vajavad

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt tegemist on noorusliku kollektiiviga, kes ei taha 50 aastast sinna, kuna ühel 50sel pole midagi teha 20ste kollektiivis,

Väga palju on teha: sinna tööle minna ja kogu see udupeade kamp ka reaalselt tööle panna.
Kui on mingidki algelised juhiomadused olemas, siis selliste de-biilide puhul ei ole see üldse keeruline.
Need ju nagunii mingid multitaskerid või real team leaderid ei ole.

PS: See oli muidugi hea, et ainult KAKS korda nädalas saad lõunat süüa, ülejäänud päevadel sööd tavalist Tartu rämpsu.
(kohvigurmaan ei jää hätta & 2x nädalas saab nautida toitu parimatelt MasterChefidelt Tartus. )
Kes maksab selle peakoka toidu eest, jäeti ilmselt meelega hämarusse

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama tööandja teised kuulutused on täiesti normaalsed, aga see on tõesti kummaline. Hirmutav lausa.

Ehk katsetasid uut lähenemist lihtsalt?’ Nooh, kellelegi ikka peale läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Kristjan-Jaak Petersoni ees piinlik ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu. Raske on aru saada, mida või keda tahetakse. Niipalju sain aru, et tegemist oleks minu jaoks erialase tööga, kuhu töötuna olles võiksin kandideerida. Aga sellise kuulutuse peale jätaksin küll reageerimata. Nagu oleks koos kamp teismelisi. Ei tahaks sellise töökeelega kohas/seltskonnaga koos töötada.

Kujuta veel ette kui äge töövestlus tuleks ????
Mina jääks kindlasti jätta, sest na ei oska sellist keelt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest üritatakse sellise stiiliga kandideerijale selgitada, millist inimest oma tiimi otsitakse. Ilmselgelt tegemist on noorusliku kollektiiviga, kes ei taha 50 aastast sinna, kuna ühel 50sel pole midagi teha 20ste kollektiivis, aga otse kirja panna ei saa, et otsitakse inimest vanuses -25 näiteks, sest muidu minnakse kohe vastavatele organisatsioonidele kaebama, et diskrimineeritakse näed.

Millisel 20-sel on ette näidata “kõrgem haridus ning eelnev muljeltavaldav kogemus Flow Manageri/Planeerija või sarnasel ametikohal”?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea inglise keele oskus tuleb kasuks. Mul seda pole ja ma ei saanud poolest aru. Aga ma olen vana ka. Kui oleks poolenisti vene keeles, oleks arusaadavam olnud. Ja tegelikult olekski pidanud olema, kui otsitskse ininest kes vene keelt ka oskab.
Muidu mulle küll meeldis. Selline-liigutame mägesid.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle assotsieerub selle kuulutusega Tõnis Niinemets. Selline suu-kõrvuni ja pingutatult hästi popp ja noortepärane koht.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast peetakse eriti sitas inglise keeles kirjutamist keele valdamiseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne pärl:

https://www.cvkeskus.ee/hr-assistent-tartus-klarvinduer-732630

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest Eveliisile täiesti rusikas silmaauku töökuulutus 😀

Ma ei tea miks, aga kujutan teda täpselt sellisena ette, nagu see töökuulutus….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida ma just lugesin (töökuulutus)???