Esileht Pereelu ja suhted Mida ma teen sellise mehega?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Mida ma teen sellise mehega?

Postitas:

Mina kindlasti ei lepiks sellise olukorraga, kui sõbrad nii tähtsad, et naine jääb unarusse, siis palun väga nautigu oma elu sõpradega. Kui võimalik, tee lõpp sellele, ta ei muutu või lõpuks kasvatad oma lapsi ka üksi.

Selles Mõttes on sul Jah Õigus,Ega seda ma jah Ei soovi! 🙁 Parem ma otsin Kellegi teise või elan parem ültse üksi…Palju vähem Strešši… 🙂

( Ja vabantan kui kedagi vead häirivad,Ja see pole liba See on realselt nii,Ja kui kedagi miskit siin häirib siis Palun Ära Kommentaari,Tänan)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.02 15:24; 17.02 16:10; 17.02 16:40; 17.02 17:32; 17.02 20:09; 17.02 20:24; 17.02 20:36; 17.02 21:11; 17.02 21:13; 17.02 21:16; 17.02 22:12; 17.02 23:15; 18.02 11:14; 18.02 14:09; 22.02 14:04; 23.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua te koos olete olnud? Milline on teie suhe? Elate koos või eraldi?
Selle jaoks, et anda hinnanguid peaks ikka veidi enamat teadma. ????

Eeldan siiski et koos te ei ela ja ka suhe on alles​ värske. Kui nii siis pikka tuleviku teil vaevalt tulla saab. Suhte alguses on koos olemine siiski väga väärtuslik ja tihtipeale jäävad senikaua just sõbrad-tuttavad tahaplaanile.. mitte vastupidi.

me elame koos,olme vaid paar aastat koos Olnud,Lihtsalt Mitte miski pole muutunud ka ma lasin tal ootata ja vaatata mis saab aga miskit,nagu enamus mehi mida nad tahavad “Seksi” ja kõikk,Kõikk mehed on sama sugused…Kes oleks noormaalne! Nagu Alooo…
tean imelik aga nii on…

Elate koos ja ta tahab ainult seksi? Käib siis kodus ainult seksimas ja muul ajal kodust ära?

Ei,Ei,Ei mitte Aind seksi,Ma lihtsalt tõin näite selle kohta,Muidu Üldiselt on ta jahm kodust ära,Mdea kus ta käib ja pole minu mure ka! :/ Tahab käi kus iganes,Kui talle on Sõbrad olulisemad Siis olgu nendega rohkem kui oma naisega!

Nagu Aloooo, aga sa pole ta naine. Olete kaks inimest, kes elavad lihtsalt samal pinnal. Siin on suur vahe.

On sul diagnoositud düsgraafia? Võiksid öelda, oleks norimist vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 08:18; 18.02 08:25; 18.02 08:36; 18.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan et üle ei pingutanud

Natuke pingutasid küll selle kirjaoskamatu teesklemisega. Muidu täitsa nunnu liba.

Kusjuures ei pruugi liba olla…olen näinud facebookis naisterahvaid, kes niiviisi kirjutavad….

Tänan,Ega kõikk Polegi Viielised,Ega igasuguseid on maailmas ????
Sorry Kui Valesti mõtlesin. :/

Kuna sul vist diagnoositud vaegkirjutamist ei esine, siis saan aru, et oled lihtsalt loll ja harimatu. Aga seda annab veel parandada, neiuke! Igatahes enne, kui lapsi tegema kukud.
Muide selleks, et ÜKSKI lause ilma vigadeta kirja saaks, et pea ilmtingimata viieline olema.
Aga sinu emakeeleõpetajaga tahaks kohe lähemalt rääkida.
Ega sa põhikooli vist ei jõudnud, ainult algkool, jah?
Mismoodi taolise jutumärkides haridusega küll tänapäeval on võimalik läbi lüüa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 08:18; 18.02 08:25; 18.02 08:36; 18.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan et üle ei pingutanud

Natuke pingutasid küll selle kirjaoskamatu teesklemisega. Muidu täitsa nunnu liba.

Kusjuures ei pruugi liba olla…olen näinud facebookis naisterahvaid, kes niiviisi kirjutavad….

Tänan,Ega kõikk Polegi Viielised,Ega igasuguseid on maailmas ????
Sorry Kui Valesti mõtlesin. :/

Kuna sul vist diagnoositud vaegkirjutamist ei esine, siis saan aru, et oled lihtsalt loll ja harimatu. Aga seda annab veel parandada, neiuke! Igatahes enne, kui lapsi tegema kukud.
Muide selleks, et ÜKSKI lause ilma vigadeta kirja saals, et pea ilmtingimata viieline olema. Sinu emakeeleõpetajaga tahaks kohe lähemalt rääkida. Ega sa põhikooli vist ei jõudnud, ainult algkool, jah?
Mismoodi taolise jutumärkides haridusega küll tänapäeval on võimalik läbi lüüa?

Vihjeks niipalju, et lisaks tavaõppekavale on meil haridussüsteemise veel lisaks lihtsustatud õppekava(LÕK) ja selle all omakorda toimetuleku õppekava(TÕK). Tõkid üldjuhul kirjutama ei õpigi, seega pakuksin lõkki. See selgitab nii kirjavead, kui sa selle meheprobleemi tagamaid….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 21:11; 18.02 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihjeks niipalju, et lisaks tavaõppekavale on meil haridussüsteemise veel lisaks lihtsustatud õppekava(LÕK) ja selle all omakorda toimetuleku õppekava(TÕK). Tõkid üldjuhul kirjutama ei õpigi, seega pakuksin lõkki. See selgitab nii kirjavead, kui sa selle meheprobleemi tagamaid….

Jah, tõk’ide ja lõk’idega olen kokku puutunud (eripedagoogika omandamisel). Eks nende seas on ka helgemaid päid, aga jah, üldjoontes on asi nutune. Ja suures võrdsustamistuhinas pannakse nad varsti tavaklassidesse, kuna keegi ju ei tohi erineda…
Kusjuures valestikirjutamist õigustavad ka normintellektiga inimesed (“ega ma emakeeleeksamil ole!”), ja see on juba väga kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 08:18; 18.02 08:25; 18.02 08:36; 18.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabantan siis kui miskit valesti,Mul esiteks pole sõbrannasid,Ja ma ei käi erirti väljas,Ja ma mõistan tal ka oma aega vaja,Ja me oleme sellest rääginud ta ütleb et ta Mõistab ja ei tee enam nii aga ikka teeb,Ma olen talle räägind,Rahulikult aga asjatult.
ja vanust ma ei avalda :/ Vabantan

Teemaalgataja, see ei ole hea mees, tema ja temasugused toovad ainult südamevalu ja hävitavad su eneseväärikuse nii, et lõpuks sa ei teagi enam, et sul oma väärikus on. Sa pead ennast sellest seltskonnast välja rebima, muidu jäädki elama jube kurba elu. Otsi omale sõpradeks korralikumad inimesed. Mine lihtsalt ära.

Mina kindlasti ei lepiks sellise olukorraga, kui sõbrad nii tähtsad, et naine jääb unarusse, siis palun väga nautigu oma elu sõpradega. Kui võimalik, tee lõpp sellele, ta ei muutu või lõpuks kasvatad oma lapsi ka üksi.

Selles Mõttes on Teil Õigus jah! 🙂 Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.02 15:24; 17.02 16:10; 17.02 16:40; 17.02 17:32; 17.02 20:09; 17.02 20:24; 17.02 20:36; 17.02 21:11; 17.02 21:13; 17.02 21:16; 17.02 22:12; 17.02 23:15; 18.02 11:14; 18.02 14:09; 22.02 14:04; 23.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma teen sellise mehega kellel on sõbrad olulisemad kui Sina?

Miks sa selle mehega peaksid midagi “tegema”?
Mehega ei pea midagi tegema, iseendaga aga küll. Mees on konkreetselt oma prioriteedid paika pannud ja sina ei ole lihtsalt esimese kolme hulgas.
(1. Sõbrad. 2. Teised sõbrad. 3. Mingi garaaž kuskil vms. 4. Sina)

Sinu otsus, kas leppida sellega või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:30; 18.02 13:53; 22.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma teen sellise mehega kellel on sõbrad olulisemad kui Sina?

Miks sa selle mehega peaksid midagi “tegema”?
Mehega ei pea midagi tegema, iseendaga aga küll. Mees on konkreetselt oma prioriteedid paika pannud ja sina ei ole lihtsalt esimese kolme hulgas.
(1. Sõbrad. 2. Teised sõbrad. 3. Mingi garaaž kuskil vms. 4. Sina)

Sinu otsus, kas leppida sellega või mitte.

Üldiselt tähendavad niisugusel ossil “sõbrad” enamasti ainult joomist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 08:18; 18.02 08:25; 18.02 08:36; 18.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt tähendavad niisugusel ossil “sõbrad” enamasti ainult joomist.

Jep, juhul kui pole tegu Pygmalioni sarnase juhtumiga. Kus professorist mees hakkas ette kujutama, et saab teemaalgatajast suurilmadaami teha.
Mis vist pole väga õnnestunud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:30; 18.02 13:53; 22.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihjeks niipalju, et lisaks tavaõppekavale on meil haridussüsteemise veel lisaks lihtsustatud õppekava(LÕK) ja selle all omakorda toimetuleku õppekava(TÕK). Tõkid üldjuhul kirjutama ei õpigi, seega pakuksin lõkki. See selgitab nii kirjavead, kui sa selle meheprobleemi tagamaid….

Jah, tõk’ide ja lõk’idega olen kokku puutunud (eripedagoogika omandamisel). Eks nende seas on ka helgemaid päid, aga jah, üldjoontes on asi nutune. Ja suures võrdsustamistuhinas pannakse nad varsti tavaklassidesse, kuna keegi ju ei tohi erineda…
Kusjuures valestikirjutamist õigustavad ka normintellektiga inimesed (“ega ma emakeeleeksamil ole!”), ja see on juba väga kurb.

Ega jah…
Ega ma jah emakeeleeksamil pole et ma pean kirjutama ilma vigateta,Vahet pole kuidas ma kirjutan pea asi et teie aru saate.Ma saan aru nüüd Ma ei kirjuta siia rohkem kui hakkatakse kellegi üle norima et ta on teistsugune arvan et teile pakkub see lõbu nagu ma aru saan ja ma sain oma abi kätte jah,Tänan väga Tore oli! 🙁

Head Päeva Jätku! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.02 15:24; 17.02 16:10; 17.02 16:40; 17.02 17:32; 17.02 20:09; 17.02 20:24; 17.02 20:36; 17.02 21:11; 17.02 21:13; 17.02 21:16; 17.02 22:12; 17.02 23:15; 18.02 11:14; 18.02 14:09; 22.02 14:04; 23.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me elame koos,olme vaid paar aastat koos Olnud,Lihtsalt Mitte miski pole muutunud ka ma lasin tal ootata ja vaatata mis saab aga miskit,nagu enamus mehi mida nad tahavad “Seksi” ja kõikk,Kõikk mehed on sama sugused…Kes oleks noormaalne! Nagu Alooo…
tean imelik aga nii on…

Kas sa oled enamus mehi ära proovinud, et tead millised teised mehed on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sarnane kogemus, ara erinevus selles, et mina noormehega koos ei elanud. Me olime üle aasta koos, aga me kohtusime väga harva ja alati vaid korraks. Kõige pikem koos oldud aeg oli kusagil 4h. Eks olid ka erinevad linnad ja palju tööd mõlemal, aga samas sõprade jaoks ta leidis alati aega. Kui olid tal vabad nädalavahetused ja ta tööl polnud, siis pani alati sõpradega pidu ja elas ennast klubides välja. Lisaks olid veel muul ajal sõpradega istumised ja õlletamised. Algusest peale kohtusime vähe ja tundus et sõbrad olid olulisemad, aga üritasin oma tunnet eemale suruda, mõtlesin et ehk olen lihtsalt armukade äkki. Juhtus ka paar korda seda, et meie kohtumised lükkusid edasi, sest sõbrad kutsusid külla ja viimasel kohtumisel saime olla koos väga vähe, sest kohe kohtumise algul ütles, et sõpradega on istumine ja muljetamine ja tal pole palju aega, et minuga olla. Meil midagi tõsisemat peale käsikäes jalutamise ja suudlemiste polnud, sest noormees ei soovinud, pigem ehmatas ära selle peale, kui ütlesin et ta võiks ööseks ka kunagi jääda. Ma ei öelnud seda meie kohtumiste algul vaid viimase kohtumise ajal. Tema arvates oli kõik hästi ja tore. Lõpuks ütles, et tema jaoks pole seks lihtsalt suhte puhul esialgu oluline. Kui ütlesin, et mulle tundub et ta ei taha koos olla tegelikult ja tahab olla vaba hing ja ma ei meeldi talle, et seepärast ka tihedamalt kohtuda ei soovi, siis sain vastuseks et soovib küll koos olla ja et ma mõtlen üle. Mina tundsin aga ennast üleliigsena, mõttetuna ja algatasin lahkumineku, sest tundsin, et ega siin mingit lahendust ei ole loota. Tema jaoks oli ju kõik korras ja hästi meil. Muidugi oli minu jaoks see raske otsus ja tunnen, et ehk tegin talle kuidagi liiga, et nii oli. Ma olin tihti kurb, sest kuna kohtusime nii harva, siis igatsesin teda pidevalt, aga tema suhtumine oli, et me ju suhtleme netis koguaeg, see peaks igatsust leevendama. Samas kui mina suhtlesin sõpradega just interneti teel, sest peaagu kõigil on kaaslased või pered ja osadega erinevad linnad ka, siis lihtsalt aega et sõpradega palju kokku saada. Noormehe suhtumine oli, et sõpradega peaks ikka rohkem kohtuma ja otse rääkima, et suhtlus ongi liiga palju netti ära kolinud, et ta küll üritab sõpradega nii palju kokku saada kui võimalik. Sõpradega ei saanud internetis rääkida, aga minule justkui pidi piisama, et netis vaid suhtleme. Samas mind valdab süütunne, et tegelikult lõpus ei suutnud oma tundeid ja mõtteid rahulikult väljendada, vaid olin kärkiv ja paukuv. Mul on süütunne ja justkui lein, et olen jäänud ilma kellestki ja äkki oli minus süü, äkki ma tegin midagi enese teadmata, et mees nii käitus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 23:18; 22.02 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin tihti kurb, sest kuna kohtusime nii harva, siis igatsesin teda pidevalt, aga tema suhtumine oli, et me ju suhtleme netis koguaeg, see peaks igatsust leevendama.

Ja sa olid teemaalgatajaga samas paadis ja ei saanud halligi aru, et sa pole see õige naine, kellega see inimene tahaks kogu aeg koos olla?
Uskumatu juhmakus ikka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:30; 18.02 13:53; 22.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sarnane kogemus, ara erinevus selles, et mina noormehega koos ei elanud. Me olime üle aasta koos, aga me kohtusime väga harva ja alati vaid korraks. Kõige pikem koos oldud aeg oli kusagil 4h. Eks olid ka erinevad linnad ja palju tööd mõlemal, aga samas sõprade jaoks ta leidis alati aega. Kui olid tal vabad nädalavahetused ja ta tööl polnud, siis pani alati sõpradega pidu ja elas ennast klubides välja. Lisaks olid veel muul ajal sõpradega istumised ja õlletamised. Algusest peale kohtusime vähe ja tundus et sõbrad olid olulisemad, aga üritasin oma tunnet eemale suruda, mõtlesin et ehk olen lihtsalt armukade äkki. Juhtus ka paar korda seda, et meie kohtumised lükkusid edasi, sest sõbrad kutsusid külla ja viimasel kohtumisel saime olla koos väga vähe, sest kohe kohtumise algul ütles, et sõpradega on istumine ja muljetamine ja tal pole palju aega, et minuga olla. Meil midagi tõsisemat peale käsikäes jalutamise ja suudlemiste polnud, sest noormees ei soovinud, pigem ehmatas ära selle peale, kui ütlesin et ta võiks ööseks ka kunagi jääda. Ma ei öelnud seda meie kohtumiste algul vaid viimase kohtumise ajal. Tema arvates oli kõik hästi ja tore. Lõpuks ütles, et tema jaoks pole seks lihtsalt suhte puhul esialgu oluline. Kui ütlesin, et mulle tundub et ta ei taha koos olla tegelikult ja tahab olla vaba hing ja ma ei meeldi talle, et seepärast ka tihedamalt kohtuda ei soovi, siis sain vastuseks et soovib küll koos olla ja et ma mõtlen üle. Mina tundsin aga ennast üleliigsena, mõttetuna ja algatasin lahkumineku, sest tundsin, et ega siin mingit lahendust ei ole loota. Tema jaoks oli ju kõik korras ja hästi meil. Muidugi oli minu jaoks see raske otsus ja tunnen, et ehk tegin talle kuidagi liiga, et nii oli. Ma olin tihti kurb, sest kuna kohtusime nii harva, siis igatsesin teda pidevalt, aga tema suhtumine oli, et me ju suhtleme netis koguaeg, see peaks igatsust leevendama. Samas kui mina suhtlesin sõpradega just interneti teel, sest peaagu kõigil on kaaslased või pered ja osadega erinevad linnad ka, siis lihtsalt aega et sõpradega palju kokku saada. Noormehe suhtumine oli, et sõpradega peaks ikka rohkem kohtuma ja otse rääkima, et suhtlus ongi liiga palju netti ära kolinud, et ta küll üritab sõpradega nii palju kokku saada kui võimalik. Sõpradega ei saanud internetis rääkida, aga minule justkui pidi piisama, et netis vaid suhtleme. Samas mind valdab süütunne, et tegelikult lõpus ei suutnud oma tundeid ja mõtteid rahulikult väljendada, vaid olin kärkiv ja paukuv. Mul on süütunne ja justkui lein, et olen jäänud ilma kellestki ja äkki oli minus süü, äkki ma tegin midagi enese teadmata, et mees nii käitus.

See ei ole ju suhe, mida sina siin hetkel kirjeldad. Pigem niisama sõprus, millest oleks ehk võinud saada suhe, kui mees oleks seda soovinud aga ilmselgelt ta seda ei soovinud. Kui te sel ajal just teismelised ei olnud on väga raske uskuda, et üks mees seksi absoluutselt ei soovi naiselt, kellega n.ö suhtes on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.02 18:44; 17.02 20:30; 17.02 21:33; 17.02 22:28; 22.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi talusin sellist kooselu 5a ja siis lõpetasin kogu selle komejandi! Soovitus sulle, jäta maha mees maha kuna sõpradega sa võistelda ei suuda. Vähemalt senikaua kuni mees pole nõus sind esikohale seadma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi talusin sellist kooselu 5a ja siis lõpetasin kogu selle komejandi! Soovitus sulle, jäta maha mees maha kuna sõpradega sa võistelda ei suuda. Vähemalt senikaua kuni mees pole nõus sind esikohale seadma.

Oleneb ta sõbratest,Kui vaja siis võitlen nendega nii kaua kui mina saan tema esikohale ennem ma alla ei anna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.02 15:24; 17.02 16:10; 17.02 16:40; 17.02 17:32; 17.02 20:09; 17.02 20:24; 17.02 20:36; 17.02 21:11; 17.02 21:13; 17.02 21:16; 17.02 22:12; 17.02 23:15; 18.02 11:14; 18.02 14:09; 22.02 14:04; 23.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maha jättmisele ma mõtlen veel aga mis siia kool puutub? Iga üks pole 5+ Nagu sina eks? Me kõikk oleme erinevad,Ega kui kõikk oleksid sama sugused nagu Sina Siis oleks ka igav! Aga mis ikka siin Koolist räägida? Ega igataes kui ma jättan kust ma sama Perfekse Mehe leian? Ma pole nagu enamus nii avatud,Juttukas nagu enamus Tibisid! ????

Kas su teema on liba ja sa lihtsalt igavusest lollitad, koolivaheaeg ju alles algab, mida sa tuleval nädalal teed, aga ma vist ei leidnud su kirjutisest peaaegu ühtegi õigesti kirjutatud sõna.
Mine suusatama või uisutama parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 14:39; 22.02 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sarnane kogemus, ara erinevus selles, et mina noormehega koos ei elanud. Me olime üle aasta koos, aga me kohtusime väga harva ja alati vaid korraks. Kõige pikem koos oldud aeg oli kusagil 4h. Eks olid ka erinevad linnad ja palju tööd mõlemal, aga samas sõprade jaoks ta leidis alati aega. Kui olid tal vabad nädalavahetused ja ta tööl polnud, siis pani alati sõpradega pidu ja elas ennast klubides välja. Lisaks olid veel muul ajal sõpradega istumised ja õlletamised. Algusest peale kohtusime vähe ja tundus et sõbrad olid olulisemad, aga üritasin oma tunnet eemale suruda, mõtlesin et ehk olen lihtsalt armukade äkki. Juhtus ka paar korda seda, et meie kohtumised lükkusid edasi, sest sõbrad kutsusid külla ja viimasel kohtumisel saime olla koos väga vähe, sest kohe kohtumise algul ütles, et sõpradega on istumine ja muljetamine ja tal pole palju aega, et minuga olla. Meil midagi tõsisemat peale käsikäes jalutamise ja suudlemiste polnud, sest noormees ei soovinud, pigem ehmatas ära selle peale, kui ütlesin et ta võiks ööseks ka kunagi jääda. Ma ei öelnud seda meie kohtumiste algul vaid viimase kohtumise ajal. Tema arvates oli kõik hästi ja tore. Lõpuks ütles, et tema jaoks pole seks lihtsalt suhte puhul esialgu oluline. Kui ütlesin, et mulle tundub et ta ei taha koos olla tegelikult ja tahab olla vaba hing ja ma ei meeldi talle, et seepärast ka tihedamalt kohtuda ei soovi, siis sain vastuseks et soovib küll koos olla ja et ma mõtlen üle. Mina tundsin aga ennast üleliigsena, mõttetuna ja algatasin lahkumineku, sest tundsin, et ega siin mingit lahendust ei ole loota. Tema jaoks oli ju kõik korras ja hästi meil. Muidugi oli minu jaoks see raske otsus ja tunnen, et ehk tegin talle kuidagi liiga, et nii oli. Ma olin tihti kurb, sest kuna kohtusime nii harva, siis igatsesin teda pidevalt, aga tema suhtumine oli, et me ju suhtleme netis koguaeg, see peaks igatsust leevendama. Samas kui mina suhtlesin sõpradega just interneti teel, sest peaagu kõigil on kaaslased või pered ja osadega erinevad linnad ka, siis lihtsalt aega et sõpradega palju kokku saada. Noormehe suhtumine oli, et sõpradega peaks ikka rohkem kohtuma ja otse rääkima, et suhtlus ongi liiga palju netti ära kolinud, et ta küll üritab sõpradega nii palju kokku saada kui võimalik. Sõpradega ei saanud internetis rääkida, aga minule justkui pidi piisama, et netis vaid suhtleme. Samas mind valdab süütunne, et tegelikult lõpus ei suutnud oma tundeid ja mõtteid rahulikult väljendada, vaid olin kärkiv ja paukuv. Mul on süütunne ja justkui lein, et olen jäänud ilma kellestki ja äkki oli minus süü, äkki ma tegin midagi enese teadmata, et mees nii käitus.

See polnud ju isegi mitte sõprus vaid lihtsalt interneti tutvus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 14:39; 22.02 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tundsingi, et see pole suhe ja mingi aeg ütlesin ka talle seda, aga ta ütles et kõik on tore ja hästi ja ta ei oska küll midagi öelda, kui mina seda sõpruseks pean. Huvitaval kombel ta tuli alati lilledega. Mõni kuu ennem lõppu ütlesin talle, et minu arvates ta ei taha minuga olla ja et tahab olla vaba, aga ta eitas seda ja ütles, et ju siis ehk ei oska käituda õigesti, et tal pikem paus olnud suhetest, et ta proovib paremini ja rohkem kohtuda. Ütles lisaks seda, et miks ma üldse nii arvan ja et mõtlen üle ja et tüdrukuna olen ma ju tal nr. üks ja teisi ta ei vaata, vahetpole kus on peol või sõpradega. Miks seda ütles ma eitea, mina seda ei maininud, et tal võiks keegi teine olla vms. Ma siis mõtlesin, et no olgu vaatab mis saab, aga jätkus samamoodi kõik. Siis ma lõpuks enam ei jaksanudki ja ütlesin et mina tahan tõsist suhet, aga see pole suhe vaid pigem sõprus ja et mida ta üldse tahab. Ta ütles, et ei oska midagi selle peale vastata, kui ma nii arvan, et tema on rahul aga mina mitte. Ütlesin isegi seda, et klubides ja pidudel ta käib, et leidku siis sealt endale keegi kes on sobiv. Vastas, et tema ei käi pidudel kedagi otsimas, vaid ennast välja elamas. Ütlesin lõpuks, siis et on parem jätkata sõpradena, mille peale tema vastas, et no kui ma nii soovin ja minu otsus on selline, siis olgu nii. Seksi ta jah ei soovinud, kui lõpuks küsisin, et milles on põhjus, vastas lihtsalt, et see pole tema jaoks esmane. Me ei olnud teismelised, me olime peaagu 30 aastased. Ma arvan, et miks varem lõppu ei suutnud teha, oli see et madal enesehinnang ja üritasin, sest mõtlesin et ehk minus asi ja üritasin parem olla. Mul oli kunagi pärast esimest lahkuminekut suured enesehinnangu probleemid, tundsin et viga minus ja ma mõttetu ja minuga ei tahagi keegi koos olla ja toona langesin lõpuks depressiooni, millest sain küll välja. Pärast antud lahku minekut kordus sama asi, et hakkasin ennast süüdistama, et ju siis viga minus, et koos olla ei taheta ja ju ma mõttetu ja üleliigne. Pärast lahkuminekut tegelikult enesesüüdistamine on jätkunud ja mõtlen, et ehk käitusin lõpus halvasti temaga, olin justkui kurb ja pettunud ja solvunud ja tegelikult paukusin temaga. Samuti on pärast lahkuminekut enesesüüdistamine ka seekord viinud depresiooni äärele ja ilma psühholoogita ilmselt välja ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 23:18; 22.02 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maha jättmisele ma mõtlen veel aga mis siia kool puutub? Iga üks pole 5+ Nagu sina eks? Me kõikk oleme erinevad,Ega kui kõikk oleksid sama sugused nagu Sina Siis oleks ka igav! Aga mis ikka siin Koolist räägida? Ega igataes kui ma jättan kust ma sama Perfekse Mehe leian? Ma pole nagu enamus nii avatud,Juttukas nagu enamus Tibisid! ????

Kas su teema on liba ja sa lihtsalt igavusest lollitad, koolivaheaeg ju alles algab, mida sa tuleval nädalal teed, aga ma vist ei leidnud su kirjutisest peaaegu ühtegi õigesti kirjutatud sõna.
Mine suusatama või uisutama parem.

Oleneb mis on liba? Kas sina oled ka liba? Arvad et kõikk Inimesed peavad olema viielised w? Mitte keegi pole perfekne eriti sina kui sa otsid rohkem teistes vigu mitte ei suuda aitata,Jah Vb Sinu mees on parem Ja ei Chilli teistega Mde väljas ja kus iganes aga minul ta teeb nii…
ja kui Miskit segab ära ültse kommeteeri eks?
ma tulen ka järgmine kord su teema alla ja ütlen et see on liba w? On parem w?

Ja nagu üks kord siin mainis siis Mul on sama hästi: “Düsgraafia ehk vaegkirjutamine” Vaevalt see miskit muudab! Tore on teistele Haiget teha eks? Eriti tore on naerda eks? “Vaata kui hale jne,Ei oska kirjutata jne” Lahe eks?

Kui sa oleksid Elanud sama läbi mida mina ma arvan et sa mõistaksid Aga EI!

Tšauki…
Head Päeva jätku!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.02 15:24; 17.02 16:10; 17.02 16:40; 17.02 17:32; 17.02 20:09; 17.02 20:24; 17.02 20:36; 17.02 21:11; 17.02 21:13; 17.02 21:16; 17.02 22:12; 17.02 23:15; 18.02 11:14; 18.02 14:09; 22.02 14:04; 23.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida ma teen sellise mehega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.