Esileht Pereelu ja suhted Mida ma teen?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mida ma teen?

Postitas:

Ma tunnen, et ma ei oska enam edasi elada. Ma ei tea mida ma tahan ja kas ma tahan ja miks ma tahan. Oleks justkui tupikus omadega. Pealtnäha oleks nagu kõik ilus, aga ometi ma pole rahul..

Nimelt, meil on 1 laps, siiani oli nagu kõik okei, aga viimasel ajalon mees hakanud rohkem väljas käima. On tekkinud kinnisideed seoses hobidega. Ta ei käi väljas nö. pidudel ja mõllamas vaid rohkem oma hobidega seoses. Ta räägib, et ma olen talle väga tähtis ja et ta tahab minuga olla, aga reaalselt ta pole. Ta sõnad ja teod ei klapi omavahel absoluutselt. Ütleb, et ma olen kõige tähtsam, aga igal esimesel võimalusel jookseb oma hobi kallale. Jah, ma saan aru et inimestel peab hobi olema, aga see on juba üle mõistuse. See et selle alla palju raha läheb see polegi kõige hullem. Ma tunnen, et ma oleks nagu suhtes aga reaalselt mu vajadused ei saa rahuldatud. Meil on kõik olemas, aga ikka on midagi puudu. Ta käib kodu lähedal tööl, 8-10h 5x nädalas. Kui vahel lepime kokku, et täna on \”meie päev\” siis on see umbes selline, et magame päeva maha ja ta midagi teha ei jaksa. Teinekord tuleb töölt ja ütleb et nii väsinud, et ei jaksa süüa ka, siis tekib äkki mingi idee ja ta juba läheb jälle oma hobiga tegelema, justkui poleks väsinud olnud.
Ma saan aru et mul päris mure ei olegi. Aga ma ei taha elada sellist elu, ma tunnen et ma olen üksi, aga mitte üksik. Ma ei suuda välja mõelda miks ma peaks elama elu millega ma rahul pole. Kui temaga räägin, siis tema probleemi ei näe ja kui juba tõesti murdun ja ta näeb et mul on valus siis on 1-2päeva normaalne, räägib mõistliku juttu, ütleb et mina ja laps oleme tal nr1 elus, kuid paari päevaga on see unustatud ja jälle vana jama. Ma ei viitsi 2x nädalas murduda ja halada. Ma olen seda juba liiga kaua teinud. Ma ei taha elada sellist elu, samas kui me lahku läheks siis mul oleks veel raske, aga siis mulle jääks ikkagi teadmine et ma ühel hea päeval võin õnnelikuks kellegiga saada. Samas ei taha pere lõhkuda mis ideepoolest nagu ju töötab? Ema ja sõbrannad räägivad, et kõik mehed ongi sellised ja et see on tavaline ja ma loodan liiga palju.

Mida ma teen? Kas ma pean elama elu mis mind ei rahulda või lõhun pere ja elan veel halvemini (kuig siiski lootuses, et kõik võib veel hästi minna).

Praegu oleks küll vaja kedagi kes ütleks mis on õige või mis on vale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 10:18; 07.07 10:39; 07.07 10:43; 07.07 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täieli ülereageering!!! Otsi endale ka midagi põnevat. Ära ela nelja selja vahel ja stressa pidevalt, ega mõtiskle suhte üle ja leiuta probleeme, mida ei ole olemas!

Kas töötad? Võiksid proovida, maailma hakkad vaatama teise pilguga.

Mis sa mehega koos siis teha tahaksid? Istuda diivanil ja käest kinni hoida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 10:33; 07.07 10:53; 07.07 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, leia endale ka mingi hobi, mingi tegevus, mis sind köidab. Suhtle sõbrannadega, ära istu üksinda kodus. Ära ripu niimoodi mehe küljes. Usu, kui ta näeb, et sul on oma elu, et sa ei ela ainult temale, siis ta tahab sinuga palju rohkem koos olla. Ole sõltumatu ja tugev. Sõltumatus ei tähenda ainult majanduslikku sõltumatust, eelkõige emotsionaalset, vaimset. Kui sa oled emotsionaalselt iseseisev ja tugev, küll siis saad ka majanduslikult iseseisvaks. Või vähemalt on sul see valmidus olemas kui peaks vaja minema.
Praegu tundub, et mees teeks sulle justkui teene kui veedab sinu ja lapsega aega. Muuda see, keera asi pea peale, näita mehele, et sina teed talle teene kui leiad tema jaoks aega. Usu, ta saab aru ja kui siis ka aru ei saa, on tegemist lootusetu juhtumiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 10:34; 07.07 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie jutt on väga loogiline, aga meil on üks laps kelle kõrvalt ma ei saa minna sinna kuhu tahan ja siis kui tahan. Väljas käimised on alati kokkuleppelised ja üleüldse ma ei taha ju kuskil käia ja midagi teha, ma tahan oma perega olla.
Ma saan aru, et mees on normaalne. Aga vb ongi siis probleem selles et me oleme nii erinevad? Tahame erinevaid asju..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 10:18; 07.07 10:39; 07.07 10:43; 07.07 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tegemised peaksid olema selliseid mida saab koos lapsega teha. Pole vist eriti suurt valikut nii. Ei taha viia last kuhugi kellegi hoida, eriti kui sugulased selles ideest üldse vaimustuses pole. Viimases hädas küll hoiavad, aga niisama laps külapeale viia, et ise \”lõbutseda\” ei tundu hea variant. Teen nii palju kui võimalik ja käime kogu aeg väljas lapsele ja otsime tegevusi ja minu sõbrannadel külas ja teistel lastel külas jne. Õhtul aga kell 21 laps magab ja ma pean kodus üksi istuma, aga ei taha üksi kodus istuda ju iga õhtu 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 10:18; 07.07 10:39; 07.07 10:43; 07.07 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole te midagi nii erinevad, see on sinu poolne leiutis. Mees ütleb ju väga selgelt, et pere on talle nr 1.

Ma saa väga hästi aru, et soov on oma perega aega veeta, paraku selline klammerdumine ei ole edasiviivaks jõuks. Inimene vajab ühestükis püsimiseks erinevaid emotsioone.

Kas lapsehoidmisel abi oleks võimalik saada? On teil seal lähedal jõusaali vms? Jäta laps mehele hoida, käi õhtuti jooksmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 10:33; 07.07 10:53; 07.07 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teie jutt on väga loogiline, aga meil on üks laps kelle kõrvalt ma ei saa minna sinna kuhu tahan ja siis kui tahan. Väljas käimised on alati kokkuleppelised ja üleüldse ma ei taha ju kuskil käia ja midagi teha, ma tahan oma perega olla.
Ma saan aru, et mees on normaalne. Aga vb ongi siis probleem selles et me oleme nii erinevad? Tahame erinevaid asju..[/tsitaat]

Ei saa aru – teil on on laps, mees saab minna ja sina mitte? Miks ometi? Üldiselt ma tõesti ei mõista inimesi, kel pereloomisega kõik muud huvid kaovad. See ei ole tõesti su mehe süü, et sind miski ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on õiglane, et mõlemad saavad käia. Et sisi, kui tahad kuskil käia, siis ongi nii, et mees käib nt neljapäeval ja sina reedel vms. Aga tundub, et probleem on rohkem selles, et mehel on mingi x hobi, aga sinu hobi on ainult see mees. Ma ei usu, et leiad endale mehe, kes tahab nii jäägitult pühenduda. Ja selle meie päeva suhtes tee mõni konkreetne ettepanek ja kui mees ikka sinuga enam midagi teha ei viitsi, siis võid tõesti õigustatult tõstatada talle küsimuse, aga milleks siis üldse… Ja muidugi, kuna olen tõeline perekoolikas, pean tõstatama ka küsimuse, oled sa kindel, et see mees ikka iga kord just hobitama tormab, mitte pole järjekordne tüüpiline armukeseteema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei saa aru – teil on on laps, mees saab minna ja sina mitte? Miks ometi? Üldiselt ma tõesti ei mõista inimesi, kel pereloomisega kõik muud huvid kaovad. See ei ole tõesti su mehe süü, et sind miski ei huvita.[/tsitaat]

No aga siiani oli tema samasugune huvitu ju. Ja nii me klappisimegi, kuni tema avastas midgai põnevamat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.07 10:18; 07.07 10:39; 07.07 10:43; 07.07 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, minule läks see konkreetne lugu jubedalt hinge! Ma leian, et siin ei ole tegemist mingi tühja kiivriga, vaid noor ema vajab natukene mõistmist ja õige suuna leidmist. Ühesõnaga emas ei saa näha süüdlast, laps ei ole põhjus ja antud loos isa ei ole mölakas.

Teemaalgataja, kui sulle virtuaalsest sõbrannast piisab, siis jäta oma meiliaadress. Reaalsed kohtumised on kindlasti võimatud, aga vahest ka väikene vestlus teeb hingele pai ja mõistuse selgeks.
Kahju kui noor pere põhjuseta laiali valguks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 10:33; 07.07 10:53; 07.07 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näen probleemi ikka selles, et sellel noorel emal ei olegi mitte mingeid huvisid, mingeid koduväliseid tegevusi. Kui oleks vajadus kodust välja minna, küll siis ehk mees oleks ka lapsega, aga praegu tegelikult seda vajadust ei ole. Naise lihtsalt tahab, et ka mees istuks iga vaba hetke kodus ja oleks nö perekeskne.
Ausõna naine, leia endale mingi huvi, mingi tegevus, ära näe ennast ainult koduperenaisena. See ei lõpe hästi. Inimeste erinevad huvid ja tegevused ainult rikastavad kooselu. Ellu on vaja emotsioone tuua ka väljaspoot koduseinu.
Ega su laps sulle selle eest kunagi aitäh ütlema ei tule, et sa ainult kodus istusid, ennast ei arendanud. Ja ega mees ka oma käimisi ei jäta või piira kui tal selleks tegelikult vajadust ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 10:34; 07.07 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan, et mees on egoistlik. tool kaib, lisaks igaohtused hobitamised. samas mehel on pere ja sellega tuleb arvestada st tegemist ei ole vallalise inimesega, kes teeb mida tahab ja millal.

meil ka kiskus asi vahepeal selliseks, pikad paevad tool+laup ja puhap siis veel muud teg, pereaega jai ikka vaga vaheseks. raakisin mehega, et see pole ikka normaalne ja nyyd on pyhapaevad perepaevad st ei tehta midagi eraldi, saame koik koos aega veeta, lapsele on see ikka vaga oluline.

see kas naisel on hobi voi mitte ei ole oluline, pere peaks ikka aega omavahel veetma, mitte nii, et mees hobitab ja naine lapsega 2-kesi. ela nagu yksikema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida ma teen?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.