Esileht Pereelu ja suhted Mida meestele jõuluks kingite?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Mida meestele jõuluks kingite?

Postitas:

küsimus pealkirjas….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole meest, pole probleemi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mütsi ja salli … kuna vanad on üle 10a vanad …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 12:14; 25.12 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudel veini ja märkmik-kalender

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küünla panin tema mälestuseks põlema. Mu kõige kallim lahkus 3 aasta eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kingi midagi, meeletult on väljaminekuid, meil on suur suguvõsa ja 3 väikest last, ei ole hiigelsuuri palkasid, pisike alles kodune, ise käime mõlemad vahetustega tööl.

korra oli mõte et kingin rahakoti aga ta saab alati raha jõuludeks paarilt sugulaselt ja otsustas ise et tahab ise valida endale rahakoti. mulle ka midagi ei kingi, kokkulepe oli selline. suhte alguses tegime kinke, nüüd pole väga teinud, kui siis midagi suht sümboolset või siis just hästi praktilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei kingi midagi, meeletult on väljaminekuid, meil on suur suguvõsa ja 3 väikest last, ei ole hiigelsuuri palkasid, pisike alles kodune, ise käime mõlemad vahetustega tööl.

korra oli mõte et kingin rahakoti aga ta saab alati raha jõuludeks paarilt sugulaselt ja otsustas ise et tahab ise valida endale rahakoti. mulle ka midagi ei kingi, kokkulepe oli selline. suhte alguses tegime kinke, nüüd pole väga teinud, kui siis midagi suht sümboolset või siis just hästi praktilist.[/tsitaat]

Meie mehega ka ei kingi teineteisele. Või siis poetame jõuluvana kingikotti oma nimega pakid. St kumbki ostab endale just sellise asja, nagu talle meeldib. Kuna lapsed veel väikesed, siis peab ju. Vähemalt neil aastatel, kui meil jõulude ajal külalisi pole ja lapsed hakkaksid ehk imestama, et miks emme-issi midagi ei saa.

Selle suure suguvõsa kohta ütleks seda, et pigem võtaks sugulaste ringis teemaks kinkimiskombe äralõpetamise. Olen omast käest tundnud, kui painav on see kinkimiskohustus. Kogu jõulurõõm suubub kingiotsimisvaeva. Raha nagu eriti ei ole, aga x arvule sugulastele peab ostma midagi, mis neile meeldiks, mis poleks silmnähtavalt odav, aga samas ka mitte ülejõukäivalt kallis. Kui ikka nii mehel kui naisel on vanemad elus, kusjuures ühel poolel veel vanemad lahus ja mõlemad uue elukaaslasega, siis juba üksnes vanematele tuleb teha kuus kingitust. Ja kui on kahe peale kokku kuus õde-venda, kel kõigil elukaaslased-abikaasad, siis tuleb juba 12 kinki lisaks. Ja muidugi on neil õdedel-vendadel lapsed ka. Ütleme, et neid ka tosin kokku. 30 kingitust. Appiii!!! Krt, tädid-onud ja nende järeltulijad unustasin päris ära. Parim soovitus: kui käite suguseltsiga jõulude ajal tihedalt läbi, siis leppige kokku loosipakid. Kui käite mitmes erinevas kohas, siis igal pool loosipakid. Kusjuures igaüks saab ühe paki, mitte nii, et suurtele loosipakid ja iga pere teeb igale lapsele ka kingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie mehega ka ei kingi teineteisele. Või siis poetame jõuluvana kingikotti oma nimega pakid. St kumbki ostab endale just sellise asja, nagu talle meeldib. Kuna lapsed veel väikesed, siis peab ju. Vähemalt neil aastatel, kui meil jõulude ajal külalisi pole ja lapsed hakkaksid ehk imestama, et miks emme-issi midagi ei saa.

Selle suure suguvõsa kohta ütleks seda, et pigem võtaks sugulaste ringis teemaks kinkimiskombe äralõpetamise. Olen omast käest tundnud, kui painav on see kinkimiskohustus. Kogu jõulurõõm suubub kingiotsimisvaeva. Raha nagu eriti ei ole, aga x arvule sugulastele peab ostma midagi, mis neile meeldiks, mis poleks silmnähtavalt odav, aga samas ka mitte ülejõukäivalt kallis. Kui ikka nii mehel kui naisel on vanemad elus, kusjuures ühel poolel veel vanemad lahus ja mõlemad uue elukaaslasega, siis juba üksnes vanematele tuleb teha kuus kingitust. Ja kui on kahe peale kokku kuus õde-venda, kel kõigil elukaaslased-abikaasad, siis tuleb juba 12 kinki lisaks. Ja muidugi on neil õdedel-vendadel lapsed ka. Ütleme, et neid ka tosin kokku. 30 kingitust. Appiii!!! Krt, tädid-onud ja nende järeltulijad unustasin päris ära. Parim soovitus: kui käite suguseltsiga jõulude ajal tihedalt läbi, siis leppige kokku loosipakid. Kui käite mitmes erinevas kohas, siis igal pool loosipakid. Kusjuures igaüks saab ühe paki, mitte nii, et suurtele loosipakid ja iga pere teeb igale lapsele ka kingi. [/tsitaat]
Meil ka peres juba ammu see loosipakkide värk. Ühte kinki on väga mõnus valida, osta ja pakkida. Õnneks pole meil suur suguvõsa ja mehe vanemate juurde viime lihtsalt korvitäie head-paremat. Peale seda, kui sai selline asi kokku lepitud, on kadunud jõulustress ja sellest on saanud üks väga mõnus perega koosolemise aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin pidzaama, hommikumantli ja habeajamis masina..vastu sain solvava kingituse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 19:14; 26.12 20:23; 26.12 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin Bossi lõhnavee, uue rahakoti, Calvin Kleini bokserid ja raamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kinkisin pidzaama, hommikumantli ja habeajamis masina..vastu sain solvava kingituse…[/tsitaat]
milline kingitus on solvav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 12:14; 25.12 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesime, et ei tee teineteisele jõulukinki, aga mõtlesime ümber. Mina sain, mis tahtsin, et siis uued kõrvaklapid ja tema tahtis kitarri ajakirja ja selle ka sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

milline kingitus on solvav?
[/tsitaat]
Äkki miski \”Usina koduperenaise koristamiskäsiraamat\” või \”Kuidas olla voodis mehele hea naine\” vms:D. Aga jah, räägi välja, mis see solvav oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Äkki miski \”Usina koduperenaise koristamiskäsiraamat\” või \”Kuidas olla voodis mehele hea naine\” vms:D. Aga jah, räägi välja, mis see solvav oli. [/tsitaat]

Äkki sai naine ka miskise pardli või ¸ilettide komplekti, et nagu vihje või nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 22:38; 25.12 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://9gag.com/gag/6143282

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 22:38; 25.12 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisin:

Juhtimisalase raamatu – kuna mees sai just spetsialisti kohalt juhiks.

Versace parfüüm, du¨¨igeel ja after shave (komplekt).

Triiksärgi (mansetinööpidega, valge) ja ühe Tom Tailori pusa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud üldse midagi sellist, enda välimuse suhtes olen ma ikka väga hoolas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 19:14; 26.12 20:23; 26.12 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi seda ei saanud sest kujuta ette mina olen ehtne koduperenaine, kasvatan last, koristan, triigin, kokkan, lahutan mehe meelt ka veel..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 19:14; 26.12 20:23; 26.12 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spa- külastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinkisin mehele käekella, kuna tal eelmisel rihm katki ja nägin ilusat kella, mis oli kohe ‘tema nägu’. Samuti on ta juttu teinud, et oleks uut vaja, siis tundusgi hea idee olevat. Ise ei saanud ma temalt midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralikud arvutikõlarid, sest ta armastab väga muusikat kuulata ja kõlareid meil veel ei olnud 🙂 Ta oli väga õnnelik 🙂
Veel kinkisin after shave palsami 🙂

Vastu sain sobivad kingitused…noh peaaaegu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahakoti, mille üle oli tal hea meel. Vana oli nii katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida meestele jõuluks kingite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.