Esileht Hobinurk MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI…

Postitas:

Kes on näinud… kas soovitate minna vaatama? Kas on asjalik teema või lihtsalt ajaraiskamine?
Kui pole saladus siis mida nad siis ei räägi? Võin vastuse näol raha säästa, et laste lõbustamiseks rohkem jääks;)

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 11:04; 06.09 13:42; 08.09 13:40; 08.09 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole näinud ja pole mõtet minna vaatama.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 11:42; 02.10 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need suveteatrid on paras haltuura. JA lisaks, kaks meest kolmest on oma pereeluga puusse pannud (E.Spriit kohta ma tõesti ei tea), mis suhtegurud nad enda arust ikka on. Rubriigist “kes oskavad, teevad, kes ei oska, need õpetavad”

https://kultuur.err.ee/981276/arvustus-jesper-parve-mees-2-189-lehekulge-opetussonu-kuidas-olla-nome-mees

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/vestlusohtu-mida-mehed-naistele-ei-raagi-67744/

Ja sinu põhjus selle reklaamimiseks?
Ma arvan, et kellele tundub naljakas ja äge see “meestele on vaja ainult head võileiba ja suuseksi” jutt, saavad seal veel taolisi “pärle” imetleda ja võivad rahule jääda

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 12:02; 08.09 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/vestlusohtu-mida-mehed-naistele-ei-raagi-67744/

Ja sinu põhjus selle reklaamimiseks?

Ma arvan, et kellele tundub naljakas ja äge see “meestele on vaja ainult head võileiba ja suuseksi” jutt, saavad seal veel taolisi “pärle” imetleda ja võivad rahule jääda

ma ei reklaami vaid uurin kas on mõtted pileti osta või mitte. Eks nii ongi meie mailmas kus üks küsib millest jutt ja teine süüdistab reklaamises alusetu:( Lisaks, teemat ma kustutada ka ei saa kuna see oli ju eile ja aegus voli. Nii, et sinu postitus on halva kajaga tulemus….

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 11:04; 06.09 13:42; 08.09 13:40; 08.09 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei reklaami vaid uurin kas on mõtted pileti osta või mitte.

Said siis teada või mitte>?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei reklaami vaid uurin kas on mõtted pileti osta või mitte.

Said siis teada või mitte>?

Kahjuks mitte kuna minu teema on kahtluse all kui ebasobiv… Samas kust tavaline inimene küsib üldarvamust veel?! Reklaam tõesti liigub ja oleks tahtnud kui emana veidi end valgustada ja meelt lohutada kuna teema huvitab samas teatrides ei käi… Kuna selgeid ja posetiiv. vastuseid polnud siis ka minu plaaniline üüritus jäi pooleli :(((

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 11:04; 06.09 13:42; 08.09 13:40; 08.09 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sellised naisede vs mehed etendused kõik põhinevad stereotüüpidel. Kas siis kinnitavad stereotüüpe, ning publikul on äratundmisrõõmus lõbus naerda, või vastupidi – lükkavad stereotüüpe ümber, et siis publikule mingit ahhaa efekti tekitada. igal juhul eelneb ikka mingi stereotüübi jutt, näiteks, et naised arvavad, et mehed…, aga tegelikult mehed….

Kui sulle stereotüüpidel põhinevad naljad meeldivad, siis võib see lõbus tükk olla. Kindlasti ei tasu sealt otsida puhast kulda selle kohta,mida mehed tegelikult tahavad, tegemist on siiski meelelahutuse ja raha teenimisega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin vastuse näol raha säästa, et laste lõbustamiseks rohkem jääks;)

Reklaam tõesti liigub ja oleks tahtnud kui emana veidi end valgustada ja meelt lohutada kuna teema huvitab samas teatrides ei käi… Kuna selgeid ja posetiiv. vastuseid polnud siis ka minu plaaniline üüritus jäi pooleli :(((

“Emana”? “Laste lõbustamiseks”?… Millest sa õigupoolest üldse räägid? Näiteks, miks sa selle Piletilevi lingi siia panid? Kui tahtsid juba etendust näinud inimeste kommentaare, pole ju vaja seda neile tutvustada. Miks su üritus poolel jäi? Sest ei saa Perekoolist piisavalt kinnitusi?
Tule taevas appi…

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 12:02; 08.09 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin vastuse näol raha säästa, et laste lõbustamiseks rohkem jääks;)

Reklaam tõesti liigub ja oleks tahtnud kui emana veidi end valgustada ja meelt lohutada kuna teema huvitab samas teatrides ei käi… Kuna selgeid ja posetiiv. vastuseid polnud siis ka minu plaaniline üüritus jäi pooleli :(((

“Emana”? “Laste lõbustamiseks”?… Millest sa õigupoolest üldse räägid? Näiteks, miks sa selle Piletilevi lingi siia panid? Kui tahtsid juba etendust näinud inimeste kommentaare, pole ju vaja seda neile tutvustada. Miks su üritus poolel jäi? Sest ei saa Perekoolist piisavalt kinnitusi?

Tule taevas appi…

Ennetasin küsimusi, mille kohta käib jutt… Jäi ära kuna ei teadnud kui hea see võib olla ja minu perele see on üsnagi kallis pilet…
POLE VAJA ENDA MÕISTUSE JÄRGI KÕIKI TÕLGENDADA NII HALVASTI – VÄIKE NÕU TUNDMATU INIMESE KÄEST KES ON MUIDU VEEL POLE SAMA KEELNE…!!!!!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 11:04; 06.09 13:42; 08.09 13:40; 08.09 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin vastuse näol raha säästa, et laste lõbustamiseks rohkem jääks;)

Reklaam tõesti liigub ja oleks tahtnud kui emana veidi end valgustada ja meelt lohutada kuna teema huvitab samas teatrides ei käi… Kuna selgeid ja posetiiv. vastuseid polnud siis ka minu plaaniline üüritus jäi pooleli :(((

“Emana”? “Laste lõbustamiseks”?… Millest sa õigupoolest üldse räägid? Näiteks, miks sa selle Piletilevi lingi siia panid? Kui tahtsid juba etendust näinud inimeste kommentaare, pole ju vaja seda neile tutvustada. Miks su üritus poolel jäi? Sest ei saa Perekoolist piisavalt kinnitusi?

Tule taevas appi…

Ennetasin küsimusi, mille kohta käib jutt… Jäi ära kuna ei teadnud kui hea see võib olla ja minu perele see on üsnagi kallis pilet…

POLE VAJA ENDA MÕISTUSE JÄRGI KÕIKI TÕLGENDADA NII HALVASTI – VÄIKE NÕU TUNDMATU INIMESE KÄEST KES ON MUIDU VEEL POLE SAMA KEELNE…!!!!!

Pole sellisest keelest kuulnudki? Mis riigis või regioonis seda räägitakse?
Mulle koolis õpetati keelt niimoodi, et kui ei saa aru kuidas kirjapilt võiks olla räägi kõvavhäälega see välja, mis sa tahad kirja panna ja kui kõlab imelikult proovi uuesti sõnu erinevasse kohta pannes. Eesti keeles näiteks on lausa lauseehitusks reeglid loodud ja nende järgi peaks enam vähem asja paika saama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 11:42; 02.10 10:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI…