Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mida mõtleb antivakser?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )

Teema: Mida mõtleb antivakser?

Postitas:
Kägu

Oot, oot, miks see KMI 35+ siis teistmoodi on? Lihtsalt veidi rohkem nõrkust ja laiskust ju

Teistmoodi on niipalju, et see kaal on juba reaalselt tervisele ohtlik. KMI 25+, mida siin nii traagiliseks ülekaaluks ja kakukeseks kutsutakse, on pigem esteetiline probleem, reaalne mõju tervisele on väga väike, meil nii tavalised igapäevane vale unerežiim või alkoholi liigtarbimine, suitsetamisest rääkimata on kindlasti oluliselt suuremad terviseriskid.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ülekaalus oled, tähendab see juba seda, et sa arvatavasti ei söö tasakaalustatud toitu ning sul on mingitest vajalikest ainetest puudus, su seedimine on korrast ära, ning see kõik omakorda soodustab ravimatuid kroonilisi haiguseid.

Kehakaal ise ei ole haigus või halb tervis, aga see on signaal.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ülekaalus oled, tähendab see juba seda, et sa arvatavasti ei söö tasakaalustatud toitu ning sul on mingitest vajalikest ainetest puudus, su seedimine on korrast ära, ning see kõik omakorda soodustab ravimatuid kroonilisi haiguseid.

Jätke oma legendid. Nii väike ülekaal kui see, millest räägime, ei tähenda küll, et seedimine oleks korrast ära või millestki puudus. See tähendab, et oled olnud või oled laisk, pole piisavalt liikunud ja oled oma isusid liiga vähe piiranud ning oled lasknud kaalul kasvada. Kõik need tervisehädad tulevad, kui sa samamoodi jätkad ning pidevalt vaikselt kaalu kogud, aga kui selles kaalus püsid, pole hullu midagi, endal on ainult ebameeldiv.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekaal või mitte ülekaal, mis sellest siin üldse heietada. Ei muutu teadlane ülekaalu tõttu rumalamaks ega kaota paks arst teadmisi. Ta ju ei veena teid tervislikult toituma, jutt on ometi koroonast ja vaktsineerimisest.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekaal või mitte ülekaal, mis sellest siin üldse heietada. Ei muutu teadlane ülekaalu tõttu rumalamaks ega kaota paks arst teadmisi. Ta ju ei veena teid tervislikult toituma, jutt on ometi koroonast ja vaktsineerimisest.

Mhm 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naine.postimees.ee/7452825/teadlased-ulekaalulised-on-uuesti-covidisse-nakatumise-eest-paremini-kaitstud

Ainult ajakirjanikud vist ei saa sellest aru, et raskemal põdemisel immuunvastusega tekkinud antikehad esmast immuunvastust ei mõjuta. ????

Kus on faktikontroll…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ülekaalus oled, tähendab see juba seda, et sa arvatavasti ei söö tasakaalustatud toitu ning sul on mingitest vajalikest ainetest puudus, su seedimine on korrast ära, ning see kõik omakorda soodustab ravimatuid kroonilisi haiguseid.

Jätke oma legendid. Nii väike ülekaal kui see, millest räägime, ei tähenda küll, et seedimine oleks korrast ära või millestki puudus. See tähendab, et oled olnud või oled laisk, pole piisavalt liikunud ja oled oma isusid liiga vähe piiranud ning oled lasknud kaalul kasvada. Kõik need tervisehädad tulevad, kui sa samamoodi jätkad ning pidevalt vaikselt kaalu kogud, aga kui selles kaalus püsid, pole hullu midagi, endal on ainult ebameeldiv.

Paksud ülekaalu õigustamas?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekaal või mitte ülekaal, mis sellest siin üldse heietada. Ei muutu teadlane ülekaalu tõttu rumalamaks ega kaota paks arst teadmisi. Ta ju ei veena teid tervislikult toituma, jutt on ometi koroonast ja vaktsineerimisest.

Ometi koroona valguses peaks arstid vägagi rääkima tervisliku toitumise (ja trenni) olulisusest. Miks nad seda ei tee? Sest nad ei tea sellest midagi. Ning paljude enda kehadelt on selgelt näha, et nad sellest midagi ei tea (ega pea). Tablett on nende lahendus tervisehädadele, mitte elustiili muutus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see vana ära leierdatud plaat oma antivakseri jutuga.

Ma olen lapsenaa mitmeid vaktsiine saanud, aga koroonavaktsiini ei soovinud teha, mis antivakser ma siis ikka olen? Samuti ei arva ka mitmed minu tuttavad, kes ei soovinud seda vaktsiini teha, et maa on lame.
See antivaktseriks tembeldamine on juba nii ajast ja arust.

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see vana ära leierdatud plaat oma antivakseri jutuga.

Ma olen lapsenaa mitmeid vaktsiine saanud, aga koroonavaktsiini ei soovinud teha, mis antivakser ma siis ikka olen? Samuti ei arva ka mitmed minu tuttavad, kes ei soovinud seda vaktsiini teha, et maa on lame.

See antivaktseriks tembeldamine on juba nii ajast ja arust.

See on neil veel üks väheseid vahendeid, mille abil end paremini tunda. Kahju jah, et see toimub teiste (keda nad inimestekski ei pea) arvelt.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud ülekaalu õigustamas?

täna oli kuskil pealkiri, et paksudel on väiksem oht korduvalt nakatumiseks. Ei viitsi otsida. Oli vist kuskil ajalehes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba mõnda aega vaatan sotsiaalmeedias neid kolme doosiga vaktsineeritud tuttavate postitusi, kes kurdavad, et on kogu perega koroonas ja mõtlen, et näed siis. Lapsed neil vaktsineeritud, ise vaktsineeritud, ja sirakil maas, valudes, palavikus…

Aga ma ei lähe parastama ega näpuga näitama. Natuke kurb on küll selle üle, et needsamad inimesed on varem kõvasti hoobelnud ja teisi halvustanud.

Ja ma mõtlen, et mida nemad praegu mõtlevad. Kas arvavad, et oleksid ilma vaktsiinita ära surnud või haiglaid ummistanud? Kas lähevad neljandat doosi ka veel tegema, kui selline korraldus tuleb. Ma arvan küll. Masendav.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba mõnda aega vaatan sotsiaalmeedias neid kolme doosiga vaktsineeritud tuttavate postitusi, kes kurdavad, et on kogu perega koroonas ja mõtlen, et näed siis. Lapsed neil vaktsineeritud, ise vaktsineeritud, ja sirakil maas, valudes, palavikus…

Aga ma ei lähe parastama ega näpuga näitama. Natuke kurb on küll selle üle, et needsamad inimesed on varem kõvasti hoobelnud ja teisi halvustanud.

Ja ma mõtlen, et mida nemad praegu mõtlevad. Kas arvavad, et oleksid ilma vaktsiinita ära surnud või haiglaid ummistanud? Kas lähevad neljandat doosi ka veel tegema, kui selline korraldus tuleb. Ma arvan küll. Masendav.

Jaa, nad ongi siiralt pähe võtnud, et “vaktsiin vähemalt päästis kõige hullemast.”

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täna oli kuskil pealkiri, et paksudel on väiksem oht korduvalt nakatumiseks. Ei viitsi otsida. Oli vist kuskil ajalehes.

Ajakirjanikud on immuunsüsteemist natuke valesti aru saanud.

Kui sa esimest korda nii raskesti põdesid, et spets antikehad mängu pidi viskama, siis mõnda aega on sul need alles jah – ja kui peaksid uuesti raskesti põdema, aitavad needsamad spets antikehad sul ehk kiiremini sellest haigusest jagu saada.

Mis on ajakirjanikel aga justkui kõrvust täiesti mööda läinud, on see, et inimestel eksisteerib ka esmane immuunkaitse – ja väga paljudel tuleb keha viirusega juba selles faasis toime – spets antikehad ei pea isegi silma lahti tegema.

Kui oled millegagi oma esmase immuunreaktsiooni ära rikkunud – tõepoolest, varajasem põdemine või vaktsiin võivad sind raske haigestumise korral mõned päevad kiiremini sellest üle saada.

Kuidas see võimalik on, et kui peavoolumeedia valeinformatsiooni levitab, ei tõmmata kedagi võllale, aga kui mingi lamp influencer seda kusagil teeb…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud ülekaalu õigustamas?

täna oli kuskil pealkiri, et paksudel on väiksem oht korduvalt nakatumiseks. Ei viitsi otsida. Oli vist kuskil ajalehes.

Delfi naistekas või Postimehe sõbrannas?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba mõnda aega vaatan sotsiaalmeedias neid kolme doosiga vaktsineeritud tuttavate postitusi, kes kurdavad, et on kogu perega koroonas ja mõtlen, et näed siis. Lapsed neil vaktsineeritud, ise vaktsineeritud, ja sirakil maas, valudes, palavikus…

Aga ma ei lähe parastama ega näpuga näitama. Natuke kurb on küll selle üle, et needsamad inimesed on varem kõvasti hoobelnud ja teisi halvustanud.

Ja ma mõtlen, et mida nemad praegu mõtlevad. Kas arvavad, et oleksid ilma vaktsiinita ära surnud või haiglaid ummistanud? Kas lähevad neljandat doosi ka veel tegema, kui selline korraldus tuleb. Ma arvan küll. Masendav.

Lähevad, lähevad. Mingi seltskond on nagu äratehtud. Nad lausa naudivad seda, et on mingi häda ja haigused koguaeg. Minu sellised tuttavad teatavad iga mõne nädala tagant, kuidas nad jälle “terve perega” mingis viiruses on. Panevad instasse maskis pilte üles endast ja lastest jne.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähevad, lähevad. Mingi seltskond on nagu äratehtud. Nad lausa naudivad seda, et on mingi häda ja haigused koguaeg. Minu sellised tuttavad teatavad iga mõne nädala tagant, kuidas nad jälle “terve perega” mingis viiruses on. Panevad instasse maskis pilte üles endast ja lastest jne.

Munchauseni sündroom laialt levima hakanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lähevad neljandat doosi ka veel tegema, kui selline korraldus tuleb. Ma arvan küll. Masendav.

Mis krdi “korraldus”? Ma vaktsineerin end vabal tahtel, mis korraldustest sa räägid? Saan aru, et sa oled üks neist, kes ilma korralduseta ei liiguta lillegi, ainult sööd ja magad ilma selleta? Loomulikult lähen mina ka neljandat süsti saama, kui tunnen, et seda vajan – kui pandeemia ei rauge ning kui neljas vaktsiinisüst annab kaitse ka uuemate tüvede vastu.

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

… kui peavoolumeedia valeinformatsiooni levitab, ei tõmmata kedagi võllale …

No lihtsalt valus on silmadel ja ajul, kui inimesed emakeelt nii viletsalt tunnevad. Võlla tõmmatakse, mitte võllale!!!!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… kui peavoolumeedia valeinformatsiooni levitab, ei tõmmata kedagi võllale …

No lihtsalt valus on silmadel ja ajul, kui inimesed emakeelt nii viletsalt tunnevad. Võlla tõmmatakse, mitte võllale!!!!

tõenäoliselt ei olegi tal emakeelt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lähevad neljandat doosi ka veel tegema, kui selline korraldus tuleb. Ma arvan küll. Masendav.

Mis krdi “korraldus”? Ma vaktsineerin end vabal tahtel, mis korraldustest sa räägid? Saan aru, et sa oled üks neist, kes ilma korralduseta ei liiguta lillegi, ainult sööd ja magad ilma selleta? Loomulikult lähen mina ka neljandat süsti saama, kui tunnen, et seda vajan – kui pandeemia ei rauge ning kui neljas vaktsiinisüst annab kaitse ka uuemate tüvede vastu.

Ma olin ka kogu aeg seisukohal, et vaktsineerin end vabal tahtel ja med põhjustel. Nüud olen seisus, kus mu vaktsiinipass on 1. veebruarist kehtetu. Läheksin kohe tõhustusdoosi tegema, kui oleks täiustatud vaktsiin. Selle vaktsiiniga, mis (isegi pime peaks nägema) enam absoluutselt ei toimi, ei näe ma mingit põhjust end uuesti vaktsineerida. Ja kui ma nüüd lähengi kolmandat doosi saama, siis ilmselgelt oleks see vaktsiinipassi saamise nimel tehtud sunnitud käik, mitte mingi vaba tahe või med mõistlik kaalutletud otsus.

Ma ei tea, nad võtsid sinna teadusnõukotta ju käitumisteadlasi ka, kas tõesti ei ole kedagi, kes valitsusele ütleks, et sellise survestamisega ei saa nad vaktsineerima ei uusi nägusid ega ka neid, kes on juba vaktsineerinud. Numbrid näitavad seda ju mitu nädalat juba – millal kohale jõuab?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lähevad neljandat doosi ka veel tegema, kui selline korraldus tuleb. Ma arvan küll. Masendav.

Mis krdi “korraldus”? Ma vaktsineerin end vabal tahtel, mis korraldustest sa räägid? Saan aru, et sa oled üks neist, kes ilma korralduseta ei liiguta lillegi, ainult sööd ja magad ilma selleta? Loomulikult lähen mina ka neljandat süsti saama, kui tunnen, et seda vajan – kui pandeemia ei rauge ning kui neljas vaktsiinisüst annab kaitse ka uuemate tüvede vastu.

Mis pandeemia? Meil on mingi pandeemia?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… kui peavoolumeedia valeinformatsiooni levitab, ei tõmmata kedagi võllale …

No lihtsalt valus on silmadel ja ajul, kui inimesed emakeelt nii viletsalt tunnevad. Võlla tõmmatakse, mitte võllale!!!!

Sul on hästi olulised probleemid lahendada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lähevad neljandat doosi ka veel tegema, kui selline korraldus tuleb. Ma arvan küll. Masendav.

Mis krdi “korraldus”? Ma vaktsineerin end vabal tahtel, mis korraldustest sa räägid? Saan aru, et sa oled üks neist, kes ilma korralduseta ei liiguta lillegi, ainult sööd ja magad ilma selleta? Loomulikult lähen mina ka neljandat süsti saama, kui tunnen, et seda vajan – kui pandeemia ei rauge ning kui neljas vaktsiinisüst annab kaitse ka uuemate tüvede vastu.

Mis pandeemia? Meil on mingi pandeemia?

Terve mõistuse hääbumise pandeemia

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise otsuse loogika kõigile arusaadavaks tehtult:

Pildi link

Arvatavasti suur osa “antivaksereid” jõudis oma otsuseni sama loogika põhjal. Midagi keerulist seal ei olegi; ei mingeid mikrokiipe, lamedat maad ega 5G internetiühendust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise otsuse loogika kõigile arusaadavaks tehtult:

Pildi link

Arvatavasti suur osa “antivaksereid” jõudis oma otsuseni sama loogika põhjal. Midagi keerulist seal ei olegi; ei mingeid mikrokiipe, lamedat maad ega 5G internetiühendust.

See voog läheb valeks juba esimeses kastis, sest mitte keegi tegelikult ei tea, kas tal on oht raskeks põdemiseks või mitte. Mitte keegi. Lihtsalt paljud arvavad, et teavad. Mõnedel neist on õigus ja mõnedel mitte. Küll ju vaktsineerimisvastaste eestkõnelejaidki ära surnud koroonasse (mitte Eestis, minu teada).

Seega peaks kõik suunduma vasakule. Ja järgmine küsimus on samuti jabur – keegi ei tea, kas talle on vaktsineerimine ohtlik või mitte. Mõttetu voog.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise otsuse loogika kõigile arusaadavaks tehtult:

Pildi link

Arvatavasti suur osa “antivaksereid” jõudis oma otsuseni sama loogika põhjal. Midagi keerulist seal ei olegi; ei mingeid mikrokiipe, lamedat maad ega 5G internetiühendust.

See voog läheb valeks juba esimeses kastis, sest mitte keegi tegelikult ei tea, kas tal on oht raskeks põdemiseks või mitte. Mitte keegi. Lihtsalt paljud arvavad, et teavad. Mõnedel neist on õigus ja mõnedel mitte. Küll ju vaktsineerimisvastaste eestkõnelejaidki ära surnud koroonasse (mitte Eestis, minu teada).

Seega peaks kõik suunduma vasakule. Ja järgmine küsimus on samuti jabur – keegi ei tea, kas talle on vaktsineerimine ohtlik või mitte. Mõttetu voog.

No ütleme nii, et suur osa nendest, kes Enne Vaktsiini Aega läbi põdesid, said ikka mingi aimduse kätte küll.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise otsuse loogika kõigile arusaadavaks tehtult:

Pildi link

Arvatavasti suur osa “antivaksereid” jõudis oma otsuseni sama loogika põhjal. Midagi keerulist seal ei olegi; ei mingeid mikrokiipe, lamedat maad ega 5G internetiühendust.

See voog läheb valeks juba esimeses kastis, sest mitte keegi tegelikult ei tea, kas tal on oht raskeks põdemiseks või mitte. Mitte keegi. Lihtsalt paljud arvavad, et teavad. Mõnedel neist on õigus ja mõnedel mitte. Küll ju vaktsineerimisvastaste eestkõnelejaidki ära surnud koroonasse (mitte Eestis, minu teada).

Seega peaks kõik suunduma vasakule. Ja järgmine küsimus on samuti jabur – keegi ei tea, kas talle on vaktsineerimine ohtlik või mitte. Mõttetu voog.

Aga miks peavad siis kõik eeldama, et haigestumine on kindlasti ohtlik ja vaktsineerimine kindlasti mitte – kui keegi kindlalti ei saagi teada? Sama loogika järgi võiks ju vastupidi, ei?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise otsuse loogika kõigile arusaadavaks tehtult:

Pildi link

Arvatavasti suur osa “antivaksereid” jõudis oma otsuseni sama loogika põhjal. Midagi keerulist seal ei olegi; ei mingeid mikrokiipe, lamedat maad ega 5G internetiühendust.

See voog läheb valeks juba esimeses kastis, sest mitte keegi tegelikult ei tea, kas tal on oht raskeks põdemiseks või mitte. Mitte keegi. Lihtsalt paljud arvavad, et teavad. Mõnedel neist on õigus ja mõnedel mitte. Küll ju vaktsineerimisvastaste eestkõnelejaidki ära surnud koroonasse (mitte Eestis, minu teada).

Seega peaks kõik suunduma vasakule. Ja järgmine küsimus on samuti jabur – keegi ei tea, kas talle on vaktsineerimine ohtlik või mitte. Mõttetu voog.

Aga miks peavad siis kõik eeldama, et haigestumine on kindlasti ohtlik ja vaktsineerimine kindlasti mitte – kui keegi kindlalti ei saagi teada? Sama loogika järgi võiks ju vastupidi, ei?

Mina lähtusin nt sellest, et vaktsineerimise otsuse teen ma ise ja  võtaksin teadmata riski- vastutajaid polegi; haigestumine oleks paratamatus ja sellest tulenevate võimalike tüsistuste osas vastutan ise. Mulle ei meeldi kontrolli kellelegi teisele anda.

Lisaks senine kogemus viirustega- ei hakka külge. Seni on see ka ümberlükkamata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks peavad siis kõik eeldama, et haigestumine on kindlasti ohtlik ja vaktsineerimine kindlasti mitte – kui keegi kindlalti ei saagi teada? Sama loogika järgi võiks ju vastupidi, ei?

Ei peagi, kus ma väidan, et niipidi peab? Tahtsin lihtsalt viidata, et tegelikult peavad kõik inimesed seda voodiagrammi mööda liikudes samu vastuseid andma, seega läbivad kõik sama tee, järelikult on tegu mõttetu, kasutu struktuuriga, mis ei anna kellelegi midagi. Aga siinsed väidavad, et tegid selle järgi otsuseid? Kuidas?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mida mõtleb antivakser?