Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?

Postitas:
Kägu

Mul on 4-aastased kaksikud poisid ning tulime just abikaasaga lasteaiast arenguvestluselt. Vestluse käigus tuli välja, et mõlemad poisid räägivad kasvatajatele, et ema ja isa ei ela enam koos ning ei ole enam abielus.

Meil mõlemal jäi suu lahti sest ei osanud kuidagi seda selgitada. Meil pole suuri tülisid olnud ning elame ja käitume nagu enne. Pole iialgi isegi lahkumineku peale mõelnud. Kutsusime siis poisid ka vestlusele ning selgus, et ema elab suures valges majas ja isa elab suures punases majas. Ja kui me enam koos ei ela siis järelikult ei saa ka abielus olla. 😀

Tegelikult tuli välja, et käisime suvel minu lapsepõlvekodus. Ja poisid ei saanud vist päris täpselt aru, mis see tähendab. Igaljuhul olid tervele lasteaiale (hiljem ka selgus, et vanavanematele) vatranud, et emme issi ei ole enam koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu u sama vana tütar teatas kord mingil koosviibimisel (seal oli mu mehe suguvõsa ja sõpru põhiliselt), et emmel on kapis vibraator riiete all ja tema on ka sellega väristanud. No mina teadsin küll, et juttu on Vibratone’i pekiväristajast, mis kapipõhjas vedeles, sest nagu ikka oli “hoog” juba üle läinud sellega tegeleda. Aga kuna seltskond oli võõravõitu ja mina nooruke, siis selgitades natuke ikka punastasin. Ei tea, kas kõik jäidki üldse minu versiooni uskuma…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mehe õe kass meil hoiul oli, siis lastaias kuulutas laps suure suuga, et meil on nüüd lausa 4 kassi. Tegelt oli kaks. Meie ja hoiukass.

Rohkem midagi märkimisväärset ei tule meelde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühel ilusal päeval palus kapse kasvataja tulla mul lastele rääkima politseitööst.
Olin siiralt üllatunud, miks kasvataja arvas, et ma selle töö nüanssidest midagi tean, mul ei ole ju sellega mingit kokkupuudet.

Selgus, et 4-a poiss oli veenvalt ja suure entusiasmiga rääkinud, et emme läks politseisse tööle. Rääkis üksikasjalikult minu vormiriietusest, relvast, kodus olevast relvakapist ning relva hoidmise reeglitest, et politseiauto on mul töö juures parklas ja kodus ma sellega ei käi jms.

Tegu oli sellise elava fantaasiaga lapsega, kes lisaks nagu muuseas salvestas ümbritsevast igasugust informatsiooni.
Nt vaatasin mina Galileo saadet ja tema mängis eemal legodega. Paari päeva pärast tuli aga midagi selles saates räägitu kohta küsima – ehk siis oli antud teemas ise edasi mõelnud ja olid tekkinud küsimused, millele ta ise lahendust ei leidnud.
Ju siis oli kuskil mingit saadet või filmi politseitööst ka näinud, et üksikasjadega niimoodi kursis oli.
Ise ma olin tema fantaasiatega harjunud ja oskasin fantaasiat tegelikkusest eristada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

laps oli vist kuskil kolmene.
vanaema (isa ema) helistas õhtusel ajal lauatelefonile, laps võttis kõne vastu ja vanaema küsimusele, kas issi on kodus, teatas südamerahuga, et “issi tuleb ühel aastal meile külla”.

vanaema oli tükk aega vait, siis palus toru mulle anda ja küsis, et mis meil toimub ja kas oleme lahku läinud. ma siis lohutasin ämma, et muidugi mitte, lihtsalt mees helistas töölt mõned minutid tagasi ja teatas, et täna läheb veidi kauem, sest neil on mingi jama ühe serveriga. ülejäänu on lapse oma arusaam olukorrast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle oli lasteaias vanemate listis ametiks pandud sanitar, see oli minu lapse tõlgendus sõnast finantsist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris hea lood. Peaks selle emme ka Väikelapse teemas maha rahustama, äkki ikka abikasvataja ei söönud laste eest õunu ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu noorema lapse juttude järgi mis ta kunagi lasteaias õhinaga rääkis oli meil siis 4 kassi ja kolm koera. Lisaks, et suvel tulevad lehmad ja sead ka. Kuna elame eramajas ja linnast väljas, siis kasvataja küll natuke imestas, aga nojah, kui nii siis nii. Tuli see kuidagi hiljem jutuajamises kasvatajaga välja. Tegelikult käisime suvel taludepäeval kus laps loomi nägi ja oma soovid tegelikkuseks kujundas. Kõige rohkem on meil olnud kaks koera ja ei kedagi teist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma lugesin lasteaia stendilt, kus lapsed olid isadepäeva puhul oma isasid kirjeldanud, et mu lapse isa on puudevedaja (tegelikult töötas mööblitööstuses) ja vabal ajal mängib mu tütrega nukkudega (eelmisel nädalal oli isa ühe Barbie pead otsa tagasi üritanud panna).

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei ole küll päris teemasse, aga minu jaoks suht naljakas. Raadios Elmar on niisugune saade nagu “Lapsesuu ei valeta”. Käis minu poiss lasteaias ja seal toimus siis saate salvestus. Saatejuht küsis laste käest, et mis on raha. Kasvataja ütles mulle, et täna oli saate salvestus ja sellel ja sellel päeval on eetris, et kuulake, saate ise ka oma majandusliku olukorra teada. Minu poeg täiesti siiralt ja õhinalt vastas, et “raha on see, mida minu emmel ei ole”. Eks ikka oli poes öeldud, et vot seda ja seda osta ei saa, sest raha ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii vahvad lood 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta enam täpselt, kui vana tütar oli, kuid võis olla sinna 3 või 4 aasta kanti. Isadepäeval paluti joonistada pilt oma isast ja siis sinna alla midagi kirjutada. Minu laps oli oma isa nimeks öelnud mingisuguse täiesti suvalise mehe nime. Mul isegi tutvusringkonnas polnud ühtegi selle nimega meesterahvast, seega pole aimugi, kust see pärines. Naerda igatahes sai.

Tänaseks elan lapse isaga lahus ning kui juttu oli koduloomadest, siis liitis tütar kokku need, kes elavad isa majas ning minu kodus. Õpetajaga tuli arenguvestlusel kuidagi teema jutuks ning pidin selgitama, et loomaaeda meil kodus siiski pole (4 kassi, koer, jänes).

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul olid töökaaslased külas, oli lõbus jutusumin. 4-aastane tütar asjatas omaette. äkki tütreke tuli ja küsis kõvasti üle laua, et ta leidis minu asjad hulgast väikeste nukkude madratsid ja kas ta võib need mängimiseks võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

väikeste nukkude madratsid

Aegunud nali, tänapäevased sidemed ei ole nukumadratsi kujuga ja lahtiselt virnas.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Minu vanem tütar arvas peale seda, kui ma olin neil külas käinud, et mister Bean käis nende juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kolisin mehest lahku eelmise majandusbuumi ajal 2006 ja ostsin 2007 endale suure pangalaenuga korteri, kinnisvarabuumi ajal. Siis tuli masu ja igal pool räägiti, kuidas nüüd inimesed kaotavad oma kodusid ja on pankrotis, töötud jne. Minu poeg käis siis algklassis ja oli kõike seda jubedat masujuttu igalt poolt kuulnud, kuigi ma olin hea palgaga ja mitte kunagi ei olnud mul probleemi pangalaenuga, isegi mõttesse ei tulnud kordagi, et see mingi probleem oleks. Seega ei saanud need tema mustad mõtted mitte kodust tulla, vaid ikka meediast ja koolist.
Olime toidupoes ja ta tahtis jäätist. Ütlesin talle, et võtame siis selle suure piparmündijäätise šokolaaditükkidega, see ju su lemmik? Ta vaatas mind erakordselt kurvalt ja ütles, et ei, emme, võtame selle tavalise vaniljejäätise, see on odavam ja me peame ju nagunii pangalaenu pärast varsti kodust välja kolima?
Väikese lapse hinges oli nii suur mure ja mina ei teadnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi mul mees müras lastega õhtul voodi peal ja kuidagi juhtus nii, et tütar kukkus peaga vastu seina (voodi oli seina ääres). Järgmisel päeval kasvataja lasteaias küsis, et oi, mis sul juhtus. Tütar oli öelnud, et issi viskas ta peaga vastu seina. No hea, et lastekaitset ei kutsutud 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu tütar võis nii 3-4 aastane olla, kui kord jube väsinult töölt tulin, jumal teab mis põhjusel, võimalik, et lapsega mängides põrandale pikali viskasin. Lasteaias rääkis laps alles paar aastat hiljem, kuidas tema emme kord tuli koju, kukkus põrandale pikali ja jäi magama. Minu meelest kõlab nagu padujoodik. Ma ise tegelikult magama jäämist küll ei mäleta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ähh, mu 3 a laps just eile ütles… Sõime laua taga õhtust. Mu mees on jube aeglane sööja, mina seevastu keskmisest kiirem. Mul sai juba taldrik tühjaks, laps hakkas kohe laua tagant minema valguma, aga tahtis midagi hoopis issiga mängida. Mina ütlesin, et vaata, issi sööb veel, las ta sööb rahulikult lõpuni, tal on kõht alles tühi.
Selle peale teatas laps: “Emme on paks ja issil on kõht tühi!”
No see kõlab umbes nii, et paks emme pistis kõik söögi ise nahka ja sellepärast ongi issil kõht tühi, eks ole. Mees mul kusjuures veel kilukõhn ka.
Kusjuures tegelikult ei ole mu lapsel, õigemini vist temavanustel lastel üldse, mingit arusaama, kes on paks või kõhn. Teiste inimeste või piltide kohta ta kunagi ei ütle paks ega kõhn. Mine võta kinni, kust ta selle jutu jaoks inspiratsiooni ammutas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kohta pole, aga lapsepõlvesõber ütles oma isa kohta esimeses klassis nii, kui küsiti, kellena isa töötab: “Isa teeb päeval suitsu ja õhtul on kõrtsus.”
Õpetaja teavitas juhtkonda.
Isa kutsuti kooli ja küsiti selgitust.
Isa amet – sigaretivabrikus Leek liinitööline; õhtuti esines kõrtsis lauljana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli laps ikka päris suur juba, kolmandas klassis, kui tõi mulle koju emadepäeva kirjandi, mille igaüks pidi oma ema kohta kirjutama. Seal oli muuhulgas lause “minu ema on koolis [õpetasin samas koolis] väga ilus, aga kodus on ta igasugune”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttavaga nii 20 aastat tagasi juhtunud lugu:
laps olla lasteaias õhinal rääkinud: “Minu issi enam ei suitseta! …. /paus/… aga see-eest joob topelt!”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ema võttis mind rangelt ette, kuna lapselaps olevat talle öelnud, et “Emmel on aega küll, ta ei tee üldse palju tööd, istub ja vaatab netflixi!”
Ning jah, tõesti paar korda olen jäänud õhtul vahele lastele sellega, et vahin rahulikult mingit suva seepi enne magamaminekut… Lapsed siis muidugi peaksid juba ammu magama, aga no ikka imbub ootamatult oma voodist mõni välja, kellel on janu, kellel vaja konnasilmale rohtu panna, kes tahab lihtsalt massaaži..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mu vanem laps veel lasteaias käis, siis ühel õhtul lapsele järele minnes (garderoob riietuvaid lapsi ja neid tagant kiirustavaid vanemaid täis), kuulsin pealt ühe poisi ja tema ema vahelist vestlust. Ema küsis poisilt, kus ta kindad on ja kui poiss neid kuidagi leida ei suutnud, siis süüdistas ema teda pidevas oma asjade kaotamises. Poiss polnud ka kade ja lasi kõva häälega kuuldavale: “Sa kaotad ka pidevalt asju. Kogu aeg käid mööda tuba ringi ja küsid, kus mu rinnahoidja on”. Garderoobi saginasse sigines piinlik vaikus, kui kõik lapsevanemad üritasid teha nägu, et nad ei ole midagi kuulnud.

Teine lugu oli noorema pojaga. Arenguvestlus oli – ema, isa, poeg, lasteaiaõpetaja. Ja õpetaja kiitis poissi, kuidas see on nutikas ja oskab küsida küsimusi, mille vastamisega ta hätta jääb. Tõi näiteks, et oli lugenud lastele lõunaunejutuks mingit nõukaaegset raamatut, mis oli muidu väga tore ja helge, aga üks lugu oli olnud mingist sinise ninaga joodikust. Õpetaja oli muidugi alles poole jutu pealt aru saanud, et pole päris sobiv lugemine, aga kui juba lugema hakati, siis tuli ju asi lõpule viia. Poisil oli olnud selle loo kohta mingi väga sisukas küsimus, mida ma praegu enam ei mäleta. Aga sel ajal, kui arenguvestlusel õpetaja sellest rääkis, teatas poiss, et “aga minu issi joob ka mõnikord kohe väga suure klaasitäie…” – oh pagan, isa mingi karsklane polnud, laupäevaõhtused õlled käisid kõik silmade eest läbi, äkki kuskil midagi muud ka veel näinud- “…coca-colat”. Huh, kergendus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mu vanem laps veel lasteaias käis, siis ühel õhtul lapsele järele minnes (garderoob riietuvaid lapsi ja neid tagant kiirustavaid vanemaid täis), kuulsin pealt ühe poisi ja tema ema vahelist vestlust. Ema küsis poisilt, kus ta kindad on ja kui poiss neid kuidagi leida ei suutnud, siis süüdistas ema teda pidevas oma asjade kaotamises. Poiss polnud ka kade ja lasi kõva häälega kuuldavale: “Sa kaotad ka pidevalt asju. Kogu aeg käid mööda tuba ringi ja küsid, kus mu rinnahoidja on”. Garderoobi saginasse sigines piinlik vaikus, kui kõik lapsevanemad üritasid teha nägu, et nad ei ole midagi kuulnud.

Teine lugu oli noorema pojaga. Arenguvestlus oli – ema, isa, poeg, lasteaiaõpetaja. Ja õpetaja kiitis poissi, kuidas see on nutikas ja oskab küsida küsimusi, mille vastamisega ta hätta jääb. Tõi näiteks, et oli lugenud lastele lõunaunejutuks mingit nõukaaegset raamatut, mis oli muidu väga tore ja helge, aga üks lugu oli olnud mingist sinise ninaga joodikust. Õpetaja oli muidugi alles poole jutu pealt aru saanud, et pole päris sobiv lugemine, aga kui juba lugema hakati, siis tuli ju asi lõpule viia. Poisil oli olnud selle loo kohta mingi väga sisukas küsimus, mida ma praegu enam ei mäleta. Aga sel ajal, kui arenguvestlusel õpetaja sellest rääkis, teatas poiss, et “aga minu issi joob ka mõnikord kohe väga suure klaasitäie…” – oh pagan, isa mingi karsklane polnud, laupäevaõhtused õlled käisid kõik silmade eest läbi, äkki kuskil midagi muud ka veel näinud- “…coca-colat”. Huh, kergendus.

No parem joogu õlut kui suhkruvett.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli 4-aastane poiss vanaemale rääkinud, et emme on suur õllesõber, tal on õllepudelid magamistoa riidekapi põhja peidetud ja tema ei saa enam riidekapis istuda ja vaadata, kuidas emme ja issi seksivad.

Õllepudelid olid mõeldud vanaisale jõulukingiks (talle meeldib proovida erinevaid marke), aga selle teise asja teadmist/vaatamist ei osanud me isegi kahtlustada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

4- aastased teavad sõna vibraator ja mis on seks?? Päriselt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed olid kord omakeskis arutanud kui vanad kellegi vanemad on. Minu laps teatas et tema ema (mina siis) on umbes saja aastane aga võib olla 99. Ta täpselt ei teadvat ise ka😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu 3,5a poeg teatas valjuhäälselt kassa järjekorras seistes: “emme sa ei osta mulle kunagi midagi süüa!” Terve kassajärjekord keeras pilgu minu poole, et näha, mis ema ma olen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

isegi suuremad lapsed on lapsesuuga.11a poeg mõni päev tagasi arutles, et tal hakkab see puberteet vist kohale jõudma, jalad ajavad higi välja. olen talle rääkinud, et puberteedi ajal hakkab higi rohkem tulema, aga ma vist tõesti ei täpsustanud, et pidasin eelkõge silmas kaenlaaluseid, mis lehkama kipuvad. no ja seekord oli siiski liiga paks tekk ja soe tuba põhjuseks, mitte järsult alanud puberteet.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?