Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Teema: Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?

Postitas:
Kägu

Tundub, et just neljastel tuleb neid pärle kõige rohkem 😃
Meie neljane teatas täna minu ema juures värviraamatut värvides äkki surmtõsiselt, et tema issi on vägivaldne!
Teades väga hästi poisi lora ajamise kommet ja ka oma väimeest, ei saanud ema õnneks šokki, vaid valas veel õli tulle ja küsis, et kas emme saab siis iga õhtu peksa… Selle peale vastati sama tõsiselt “jaa!”
Lõpuks küsisime ikka, et mida ta siis täpselt selle vägivaldse all mõtleb?!?
Selgus, et seda kui issi vahel kurat ja veel raisk ka ütleb! 😃

Please wait...
Postitas:
Kägu

4- aastased teavad sõna vibraator ja mis on seks?? Päriselt?

Töötan lasteaias õpetajana ja ka igasuguseid lugusid kuulnud. Aga perekonnad on väga erinevad. Päris mitmed emad vahetavad laste ees sidemeid ja tampoone. Üks ema rääkis oma 6-aastasele lapsele minu juuresolekul hormoonspiraalist, mis tal emakas on, raseduse vältimiseks. Ma isegi ei mäleta, millest see lugu algas, aga läks ikka väga detailidesse. Ka suuremad vennad (õdede puhul pole täheldanud) jagavad väiksematega oma teadmisi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu 5a poeg on jube rahmeldis ja talle sobiva huviringi leidmine on olnud suur peavalu, sest ta saab tavaliselt õpetajatelt palju laita oma püsimatuse pärast. Lõpuks leidsime väikeste poiste tantsutrenni ja peale proovitrenni küsisin, kuidas läks. Laps vastas, et tore oli, aga treener ei meeldinud. Treeneriks oli mingi äge noormees, kes minu arvates ülihästi mu lapsega hakkama oli saanud ja ma ütlesin, et mulle see treener küll meeldis, sest ta ei pahandanud kordagi. Poiss aga sai vist valesti aru, sest järgmises trennis läks ta täiesti suvalise isa juurde ja teatas: “Kas sina teadsid, et mu emme armastab treenerit ja kolib varsti tema juurde?”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli 4-aastane poiss vanaemale rääkinud, et emme on suur õllesõber, tal on õllepudelid magamistoa riidekapi põhja peidetud ja tema ei saa enam riidekapis istuda ja vaadata, kuidas emme ja issi seksivad.

Õllepudelid olid mõeldud vanaisale jõulukingiks (talle meeldib proovida erinevaid marke), aga selle teise asja teadmist/vaatamist ei osanud me isegi kahtlustada.

Kuidas on võimalik, et te ei tea, kus on teie 4-aastane laps sel ajal kui seksite?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ema võttis mind rangelt ette, kuna lapselaps olevat talle öelnud, et “Emmel on aega küll, ta ei tee üldse palju tööd, istub ja vaatab netflixi!”
Ning jah, tõesti paar korda olen jäänud õhtul vahele lastele sellega, et vahin rahulikult mingit suva seepi enne magamaminekut… Lapsed siis muidugi peaksid juba ammu magama, aga no ikka imbub ootamatult oma voodist mõni välja, kellel on janu, kellel vaja konnasilmale rohtu panna, kes tahab lihtsalt massaaži..

Täiskasvanud inimene ja nii ema kui lapsed dikteerivad, mida oma ajaga peale pead hakkama? Sa oled täiskasvanu ja võid Netflixi kasvõi päev otsa vaadata. Miks peaks see su emale korda minema või seda laste eest peitma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu 7-aastane tütar tundis mingi päev huvi minu lapsepõlve kohta, et kui siis nutitelefone ei olnud,et kuidas niiöelda omavahel suheldi jne. Seletasingi,et olid küll telefonid,aga need olid kettaga ja juhtmega seina küljes ja kui minu emmet kodus ei olnud ja ma välja läksin,siis jätsin talle laua peale kirja,kuhu ja kelle juurde läksin ja sõpradel käisingi külas ette teatamata,läksin lihtsalt ukse taha, kui oli kodus,siis oli ja kui ei olnud, no siis ei olnud jne. Laps kuulas põnevusega ja siis küsis: “aga emme, kui sina väike olid, kas siis olid dinosaurused ka?”🤭

Üks päev nostalgitsesin ja kuulasin youtubest 90-ndate muusikat (mr.president, la boushe, mr president jne.)… no jala võttis tatsuma ja…. 7-aastane vaatab ja vaatab ja siis ütleb:”issand, mis vanainimeste muusikat sa kuulad!” 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isiklikult minu laps kohe kindlasti EI teadnud tollal, mis on vibraator, muidu poleks ta Vibratone’i vibraatoriks ka nimetanud. Samas talletavad selles vanuses lapsed kuuldut-nähtut väga eduliselt, nii et küllap see sõna “vibraator” talle kusagilt (nt telesaatest, müügikataloogist – jah, neljaselt ta juba luges suht soravalt) meelde oli jäänud ja “vibratõun”, mida olin tal korduvalt palunud mitte enam kapist välja kiskuda ja väristada, kostab ju pealiskaudsel kuulamisel suht sarnaselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kellegi 4-aastasel oli lausa huvi vaadata seksi?
Mu 10-a ei kannata veel sõnu seksikas, seks üldse kuulatagi. Isegi emme-issi musitamine on väkk tema jaoks. Niipalju kui kuulnud olen, siis tema sõbrad on ka samal arvamusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu vanem tütar arvas peale seda, kui ma olin neil külas käinud, et mister Bean käis nende juures.

Sa käid nii harva oma tütrel külas, et ta ei tunne sind enam ära ja peab sind mister Beaniks? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

4-aastane tüdruk rääkis lasteaias,et emme sõidab issile kainekat. Kust ta seda võttis, ei tea…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps ütles koolis, et meil ei ole kodus süüa, sest ema ostab söögiraha eest raamatuid ja et kui me poodi läheme, siis peame me teda kogu perega kinni hoidma, et ta jälle raamatuid ei ostaks.
Ega see nüüd päris vale pole, sest raamatukauplus on tõesti minu lemmikpood ja paar korda on juhtunud, et kuu lõpus raha suht otsas olnud, aga olen leidnud hea sooduka ja paar raamatut soetanud. Söömata küll keegi seepärast pole jäänud.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Minu vanem tütar arvas peale seda, kui ma olin neil külas käinud, et mister Bean käis nende juures.

Sa käid nii harva oma tütrel külas, et ta ei tunne sind enam ära ja peab sind mister Beaniks? 😀

Jah, ma ei käinud jupp aega peale seda, kui mulle rahadega külma tehti. Pikem lugu, ma ei hakka siin lahkama.
Ma ei tea, kas olen/olin siis tõesti mister Beani moodi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

4-aastased kuulavad väga teraselt, millest vanemad õed-vennad ja lapsevanemad kodus räägivad. Minul seitsmeaastane kasutas koolist avastatud uut sõna “fuck you” ja ma siis selgitasin talle, mida ta päriselt seda sõna kasutades ütleb. Rääkisin, mis on seks ja küsisin, kas ta ikka tahab seda sõna niimoodi igapäevavestluses kasutada. Nooremad lapsed aga istusid seal samas autos, kui selgitustööd tegin. Hiljem üks noorematest lastest rääkis nädal aega järjest lasteaias, et tema ei kavatse iialgi abielluda, sest siis seksitakse ja tema ei kavatse seksida (tema järeldus sellest jutuajamisest oli siis selline).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh, need on need lood, mis välja on tulnud, aga mõelge, kui palju võib veel olla lapse räägitud asju, mille peale kasvatajad-õpetajad teid kõõrdi vaatavad ja omavahel sosistavad, aga mis kunagi teie kõrvu ei jõudnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh, need on need lood, mis välja on tulnud, aga mõelge, kui palju võib veel olla lapse räägitud asju, mille peale kasvatajad-õpetajad teid kõõrdi vaatavad ja omavahel sosistavad, aga mis kunagi teie kõrvu ei jõudnudki.

Ossa iSsand küll. Just nagu kõik inimesed ei teekski keppi, käiks sital ja ajaks möla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tuli üks lugu lapsega veel meelde umbes sellest ajast, kui ta 6-aastane oli. Meil oli olnud koduvahetusperiood (müüsime vana, olime mõned kuud üürikas ning siis soetasime uue elamise) ning sellega seoses olime sunnitud nelja kuu jooksul kaks korda kolimise läbi tegema. Olime end juba uues kodus sisse seadnud, ilmselt mõned kuud seal elanud, kui tellisin kulleriga koju toitu. Laps oli ka parasjagu kodus, kui kotte tuppa toodi ning avas oma toa ukse. Nähes kottidega võõrast meest esikust heitis ta mulle pilgu ning küsis üsna tülpinud hääletooniga: “Emme, kas me peame jälle kolima?”. Kuller mudiugi vastas, et ei pea, kuid ilmselt arvas, et oleme mingisugused sarikolijad või puuküürnikud. Ilmselgelt oli lapsel kolimisest kopp ees 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

selles vanuses lapsed kuuldut-nähtut väga eduliselt, nii et küllap see sõna “vibraator” talle kusagilt (nt telesaatest, müügikataloogist – jah, neljaselt ta juba luges suht soravalt) meelde oli jäänud ja “vibratõun”, mida olin tal korduvalt palunud mitte enam kapist välja kiskuda ja väristada, kostab ju pealiskaudsel kuulamisel suht sarnas

Oma issi ja emme seks on muidugi väkk. Kujuta nüüd ette oma vanemaid oraalseksi tegemas ja anaali proovimas…kuidas tundub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina lindistasin vhs kassetide peale saateid, mida õhtul vaadata ei saanud, sest panin lapsi magama vms. Päeval siis haigete lastega kodus olles vaatasin neid järgi. Õhtusel ajal näidati alkoholi reklaami ka. Mina viinajooja ei ole. Laps siis tagasi aeda minnes rääkis kasvatajale lauaviinast ja tema arvas, et meie kaanime seda kodus. Tegelikult meil seda ei olnud ja veel vähem rääkisime sellest, ainuke võimalus kust ta seda kuulda sai oli reklaamist. Aga proovi sa seda tõestada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi oli FB-s nali, et kuskil lasteaias olevat seinal olnud silt:
“Kallid vanemad! Lepime kokku nii, et teie ei usu kõike mida lapsed kodus lasteaia kohta räägivad ja meie ei usu kõike, mida nad lasteaias kodu kohta räägivad.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühed sugulased hakkasid abielluma neil oli väike poeg. Ju siis räägiti, et pidu tuleb suursugune, esineb bänd ja laud on heast-paremast lookas. Väike poiss siis käis ja kuulutas: Tuleb Taukar ja saab kotletti! Selline arusaam luksusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poes ükskord üks laps jooksis ema juurde mingi mäguasjaga ja ütles: “Ema, selle võime ju osta, see ei maksagi midagi, hinda pole”

Üks (umb 8a) tüdruk nuias kassajärjekorras isalt, et mis need (kondoomid) on? Isa viisakalt püüdis öelda, et pärast räägin, aga tüdruk järjekindallt nõudis, et mis ja mis, siis isa ütles kõva häälega, et need on seksimiseks:P Tüdruk jalutas minema järjekorrast.

Juba eelpool mainitud vanuse asi oli ka mul (olen 40), küsiti et vana ma olen 25?ei. 65?ei.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lasteaednikud võiks siin teemas kohe rohkem kirjutada.
Ise olen kuulnud sellist nalja, et oli hooaja lõpupidu lasteaias ja 1 laps küsis valju häälega, et kas seda mahla võib võtta või on see viina peale mõeldud?
Enda tollal eelteismeline rääkis õhinaga h&m avamisest Tallinnas, et temale kohe niiiii meeldib see pood, et ta suurena ostab endale sinna kohale korteri. 1 võõras naine purskas kõrval naerma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegi 4-aastasel oli lausa huvi vaadata seksi?

Mu 10-a ei kannata veel sõnu seksikas, seks üldse kuulatagi. Isegi emme-issi musitamine on väkk tema jaoks. Niipalju kui kuulnud olen, siis tema sõbrad on ka samal arvamusel.

Vaata selliste laste teemade sisse üritavad end alati ka pedofiilid sokutada ja lasevad fantaasial lennata. Ära kommenteeri neid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koolikatsetel Inglis Kolledžis väitis laps, et töötan postkontoris koristajana. Tegelikult olin rääkinud lihtsal ühel päeva, et koristasin kontoris. Närv sees ja see oli ainus, mis mu töö kohta meelde tuli. 🙂 Ja neil, kes väidavad, et sinna kooli võetakse vastu ainult edukaid ja rikkaid pole õigus- laps sai kooli sisse 🙂

Teine laps tegi sünnipäeva kaardi lasteaias ja tegi mind 10 aastat nooremaks 🙂 Õnneks pole ma 25 aastane (siis oleks kaardli ilutsenud 15).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poeg sai 18, vanaema tuli külla ja tõi pudeli lahjat šampust ( no nii naljaga pooleks, et suur poiss nüüd). Lasime siis samas tuules pojal selle avada, et las harjutab avamist ja maitseb ka (meil alkoholi üldiselt eriti ei tarbita). No poiss pusis ja pusis ja siis käis pauk ja enamus sellest šampast purskas talle kaela.
Järgmisel päeval väikest õde lasteaeda viies teatas see juba uksel, et “aga minu vennal oli eile sünnipäev, vanaema tõi talle pudeli VIINA ja venna kallas enda sellega üle!” 😁

No tõeline labrakas ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul olid töökaaslased külas, oli lõbus jutusumin. 4-aastane tütar asjatas omaette. äkki tütreke tuli ja küsis kõvasti üle laua, et ta leidis minu asjad hulgast väikeste nukkude madratsid ja kas ta võib need mängimiseks võtta.

see jutuke on nõukaaegsest tüdrukutele mõeldud raamatust: “Tütarlapsest sirgub naine”, kus selle näitega selgitati, kui häbiväärne on jätta enda sidemed teistele nähtavale.
Ojaa, ka nii vanu kägusid on siin liikumas 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii hea teema. Hakka või last tegema, et sellist pulli saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olin ise see laps, kes lasteaias kasvatajale naljakaid asju rääkis. Kord näitaks kasvataja küsis, et mida ma nädalavahetusel tegin. Vastasin, et “käisime tädi Maial külas ning ta andis meile tapeeti süüa”. Täpsustamisel selgus, et tegu oli marineeritud punapeediga. Ning üks teine kord ütlesin, et “mu ema sai eile naiseks”. Meil ju kasvatajad kirjutasid üles sellised asjad, neil on vist siiamaani alles see kaustik! Aga ma mäletan seda tapeedilugu ise ka, ning seda peedisöömist tädi Maia juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

4-aastane tüdruk rääkis lasteaias,et emme sõidab issile kainekat. Kust ta seda võttis, ei tea…

Mina 38aastasena ei tea, mida see tähendab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi oli FB-s nali, et kuskil lasteaias olevat seinal olnud silt:

“Kallid vanemad! Lepime kokku nii, et teie ei usu kõike mida lapsed kodus lasteaia kohta räägivad ja meie ei usu kõike, mida nad lasteaias kodu kohta räägivad.”

Oh, see pole nali. Mina olin natuke aega kasvataja, kui oli veel sularaha aeg. Ma vist teadsin iga pere kohta, kus asuvad tagavara uksevõtmed ja kus pere sularaha peidus on.
PS üks ema hoidis oma sularaha peidus lapse lasteaia kapis. No isa ei käinud kunagi lasteaias.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?