Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?

Postitas:
Kägu

Meil oli 4-aastane poiss vanaemale rääkinud, et emme on suur õllesõber, tal on õllepudelid magamistoa riidekapi põhja peidetud ja tema ei saa enam riidekapis istuda ja vaadata, kuidas emme ja issi seksivad.

Õllepudelid olid mõeldud vanaisale jõulukingiks (talle meeldib proovida erinevaid marke), aga selle teise asja teadmist/vaatamist ei osanud me isegi kahtlustada.

Kuidas on võimalik, et te ei tea, kus on teie 4-aastane laps sel ajal kui seksite?

No oli võimalik. Hoolimata sellest, et läks vendadega samal ajal voodisse ja enne kui meie magama läksime, tundus, et magas ka.
Kappi oli pugenud ajal, kui me pesemas olime.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil oli 4-aastane poiss vanaemale rääkinud, et emme on suur õllesõber, tal on õllepudelid magamistoa riidekapi põhja peidetud ja tema ei saa enam riidekapis istuda ja vaadata, kuidas emme ja issi seksivad.

Õllepudelid olid mõeldud vanaisale jõulukingiks (talle meeldib proovida erinevaid marke), aga selle teise asja teadmist/vaatamist ei osanud me isegi kahtlustada.

Kuidas on võimalik, et te ei tea, kus on teie 4-aastane laps sel ajal kui seksite?

No oli võimalik. Hoolimata sellest, et läks vendadega samal ajal voodisse ja enne kui meie magama läksime, tundus, et magas ka.

Ja millal lahkus sealt siis?
Väga väheusutav jutt tundub ausalt öeldes.
Ja kui ka on tõsi, siis see on küll üks selliseid asju, mille pärast mul lapsevanemana oleks häbi ja mida ma ei läheks ka anonüümsena kuskile foorumisse kirjutama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kui ka on tõsi, siis see on küll üks selliseid asju, mille pärast mul lapsevanemana oleks häbi ja mida ma ei läheks ka anonüümsena kuskile foorumisse kirjutama.

Ei tea, millal lahkus. Kui teaks, siis ei oleks see meile ju üllatus olnud ja esimesele korrale poleks teist ja kolmandat korda järgnenud.

Aga et tunda nii suurt häbi, et isegi anonüümses foorumis ei kirjutaks … see on minu meelest lihtsalt poosetamine. Mis see häbi sulle annab? Varem või hiljem saavad kõik lapsed teada, mis seksimine tähendab. Minu jaoks pole tõesti eriliset vahet, juhtus see siis, kui laps oli 4 või oleks juhtunud aasta-paar hiljem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegi 4-aastasel oli lausa huvi vaadata seksi?

Mu 10-a ei kannata veel sõnu seksikas, seks üldse kuulatagi. Isegi emme-issi musitamine on väkk tema jaoks. Niipalju kui kuulnud olen, siis tema sõbrad on ka samal arvamusel.

Jah, ka meie 8-aastased tütred ja 11-aastane poeg teevad “väkk” kõige vähegi intiimsema sõna ja tegevuse peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea, millal lahkus. Kui teaks, siis ei oleks see meile ju üllatus olnud ja esimesele korrale poleks teist ja kolmandat korda järgnenud.

Aga et tunda nii suurt häbi, et isegi anonüümses foorumis ei kirjutaks … see on minu meelest lihtsalt poosetamine. Mis see häbi sulle annab? Varem või hiljem saavad kõik lapsed teada, mis seksimine tähendab. Minu jaoks pole tõesti eriliset vahet, juhtus see siis, kui laps oli 4 või oleks juhtunud aasta-paar hiljem.

Jah, mul oleks häbi, et minu lapsel on nii ebatervelt noores eas huvi vaadata kellegi seksi, eriti veel oma vanemate oma.
Minu lapsed on kolm-neli aastat vanemad ja neil puudub antud teema vastu igasugune huvi. Nad teavad, kuidas saadakse lapsi, aga neil puudub seksi vastu seksuaalne huvi, mis on minu meelest ka eluterve.
Kui nelja-aastane tahab vaadata teiste inimeste seksi, siis mulle tunduks, et ma olen millegagi mööda pannud kuskil, ja mul tõesti oleks häbi. Kui see on sinu jaoks poosetamine, siis ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, mul oleks häbi, et minu lapsel on nii ebatervelt noores eas huvi vaadata kellegi seksi, eriti veel oma vanemate oma.
Minu lapsed on kolm-neli aastat vanemad ja neil puudub antud teema vastu igasugune huvi. Nad teavad, kuidas saadakse lapsi, aga neil puudub seksi vastu seksuaalne huvi, mis on minu meelest ka eluterve.
Kui nelja-aastane tahab vaadata teiste inimeste seksi, siis mulle tunduks, et ma olen millegagi mööda pannud kuskil, ja mul tõesti oleks häbi. Kui see on sinu jaoks poosetamine, siis ok.

Kuna meil ka 8-aastased kaksikud ja vanim poeg (11-aastane) pole kunagi kapis istumas käinud ja ka 3-aastane mitte, siis eeldan, et karjakaupa perverte meil kodus siiski ei kasva.

Muide, selle peale, et 4-aastane “seksi vastu seksuaalset huvi” tunneb, poleks ma isegi tulnud. Laps ise seletas a`la “uni ei tulnud ja tahtsin näha, mis te teete”, aga et sellele seksuaalne alatoon juurde mõelda, selle peale annab ikka tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna meil ka 8-aastased kaksikud ja vanim poeg (11-aastane) pole kunagi kapis istumas käinud ja ka 3-aastane mitte, siis eeldan, et karjakaupa perverte meil kodus siiski ei kasva.

Muide, selle peale, et 4-aastane “seksi vastu seksuaalset huvi” tunneb, poleks ma isegi tulnud. Laps ise seletas a`la “uni ei tulnud ja tahtsin näha, mis te teete”, aga et sellele seksuaalne alatoon juurde mõelda, selle peale annab ikka tulla.

Ta ju teadis, et te seksisite, kui vanaemale seda rääkis. Miks nelja-aastane teab, mis on seks ja milline see välja näeb?
Lisaks oli tal huvi ja soov seda uuesti näha. Ei ole veits imelik su meelest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu õepoeg tegi ka umbes seal 3-4-aasta vanuselt mu emale ettepaneku seksida. Oli lasteaias kelleltki kuulnud, et see pidavat olema mingi tore asi, mida suured inimesed teevad, ilma et ta tegelikult oleks aru saanud, mis see on.

Võibolla siinse postitaja laps ka ei näinud pealt üldse mitte seksimist vaid lihtsalt näiteks kuidas ema ja isa voodis pikutavad ja tegi sellest kuidagi mingid omad järeldused kuna oli kuulnud, et seks on miski mida suured inimesed kahekesi voodis teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta ju teadis, et te seksisite, kui vanaemale seda rääkis. Miks nelja-aastane teab, mis on seks ja milline see välja näeb?
Lisaks oli tal huvi ja soov seda uuesti näha. Ei ole veits imelik su meelest?

Minu viiene teab ka, mis on seks – nimelt see, kui mees ja naine musi annavad ja ühes voodis magavad. Telerist on näinud ja lasteaiakaaslastelt kuulnud. Peidab end ka vahel kappi, mängib peitust. Ma millegipärast ei usu, et kõnealune laps nüüd vanemate kapis istus mingi huvi ja soovi pärast seksi uuesti näha, vaid et tema jaoks oli see lihtsalt mäng ja seiklus. Veits imelik tundub mulle hoopis see, et mõni täiskasvanud naine siin neljase juttu nii tõsiselt võtab. Ma lapse ema jutust sain aru, et laps on paad korda kapis istunud ja rääkis vanaemale, et käis seksimist vaatamas, mitte et ta seda ka reaalselt nägi. Võimalik, et vanemad läksid magama ja midagi seal magamistoas üldse ei toimunudki.

Aga teemasse – lasteaias kunagi küsiti, mis tööd kellegi vanemad teevad. Meie laps oli vastanud, et issi on kodus boss (tegelikult ettevõtja, ehkki sageli töötab tõesti kodus) ja emme käib tööl välismaa onudega juttu ajamas (töötasin tol ajal ühe välisriigi saatkonnas tõlgina).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla siinse postitaja laps ka ei näinud pealt üldse mitte seksimist vaid lihtsalt näiteks kuidas ema ja isa voodis pikutavad ja tegi sellest kuidagi mingid omad järeldused kuna oli kuulnud, et seks on miski mida suured inimesed kahekesi voodis teevad.

Natuke üle ei hinda neljase seosete loomise oskusi? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke üle ei hinda neljase seosete loomise oskusi? 😀

Mulle tundub küll see täiesti adekvaatne selgitus. Võib täiesti nii olla. Kohe saabub perekooli pedofiil ja selgitab meile kõigile, kuidas lapsed on palju targemad kui meie selles osas, aga teda ei tasu tähele panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte küll minu kohta. Laps tuli lasteaiast ja ütles, et õpetaja ütles, et on valged ja pätid ja valged panevad pätid vangi. Ehmatasin ja jõudsin mõelda korraks, et täitsa tore õpetaja on vist hulluks läinud. Tegelikult oli nii, et lapsed mängisid vargaid ja pätte. Õpetaja seletas, et vargad on ka pätid ja lapsed peaksid hoopis politseinikke ja pätte mängima ja politseinikud panevad pätid vangi.
Lapsel pole veel r tähte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ikka ei usu et see kapis olemine päriselt toimus. kas neljane suudaks istuda kapis nii vaikselt. uksed on kapil kinni. kuskilt ta peaks saama piiluda. lõpuks peaks ta ootama seni kuni mõlemad vanemad on jäänud magama ka. ta peab seda ka aru saama et nüüd magavad mõlemad.

Please wait...
Postitas:
talent

Jõin kulinal vett, kui ämm helistas. Näitasin lapsele (13) lõua ja silmadega, et võta vastu. Vanaema küsimise peale, et kus ema on, vastas poiss, et joob praegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1.klassis ütles õpetaja, et kahjuks jääb laulukoori proov ära, sest ta peab kuhugi minema, aga äkki kellegi ema või isa tahab tulla kooriproovi tegema.. noh, et laulate niisama. MInu laps teatas, et tema ema tuleb kindlasti, kuna ema laulab niiii ilusti (no keskmisel tasemel pean viisi) ja mängib väga hästi klaverit (klimerdasin talle kuskil külas koerapolkat).

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida naljakat/huvitavat on lapsed teie kohta rääkinud?