Esileht Väikelaps Mida õhtuks süüa teete?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mida õhtuks süüa teete?

Postitas:

Naised väikeste lastega, kes te käite ka tööl … mida tööpäeva õhtutel süüa teete? Äkki saan siit mõned head, kiired ja lihtsad ideed. Kui õhtul kella kuue või poole seitsme ajal koju jõuda, siis ei viitsi enam suurt vaaritamist ette võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama probleem. just vaja ideid, et söök sobilik oleks ka väikestele lastele. endale teeks mida iganes ja ilmselt ei teekski üldse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tööl ei käi aga püüan varuda sügavkülma võimalikult palju kana, liha, juurikaid, kala jne. Tavaliselt kui on kiiresti midagi vaja siis sobivad on ju supid näiteks: kalasupp, frikadelli supp jne… ja veel kiriemini läheb kui kartul, porgand, sibul jms on ka külmutatult ja siis ju lihtsalt keeduvette visata ja valmib kiiresti 🙂
Eile tegin näiteks õhtul kiiresti kanasuppi, homme teen kartulit ja maksakastet 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teen ise hakkliha ja panen parajad portsud kile sisse ning sügavkülma. eelmisel õhtul võtan ühe portsu (300-500g, oleneb kui paljusööjaid on) sulama. sellest hea kotlette või hakklihakastet järgmisel päeval valmistada. keedukartul, praekartul, kartulipuder või tatar kõrvale ja valmis. makaronid hakklihaga valmivad samuti väga kiiresti.
hea kiire toit on ka broilerimaksa kaste kartulitega või kartulipudruga. praetud kanaliha filee juustuga, kõrvale riis või kartul.
eriti lihtne on soojendada eelmisel (nt vabal) päeval valmistatud suppi.
kartulipudru (kartul keeb ju üsna kiiresti, eriti kui väiksed tükid keema panna) sisse praadida singitükikesi, lisaks panna sinna ohtralt võid, piima ja natuke värsket tilli, külm piim kõrvale – kiire toit ja nii hea söök, et viib keele alla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakklihakastet, kotletid, makaronid, hakklihaga, Riis hakklihaga grillkaste, porgand. Hakkliha teen ise´, ei osta poest ega turult. Täna teen loomalihakastme, mis jääb homseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurviljade, hakkliha ja riisi hautis. Selle tegemiseks kulub umbes pool tundi. Igati tervislik ja toitev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suppi teen juba valmis eelmisel 6htul nt seljankat,6htul keedan kartulit mis on eelmisest 6htust juba kooritud ja k6rvale sealiha ananassidega naiteks,magustoiduks kuidas kunagi,kas mingi kook,voi pirukat tee juurde ja loomulikud puuviljad.kui tean juba ette et ei joua toolt kell 19 siis eelmisel ohtul teen peaaegu koik valmis nii et ainul praen voi keedan valmis ja koik,siis magustoiduks tuleb nt jaatis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan valmistoitu: täidisega pannkoogid, sushi, toorpasta seentega valmib ruttu, wok juurviljadest, ahjukala jne. liha meie peres eriti ei sööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tööpäev lõppep kell 17.00 ja koju jõuan kell 17.45 ja ei ma pääse toidu vaaritamisest. Iga kord pean ikka ühe korraliku ja mehise toidu tegema. Ja no ega ei võta ju kaua aega. Kell seitse, pool kaheksa juba sööme terve perega.
Igasugu valmistoidud on täiesti välistatud. Ise asi kui see pole kusagilt söögikohast kaasa ostetud praad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.toidutare.ee//retsept.php?id=1855
Minu viimase aja lemmik, saab valmis 15-20 minutiga ja maitseb hästi kõigile, eriti kui väike hapukooretörts ka peale panna. Mugavuse mõttes tegin selles retseptis mõned omapoolsed muudatused. Porgandit ma aja kokkuhoiu mõttes ei riivi, vaid lasen saumiksri otsa käivas mini köögikombainis mõnekünme sekundiga puruks. Sama teen sibulaga. Ei tule ehk küll nii mahlane, kuid ma ausõna ei viitsi porgandit riivida ja sibulat käsitsi hakkida. Ja kuna värsket peterselli mul ka kodus pole, siis kasutan kuivatatud varianti, mille lisan viimase haudumise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.toidutare.ee//retsept.php?id=6310
Seda retsepti kasutan, kui ei viitsi midagi kokata. Niisama on igav, aga panen paprika ja suitsusingi tükke sisse. Väga hea, kiire ja kerge vaevaga. Mõni õhtu olen pitsarulle ka teinud, kasutan külmunud lehetainast. Alati võib tervislikku kapsast kõrvale närida 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Mida õhtuks süüa teete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.