Esileht Lapse ootamine Mida olete näinud UH 5. nädalal

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mida olete näinud UH 5. nädalal

Postitas:

Tere,

mul homme arstiaeg, rasedust 5+2, olen lugenud, et südametööd peaks juba näha olema, aga kuidas tegelikult on? on lootust homme kinnitust saada?

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 10:45; 17.02 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli eile esimest korda arst, nädalaid oli 5+5 ja peale korrapärase lootekoti polnud muud veel midagi näha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei pruugi näha olla, sh südametööd. Hea aeg esmasele vastuvõtule minna on 7.-8. nädal, siis ei tule seal tagasi paanikas, kas laps on elus või mitte, sest liiga vara oli.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul polnud ka 6+0 midagi peale lootekoti näha (rebukotti vist natuke mingi nurga alt oli ka).

Pigem ei soovita nii vara minna. Ise olin üsna löödud kuna olin ka kuulnud/lugenud et peaks näha olema ja peale arstilkäiku suutsin end veenda et ongi kõik pahasti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, nii vara südametööd ei ole näha

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurte valude ja määrimise tõttu tehti alguses palju UHsid:

5+0 tühjus

5+6 lootekott, vastas 5+4

6+6 südametöö, vastas 6+4

 

Kõige varem olen näinud südametööd 6+2, vastas 6+0. Mina sinu asemel lükkaks aega edasi, südametööd homme kindlasti ei näe.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, nii vara südametööd ei ole näha

Mina käisin esimesel 5+5 ja oli näha nii beebi kui hästi pisikene värelus, mille kohta arst ütles, et tegu on südametööga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi mitte midagi veel olla aga samas VÕIB südametöö olla ka. Nii vara ei tasu minna ja ämmakas ei pruugi teha ka uh nii vara vaid ainult veretesti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ju oleneb kellel millal ov toimunud on. Osadel 5+ l6pus sydametöö näha, osadel ei ole peale lootekoti midagi. Pika tsykli v6i tsyklihäire järgselt ei pruugi veel midagi olla, kui ov jääb hiljaks. Arvestus käib esialgu päevade järgi, see on siis see 28 päevane tsykkel. Ise ei käi kunagi nii vara, milleks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nii vara lähed? Riskirase/ivf? Nii vara ei soovita minna, sest seal ei pruugi midagi näha olla. Teiseks ma isegi ei tea kas nii vara arvele võetakse (mind ei võetud, oli stimuleeritud rasedus ning kontrolliti kas emakasisene ja tagasi pidin minema alles 9+ nädalal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jah riskirase, vanus 40 ja kaks katkemist enne just olnud. Üks 15. aastane ka olemas küll 🙂

Käisin ära, lootekott kenasti näha, vereproovid olid väga ilusad, ei küsinud küll palju oli, aga progesteroon ja hcg mõlemad ilusad nagu arst ütles. Määras mulle siiski ka igakjuhks gepretixi ja nüüd võtan seda siis ka , suguelu ei soovita ja elame päev korraga, pöidlad peos. Uus visiit kahe nädala pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 10:45; 17.02 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin 5+4, siis oli näha lootemuna ja rebukott. Südametööd ei tuvastatud. Kui järgmine kord läksin (siis oli juba 9. või 10.nädal), oli südametöö olemas, loode olemas – pisikesed käe- ja jalaalged ka näha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Mida olete näinud UH 5. nädalal