Esileht Kodunurk Mida olete pakkunud 2a sünnipäevalaual?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mida olete pakkunud 2a sünnipäevalaual?

Postitas:

Esimene kord siis lapse sünnipäeva pidada- kodus. Külalisteks nii täiskasvanud kui ka lapsed (vanuses 1-8).
Ise olen mõelnud, et võiks olla kartulisalat, viinerid, porgand,kurk tipikastmega, mingisugune morss…..mida veel? Mis erit i hästi peale läheks lastele, mõtlen just mingeid snäkke? Soovitage palun. Sooja toitu (kartul, liha) pole vist mõtet teha? Ja kahevahel kas peaks olema tort või kringel või mõlemad. Jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakun: tellisin ühe kalavaagna ja ühe lihavaagna, kartulisalatit ning rosoljet. Lastele lisaks kindlasti viinerid. Teen puuviljavaagna ning juurikavaagna tipikastmega. Kartuli ja lihaga päris kindlasti mässama ei hakka.
Magusaks teen napoleoni kooki ja tellin ilmselt ühe kringli ka:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kotletid või lihapallid on hea panna lauale, siis eelpool nimetatud salatid ja tipid, võib olla ka ntx küpsised magusad ja soolased jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka kartulikröpsud suuuured lemmikud, mida vahel harva peol saab:)
mul laps juunis sündinud (sai 2), seega tegime öues ja pikniku stiilis, nii et lapsed mängides ja möödaminnes pistsid midagi pöske, seega oli: porgand, kurk, paprika ja dipp. Lihapallid, juustupulgad. Viineripirukad. Kartulisalat. Mul lapsele meeldib hirmsasti ka keedetud muna, nii et neid sai ka tehtud. Ja siis need kartulikröpsud. Toas vöiks ka pizza sobida.
Magusaks oli kommi, küpsist ja sünnipäeva tort. Tegin mönusa porgandikoogi, mida sai ka soovi korral näppude vahelt süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://toidupildid.blogspot.com/search/label/%C2%A4%20L%C3%95BUSAT%20LASTELE

Äkki leiad sellest blogist midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Mida olete pakkunud 2a sünnipäevalaual?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.