Esileht Väikelaps Mida olete pakkunud 2a sünnipäevalaual?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mida olete pakkunud 2a sünnipäevalaual?

Postitas:

Esimene kord siis lapse sünnipäeva pidada- kodus. Külalisteks nii täiskasvanud kui ka lapsed (vanuses 1-8).
Ise olen mõelnud, et võiks olla kartulisalat, viinerid, porgand,kurk tipikastmega, mingisugune morss…..mida veel? Mis erit i hästi peale läheks lastele, mõtlen just mingeid snäkke? Soovitage palun. Sooja toitu (kartul, liha) pole vist mõtet teha? Ja kahevahel kas peaks olema tort või kringel või mõlemad. Jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lähevad hästi magusaks vahvlid, pähklid (need ise küpsetatud ja keedetud kondentspiim vahel), jäätis, jäätisekokteilid erinevate mahladega, kompott. Ei pea olema alati koogid tordid. Minu 5 aastased ei armasta näiteks ültse kooke torte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed ei söö enamasti ei torti ega kringlit. kui siis miskid väga pisikesed suhupistetavad ampsud. vb kui teed magadala küpsisetordi kahekihilise ja lõikad pisikesteksruutudeks järgmisel päeval ja peale asetad miski marja vms kaunistuse…
Rõhuks kurgikrokodillile ja apelsinisiilile ja miskitele puuviljakassidele ja muule seesugusele.
täiskasvanutele võid kartulisalati vms salati teha ja kõrvale mingid lihapallid vms(kui sa just ise miski suurt ei taha vaaritada)

näidised http://www.google.ee/search?q=cucumber+crocodile&hl=et&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ADcpT72zH8z58QOM4cTUCQ&sqi=2&ved=0CCoQsAQ&biw=1400&bih=825
ja muud seesusugust

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 15:04; 02.02 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui viitsimust, võid nt. pitsapirukaid või lihapirukaid teha, mida lastel hea kätte võtta ja süüa. Ise olen pakkunud veel nt. võileibu salatiga. ehk veel puuvilju -viinamarjad. õunad, pirnid…
Olen olnud sünnipäeval, kus olid ka tikuvõileivad, isetehtud lihapallid…
sooja toitu jah, ei hakkaks tegema.
Tordi võtaks kindlasti, kringlit ilmselt mitte. Lapsel ikka hea meel, kui tordi pealt küünalt saab puhuda. Ise olen võtnud pildiga kohupiimatordi, siis saab valida, mis lapse lemmikteema on.
Jäätist ja kokteile ei hakkaks pakkuma, liiga palju mökerdamist, lisaks poleks kindel, kas kõik lapsed talvisel ajal jäätist söövad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ahjus kanakoibi terve plaaditäie. Kõrvale oli kartulisalat, kurgid, kirsstomatid jms snäkid st kartuleid ei keetnud ja klassikalises mõttes sooja toitu ei pakkunud. Kanakoivad läksid jube hästi peale, sest see ikkagi naturaalne liha võrreldes viineritega. Tort oli ka, see nagu sünnipäeva sümbol, kuhu ikka 2 küünalt peale panna ja koos lapsega ära puhuda. Meil on traditsiooniks saanud, et tellime mingi pildiga või erikujulise tordi igaks sünnipäevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie küll aastase lapse sünnipäeval oli suuremate laste ja ka täiskasvanute seas suur hitt kana nuggitsad ehk tegelikult viilutasin kana kintsuliha ja panin soola pipra ja tilliga päevaks maitsestuma. Kausis segasin enne valmistamist kana riivsaiaga ning viskasin kiiresti pannilt läbi, et sai kinni jääks ning panin küpsetuspaberil ahju järelküpsema. Kõik sõid ja kiitsid.

Suvisel sünnipäeval läks jälle lastele ka kana hästi peale. Tegin sellised kana juurvilja vardad, mis grilliti. Samas saaks ka seda talvel ahjus teha.

Meie perele läheb peale salat ilma kooreta. Kartul, sibul, kurk (värske ja hapu) tomat ning mida iganes veel mõttesse tuleb. See segada vähese soola, pipra ja õliga kokku. Sööb suur ja väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse 2 aastasel sünnipäeva laual oli nii klassikaline kartulisalat mille kõrvale pakkusime sellised pisikesed juustuga vorstid ( nagu viinerid ainult väiksemad ja juustuga ).
Juurde oli veel muidugi makra,porgad , värske kurk, krõpsud, dipikastmed .
Ise tegin mini singi ja hakkliha pitsasid ( need kadusid ka kõige rutem ).Tegin väikseid viineripirukaid ka veel lisaks.
muidugi oli ka puuvilju ning kõige lõpuks üks suur korralik vahukoore, kohupiima virsiku tort ( sai samuti otsa ).
Muidugi oli samuti lapsi 1-8 aastaseni ning oma 10 täiskasvanut.
Järgmine aasta kindlasti kordan söögilauda, eriti neid mini pitsasid/pirukaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.245476028861061.58117.100001959974952&type=3

siin head ideed tervisliku kraami sättimiseks lastele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 15:04; 02.02 14:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Mida olete pakkunud 2a sünnipäevalaual?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.