Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida õppida – loodusturism vs veebispetsialist?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mida õppida – loodusturism vs veebispetsialist?

Postitas:

Mõtlen siin lapsega kodus olles tuleviku peale. Mul on juba kõrgharidus olemas (MSc), aga pole valitud erialaga päris rahul, tahaks midagi uut ja praktilist õppida. Kuna elan Tartus, siis vaatasin Tartu Kutsehariduskeskuses õpetatavaid erialasid. Silma jäid loodusturism (sest hetkel juba olen loodusteadlane) ja multimeedium ehk veebispetsialist. Äkki keegi siin on juba vastava hariduse/elukutsega ja oskab kommenteerida selle plusse ja miinuseid. Ja kuidas on hiljem perspektiivi tööd leida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 15:16; 23.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina õppisin mõni aasta tagasi seal seda veebindust, siis oli küll eriala nimetus veebidisain ja e-kaubandus – praeguseks eriala nime veidi muudetud.

Veebidisainist ja e-kaubandusest oli asi paraku äärmiselt kaugel – õppeaineteks oli programmeerimine, excel, word, powerpoint masinakiri, kõrgem matemaatika, inglise keel, linux jms. Photoshop oli ettenähtud ühel semestril, nendest tundidest jäi ka suur osa ära. Õppejõud ei teadnud täpselt ise ka, mida ta õpetama peaks meile. E-kaubandusega seotud aineid polnud üldse (kõige lähedasemad olid kaubanduse alused ja üldine majandusõpetus)

Läksin ka õppima pärast ülikooli lõppu, seetõttu ehk tundus veel eriti nutune see olukord. Kogu õppekorraldus tundus kuidagi suvaline ja ained justkui mahu pärast õppekavva pandud.

Ühesõnaga mina kahjuks pettusin. Ehk on nüüdseks olukord parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur-suur aitäh Sulle info eest! Vaatasin, et Mainori kõrgkoolis saab ka õppida multimeediat ja veebitehnoloogiat, aga kas ka Tartus, see kodulehelt kahjuks ei selgunud. Eks siis peab järgi uurima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 15:16; 23.02 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan selle vana teema üles. Kas keegi Mainoris multimeediumi õppinud? Kuidas õppimine oli ja kas töö leidmine läks ladusalt? Kõik kogemused/arvamused oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida õppida – loodusturism vs veebispetsialist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.