Ise olen teinud ühe pere koolilastele selliseks ühiseks kingiks korraliku pastapliiatsi ja oma laps/mees on ka saanud ja on väga kiitnud, et on ikka hulga parem, kui tavalisega.
Füüsilistest kinkidest pakuks üldistavana selles vanuses mingid nuputamis-, (ruubiku-kuubik jms), meisterdamis-, kaardi-, lauamängud (neid annab siis vastavalt vanusele ka erienvaid otsida), kui vähegi selliseid koostegevusi eelnevalt on tehtud. Reaalse põgenemistos külastuse asemel saab ka põgenemistoa sarja lauamänge mängida. Kui lugevad lapsed, siis raamat on sellises vanuses veel ka väga oodatud kink olnud (eriti, kui veel juba teada sobivas sarjas uus raamat ilmunud). Minu laps sai vanavanematelt sarnaselt teiste lastelastega rahakoti, mis ka kõigil kasutusse läksid. Sokid/sussid on (vanemate) lastelaste poolt pigem vähekasutust leidnud.
Kuna siiski tegemisit veel mitte päris teismelistega, kes tahavad kaugeneda vanematega ja vanavanematega koostegemistest , ja koosolemised praegu veel hinnas, siis mõtleks ehk mingisuguse koostegemise ja ühise emotsiooni peale sõltuvalt siis enda võimalustest kaasa lüüa ja/või võimalike erinevas vanuses lastelaste huvisid silmas pidades ( kinos-, teatris, muuseumis käik, uisutamine, suusatamine, koerarakendisõit/jalutus jne)