Esileht Pereelu ja suhted Mida paarid koos teevad?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Mida paarid koos teevad?

Postitas:

Üks ärkab 6, teine 8. Koolilapsed (algklassid) teevad endale ise pudru ja võtavad külmkapist eelmisel õhtul valmis tehtud võileiva kõrvale.
Üks tuleb töölt 5, teine 8.
Lapsed söövad kella viiest tulnu tehtud õhtusööki, pessu.
Tuleb 8 inimene. Mõni sõna juttu ehk koolitöö üle vaadata. Head ööd lapsed.
AK, kell on 21.30, kella 6 inimene läheb magama. Üks film ja kella 8 inimene läheb magama.
Ja nii see maksuraha Eestisse tulebki – tõesti ei näe teineteist.
See paar ei tee koos mittemidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin pikad nimekirjad kirjutasid, mida kõike nad koos mehega teevad, et kus teie väikelapsed sel ajal on, kui teie mehega kahekesi seda kõike teete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei ole enam aastaid mehega midagi koos teinud, v.a. suuremate riigipühade puhul ühe või teise vanemate külastamine või sugulaste matused. Vanasti käisime kinos, teatris, reisidel, spaades, pidudel, jalutamas, väljas söömas, külas, seksisime jne. Minu arvates oli meil hea suhe. Kuni ükskord paar aastat tagasi mees teatas, et tema on ju alati olnud nõus kõike tegema, milleks mina teda sunnin ja et tema sooviks vahel midagi sellist ka teha, mida tema tahab. See teema on jutuks tulnud lugematudi kordi – tema ei tahagi midagi taha, aga kui mulle meeldiks midagi teha, siis ta võib ju minu pärast ära kannatada, sh ka seksi. Minu meelest jällegi pole normaalne, et suhtes tehakse midagi sellepärast, et teine sunnib. Kui ka vahel mehe poolt tuleb nt algatus, et “lähme teatrisse” ja mina ütlen “jah”, siis tuleb kohe, et nagunii ma valin jälle mingi sellise etenduse, mis ainult mulle meeldib. Tema ise ei vali, ei osta pileteid, ei korralda ööbimisi-transporte – ehk siis jääb ära. Või kui kutsub jalutama, siis peale minu jah-sõna selgub alati, et on külm, tuuline, palav, uni vms. Ühesõnaga jääb ära. Kas seks jääb alati ära. Tema on väljaspool tööaega mu arust alati kodus. Minust on saanud töönarkomaan, väljas käin kas lastega või sõbrannadega ja kodus tegelen ainult kodutööde või tööasjadega ja väldin kodus olekut nii palju kui võimalik.

Probleemi lahendada ma ei oska – mehe arust on probleem minu peas kinni ja temal ju probleemi pole.

Lapsed ei taha ka lahkuminekust kuuldagi.

Mina tunnen, et minul saab karikas iga hetk lõplikult täis. Unistan erinevatest viisidest kuidas jäljetult kaduda. Kahjuks ei ole mul enam nii palju enesekindlust alles jäänud, et lahutust algatada.

Oleks ma ometi kohe alguses aru saanud!

Ei tea, kui vanad te olete, aga lõhnab keskkeakriisi ja/või armukese järele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin pikad nimekirjad kirjutasid, mida kõike nad koos mehega teevad, et kus teie väikelapsed sel ajal on, kui teie mehega kahekesi seda kõike teete?

Mu vanem tütar on 13. Tema tahab harva meiega kaasa tulla. Vahel on siis tema vennaga kodus vahel poiss kaasas. Vanaema vaatab paari kuu tagant nädalavahetusel väiksemat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 00:53; 12.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin pikad nimekirjad kirjutasid, mida kõike nad koos mehega teevad, et kus teie väikelapsed sel ajal on, kui teie mehega kahekesi seda kõike teete?

Päris tihti vaatab vanaema meie last meil või viime tema juurde, samuti mehe tädi. Kui neid poleks, leiaks lapsehoidja, kohe tõega, sest ega siis laste pärast ei saa elu seisma jääda. Aga laps üldiselt on väga lihtsa iseloomuga ja selline uudishimulik. Teda igale poole kaasa võtta ja tegemistesse kaasata on lihtsalt puhas rõõm. Mingit undamist ja jonni pole. Pigem vastupidi, kui kuskil käime, siis tal ka huvitav ja silmaring avardub. Ja laps kaasas ei võrdu meie jaoks – aega teineteise jaoks üldse pole ja kogu aeg peab lapsega tegelema. Toon lihtsa näite – hommikul mängis vaikselt legodega oma toas pool tundi ja meie jõudsime ilusti samal ajal seksida 😉 Kinnise uksega vannitoas muidugi!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 11:49; 12.10 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu siingi mõni kirjutas, siis laste kõrvalt kippus deitimine soiku jääma. Õnneks saime aru ja läheneme nüüd asjale täitsa teadlikult. Vähemalt korra kuus aga tavaliselt üle nädala käime koos kuskil. Kas väljas söömas, teatris, kontserdil või ka viime lapsed ära ja oleme lihtsalt kodus kahekesi. Aeg-ajalt lähme hommikul koos trenni ja selle võrra hiljem tööle.

Korra aastas käime kahekesi reisil (4-5 päeva) ning paar korda aastas võtame vaba nädalavahetuse spaas vms.

Lapsed (2, 7, 11) on vanavanematega või siis palgatud lapsehoidjaga. Samas suur laps on juba nii suur, et kui nt sõpradele külla lähme, siis ta hea meelega vaatab ka väiksema järgi ning saame mehega õhtut nautida.

Üks kindel harjumus on veel, argipäeva õhtuti võtame vähemalt 15-30 min, et tõesti koos olla. Kui lapsed magavad ja ilma ekraanideta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin pikad nimekirjad kirjutasid, mida kõike nad koos mehega teevad, et kus teie väikelapsed sel ajal on, kui teie mehega kahekesi seda kõike teete?

Küsiti ju, et mida me nüüdsel ajal koos teeme. Meil näiteks on lapsed suured, sest tegime nad õigel ajal – noortena. Üks mõte meil just oli see, et saaks keskea-eelikuna rahulikult võtta ja elu parimaid aastaid nautida, mitte 38-40 aastasena veel imikut või väikelapsi kantseldada.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 21:29; 13.10 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei tee, korra kuus käime vast koos poes. Meie töö- ja vaba aja graafikud ja töölkäimise kellaajad on täiesti erinevad ning lisaks käib mees vabadel päevadel vanematekodus abiks (2-3 päeva korraga). Ühiseid vabu päevi tulebki meil kuus heal juhul 1-2 ja ka need veedame koos lastega, mitte kahekesi.

Mina ei ole sellise eluga juba ammu enam rahul, mees probleemi ei näe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin pikad nimekirjad kirjutasid, mida kõike nad koos mehega teevad, et kus teie väikelapsed sel ajal on, kui teie mehega kahekesi seda kõike teete?

Suurte laste vanematena ütleks, et väikeste lastega on ju palju lihtsam 🙂 Meil ei ole ka mitte kunagi nii olnud, et lapsed on minu rida ja mehel omad tegemised.
Isegi laste lasteaiast toomine on ju koostegemine. Meil olid mõlemad lapsed samas lasteaias (laste vanusevahe 2 aastat) ning õhtul koordineerisime oma töölt tulekud nii, et lasteaias saime kokku.
Kuid nagu ei mäleta, et midagi päris kahekesi ka tegemata oleks jäänud. Aega seksimisekski leidis näiteks palju rohkem kui nüüd, mil lapsed 16 ja 18 🙂
Ning lastega koos on tegelikult väga tore olla. Parem nautige seda, sest see aeg möödub kiiremini kui arvata oskate…
Pigem on nüüd käes aeg, kui nt käime rabas kahekesi, sest lastel on muud tegemised. Varem käisime küll ka, aga koos lastega.
Viimasel kahel aastal oleme käinud aastas korra reisil vaid kahekesi. Igapäevaselt käime koos õhtuti jalutamas; vahel hommikul enne tööle minekut käime kohvikus.
Kinos käime ka. Või teatris. Sõltub tujust. Kui lapsed olid päris väikesed, umbes 4 ja 2 aastased, käis meil kord nädalas ühel õhtul ühe tuttava tütar lapsehoidjaks. Ning meil oli siis kino- ja kohvikuõhtu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mehest täiesti võõrdunud ja olen rahulolematu, aga ei oskagi kuskilt alustada. Oleme aastaid tööle pühendunud ning tegeleme ka pesamunaga eraldi. Sisuliselt üks hoiab last ja teine on tööl ja vastupidi. Vaba aja veedame eraldi.

Mida te oma partneriga koos teete nt tööpäeva õhtul ja nädala vahetusel ja kui sageli seda juhtub?

Ja seda “pesamuna” oli ikka vaja teha…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida paarid koos teevad?