Esileht Hobinurk Mida pähe kevadel jooksma minnes?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mida pähe kevadel jooksma minnes?

Postitas:

Oskate anda head ideed (ja ehk mõne lingi), mida panna pähe kevadel jooksma minnes. Mul olemas küll müts ning buffi keeran peapaelaks, aga ilusate päikseliste ilmadega tahaks, et ka otsaesine päikest saaks. Olen mõelnud kõrvaklappide peale, aga ei oska kohalikust kaubandusest leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lükka see buff siis otsaeest kõrgemale 😀 Tukaomanikuna ei saa ma probleemist üldse aru – pole ükski müts otsaees, ikka tukast kõrgemal, et tukka vormituks ei vajuks 😀 Ja ma kevadeti käingi koguaeg peapaelaga

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 13:30; 16.03 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadiseks ajaks otsi mingi õhuke spordinokkmüts -”  ilusate päikseliste ilmadega” pole otse näkku ja lagipähe kõrvetav päike küll see mida sa soovida võiksid.

https://www.mysport.lv/ee/jooksumutsid.html

Kõrvaklapid:

https://www.noortehnik.ee/korvaklapid-sportimiseks/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Proovisin buffi siis otsa eest kõrgemale lükata – sellega libises ka kõrvade pealt ära. Kõrvad ongi mul kõige rohkem külma- ja tuulekartlikumad.

Ja kõrvaklappie puhul mõtlesin pigem selliseid – ainult et mida kannataks tihti pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Proovisin buffi siis otsa eest kõrgemale lükata – sellega libises ka kõrvade pealt ära. Kõrvad ongi mul kõige rohkem külma- ja tuulekartlikumad.

Ja kõrvaklappie puhul mõtlesin pigem selliseid – ainult et mida kannataks tihti pesta.

Aga buffi eelis peapaela ees ongi ju see, et sa saad seda vajalikust kohast, nt kõrvade pealt, laiemaks tõmmata. Kuklalt tõmba madalale. Või on sul kuidagi väga veider väike pea…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 13:30; 16.03 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Proovisin buffi siis otsa eest kõrgemale lükata – sellega libises ka kõrvade pealt ära. Kõrvad ongi mul kõige rohkem külma- ja tuulekartlikumad.

Ja kõrvaklappie puhul mõtlesin pigem selliseid – ainult et mida kannataks tihti pesta.

Aga buffi eelis peapaela ees ongi ju see, et sa saad seda vajalikust kohast, nt kõrvade pealt, laiemaks tõmmata. Kuklalt tõmba madalale. Või on sul kuidagi väga veider väike pea…

Kukla pealt ei saa lõpmatuseni alla ka tõmmata, kael tuleb ette. Mul ka kõik sirgelõikelised peapaelad või mütsid korralikult kõrvu katta ei suuda. Või on sul kuidagi väga veidrad kõrgel asuvad kõrvad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Mida pähe kevadel jooksma minnes?