Esileht Kodunurk Mida pakkuda külalistele söögiks-näksimiseks?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Mida pakkuda külalistele söögiks-näksimiseks?

Postitas:

Ma väga tihti pidu ei pea, ja hulka külalisi ei kutsu, seega oleks vaja veidi teie nõu ja abi 😀
Külla tuleb 10 inimest. Esialgu lähme välja grillima, seega õues söömiseks on liha+salat+joogid.
Hiljem tuppa tulles mõtlesin lauale panna makaroni/kartulisalatit + 1 võileivatort. Mida nende kõrvale veel pakkuda, ehk midagi kergemat? Hapukurki? Singirulle? Andke mõni hea idee 🙂
Hilisemaks näksimiseks viinamarjad+juustukuubikud, dipikaste lihapallidega. Tort on ka. Mis te arvate, kas läheb liialt paljuks, või peaks midagi värsket lisama?
Ja kuna ma oma külalised organiseerisin reede õhtuks, paar tundi peale tööd, siis ma arvan, et läheb ka veidi kiireks.
Püüan neljapäeval asjad ära osta, mõni üksik asi jääb reedese päeva peale.
Üldiselt ma kujutan ette, kuidas ma ise orgunnin ja mässan nende toitudega. Kui kõik õnneks läheb, oleks super.
Nii, et toidualased soovitused/kogemused oleksid teretulnud. Mida lihtsam minul, seda parem :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest pingutad üle. Kui õues grillite, siis tulla tulles on ju kõigil kõhud täis. Makaroni/kartulisalat jääb tõenäoliselt järgi. Võibolla igaks juhuks võiks see olla siiski, aga ma sellele võileivatorti küll ei lisaks. Näksimise paneks kohe tuppa tulles lauale. Dipikastet teeks paar-kolm sorti, lisaks lihapallidele paneks juurde veel aedvilju (porgand, kurk, hapukurk, lillkapsas vms) ja võibolla ka nt juustu või kartulikrõpse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kodunurk Mida pakkuda külalistele söögiks-näksimiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.