Esileht Kodunurk Mida peale hakata vana pesumasinaga

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mida peale hakata vana pesumasinaga

Postitas:

..mis on töökorras? Netiportaalides neid palju müügil. Niiet tõenäosus sellest lahti saada kaduvväike. Mida teie teinud olete v kuhu viinud? Vigaseks ennast ka ei tahaks maksta hävitamise eest.. 🙁 Asukoht Tallinn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]..mis on töökorras? Netiportaalides neid palju müügil. Niiet tõenäosus sellest lahti saada kaduvväike. Mida teie teinud olete v kuhu viinud? Vigaseks ennast ka ei tahaks maksta hävitamise eest.. 🙁 Asukoht Tallinn[/tsitaat]

Tere,mina soovitan näiteks panna http://www.spunk.ee kuulutus ,et annan ära pesumasina(või üks kõik mis portaali)seal on pidevalt pesumasina kuulutused üleval,et kui mõni tekibki läheb nagu soe sai ja tingimuseks näiteks ,et järgi tulemisega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui müügist pole huvitatud ja asi töökorras, siis ka panekstin spunki, või 10 sendiga osta.ee lehele.
Aga kui tahad hävitamisele viia, siis ikka sulle makstakse mitte sa ise ei maksa ennast vigaseks – suvel viisin nt vana kineskoop monitori kuusakoskisse ja oleks ka selle eest väikese raha saanud (vihma kallas ja titt kisas autos ja ei viitsinud selle 1 euro pärast jännata) aga vastavalt kaalule makstakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin vana külmkapi ostasse 0.1 sendiga. Selle hinnaga ta ka läks, aga kindel nõue oli, et ostja peab ise järgi tulema ja kolmandalt korruselt alla viima. Seda ka tehti ja ma olen enam kui rahul.
Kusjuures külmkapi osa ei töötanud, korras oli vaid sügavkülm. Seega usun, et töökorras pesumasina eest saad natuke rohkem rahagi. Aga kindlasti ei tasu \”ahneks\” minna ja arvesta, et võibki vaid selle 0.1 sendiga minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina panin vana külmkapi ostasse 0.1 sendiga. Selle hinnaga ta ka läks, aga kindel nõue oli, et ostja peab ise järgi tulema ja kolmandalt korruselt alla viima. Seda ka tehti ja ma olen enam kui rahul.
Kusjuures külmkapi osa ei töötanud, korras oli vaid sügavkülm. Seega usun, et töökorras pesumasina eest saad natuke rohkem rahagi. Aga kindlasti ei tasu \”ahneks\” minna ja arvesta, et võibki vaid selle 0.1 sendiga minna.[/tsitaat]

Jummel kus inimesel on vaba aega! Teha pilt, panna see ostasse üles ja siis sebida seal ja vastata võimalikele küsimustele – ning lõpuks teenida euro või paar… Peaasi, et kellegile tasuta ära ei annaks!
Väiklus on selle asja nimi.

Teemaalgatajale, pane kuulutus või siia Perekooli, küll tahtajaid leidub kes selle ka 5.korruselt alla sikutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on vana ja kasutatud kodumasinast lahti saamisega selline kogemus. Kuulutasin hulk aega, et annan külmutuskapi tasuta ära. Tõesti, täiesti töökorras ja korralik Electroluxi külmik oli. Erinevates kohtades kuulutasin, aga ainsatki huvilist ei olnud.
Kui panin kuulutuse, et müün (ja hind ei olnud sugugi kuigi odav), siis oli soovija paari päevaga olemas.

Kuulutasin buduaaris.

Sama saidi kaudu olen maha müünud nüüdseks mitu kasutatud kodumasinat ja lahti olen saanud mõne päevaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 11:22; 16.03 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lootusekiir kirjutas:[/small]

Jummel kus inimesel on vaba aega! Teha pilt, panna see ostasse üles ja siis sebida seal ja vastata võimalikele küsimustele – ning lõpuks teenida euro või paar… Peaasi, et kellegile tasuta ära ei annaks!
Väiklus on selle asja nimi.

Teemaalgatajale, pane kuulutus või siia Perekooli, küll tahtajaid leidub kes selle ka 5.korruselt alla sikutavad.[/tsitaat]
On kll palju vaba aega, olen kodune. Pildid tegin korralikud, kirjeldus oli põhjalik. Mul ei olenud see suureks vaevaks, vähemalt ei pidanud ma otsima autot, inimesi, kes kapi kolmandalt korruselt alla veaks ja maksma selle käitlemise eest kuskil vastavas kohas.
Ostja sai 0.1 sendi eest endale külmkapi(suure, 180cm ja Elektroluxi oma), mille parandus läheb maksma mõnikümmend eurot. Võitsid mõlemad. Mis selles halba on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lootusekiir kirjutas:[/small]

Jummel kus inimesel on vaba aega! Teha pilt, panna see ostasse üles ja siis sebida seal ja vastata võimalikele küsimustele – ning lõpuks teenida euro või paar… Peaasi, et kellegile tasuta ära ei annaks!
Väiklus on selle asja nimi.

Teemaalgatajale, pane kuulutus või siia Perekooli, küll tahtajaid leidub kes selle ka 5.korruselt alla sikutavad.[/tsitaat]
kle, küsimus ei ole teenimises, vaid kolast lahti saamises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lootusekiir kirjutas:[/small]

Jummel kus inimesel on vaba aega! Teha pilt, panna see ostasse üles ja siis sebida seal ja vastata võimalikele küsimustele – ning lõpuks teenida euro või paar… Peaasi, et kellegile tasuta ära ei annaks!
Väiklus on selle asja nimi.

Teemaalgatajale, pane kuulutus või siia Perekooli, küll tahtajaid leidub kes selle ka 5.korruselt alla sikutavad.[/tsitaat]
Mina näiteks ei käigi vaatamas kohti kus asju tasuta jaotatakse, ikka sealt vaatan kus müüakse. Ei viitsi mina sõdida ja tõestada, et mina olen just see hädiseim kes asja tasuta vajab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina näiteks ei käigi vaatamas kohti kus asju tasuta jaotatakse, ikka sealt vaatan kus müüakse. Ei viitsi mina sõdida ja tõestada, et mina olen just see hädiseim kes asja tasuta vajab.[/tsitaat]See haakub juba minu komentaariga. Tasuta ei saanud ma kuude kaupa on külmikust lahti, panin müüki (üsna kallilt) ja paari päevaga oli ostja olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 11:22; 16.03 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks 10a vana pesumasin rikki. Arvestasime, et remont poleks enam mõistlik.
Alguses panin Spunki (jutt juures, et rikkis jne). Leiduski soovija, kes hakkas transporti orgunnima. Ei tulnud lubatud päeval ega ka uuel lubatud päeval. Pesumasin seisis nädal aega keset tuba (et oleks mugav välja viia, pidi ju keegi kohe-kohe tulema).
Siis otsisin ja leidsin (vist Soovist) kellegi, kes ostab kokku rikkis kodumasinaid. Väike telefonikõne ning sama päeva õhtuks oli masin ära viidud ja 5 eurot maksti veel pealegi:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Mida peale hakata vana pesumasinaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.