Esileht Ilu ja tervis Mida pidades silmas ostest elektroonilist hambaharja?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mida pidades silmas ostest elektroonilist hambaharja?

Postitas:

Tere perekooli rahvas kes hoolitseb oma hammaste eest!
Külastasin hiljuti hambaarsti ja ta soovitas investeerida korralikku elektroonilisse hambaharja. Sest inimene ise pole tahes-tahtmata füüsiliselt nii võimekas,et oma hambad nii puhtaks saada tavalise hambaharjaga kui see on võimalik elektroonilise hambaharjaga. Nüüd surfangi aliexpressis ja hinnad kõiguvad seal elektrooniliste hambaharjaste seas tohutult. Kõige odavamad on miskit 2eurosed reisi hambaharjad ja liiga kallid on juba üle 500eurosed. Teksid on pikad ja inglise keel NII perfekne nüüd ka pole ja viitsi kõike läbi lugeda. Äärmisel juhul võin tellida kaks hambaharja kui asi seda väärt on. Palju ma ei reisi. Tegelikult ei reisi üldse.Teenin miinimumpalka. Ja sinna ega kuskile mujale hambaarstile pole vajadust minna,et seal arstilt rohkem infot küsida. Küsin Teie kogemusi. Et kust olete ostnud, millele soovitate tähelepanu pöörata. Hea hind oleks ühe elektroonilise hambaharja kohta mitte üle 30euro.
Ette tänades vastust ootama jäädes Naine 33 aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oral-B hambaharjad nt Expertis maksavad u 25 eurot ning olen kasutanud aastaid, vahetusharjasid muidugi hiljem juurde ostnud.

Kui pesed esimest korda elektrilise harjaga, siis arvesta kohe ette, et tundub imelik – vibreerib ja suriseb. Aga juba teisel-kolmandal korral harjud ära ning edaspidi ei märkagi seda vibratsiooni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 08:24; 10.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin philips sonicare, hind 300.-
pesin kolm korda ja rohkem ei soovi. kuidagi see pinin käib ajudest läbi, hambapastaga harja suhu panek ebameeldiv, kui hammastele masina panen siis käib lõualuust valujutid läbi.
kasutan oma rocksi hambararja edasi

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest inimene ise pole tahes-tahtmata füüsiliselt nii võimekas,et oma hambad nii puhtaks saada tavalise hambaharjaga kui see on võimalik elektroonilise hambaharjaga.

Oot, mis mõttes???

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pole kuulnudki sellisest hambaharjast. Kas see käib kuidagi läbi arvuti või mismoodi? Mul on elektri(line) hambahari. Meeldb see, mille hari puhastab ringikujuliselt, samas reklaamides loetakse paremaks ultraheliharja, mis minu jaoks lihtsalt võdiseb. Kui peaks uue ostma, siis mina ostan Oral B jälle.Arvestama pead sellega, et täpselt nagu tavahambaharju vahetad iga teatud aja tagant, peab ka elektrihambaharjaotsikuid vahetama ja needki pole odavate killast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka see Sonicare hambahari ostetud suure hurraaga ja mina seda omale suhu panna ei suuda.
Hari teeb selliseid mikrovõnkeid, mis minul samamoodi lõualuust ja kogu koljust läbi lõikavad, võimatu taluda.
Ei saa üldse aru, kuidas on võimalik Sonicare’i kasutada. Ja veel kiita ka! Kõige jubedam hambahari, mida elus olen proovinud. Samas minu jaoks on elektrilised kõik väga jubedad, ka varasem Brauni oma jäi sahtlisse seisma. Aga Sonicare troonib jubeduste tipus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina ei suuda Sonicare’i kasutada, aga minu abikaasa näiteks peseb sellega nüüd ja on väga rahul. Kui ma Sonicare’iga pesen, siis on selline tunne, et hambad kukuvad suust välja (nii suured võnked ja surin). Öeldakse jah, et sellega harjub, aga ma ei harjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnudki sellisest hambaharjast. Kas see käib kuidagi läbi arvuti või mismoodi?

Paljud harjad käivad tõesti läbi arvuti (nutitelefoni), nt neil on oma äpp, mis saab sulle täpselt näidata, kust sa juba puhastanud oled ja kust veel tuleb puhastada, ning peavad ise arvet otsakute kasutuse ja väljavahetamise üle.

Mul on ka see Sonicare hambahari ostetud suure hurraaga ja mina seda omale suhu panna ei suuda.

Sa peaks saama kiirust reguleerida, et alustuseks harjumiseks kasutada väiksemat kiirust. Teiseks, ära suru harja vastu hambaid, nii et võnked läbi pea käivad. Sonicare puhastab, kui hari vaid kergelt hambaid puudutab. Sellega harjub ruttu ära. Tervise huvides tasub ära kannatada.

Oot, mis mõttes???

Elektrilised/elektroonilised harjad puhastavad palju tõhusamalt kui inimene ise, kui ta just ei viitsi 20 minutit järjest nühkida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:58; 10.03 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on head Oral B hambaharjad, kas näiteks see? Või kui mitte, siis mis sellel halvasti on?

https://www.k-rauta.ee/p/oral-b-d16-teen-sens/648v

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on head Oral B hambaharjad, kas näiteks see? Või kui mitte, siis mis sellel halvasti on?

https://www.k-rauta.ee/p/oral-b-d16-teen-sens/648v

Selle puuduseks on natuke kõrge hind, ilmselt ilusa kirju käepideme tõttu. Täpselt sama funktsionaalsusega lihtsa helesinise saad vähemalt 25.- odavamalt.

Funktsionaalsus: iga 30 sek tagant teeb pisikese pausi ja 2 min tagant natuke pikema pausi, et aidata aega loendada. Tulukesed käepidemel näitavad, kui akut tuleks laadida.

Veel odavama Oral-B elektrilise hambaharja puhul (Expertis hetkel 27,90) ei ole aku täituvuse märguandetulukest ja märku annab 2 min täitumisel.

Minu pojal on see odavam ja meil mehega need sutsu kallimad (u 40-60.- sõltuvalt ostukohast ja sellest, kas on lisaotsik kaasas või mitte), pesemisel justkui mingit vahet pole, vahemärguanded aitavad võibolla paremini planeerida, et kui kaua miskit kohta pesta. Vahetusharjad ja akulaadijad on kõigil samasugused.

https://www.expert.ee/et/c/hambaharjad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 08:24; 10.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Sonicare, esimesel korral pesin nii, et pisarad olid silmis (mitte valust, aga see vibratsioon tundus lihtsalt nii intensiivne). 3-4 päevaga harjusin ära, enam ei saa arugi, et kuidas see alguses nii intensiivne tundus. Ja hambad on ikka oluliselt puhtamad kui tavalise hambaharjaga pestes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sonicare pesemistulemus on ikka kordades parem kui oralB, aga saan aru, miks see esialgu harjumatu on. Olles harjunud oralb surinaga lõikab see tõesti alguses pealuust läbi. Aga pärast pesemist on kohe tunda, kui suur on puhtuse vahe võrreldes oralb ja käsiharjaga.
Siin on täiesti teadusartikkel 6kuulisest elektrilise hambaharja kasutusest, milles sonicare on iags grupis parem, kuid võrreldes käsiharjaga on tulemus mõlemal parem: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9487838

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see Philips Sonicare DiamondClean Smart, väga puhtaks teeb. Hambaarst ka tõdes, et hammaste ja igemete seisund on palju parem. Muidu käsitsi võis puhastada palju tahes, ikka olid igemed ärritunud. Äpp on ka olemas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 11:58; 10.03 16:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Mida pidades silmas ostest elektroonilist hambaharja?