Esileht Ilu ja tervis Mida pidades silmas ostest elektroonilist hambaharja?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mida pidades silmas ostest elektroonilist hambaharja?

Postitas:

Tere perekooli rahvas!
Külastasin hambaarsti ja ta ütles,et parema suuhügieeni tagamiseks tuleks investeerida elektroonilisse hambaharja,sest inimene tahes-tahtmata pole võimeline füüsiliselt nii puhtaks tavalise hambaharjaga hambaid pesema kui elektroonilise hambaharja. Nüüd surfangi aliexpressis. Hinnad kõiguvad ikka väga. Kõige odavamad on miskit 2eurosed reisi elektroonilised hambaharjad ja osad 550eurosed ja kallimad.
Mida silmas pidada ja millised on Teie kogemused ja kust soovitate osta?
Mainin veel,et sinna hambaarstile ma enam ei lähe nii,et sealt uurida ma enam ei saa.
Ette tänades vastust ootama jäädes Naine 33 aastane.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algatuseks osta Selverist Oral-B 5-eurone patareidega ja vaata, kas on abi. Kui ei sobi, võid edasi nuputada. Minu jaoks on need hambaharjad täiesti piisavad ja suurepärased vahendid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles oli pikk teema sellest, soovitan üles otsida ja läbi lugeda. Lühikokkuvõte oli see, et Oral-B soovitatakse ära unustada ja osta kas Philips Sonicare või Xiaomi (töötab samal põhimõttel nagu Sonicare, aga soodsam, samas korralik). Ning osad Käod olid mõistagi veendunud, et nemad mingil juhul nii suurt raha välja ei käi ja nühivad käsiharjaga edasi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 08:40; 10.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemustest saan soovitada Philips Sonicare-i. Ostsin 4 aastat tagasi, endiselt töötab probleemideta ja suuhügieen pole kunagi nii hea olnud. Igati väärt investeering oma tervisesse, hambaarstil käies kulub ka tänu sellele vähem 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/elektriline-hambahari-300/

Siin on ilmselt kõik kirjas, hiljutine teema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsiharjaga saab piisavalt puhtaks ja piisavalt põhjalikult. Tuleb lihtsalt see 2min. ära kannatada ja tehtud. Käsiharju tuleb ka muidugi mingi aja tagant vahetada uuema vastu. 10a järjest ei kannnata nühkida. Kui poole aasta takka uuendada ei eksi. Ise pesen pea aasta enne , kui uue ostan.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsiharjaga saab piisavalt puhtaks ja piisavalt põhjalikult. Tuleb lihtsalt see 2min. ära kannatada ja tehtud.

Ja mis selle käsitsi nühkimise eesmärk peaks olema, kokkuhoid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 08:40; 10.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Philips sonicare teeb mingi 7000 harjaliigutust minutis, niipalju ei tee käsi nende paari minuti jooksul kindlasti mitte. Philipsiga on mul hambakattu palju vähem, mis muidu ikka vähemalt kord aastas puhastamist nõudis.
Oral B vitality oli mul ka aastaid, töötas küll ja olin rahul, aga puhastamise vahe on märgatav. Philips vajab natuke harjumist, sest ta teeb sellist puuri moodi surinat, mis on päris tugev võrreldes OralB vaikse jõuramisega.
Aliexpressist ostsin ka viimase philipsi, töötab 2-3a juba, samuti ostan sealt harju, olen rahule jäänud, ka lasteharjad on väga head ja pehmed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud nii Oral B kui Philips Sonicare hari. Sonicare julgen soovitada küll, on vaiksem ja mugavam kasutada. Hambad saavad mõnusalt puhtaks, õrnu hambakaelu ei tee valusaks (kasutan õrna harjapead ka), aku peab vastu ülipikalt (laen umbes iga kahe kuu järel). Hambaarst ka kiitis, et hästi puhastatud hambad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Mida pidades silmas ostest elektroonilist hambaharja?