Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida plaanite osta Ikeast?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 141 )

Teema: Mida plaanite osta Ikeast?

Postitas:
Kägu

Peagi avatakse Tallinnas Ikea. Mida plaanite sealt osta? Kuidas kvaliteet on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei hakka seda aliexpressi jura kokku tassima. Pehkinud saepuruplaat

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käterätikud, patareid, mõnda lampi on ja vaja ning voodipesu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis sellel saepuruplaadil viga? Eluilmas ei hakka omale soetama täispuit riidekappi. Milleks? Mööbel seisab mul ühe koha peal, mitte ei kõnni ringi, et oleks oht suureks kulumiseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma pole nende valikuga kursis. Aga ma pole siiani leidnud Eestist pakutavast valikust voodit, mis mu vajadusele vastaks. Ja ma ei taha mingit ilmaimet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte midagi.
Kuna ma olen aastate jooksul üürikasse sealt igasugust kraami ostnud, siis tean, et enamus asjadel kvaliteediga suurt pistmist pole. Nagu Jysk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Voodipesu, köögividinaid ja võib-olla ka mänguasju.
Praegu on majapidamises IKEA käärid, keedupotid, diivanipadjad, klaase ja taldrikuid, kontoritarbeid, voodipesu, üks kunstlill ja laualamp. Ostetud väga erineval ajal ja erinevatest riikidest, aga peavad vastu :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Padjad ja tekid on normaalse hinnaga ja kvaliteetsed. Mööbliga on nii- ja naasugust kogemust. Mööblit pigem ei ostaks, ehkki väljanägemine on hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna pärispoodi Eestisse ei tule, siis ilmselt ei kavatse midagi osta. Tahan ikka katsuda ja näha. Käin nagunii sageli Rootsis ja kui midagi vaja, ostan sealt IKEAst.
Lisaks võin oma mütsi ära süüa, et Eestis ei ole hinnad nii soodsad nagu Rootsis või vähemalt ei teha selliseid allahindlusi.
Analoogne asi oli ka H&Miga- paraku on jäänud Eestis nende allahindlused naeruväärseks, samas kui Rootsis suudetakse kogu poetäis kaupa 70% alla hinnata. Mitte nagu meil, kus 70% alla hinnatud on kogu poe peale vaid kaks asja, üks neist suurus XXs ja teile 5XL.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuule sealt haa ja emmist poleks midagi osta isegi 90 prossa allahindlusega. Jubedad halvasti istuvad lõiked, halb kvaliteet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule sealt haa ja emmist poleks midagi osta isegi 90 prossa allahindlusega. Jubedad halvasti istuvad lõiked, halb kvaliteet.

Ja IKEA on täis kvaliteetkaupa? Need kaks poodi on täpselt sama tase- üks lihtsalt riidepood ja teine müüb kodukaupu ja mööblit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel on kodusisustus olemas, juurde osta ei plaani midagi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja IKEA on täis kvaliteetkaupa? Need kaks poodi on täpselt sama tase- üks lihtsalt riidepood ja teine müüb kodukaupu ja mööblit.

Ma pole seda väitnud. Kuid IKEA mööblil on enamasti vähemalt väga normaalne välimus. Erinevalt ha ja emmi riietest, et ok matrjal pole kõige parem, aga oleks siis normaalne tegumood. Kas mööbel peaks olema ilmtingimata täispuit??? Miks? Raskepärane, raske liigutada. Mida tähendab massiline täispuidu kasutamine mööbliks loodusele? Vähesed saavad sellise hinnaga mööblit üldse omale lubada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Patereisid, led lambipirne, köögitarvikuid, voodipesu. Kõike vastavalt vajadusele. Samas, minu elu see Tallinna vahelao avamine eriti palju lihtsamaks ei tee, käin nagunii üsna tihti Riias komandeeringus ja siis hüppan vajadusel ka Ikeast läbi. Sellise pudi-padi ostmiseks tasub alati kassade poolt ennast sisse nihverdada, siis ei ole vaja kogu seda labürinti läbi käia.

Minu majas on üsna palju Ikea mööblit, aga enamus sellest ei ole orignaalkujul või originaalotstarbel kasutatav. Ikeas on ka hea hinnaga täispuitmööblit, millega annab väga palju huvitavat ette võtta. Näiteks nende pisike RAST kummut on inspireerinud väga paljusid seda omal moel tuunima ja oma sisustusega sobitama. Siit leiab inspiratsiooni. Sellisteks isetegemise projektideks on Ikea igati tänuväärne algmaterjaliallikas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kevadel ostsin Billy raamatukapid. Siiani korter haiseb nende järele. Ei tea, kas värv v mis, aga häirib küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et veebipoodi tulevad müügile riiulid Kallax, lauaplaadid Linnmon, laualamp Magnarp, Hultet bambuskardinad, Tertial kirjutuslauavalgusti, Strala Holiday Christmas Winter valgusstseen ja Strala Pendant lamp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole seda väitnud. Kuid IKEA mööblil on enamasti vähemalt väga normaalne välimus. Erinevalt ha ja emmi riietest, et ok matrjal pole kõige parem, aga oleks siis normaalne tegumood. Kas mööbel peaks olema ilmtingimata täispuit??? Miks? Raskepärane, raske liigutada. Mida tähendab massiline täispuidu kasutamine mööbliks loodusele? Vähesed saavad sellise hinnaga mööblit üldse omale lubada.

Mis kiiks sul selle täispuiduga on, et sellest jahud kogu aeg? Kaks varianti ongi- täispuit või IKEA mööbel? Ma ei taha saepurust kappi, mis on igas kolmandas Eesti kodus. Või kui tahan, siis peab see olema odava hinnaga. Kui mujal suudetakse odavtooteid alla hinnata (H&M, IKEA, Zara… mis iganes) siis võiks suuta ka Eestis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ihun hulk aega hammast juba kapp-riiulite peale, mida pesuruumi seinale riputada. Garderoobis on samasugused juba olemas – sada aastat varem ostetud Soomest ja teeninud hästi oma tugeva konstruktsiooni ja lihtsa kokkupanemise funktsionaalsusega. Lisaks, nõud…..tahaks juurde/välja vahetada igasuguseid igapäevaseid taldrikuid, klaase jm, millele on tekkinud kraapimis-/lõikamisjäljed jne. Asi on selles, et mul Ikea kaupadega nö järg sees.

Igal juhul, ma kvaliteedi üle ei kurdaks väga, mingid suva veebipoed ja Jysk jm on võrreldes Ikeaga ikka tõeline saastaladu. Ja kui ma ausalt ütlen, siis ka mingi Aatrium jm “jubestiilsed sisustuskaubamajad” müüvad teinekord ikkagi sellist ebakvaliteetset p…..a, et valus hakkab. Tekib küsimus, et milleks ometi ma peaksin 700 eurot veel peale maksma, Aatriumis kui Ikea on kvaliteedi poolest täpselt sama hea??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kiiks sul selle täispuiduga on, et sellest jahud kogu aeg? Kaks varianti ongi- täispuit või IKEA mööbel? Ma ei taha saepurust kappi, mis on igas kolmandas Eesti kodus. Või kui tahan, siis peab see olema odava hinnaga. Kui mujal suudetakse odavtooteid alla hinnata (H&M, IKEA, Zara… mis iganes) siis võiks suuta ka Eestis.

Täispuitu ei taha, saepuruplaati ei taha… Millest sinu mööbel siis on – metallist, plastmassist, kangast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks endast lugupidav perekoolikas Ikeast ega H&M-ist midagi ei osta. Good for you!
Ikeas on ju igas erinevas hinnaklassis tooteid, erinevaid materjale jne.
Ise olen ostnud täispuidust mööblit, nõusid, voodipesu, vaipu, säilituskarpe jne. Kodu ei ole üleni Ikea, aga mõningaid asju siiski on. Ei saa üldse millegi üle kurta. Lihtsalt ära osta kõige odvamat, nende asjade kvaliteet vastab ka hinnale.
Praegugi on nimekiri asjadest, mida vaja oleks, aga vaatan, kuidas hinnatase on, saan juba u 25 euro eest Riias poes käidud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna hakkame uut kodu sisustama, siis ostaks mitmeid asju. Hetkel on välja vaadatud täispuit kummut, kardinad, paar riiulit jne. Loodetavasti need tulevad ikka ka e-poodi müüki, eks näis muidugi, mis hinnaga. Kui hinnavahe nt Lätiga arvestatav, siis sõidan juba sinna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täispuitu ei taha, saepuruplaati ei taha… Millest sinu mööbel siis on – metallist, plastmassist, kangast?

Tegelikult täispuidu ja odava saepuruplaadi vahele jääb küll igasuguseid moodsaid materjale, mis võivad (aga ei tarvitse) välja näha vägagi puidusarnased, aga olla tunduvalt vastupidavamad kui mingi IKEA junn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult täispuidu ja odava saepuruplaadi vahele jääb küll igasuguseid moodsaid materjale, mis võivad (aga ei tarvitse) välja näha vägagi puidusarnased, aga olla tunduvalt vastupidavamad kui mingi IKEA junn.

Jah kindlasti, ma ei olegi väitnud, et IKEA on kvaliteedi etalon. Ta näeb ok välja ning on tavalisele inimesele taskukohane. Palun too meile linke siin Eestist müüdavast kvaliteetsest mööblist, mis poleks kirvehinnaga keskmise palga teenijale ja saab terve elamise sisustada. Ning ühtali hea valik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sel ikea kvaliteedil viga on? Meie kõva mööbel on suures osas sealt ja ma ei näe küll, et kvaliteet halb oleks. Eriti hea kvaliteediga on just sarpuruplaadistmööbel. Saepuruplaat on saepuruplaat, aga enamasti on disain väga kole. Ikeal on just disain hea. Pildiraame, suuri, enam ei osta sealt. Diivanit ausalt ka mitte.
Potid-pannid ja klaasid(kui ilusad on eriväljaande omad!) ja limiteeritud väljalase nõudest, on kõik väga hea kvaliteediga.

Puitmööblit ma ei taha, sest see on kallis ja ma ei kavatse oma vanamoodasa mööbliga hauda minna. Ma tahan selle välja vahetada, kui mood muutub ja ikea hindade puhul on see võimalik. Pappi pole lihtsat. Laste mööbel samuti. Praegu on neil lahtikäivad ikea diivani tüüpi kastidega voodid, aga 15-aastaselt vb ütlevad, et titekas ja tahaks uut. Vanad Kallax kapid on sellise kvaliteediga, et siiani nagu uued.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Plaanin osta ühe põrandalambi ja kaks suuremat kapimoodulit, millest ehitan riidekapi. Ma olen päris palju Ikea tooteid “ärahäkkinud”. Mõnus nokitsemine.

Kvaliteedi üle ei saa küll nuriseda. Ühel saepuruplaadist kummutil oli defekt, kuid see jäi sissepoole ja ei viitsinud tagasisaatmisega jamada.

Tellisin On24-st kaks voodikasti lapse voodi alla. Eesti toode ja tuli juppidena. Ma ei ole ühtki mööblitükki sellise kirumise ja ropendamisega kokku pannud. Pole ka algaja ega kobakäpp. Jupid lihtsalt ei sobinud kokku ja puidul oli palju defekte. Kokku need lõpuks sain ja kaugelt paistavad normaalsed, kuid nüüd tean, et pean ettevaatlikum olema. Ikeast pole sellist saasta saanud, kuigi olen ka odavaid asju ostnud.

Nagu siin juba mainiti, siis Ikea pluss on hea disain. Aga noh, see on ju ka maitse asi, paljudele see “scandi” ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

Ei ole kunagi sealt midagi ostnud ja ei plaani sealt ka nüüd midagi osta. Seega ei oska midagi head ega halba öelda ka kvaliteedi ega millegi muu kohta. Olen oma elus kohanud nende lõhnaküünlaid, ahjuvormi ja vaipa, seega minimaalsed kokkupuuted.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi sealt midagi ostnud ja ei plaani sealt ka nüüd midagi osta. Seega ei oska midagi head ega halba öelda ka kvaliteedi ega millegi muu kohta. Olen oma elus kohanud nende lõhnaküünlaid, ahjuvormi ja vaipa, seega minimaalsed kokkupuuted.

A mis vastad siia teemasse siis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mette-Merithh

A mis vastad siia teemasse siis?

Vastan, sest jõlgun hetkel siin perekoolis ja oli ju küsimus 🙂 Kui on küsimus, siis vastan kui aega on üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakka nüüd selle pärast Tallinna sõitma, mul Riia lähemal ja ammu ostan juba, mis vaja on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks võin oma mütsi ära süüa, et Eestis ei ole hinnad nii soodsad nagu Rootsis või vähemalt ei teha selliseid allahindlusi.

Lätis on hinnad tunduvalt odavamad kui Rootsis, loodan, et ka meid arvatakse ida-euroopa hulka.

Lähiajal pole plaanis osta midagi, käisin suve alguses Lätis ja sain kõik, mida oli vaja.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 141 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida plaanite osta Ikeast?