Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida plaanite osta Ikeast?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 141 )

Teema: Mida plaanite osta Ikeast?

Postitas:
Kägu

Noh Ikea fännid, kas olete juba tellinud midagi? Kaugema kandi rahva peale on kohe “hoolega” mõeldud, kojuvedu 70€. Peab ikka sooda olema, et sealt tellida.

Millisest mööblipoest sulle tasuta kaup Kivi-Vibulasse tuuakse?

A millisest poest sulle 2,50 eurosed patareid 70€ eest koju tuuakse? Annan vihje- Ikea 😉

No kes läheb ikeasse ainult patareide pärast? Need osta oma kohalikust a&o-st. Sina vist pead kirikus peksa saamise eest ka 70 eurot maksma!

Sa vist ei saanud asjale pihta hästi?

Vahet pole mida sa sealt tellid, transport ikka 70€ (nt Tartusse). Sinu arust on normaalne, et tellin e-poest nt voodipesu ja maksan transpordi eest 70€???

Ütle mulle mõni Eesti e-pood, kust saab sellise transpordikuluga asju tellida?

Kõik inimesed ei saa kogu aeg Tallinna vahet sõita, kui tahavad midagi Ikeast osta. Ikea inimesed vist arvavad, et kogu Eesti rahvas elab Tallinnas.

Maal elades pole nagunii mõtet iga vidinat eraldi osta, vaid oste ja käimisi tuleb õppida planeerima. Kuni “linna” minekut pole, siis sinnani peavad vanad kardinad kärama või piirdud selle kaubaga mis sul kohalikus aleviku poes müüakse. Kõik kaubamärgid kõikidesse alevikesse oma esindusi ei tee ega ei hakkagi tegema. Kui elad maal, siis üldiselt peab autol olema kärukonks ja üks haagis kuskil, kasvõi naabritega mitme peale. Või siis on tuttav kaubikujuht, kes sõidab aegajalt Tallinna vahet ja väikse tasu eest võtab tagasiteel sinu kauba ka peale. Muidu maksadki vigaseks ennast nii ehitusmaterjali kui mööbli kui ükskõik mis muu suurema kauba transpordi eest.

Tartu linn on sinu arust maakoht? Nojah

Aga tahaks ikkagi oma küsimusele vastust saada. Kas sinu arust on normaalne, et voodipesu transpordi eest peab maksma 70€???

Sa võid maksta, aga ei pea.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa võid maksta, aga ei pea.

Lolli mängid või?
Ma küsisin sinu käest seda.
Las ma pakun, sinu arust on see samuti kallis, aga raske tunnistada, et mul on õigus? 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Noh Ikea fännid, kas olete juba tellinud midagi? Kaugema kandi rahva peale on kohe “hoolega” mõeldud, kojuvedu 70€. Peab ikka sooda olema, et sealt tellida.

Pole kuulnud, et ikeast tellimine oleks kohustuslik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kuna oleme enamiku vajalikust juba aastate jooksul Soomest ära ostnud (suvila, üürikas, kabinet, palju köögikraami, tekstiile), siis hetkel ostma ei lähe, aga tulevikus kindlasti.

Kõik see, mida olen ostnud (eelnevalt vaadates ja katsudes), on kena, kvaliteetne ja hästi vastu pidanud (vanimad asjad 20a).
Vahel olen kataloogist vaadanud, et meeldib . ja kohapeal ümber mõelnud. Ja on ka vastupidi juhtunud.
Igal juhul 100x etem kõik vajalik ühekorraga Ikeast osta, kui meie poode mööda joosta – meil nii slaavilik valik.
Jah, Vepsäläinen meeldib ka väga, aga pole nii rikas et seal tihti shopata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahet pole mida sa sealt tellid, transport ikka 70€ (nt Tartusse). Sinu arust on normaalne, et tellin e-poest nt voodipesu ja maksan transpordi eest 70€???
Kõik inimesed ei saa kogu aeg Tallinna vahet sõita, kui tahavad midagi Ikeast osta. Ikea inimesed vist arvavad, et kogu Eesti rahvas elab Tallinnas.

Jah, see on Ikea-mudel olnud väidetavalt juba mitmeid aastaid kui mitte algusest peale. Kas nad üldse kasutavad kullerteenust või veavad ise kohale? Leping on sõlmitud kullerfirmadega? Pealegi tuntakse Ikea-d just mööbli pärast, ülejäänu on boonus hea hinnaga. Müüdakse ju niigi taskukohast kaupa. Kui kättetoimetamine läheks odavamaks, läheks mööbel ja muud esemed ilmselt kallimaks või leitaks muu moodus kusagilt kokku hoida. See, et kuskil on transport odavam, tähendab seda, et müüakse erineva funktsiooniga tarbekaupa (kasvõi kosmeetika/ suured Eesti e-kauplused, kus müüakse kaupa seinast seina), mida tellitakse sagedasti ja mille kohaletoimetamine on odavam, kuna tellijaid ühest piirkonnast rohkem. Lisaks on sõlmitud leping(ud) kättetoimetajatega. Peale selle võid sa sageli märgata, kuidas Eestist tellitud kaup jõuab sulle valitud asukohta nädala ajaga, sama kaua, kui Euroopast tellitu. Sellepärast, et nii on majanduslikult ettevõttele kasumlikum.
IKEA-st väikeste vidinate tellijaid pole ilmselt üle riigi ühtlaselt palju, mistõttu pole selline transport neile äriliselt kasulik. Heade hindade pärast ostetakse korraga palju ja eraldi linikute soetajaid pole vast arvukalt. Ka on mööbel suur ja mahukas, õrn – selle Eestisse toomine nõuab omaette kulutusi, juba kütuse pealt. Kuskilt tuleb see tagasi teenida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

A millisest poest sulle 2,50 eurosed patareid 70€ eest koju tuuakse? Annan vihje- Ikea 😉

No kes läheb ikeasse ainult patareide pärast? Need osta oma kohalikust a&o-st. Sina vist pead kirikus peksa saamise eest ka 70 eurot maksma!

Jeekim, keegi ei käsi sul ju osta sealt, miks nii kurjaks minna? Seda esiteks. Teiseks Tallinnas ja Tallinna ümbruses elab väga suur osa Eesti elanikkonnast nii et suht loogiline, et pood tehakse sinna, kus potentsiaalselt kõige rohkem ostjaid. Kolmandaks kuna Ikea eesmärk on ju hoida hinnad madalad, siis peavad nad rakendama meetmeid, et hoida kulusid ka madalana. Tööjõukulu moodustab päris suure osa kuludest seega ei ole neil mõistlik võtta tööle lademetes laoinimesi, kes sinu üksikuid voodipesu tellimusi teele paneksid. Ainuke viis selle vältimiseks ongi ju seda reguleerida postitasuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainuke viis selle vältimiseks ongi ju seda reguleerida postitasuga.

Selle postitasuga teevad nad omale karuteene 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

On keegi seda väitnud???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga täpselt nii majanduses käibki. Turg paneb asjad paika. Kui turg arvab nagu sina, siis järelikult mõeldakse selles küsimuses midagi ümber. Samas võib oodata teiste mööbliettevõtete hinnalangust või uste sulgemist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Need, kes ei saa ise järgi minna, aga tahaks tellida, võivad ju endiselt tellida Läti või Soome poest mõne vahendaja kaudu, kust postikulu on soodsam. Nt tellisime köögimööbli, laua, toolid, kummuti ja väiksemaid asju ning postikulu on ca 40€ ja kui asjade kogukaal on alla 250kg, siis 24€. Plaanin ka kindlasti lähiajal kööki nõusid osta ja kardinapuud oleks ka tarvis. Meil on kodus palju Ikea asju ning nendega olen kõigiga rahul. Kokku panemine puhas lust. Kaks Poola saepuruplaadist kappi on ka ning need olid juba kokku pannes ilge jura – küll ei klapi augud ja kui saad kokku, siis jäävad vahed erineva suurusega ning reguleerida ei saa. Ikea mööbel seevastu läheb alati ideaalselt kokku. Toit maitseb 150€ Ikea söögilaua taga täpselt sama hästi kui 500€ maksva tammest laua taga istudes. Jah, ilmselt laste lastele seda söögilauda ei päranda, aga hetkel ei ole see ka eesmärk mu jaoks. Voodipesud on mul ka hästi vastu pidanud, aga ma pole sealt neid kõige odavamaid ostnud, vaid keskmise hinnaga variante.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei plaani küll eluaeg ühe ja sama mööbliga elada ja veel lihvima hakata seda või värvima. Veel vähem hoolin täispuidust, eriti koledad on trepid ja köögimööbel. Aga kellele meeldib , palun väga, eks.
Ikea lastetoad – väga hea paar aastat ja läheb vahetusse…
Nõud ja köögitarvikud – meeldivad.
Vannitoa asjad – käterätikud, hoiustamiseka , nagid ja valgustid – väga viis.
Voodipesud – hea kvaliteediga.

Lähen kuu või kahe pärast Riiga – unustasin viimane kord varuda pistikutele kaitsmeid, esikusse ühte kappi tahaks veel, vaipa ja vanema tütre tuppa meikimislauda.
Köögikapi sisu ka vaja…

No vot – mul jälle täiesti teistsugune mõtteviis! Ma läheks hulluks, kui peaks iga paari aasta tagant mööblit välja vahetama. Mööbli vahetamine on minu meelest kohutavalt tüütu!Ma muidugi täpselt ei tea, kas mööbliese peab vastu terve minu elu või ainult pool minu elu, aga ei osta ühtegi mööblieset küll selle mõttega, et see välja vahetada. Ostan tugevaid ja minu pärast pidagu või terve elu vastu – mul lihtsam on, ei pea vahetama.

Ei ole kõik täispuidust, võib ka plaadist olla, aga siis olgu tõesti tugev plaat. Näit see laud, mille peal ma praegu kirjutan, on ostetud nõukogude ajal, kui ma käisin koolis. Tolleaegses mööblimajas olid müügil sellised saepuruplaatlauad, et keerasime otsa ümber. Siis aga ostsime ajalehekuulutuse peale selle laua – mingi tšehhi toodang, saepuruplaat kaetud tugeva vineerikihiga ja siis lakitud, sahtlid tugevast vineerist. Kohe hakkas meeldima, kui vaatamas käisime. Minu jaoks on see laud ajatu. Samuti olen tugevaid mööbliesemeid saanud uuskasutusest (mingid näit. rootslaste kodude tühjendamisel üle jäänud ja Eetisse vanakraamipoodi odavalt müüki toodud) – ja kui asi mulle põhimõtteliselt meeldib, siis mina välja vahetada küll ei plaani.

Laste vooditeks võtsin vanad taluvoodid (taluinimesed olid lühikesed – nii et praegu ongi lastevooditeks parajad) ja tellisin eritellimusena taskuvedrudega madratsid sisse. Need eritellimusmdratsid ei tulnudki palju kallimad kui standardmadratsid. Need voodid on ajatud (ei ole konkreetselt väikelapse voodid või suure lapse voodid). Kuni suure teismeliseni (kus pikkus võib juba liiga suureks minna) peaks nüüd muretu olema. Hiljem kasutagu oma lastel (no kui just kuidagi ei sobi, müügu maha).

Mööblit ma vaevalt Ikeast ostma hakkan – enne ostan skandinaavlaste vana tugevat kasutatud mööblit odavalt vanakraamipoest või tellin mõne eseme (mis on sellises mõõdus, et seda kuskilt ei saa) kohalikult meistrimehelt.

Igasugu vidinaid aga võibolla ostan Ikeast küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On keegi seda väitnud???

Jah. Sina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina elan välismaal ja kodus on päris palju Ikea asju. Üldiselt olen rahul, asjad näevad head välja ja kvaliteet on ok. Üks lastevoodi oli halva kvaliteediga, st puit natuke katki juba ostes (kasti sisse ju ei näinud) aga kasutasime sellegi poolest ja ära ei lagunenud. Ühel asjal oli üks kruvi vms vales suuruses, samuti kannatab kasutada. Ülejäänud ostud, ja neid on päris palju, on kõik kvaliteetsed olnud.
Kes siin võrdleb Ikeat aliexpressiga, siis olen näinud majamüügikuulutust, mille hinna suurusjärk võis olla 400 000 kanti ja kus magamistoas oli Ikea voodipesu komplekt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

need vahendajad kes siiani soomest v riiast tõid, hakkavad nüüd tln poest maakatele viima või pakiautomaatidesse panema. äri jätkub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei plaani midagi osta. Postikulu teeb asjad mega kalliks. Kodus ei ole ka midagi Ikeast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule sealt haa ja emmist poleks midagi osta isegi 90 prossa allahindlusega. Jubedad halvasti istuvad lõiked, halb kvaliteet.

Ja IKEA on täis kvaliteetkaupa? Need kaks poodi on täpselt sama tase- üks lihtsalt riidepood ja teine müüb kodukaupu ja mööblit.

Nii naljakas, kuidas üks nina püsti ajav pisike eestlane halvustab terve Rootsi-täie temast rikkamate ja arukamate inimeste valikuid 😀 Aga ega vist muidu ennast suurena ei tunne…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maal elades pole nagunii mõtet iga vidinat eraldi osta, vaid oste ja käimisi tuleb õppida planeerima. Kuni “linna” minekut pole, siis sinnani peavad vanad kardinad kärama või piirdud selle kaubaga mis sul kohalikus aleviku poes müüakse. Kõik kaubamärgid kõikidesse alevikesse oma esindusi ei tee ega ei hakkagi tegema. Kui elad maal, siis üldiselt peab autol olema kärukonks ja üks haagis kuskil, kasvõi naabritega mitme peale. Või siis on tuttav kaubikujuht, kes sõidab aegajalt Tallinna vahet ja väikse tasu eest võtab tagasiteel sinu kauba ka peale. Muidu maksadki vigaseks ennast nii ehitusmaterjali kui mööbli kui ükskõik mis muu suurema kauba transpordi eest.

Aga tahaks ikkagi oma küsimusele vastust saada. Kas sinu arust on normaalne, et voodipesu transpordi eest peab maksma 70€???

Aah, mis sa ikka vaidled. Ma veel kaugemas kolkas ja Tallinnasse, vabandust LINNA, ei satu isegi mitte igal aastal ja siis ka kas lennujaama või mõnele kontserdile, mitte kaubareisile. Telli Riiast, seal nii hinnad kui transport odavamad (ja täiesti toovad Eestisse ka) 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte kui midagi. Ei ole siiani vajadust tundunud ja ka hinnad ning disain tundub olevat sama, mis on Pepcos, Jyskis jm. sellise hinnaklassiga poodidel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Telli Riiast, seal nii hinnad kui transport odavamad (ja täiesti toovad Eestisse ka) 🙂

Millise valemiga see Riiast Eestisse 116 euro eest toomine odavam on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja mis sellel saepuruplaadil viga? Eluilmas ei hakka omale soetama täispuit riidekappi. Milleks? Mööbel seisab mul ühe koha peal, mitte ei kõnni ringi, et oleks oht suureks kulumiseks.

Pole ka sellest täispuidu ihalusest arusaanud. Ja jah, jaksan osta küll aga ei taha!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuule sealt haa ja emmist poleks midagi osta isegi 90 prossa allahindlusega. Jubedad halvasti istuvad lõiked, halb kvaliteet.

Ja IKEA on täis kvaliteetkaupa? Need kaks poodi on täpselt sama tase- üks lihtsalt riidepood ja teine müüb kodukaupu ja mööblit.

Nii naljakas, kuidas üks nina püsti ajav pisike eestlane halvustab terve Rootsi-täie temast rikkamate ja arukamate inimeste valikuid 😀 Aga ega vist muidu ennast suurena ei tunne…

Mida see sinu meelest näitab? UK kuningapere printsessid kannavad ka H&Mi ja Zarat. See ei tee neist kiirmoekettidest veel kvaliteetpoode. Ka rikas võib odavat ja vähekestvat kaupa osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga ära osta, osta mujalt. Mida sa virised siin. Või tee oma e-pood ja saada tasuta nii kuis jaksad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma küll vaatasin nende .ee lehte väga põgusalt, aga kuskil ei jäänud silma, et nüüdsest alates on kõigil Karulaane elanikel kohustus sealt regulaarselt patareisid ja voodipesu tellida. Kuidas siiamaani elatud saite?

Aga milleks üldse siis siia ronida?

Loogiline ju, et kui pood asub kodumaal, siis on siit odavam tellida, kui välismaise transpordi eest tasuda.

Aga tuleb välja, et Ikea puhul on see vastupidi.

Ja kes siin kirjutas, et läbisõidul käid poes ja ostad. Nojah, kui näidistega lepid, siis käib kah. Neil ju poodi kui sellist pole. Väljastuspunkt ja näidistesaal on.

Vaata, sellega on nüüd selline lugu, et kui planeerid läbisõitu ,siis tellid eelnevalt asjad sinna väljastuspunkti. Ehk siis proovi sellist asja nagu planeerimineme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et nad väga ei kurvasta, kui sa oma patareid tellimata jätad. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis sellel saepuruplaadil viga? Eluilmas ei hakka omale soetama täispuit riidekappi. Milleks? Mööbel seisab mul ühe koha peal, mitte ei kõnni ringi, et oleks oht suureks kulumiseks.

Pole ka sellest täispuidu ihalusest arusaanud. Ja jah, jaksan osta küll aga ei taha!

Sest inimestele meeldib naturaalsuse kvaliteet. Plastik jääb plastikuks, saepuru saepuruks. Võrreldamatud materjalid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah Tartu! Oleks pidanud arvama. Muidugi tuleb Tartu inimesi Ikea poolt kuidagi kõrgema kvaliteedi või prioriteediga teenindada kui näiteks Alatskivi omasid, pakkuma neile soodsamat transporti ja nii edasi. Sest ühed elavad siiski linna tiitlit kandvas kohas ja teised maal.

Kui sinu jaoks on Tartu mööblipoodide valik lahja, siis oled samas olukorras kus see Alatskivi inimene: tuleb minna kuskile, kas Tallinnasse, Riiga, Londonisse – kus iganes seda sinu vajadusele vastavat mööblit müüakse. Mööbli tarimine sealt sinu juurde koju maksab midagi, mida kaugemalt tuua seda enam. Ei tasu ette kujutada, et mööbli transport on mingi sümboolne summa. Kui üks müüja varjab suure osa transpordikulust mööbli hinna sisse, aga teine laseb sul näha mis transport maksab ja annab sulle valiku sul endal laost ehk väljastuspunktist koju toomine organiseerida, siis tegelikult hanitab see esimene müüja suuremat osa ostjaid samas kus see teine omab lihtsalt läbipaistvaid hindasid. Kui sa oled mööblifirma, siis sa ei fokuseeri transpordi pakkumist nendele, kes ostavad patareisid või midagi pisikest 10 euro eest.

Kui sinu jaoks on 70 eurot majatäie mööbli kojuveo eest liiga kallis, siis võta see teenus kuskilt kes selle kauba sulle odavamalt ära toob – sul on see võimalus. Patareid või kardina vaevub mõni iganädalselt Tallinna vahet käiv tudeng sulle 10-20 euro eest ära tooma. Need “Ikeast” firmad ilmselt hakkavad seosest Tallinna lao avamisega ilmselt nüüd ka seda teenust pakkuma. Seepärast ma ütlengi, et sa VÕID aga ei PEA seda transporditeenust tellima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tutvusin nende kodulehega.
kurb, et paljusid asju nimetatakse sõnadega, mis võib sõnana olla küll mingis olukorras korrektne, kuid eesti keeles on antud asja nimetus siiski midagi muud.

mina otsisin konkreetselt mitmeid pisipudinaid ja paljudel juhtudel ei tule vajalikud asjad otsingusõnu kasutades lihtsalt välja.
* tekikottide juures (kui vaadata toote kirjeldust) nägin mitmel korral mõistet “teki kate”.
* kuivaine topse otsides otsisõna “kuivaine” ei andnud eile veel mitteühtegi vastet, täna tuli juba (tundub, et nende otsiprogramm on natuke ka iseõppiv süsteem) juba 2 purki välja, aga ühtlasi sain ka teada, et nende arvates on tegu kas “kuivtoiduaine” või “kuivtoidu” purkide või karpidega või “toidumahuti”-tega, kuigi neid sõnu kuivainetopside juures siinmail eriti ei kasutata
* osasid hoiukarpe tuleb otsida hoopis sõna “kapp” järgi, sest mitmel juhul on pealt lahtiseid karpe kapiks nimetatud.
* huvitav, milline täie mõistusega inimene kasutaks nõudekuivatusresti otsinguks sõnu, mida kasutatakse tootenime “köögi söögir hdj/taldr hdj/nõuderst” sees, aga just nii nad üht sellist nõudekuivatusresti ametlikult nimetavad.

soovitus kaaskannatajatele: kui olete pika otsimise peale leidnud üles mõne toote, mis teile huvi pakub, siis kindlasti salvestage selle toote link kuhugi oma arvutisse, muidu kui tahate seda järgmisel korral leida, kulub taas tunde.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ah Tartu! Oleks pidanud arvama. Muidugi tuleb Tartu inimesi Ikea poolt kuidagi kõrgema kvaliteedi või prioriteediga teenindada kui näiteks Alatskivi omasid, pakkuma neile soodsamat transporti ja nii edasi. Sest ühed elavad siiski linna tiitlit kandvas kohas ja teised maal.

Kui sinu jaoks on Tartu mööblipoodide valik lahja, siis oled samas olukorras kus see Alatskivi inimene: tuleb minna kuskile, kas Tallinnasse, Riiga, Londonisse – kus iganes seda sinu vajadusele vastavat mööblit müüakse. Mööbli tarimine sealt sinu juurde koju maksab midagi, mida kaugemalt tuua seda enam. Ei tasu ette kujutada, et mööbli transport on mingi sümboolne summa. Kui üks müüja varjab suure osa transpordikulust mööbli hinna sisse, aga teine laseb sul näha mis transport maksab ja annab sulle valiku sul endal laost ehk väljastuspunktist koju toomine organiseerida, siis tegelikult hanitab see esimene müüja suuremat osa ostjaid samas kus see teine omab lihtsalt läbipaistvaid hindasid. Kui sa oled mööblifirma, siis sa ei fokuseeri transpordi pakkumist nendele, kes ostavad patareisid või midagi pisikest 10 euro eest.

Kui sinu jaoks on 70 eurot majatäie mööbli kojuveo eest liiga kallis, siis võta see teenus kuskilt kes selle kauba sulle odavamalt ära toob – sul on see võimalus. Patareid või kardina vaevub mõni iganädalselt Tallinna vahet käiv tudeng sulle 10-20 euro eest ära tooma. Need “Ikeast” firmad ilmselt hakkavad seosest Tallinna lao avamisega ilmselt nüüd ka seda teenust pakkuma. Seepärast ma ütlengi, et sa VÕID aga ei PEA seda transporditeenust tellima.

Esiteks- Tartu oli ainult üks näide.
Teiseks- Ikea ei müü ainult mööblit! Ikea on täpselt samasugune firma nagu Jysk, kes müüb põhimõtteliselt kõike, mida kodus vaja võib minna! Aga miskipärast suudab Jysk max 30€ eest kojuvedu teha ja teatud summast on kojuvedu üldse tasuta! Kui ei usu, vaata nende kodulehte. Kuidas küll Jysk suudab selliste hindadega transporti pakkuda, aga Ikea ei suuda?
Kolmandaks- kes see sul ostab korraga majatäis mööblit???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks tundub, et jään Riia Ikeale truuks. Lähem kui Tallinn, odavam seal käia ja boonuseks Riia linn.
Ma ei usu, et Ikea e-poel hästi hakkab minema. Tallinna kandi inimesed hakkavad kohapeal käima, kaugema kandi rahvas ei osta sealt suure postikulu tõttu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ära osta, osta mujalt. Mida sa virised siin. Või tee oma e-pood ja saada tasuta nii kuis jaksad

Kas ma olen kuskil kirjutanud, et nad peaksid tasuta oma kaupa saatma???
70€ mistahes toote (mis ei ole mööblitükk) transpordi eest on ajuvaba küsida.
Aga tuleb välja, et eestlased on meil rikkurid, jaksavad kõik kinni plekkida 😉

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 141 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida plaanite osta Ikeast?