Esileht Koolilaps Mida praegu 10aastasega Tallinnas teha?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida praegu 10aastasega Tallinnas teha?

Postitas:
Kägu

Tütrel tuleb 10. sünnipäev ja juba teist aastat jääb kõigile teadaolevatel põhjustel pidu ära, laps on mõistlik, kuid arusaadavalt kurb. Tahaks talle sünnipäeva puhul midagi siiski korraldada, aga mis see võiks olla? Tahaks just kodust välja minna, kuhugi linnas, kus palju käinud pole, sest koju toidu tellimine, filmide vaatamine ja looduses kolamine on meie perele koroona ajal tavaline, selles poleks midagi sünnipäevalikku. Ise olen mõelnud, et minna lapsega hotelli ööbima – lihtsalt teistsugune keskkond, aga selle võiks ühendada mingi käiguga. Kus oleks põnev?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu laps on samas olukorras, jah on küll kurb.  Olen ära seletanud, tuleb rahulik kodus istumine. Praegused piirangud on just selleks kehtestatud, et viiruse levikut tõkestada, milleks neist üle astuma peab?  Kui kõik suudaks see poolteist kuud kodus püsida, saaks olukorra kontrolli alla.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te saite mu küsimusest valesti aru! Ma ei tahagi ühestki piirangust üle astuda ega rahva sekka minna! Tahan lihtsalt teada, millised on huvitavad kohad Tallinnas külastamiseks, käigu all mõtlen mingit välitegevust. Meelelahutust loomulikult praegu kusagil siseruumis pole ja sinna ei lähekski. Soovin lihtsalt huvitavaid kohti, kuhu “kolama” minna – õues ikka võib ju liikuda!

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esimesed, mis pähe tulevad on nt vanalinna tuur. On nt mingi legendide oma ja kummitustuur jms.

Samuti nt Seiklusministeerium korraldab orienteerumisi. Nii jala kui autoga, Tallinnas ja lähiümbruses. Avalikud uritused vaid 15 EUR/tiim. Mu kümnesele on meeldinud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks Pärnus privaatne spa kuuele.

https://wasahotels.ee/resort/offer/privaatne-troopika-wasa-resort-spaas/

Tallinnas:

https://www.kreutzwaldhotel.com/et/spaa/zen-spa/

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina korraldaks perega fotojahi. Pärast aitaks galerii teha ja õhtul siis sööks kooki ja vaataks suurelt ekraanilt pilte. Fotojahiks teeks orienteerumiskaardi osalejatele.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

(Foto)orienteerumine on tõesti äge.

Võib mõelda ka aaretejahile – teha stiliseeritud kaart ja lasta lapsel näiteks Kadriorus või Vanalinnas seigelda ja otsida punkte. Variant on ka Geocaching,  avastage kas Tallinnas või lähiümbruses teiste peidetud “aardeid” ja sünnipäeva puhul võite enda oma ära peita ning laps saab vahepeal kontrollimas käia, kui paljud on selle üles leidnud ja sellest rõõmu tundnud. Või siis saab teha näiteks sellel platvormil interaktiivse orienteerumise.

Mulle meeldib jalutamiseks ja rattasõiduks väha Paljassaare hoiuala ja Aegna. Paljassaare on huvitav lindude vaatlemise koht, saab ka rannas olla ning seal on ka grillimisala. Aegna kuulub Tallinna kesklinna alla ja sinna peaks laevaga saama ühiskaarti kasutades, aga hetkel vist see transport ei liigu. Olemas on eratransport Viimsist, mis viib väga kiiresti kohale.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.saunamaailm.ee/saunakula-vene-saun-soome-saun-aurusaun-24h/vene-saun-soome-saun-24h-spa-rent-saunakula-hinnakiri-2/

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jutt oli küll Tallinnast, aga kui auto olemas ja rahaliselt võimalik, siis oleks tore kuskil looduses majake rentida või siis nt Haapsalus või Pärnus apartment võtta ööbimiseks ning linna peal ja promenaadil jalutada. Ei pea ju kellegagi kontakteeruma, aga suur vaheldus ikka kodus olemisele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinnas saab  praegu läbi teha sportlikku seiklusmängu Tallinna erinevates linnaosades, mis oleks huvitavam kui lihtsalt jalutuskäik – https://www.tallinn.ee/est/sport/Uudis-SPORTLIK-SEIKLUSMANG-NOORTELE,-tule-oue-seiklema-jargides-2-2-reeglit

+1
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Koolilaps Mida praegu 10aastasega Tallinnas teha?